Credit Agricole

Credit Agricole

Credit Agricole – informacje o banku


Credit Agricole to dość znany wszystkim bank oferujący całą gamę produktów – zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm. Sprawdż, co warto wiedzieć o tym banku i zapoznaj się z danymi kontaktowymi oraz ofertą tej instytucji.

 

W Polsce działa wiele banków, które dokładają wszelkich starań, by zadowolić swoich klientów w maksymalnym stopniu. Warto dodać, że bank Credit Agricole to jedna z instytucji, która być może nie charakteryzuje się długim stażem w branży finansowej, ale z pewnością może poszczycić się atrakcyjną ofertą produktów i usług bankowych. Sprawdź, co warto wiedzieć o Credit Agricole w Polsce i dlaczego nawiązanie współpracy z tą instytucją to dobra decyzja.

Credit Agricole – historia banku

Credit Agricole jest francuską siecią banków spółdzielczych, która już po 1990 roku przekształciła się w międzynarodową grupę bankową. Na samym początku działalności instytucja pełniła rolę spółdzielczej kasy rolników tzw. Zielonego Banku, którego początku sięgają już 1894 roku. Co ciekawe, już od 2015 roku bank postawił na mocny rozwój swojej infrastruktury placówek. Z tego względu postawił na partnerskie punkty franczyzowe oraz biura kredytowe, które proponowały produkty tego banku. 2018 rok był również czasem nowych inwestycji i zmian dla Credit Agricole. W tym czasie spółka zaangażowała się do pomocy w ramach Towarzystwa Przyjaciół Dzieci, a także uruchomiła liczne kampanie społeczne. Wraz ze zmieniającą się sytuacją na rynku Credit Agricole zawsze dopasowywał się do potrzeb potencjalnych klientów, np. w czasie wojny na Ukrainie wprowadzono infolinię w języku ukraińskim.

 

Informacje o banku Credit Agricole – placówki, bankomaty i usługi

Aktualnie w Polsce jest nawet kilkadziesiąt stacjonarnych punktów obsługi klienta należących do banku Credit Agricole. Warto dodać, iż instytucja stawia głównie na prężny rozwój, dlatego władze postanowiły do końca 2022 roku uruchomić nawet do 200 placówek partnerskich. Dzięki temu konsumenci na terenie całej Polski będą mieć wygodny dostęp do usług i produktów bankowych. Bankomaty i wpłatomaty CA również są ogólnodostępne dla wszystkich osób posiadających konta bankowe. Klienci Credit Agricole mogą z nich korzystać przez całą dobę 7 dni w tygodniu bez dodatkowych opłat. Na miejscu w placówkach obsługiwani są wszystkie osoby, które są zainteresowane ofertą lub po prostu chcą załatwić pewne sprawy związane z aktywnymi usługami i produktami bankowymi.

Sesje Elixir w Credit Agricole

Sesje Elixir informują klientów o tym, kiedy realizowane są przelewy w danym banku. Godziny sesji wychodzących oznaczają to, kiedy środki wysłane z Twojego konta dotrą do odbiorcy - czy nastąpi to tego samego dnia, czy dopiero w następnym dniu roboczym. Sesje przychodzące informują zaś o tym, kiedy przelew dotrze na Twój rachunek. Sprawdź, jak wyglądają terminy sesji Elixir w Credit Agricole.

Rodzaj przelewu Godziny przelewu
Wychodzący 8.00 12.00 14.30
Przychodzący 12.00 16.00 18.00


Credit Agricole – kod SWIFT/ BIC

Kod SWIFT składa się z ośmiu lub jedenastu ciągu znaków. Służy do identyfikacji banków podczas przelewów międzynarodowych. W Polsce używa się określenia SWIFT, zaś w pozostałych krajach BIC, czyli Bank Identifier Code. Poniżej znajdziesz kod SWIFT Credit Agricole.


