24Gotówka.pl

24Gotówka.pl

Recenzja firmy 24gotowka.pl — opinie

Na rynku pozabankowych pożyczek, ratalnych i nie tylko znaleźć możemy bardzo wiele różnych ofert. Przejrzenie i porównanie propozycji każdej firmy pożyczkowej może być procesem czasochłonnym i żmudnym. Brzmi zniechęcająco? A co, jeśli ktoś zrobiłby to za Ciebie i to zupełnie za darmo?

Serwis internetowy 24gotowka.pl po wypełnieniu krótkiego formularza dokonuje dla nas selekcji podmiotów finansowych i wybiera te, które najbardziej pasują do naszych preferencji.

Czy rzeczywiście portal ten zdaje egzamin? Na jakiej zasadzie faktycznie działa? Na te i inne pytania postaramy się znaleźć odpowiedzi w poniższym artykule.

24Gotówka.pl — informacje o firmie

24gotowka.pl to bezpłatna platforma internetowa, która działa jako giełda pożyczek. Nie udziela ona pożyczek bezpośrednio — jest jedynie pośrednikiem finansowym. Jej działalność polega na wyszukaniu takiej oferty pożyczkowej, która będzie spełniała nasze oczekiwania.

Dzięki specjalistycznym algorytmom, opartym o tzw. Big Data, portal w ciągu krótkiej chwili porównuje dla nas dziesiątki firm pożyczkowych. Co najważniejsze, platforma dba o to, aby wszelkie dane były jak najbardziej aktualne.

Serwis widnieje w oficjalnych rejestrach jako Levitation One Ltd. Swoją siedzibę ma w Tallinie (Estonia).

Te osoby, które mogą mieć jakiekolwiek uprzedzenia dotyczące zagranicznego pochodzenia firmy, uspokajamy — jej działalność nadzorowana jest przez organy unijne. Nie musimy więc bać się o bezpieczeństwo, czy legalność całego procesu.

Nazwa handlowa działalności to"24gotówka". I nie może tu być absolutnie żadnej mowy o przypadkowości. Liczba 24 w członie nazwy w połączeniu ze słowem "gotówka" przywodzi na myśl pieniądze, które mamy w zasięgu ręki przez całą dobę. I jest to w 100% trafne skojarzenie, gdyż platforma działa nieustannie przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

Jak działa 24Gotówka.pl?

Witryna pomaga nam w wyszukaniu oferty dopasowanej do nas poprzez utworzony profil klienta. Na podstawie naszych danych i wybranych preferencji, inteligentny algorytm wyszukuje indywidualnie dobrane propozycje pożyczek.

24gotówka.pl zajmuje się sprawdzonym pośrednictwem pożyczkowym. Podmioty finansowe, których pożyczki porównuje strona, są uprzednio weryfikowane i sprawdzane. Nie musimy więc obawiać się, czy dany pożyczkodawca nie jest przypadkiem oszustem.

Jakie warunki musimy spełnić, aby ubiegać się o pożyczkę w serwisie 24gotowka.pl?

 • Oczywiście musimy mieć ukończone 18 lat. Nie możemy także przekraczać 80 r.ż.

 • Wymagane jest posiadanie dowodu osobistego (ewentualnie paszportu).

 • Musimy także na stałe zamieszkiwać w Polsce.

 • W posiadaniu powinniśmy mieć telefon komórkowy i konto bankowe.

 • Powinniśmy także móc poświadczyć swoje źródło dochodu.

Jakie pożyczki oferuje 24Gotówka.pl?

Na stronie możemy znaleźć oferty chwilówek oraz ratalnych pożyczek. Dostępne kwoty wahają się pomiędzy 100 a 3000 zł. Witryna oferuje nam elastyczne warunki spłaty kredytu — od 61 do 90 dni.

Niektóre firmy pożyczkowe oferują specjalną promocję dla nowych klientów. Pierwsza pożyczka jest wtedy darmowa, czyli zwracamy dokładnie taką sumę, jaką pożyczyliśmy. Oferta jest wyjątkowo korzystna, ale pamiętajmy że rabat działa tylko w przypadku, gdy dotrzymamy terminu spłaty pożyczki.

Jak wnioskować o pożyczkę 24Gotowka.pl?

Sam proces wnioskowania o pożyczkę jest prosty i bezproblemowy. Bez obawy, czy poradzimy sobie ze skomplikowanymi pytaniami — ich tam po prostu nie ma. Przygotujmy sobie jednak wcześniej swój dowód osobisty i numer konta bankowego, aby usprawnić cały proces.

