Aasa Polska

Aasa Polska

Aasa Polska – informacje o firmie

Szukasz pożyczki ratalnej, o którą możesz wnioskować bez wychodzenia z domu? Zapoznaj się z ofertą Aasa Polska! Co warto wiedziećo tej firmie? Czy Aasa Polska to wiarygodny pożyczkodawca?


Aasa Polska to firma pożyczkowa, która zajmuje się przede wszystkim udzielaniem pożyczek online. Przedsiębiorstwo wyróżnia się spośród innych wieloma pozytywnymi cechami, jak np. wysokie kwoty dostępnych pożyczek, opcja spłaty zadłużenia nawet przez 36 miesięcy, a także przejrzysta strona internetowa. Chcesz wiedzieć więcej o tej firmie pożyczkowej? Poniżej znajdziesz szereg ciekawych informacji na ten temat!

Aasa Polska – historia firmy

Aasa Polska to firma pożyczkowa, która jest obecna na polskim rynku od 2012 roku. Firma posiada korzenie skandynawskie i należy do grupy Aasa Global. Swoją pierwszą pożyczkę internetową Aasa wypłaciła w Finlandii, we wrześniu 2010 roku. Na dzień dzisiejszy z produktów pożyczkowych tej firmy można skorzystać również w Finlandii, Czechach oraz Szwecji, ale to właśnie Polska jest głównym rynkiem prowadzenia biznesu. Dzięki licznym finansowaniom z zewnątrz, firma dynamicznie się rozwija, oferując produkty pożyczkowe klientom online. Aasa otrzymała łącznie ok. 250 mln zł finansowania od takich instytucji, jak m.in. Novator Partners, Olympia Group, Credit Value Investments czy Bank Zachodni WBK. W listopadzie 2019 roku Aasa Polska przekroczyła liczbę ponad 550 000 wypłaconych pożyczek od początku istnienia firmy.

Na przestrzeni lat marka wypracowała sobie dobrą pozycję na rynku, co sprawia, że coraz większa liczba konsumentów decyduje się na współpracę z tą firmą. Specjalność instytucji pozabankowej to pożyczki ratalne, ale także zobowiązania długoterminowe na okres do 3 lat.

Najważniejsze informacje o Aasa Polska

Aasa Polska to firma pożyczkowa, która od wielu lat działa już na polskim rynku finansowym. Warto wiedzieć, w jaki sposób można otrzymać pożyczkę w tej instytucji. Aby wniosek został pozytywnie rozpatrzony każdy, kto chce zdobyć finansowanie, musi:

 • mieć ukończone min. 20 lat, ale nie więcej niż 76;
 • mieć stale miejsce zamieszkania w Polsce;
 • wykazywać odpowiednio wysoki, stały dochód;
 • posiadać polskie obywatelstwo;
 • nie mieć negatywnych wpisów w BIK i rejestrach dłużników;
 • wykazywać odpowiednio wysoką zdolność kredytową.

To podstawowe warunki, jakie należy spełnić, aby otrzymać pożyczkę w firmie Aasa Polska. Warto też dodać, że przedsiębiorstwo dokładnie weryfikuje swoich potencjalnych pożyczkobiorców poprzez raporty BIK, Erif i inne.

Aasa – logowanie. Jak to działa w praktyce?

Zastanawiasz się, w jaki sposób działa firma Aasa Polska? Logowanie w tym przypadku to bardzo prosta sprawa. Kiedy już wybierzesz kwotę finansowania, musisz podać swoje dane osobowe do weryfikacji przez instytucję. Masz opcję wnioskowania o kwoty od 1000 do nawet 15 000 złotych. Pamiętaj, że po podaniu danych osobowych musisz też wykazać realne źródło dochodu, a następnie wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz wypłatę pieniędzy na konto bankowe.

Po podpisaniu umowy możesz zalogować się do serwisu, podając login klienta oraz wygenerowane wcześniej hasło. Z poziomu serwisu internetowego będziesz mieć dostęp do stanu swojego zadłużenia oraz innych opcji np. wcześniejszej spłaty zobowiązania. Dane, jakie należy podać na etapie rejestracji wniosku, to:

 • imię;
 • nazwisko;
 • numer dowodu osobistego;
 • numer PESEL;
 • e-mail;
 • numer telefonu.

Kiedy podasz poprawnie wszystkie dane, możesz liczyć na szybkie rozpatrzenie wniosku oraz pieniądze na swoim koncie nawet w ten sam dzień.

Jakie pożyczki oferuje Aasa Polska?

Firma pożyczkowa Aasa Polska jak sama nazwa wskazuje, proponuje swoim klientom szybkie pożyczki online. Wystarczy, że wejdziesz na stronę internetową marki, wybierzesz suwakiem kwotę, która Cię interesuje, a następnie klikniesz przycisk „Weź pożyczkę”. Pożyczki online na okres spłaty do 36 miesięcy to podstawowy i jedyny produkt, jaki firma proponuje konsumentom.

Oprócz pożyczek w Aasa Polska możesz też sprawdzić ciekawą ofertę ubezpieczenia, pakietu medycznego oraz Pakietu Korzyści, w którym znajduje się m.in. ubezpieczenie na życie i zdrowie, możliwość skorzystania z wakacji kredytowych czy możliwość skorzystania z przerwy w spłacie.