Kod SWIFT Credit Agricole: AGRIPLPRXXX


Produkty oferowane przez Credit Agricole

Credit Agricole ma w ofercie wiele ciekawych produktów i usług finansowych dopasowanych do potrzeb takich grup konsumenckich, jak:

  • klienci indywidualny;
  • przedsiębiorcy;
  • mikroprzedsiębiorcy;

W ramach propozycji współpracy od tej instytucji każda osoba zainteresowana ofertą może liczyć na wygodny dostęp do takich produktów, jak:

Chcesz zapoznać się z ofertą tego banku? Możesz to zrobić na kilka sposobów. Udaj się do stacjonarnej placówki na terenie kraju, zadzwoń na infolinię lub dokładnie przejrzyj ofertę dostępną na stronie internetowej tej instytucji. Sama oferta jest naprawdę przejrzysta, gdyż klienci mogą szybko sprawdzić oprocentowanie kredytów, koszty prowadzenia kont bankowych oraz inne opłaty związane z korzystaniem z produktów finansowych.

Aplikacja mobilna Credit Agricole – co warto o niej wiedzieć?

Aplikacja mobilna CA24 to program, który dostępny jest na smartfonach z systemem Android oraz iOS. Instalacja i aktywacja tego oprogramowania na swoim sprzęcie niesie ze sobą wiele korzyści, które można dowolnie wybierać w zależności od swoich potrzeb. Bank Credit Agricole stale przeprowadza aktualizacje programu, dzięki czemu ten z dnia na dzień staje się coraz bardziej przejrzysty i funkcjonalny dla konsumentów.

W ramach aplikacji można wygodnie realizować przelewy krajowe, sprawdzać stan konta, sprawdzać zniżki na zakupy do sklepów w ramach Klubu Korzyści oraz załatwiać codzienne sprawy związane bankowością. Credit Agricole dał dostęp w aplikacji do nowoczesnego system oszczędzania, dzięki któremu odkładanie pieniędzy staje się jeszcze wygodniejsze.

Opinie o Credit Agricole – co mówią konsumenci na temat tej instytucji?

Konsumenci w sieci udostępniają swoje liczne opinie na temat działania banku Credit Agricole. Większość osób korzystających z kredytów, kont bankowych i innych usług jest w 100% zadowolona zarówno z poziomu obsługi klienta w oddziałach, jak i na infolinii. Warto też dodać, że dużym plusem według konsumentów są dogodne godziny pracy stacjonarnych punktów obsługi oraz przejrzysta oferta, która dopasowana jest do stale zmieniających się potrzeb rynkowych.

CREDIT AGRICOLE - DANE KONTAKTOWE

ADRES: ul.Orląt Lwowskich 1, 53-605 Wrocław
E-MAIL: -
WWW: https://www.credit-agricole.pl
NIP: 6570082274
KRS: 0000039887
REGON: 290513140

Godziny otwarcia BOK Credit Agricole:
Infolinia dostępna 24h / 7 dni w tygodniu

Nr. tel. 19019

Dodaj komentarz

piktogram medal pierwsze miejsce

Porady finansowe

Karta kredytowa a debetowa - czym się różnią?

Karta kredytowa a debetowa - czym się różnią?

W dobie cyfryzacji i rosnącej popularności płatności bezgotówkowych, karty płatnicze stały się nieodłącznym elementem na...

Przedawnienie długu - kiedy długi się przedawniają?

Przedawnienie długu - kiedy długi się przedawniają?

Przedawnienie długu to szansa na uniknięcie spłaty zaległej należności. Przedawnienie oznacza, że po upływie określonego...

Ile wynosi maksymalne oprocentowanie kredytu i pożyczki? [AKTUALIZACJA]

Ile wynosi maksymalne oprocentowanie kredytu i pożyczki? [AKTUALIZACJA]

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Bez obaw – masz wiele opcji do wyboru. Na polskim rynku istnieje wiele kredytów oraz po...

Oprocentowanie stałe czy zmienne – na czym polega? Jakie wybrać?

Oprocentowanie stałe czy zmienne – na czym polega? Jakie wybrać?

Podwyżki stóp procentowych wywołały poruszenie wśród kredytobiorców, których raty kredytowe wzrosły nawet dwukrotnie. W ...

Pożyczki dla bezrobotnych – jak i gdzie szukać ofert?

Pożyczki dla bezrobotnych – jak i gdzie szukać ofert?

W życiu bywają różne sytuacje, które sprawiają, że życie wywraca się do góry nogami. Jednym z takich wydarzeń z pewności...

WIĘCEJ
newsletter