 1. Kiedy wejdziemy już na stronę 24gotowka.pl, wyświetli się nam formularz.
  Na początek wybieramy tu:
  - kwotę pożyczki, która nas interesuje;
  - ilość czasu, potrzebną nam do spłaty pożyczki.

 2. Kiedy zatwierdzimy wybrane przez nas warianty, witryna przekieruje nas na następną część formularza. Tam wpisujemy swoje dane osobowe i zatwierdzamy niezbędne zgody oraz regulamin serwisu.

 3. Po wypełnieniu formularza inteligentny system sam wyszuka najlepiej dopasowane do naszych potrzeb pożyczki.

Pamiętaj! Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty 24gotówka, konieczniej przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu. Dokładnie przejrzyj wszystkie zapisy, aby potwierdzić koszt pożyczki. Zastanów się, czy masz możliwości finansowe na jej spłatę. Wszelkie decyzje podejmujesz na własną odpowiedzialność.

Opinie o 24Gotówka.pl

24gotowka.pl to portal, za pomocą którego możemy wybrać pożyczkę (ratalną lub chwilówkę) najbardziej dopasowaną do naszych oczekiwań. Przy absolutnym minimum formalności otrzymujemy po krótkiej chwili ranking ofert pożyczek, z których możemy wybrać tę najlepszą.

Wady 24gotówka:

 • Firma działa jako pośrednik finansowy — nie udziela pożyczek bezpośrednio.

 • Dane klienta weryfikowane są w bazach dłużników.

 • Niektóre firmy pożyczkowe mogą w swojej ofercie posiadać wysokie koszty pożyczki.

Zalety 24gotówka:

 • Firma nie pobiera opłat za korzystanie z serwisu.

 • Weryfikacja klienta przebiega niemal natychmiast.

 • System wyszukuje oferty w wielu różnych firmach pożyczkowych.

 • Pieniądze z zaciągniętej pożyczki możemy otrzymać nawet w formie karty kredytowej.

 • Minimum formalności, co znacznie ułatwia i przyspiesza proces.

 • Na portalu znajdziemy wyłącznie aktualne warunki pożyczek.

 • O pożyczkę mogą starać się nawet osoby zadłużone.


A jakie są opinie klientów na temat serwisu 24gotowka.pl?

Na forach można znaleźć jedynie opinie w postaci przyznanej liczby gwiazdek. Średnia ocena, jaką otrzymuje portal to 4,1 gwiazdki na 5 możliwych. Jest to więc całkiem przyzwoity wynik, który może być dla nas zielonym światłem do skorzystania z oferty.

Chcesz wyrazić własne zdanie na temat serwisu 24gotowka.pl? A może chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami z firmą? Opisz swoje wrażenia w komentarzu!

24GOTÓWKA.PL - DANE KONTAKTOWE

ADRES: ul.Vibu 3, Tallin
E-MAIL: info@24gotowka.pl
WWW: https://24gotowka.pl/
NIP: -
KRS: -
REGON: -

Godziny otwarcia BOK 24Gotówka.pl:
Infolinia dostępna 24h / 7 dni w tygodniu

Dodaj komentarz

piktogram medal pierwsze miejsce

Porady finansowe

Karta kredytowa a debetowa - czym się różnią?

Karta kredytowa a debetowa - czym się różnią?

W dobie cyfryzacji i rosnącej popularności płatności bezgotówkowych, karty płatnicze stały się nieodłącznym elementem na...

Przedawnienie długu - kiedy długi się przedawniają?

Przedawnienie długu - kiedy długi się przedawniają?

Przedawnienie długu to szansa na uniknięcie spłaty zaległej należności. Przedawnienie oznacza, że po upływie określonego...

Ile wynosi maksymalne oprocentowanie kredytu i pożyczki? [AKTUALIZACJA]

Ile wynosi maksymalne oprocentowanie kredytu i pożyczki? [AKTUALIZACJA]

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Bez obaw – masz wiele opcji do wyboru. Na polskim rynku istnieje wiele kredytów oraz po...

Oprocentowanie stałe czy zmienne – na czym polega? Jakie wybrać?

Oprocentowanie stałe czy zmienne – na czym polega? Jakie wybrać?

Podwyżki stóp procentowych wywołały poruszenie wśród kredytobiorców, których raty kredytowe wzrosły nawet dwukrotnie. W ...

Pożyczki dla bezrobotnych – jak i gdzie szukać ofert?

Pożyczki dla bezrobotnych – jak i gdzie szukać ofert?

W życiu bywają różne sytuacje, które sprawiają, że życie wywraca się do góry nogami. Jednym z takich wydarzeń z pewności...

WIĘCEJ
newsletter