Ta firma pożyczkowa stawia na maksymalne zadowolenie swoich klientów, dlatego stara się oferować kompleksowe usługi, które mogą zadowolić nawet najbardziej wymagające osoby.

Aasa współpracuje z wiarygodnymi instytucjami, takimi jak Biuro Informacji Kredytowej oraz Biura Informacji Gospodarczej, ERIF i Infomonitor, weryfikującymi historię kredytową klientów, dlatego nie możesz w nich figurować jako dłużnik.

Pożyczki w ofercie Aasa Polska
  Pożyczka Standard Pożyczka z Pakietem Korzyści
Kwota 1 000 - 15 000 zł 1 000 - 10 000 zł
Okres spłaty 36 miesięcy
Oprocentowanie 20%
Prowizja uzależniona od kwoty pożyczki
RRSO 87,25% 76,69%
Korzyści brak
 • szybki przelew pożyczki na konto bankowe
 • wakacje kredytowe
 • Pakiet Usług Medycznych do wykorzystania w poradniach online oraz placówkach stacjonarnych (wizyty u lekarzy specjalistów, badania laboratoryjne i ocena ich wyników, konsultacje i porady)
Przykład reprezentatywny Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 4400 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy 87,25%. Rata miesięczna od 292,35 zł. Roczna stopa oprocentowania 20% (stopa zmienna). Całkowity koszt pożyczki: 5911,25 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 1522,25 zł, prowizja 4389 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 10311,25 zł. Stan na dzień 08.07.2022 r.                                        Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 4800 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 76,69%. Rata miesięczna od 297,32 zł. Roczna stopa oprocentowania 20% (stopa stała). Całkowity koszt pożyczki: 5687,62 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 1 655,62 zł, prowizja 4032 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 10492,72 zł. Stan na dzień 18.08.2022 r. Pożyczka z dobrowolnym Pakietem Usług Medycznych. Składka dobrowolnego Pakietu Usług Medycznych: 1 100,00 zł. Składka jest kredytowana i opłacana jednorazowo z kwoty udzielonej pożyczki.


Opinie o firmie Aasa Polska

Opinie na temat działania firmy Aasa Polska są bardzo dobre. Większość konsumentów w Polsce wskazuje na takie pozytywne cechy przedsiębiorstwa pożyczkowego, jak:

 • przejrzyste warunki finansowania;
 • możliwość skorzystania z ubezpieczenia;
 • prosty sposób podpisania umowy oraz spłaty zobowiązania;
 • dostęp do serwisu w 100% online;
 • prosty kontakt przez stronę www, infolinię oraz e-mail.

Kiedy dokładnie przeanalizujesz opinie o Aasa Polska, na pewno zauważysz, że warto zostać klientem tej instytucji finansowej. Jeśli szukasz atrakcyjnych warunków finansowania w formie pożyczki ratalnej z długim okresem spłaty, koniecznie zainteresuj się propozycją współpracy od Aasa Polska. To firma z wieloletnim doświadczeniem, której można zaufać!

Produkty oferowane przez firmę pożyczkową :

AASA POLSKA - DANE KONTAKTOWE

ADRES: ul.Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa
E-MAIL: info@aasapolska.pl
WWW: https://www.aasapolska.pl/
NIP: 5252528111
KRS: 0000411939
REGON: 146017266

Godziny otwarcia BOK Aasa Polska:
Pon. 08:00 - 19:00
Wt. 08:00 - 19:00
Śr. 08:00 - 19:00
Czw. 08:00 - 19:00
Pt. 08:00 - 19:00

Nr. tel. 801 40 40 40

Dodaj komentarz

piktogram medal pierwsze miejsce

Porady finansowe

Karta kredytowa a debetowa - czym się różnią?

Karta kredytowa a debetowa - czym się różnią?

W dobie cyfryzacji i rosnącej popularności płatności bezgotówkowych, karty płatnicze stały się nieodłącznym elementem na...

Przedawnienie długu - kiedy długi się przedawniają?

Przedawnienie długu - kiedy długi się przedawniają?

Przedawnienie długu to szansa na uniknięcie spłaty zaległej należności. Przedawnienie oznacza, że po upływie określonego...

Ile wynosi maksymalne oprocentowanie kredytu i pożyczki? [AKTUALIZACJA]

Ile wynosi maksymalne oprocentowanie kredytu i pożyczki? [AKTUALIZACJA]

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Bez obaw – masz wiele opcji do wyboru. Na polskim rynku istnieje wiele kredytów oraz po...

Oprocentowanie stałe czy zmienne – na czym polega? Jakie wybrać?

Oprocentowanie stałe czy zmienne – na czym polega? Jakie wybrać?

Podwyżki stóp procentowych wywołały poruszenie wśród kredytobiorców, których raty kredytowe wzrosły nawet dwukrotnie. W ...

Pożyczki dla bezrobotnych – jak i gdzie szukać ofert?

Pożyczki dla bezrobotnych – jak i gdzie szukać ofert?

W życiu bywają różne sytuacje, które sprawiają, że życie wywraca się do góry nogami. Jednym z takich wydarzeń z pewności...

WIĘCEJ
newsletter