Axi Card

Axi Card

AXI Card – informacje o firmie


AXI Card to unikalny produkt pożyczkowy należący do instytucji Easy Payment Services LTD. Czy jest to firma, której możesz zaufać? Czy warto skorzystać z pożyczki w tej firmie? Sprawdź wszystko, co powinieneś wiedzieć o AXI Card!


Cenisz sobie dostęp do nowoczesnych technologii, które pozwolą Ci na korzystanie z dodatkowej gotówki w dowolnej formie i dowolnym momencie? W takim razie, koniecznie sprawdź ofertę firmy AXI Card, która zajmuje się wydawaniem funkcjonalnych, pozabankowych kart kredytowych. Dowiedz się, jak to działa i dlaczego warto zdecydować się na taką opcję pożyczki pozabankowej.

AXI Card – historia firmy

Firma AXI Card to instytucja pozabankowa, która łączy w sobie takie cechy, jak: otwartość, uczciwość i lojalność. Wieloletnie doświadczenie AXI Card sprawia, że coraz większa liczba konsumentów decyduje się na skorzystanie z nowoczesnego produktu, jakim jest karta kredytowa pozabankowa. Główna siedziba w Polsce tej instytucji znajduje się w Warszawie, a firma zatrudnia wyłącznie wykwalifikowanych pracowników, którzy pomagają potencjalnym klientom w dopełnieniu formalności online, by otrzymać kartę z przyznanym limitem.

Instytucja ta posiada licencję Narodowego Banku Bułgarii z dnia 19 maja 2016 roku. Uzyskała wszelkie niezbędne zgody dotyczące wydawania instrumentów płatniczych. Co więcej, Easy Payment Services LTD ma status pełnoprawnego członka Międzynarodowego Stowarzyszenia Producentów Kart MasterCard i posiada licencję do wydawania i akceptacji płatności bezgotówkowych produktami z logo MasterCard.

Najważniejsze informacje o AXI Card

O firmie AXI Card warto wiedzieć, iż jest to w 100% instytucja pozabankowa. Korzystanie z funkcjonalności karty kredytowej w formie pożyczki online nie generuje żadnych dodatkowych kosztów. Oznacza to, że zarówno za wydanie karty, duplikatu oraz za wszelkie płatności realizowane kartą nie zapłacisz ani złotówki. Jedyne koszty związane z funkcjonalnościami tego typu rozwiązania to te związane z wykonywaniem operacji poza terenem Europejskiego Obszaru Gospodarczego – EOG. Chcesz złożyć wniosek o kartę kredytową w AXI Card? W takim razie musisz spełnić określone warunki i dostarczyć odpowiednie dokumenty finansowe:

 • potwierdzenie zatrudnienia u pracodawców z ostatnich 3 miesięcy i zaświadczenie o zarobkach,
 • potwierdzenie otrzymywania emerytury lub renty,
 • potwierdzenie samozatrudnienia lub działalności rolniczej,
 • skan dowodu osobistego (tylko w niektórych przypadkach).

Oprócz powyższych musisz także mieć ukończone 21 lat, pełną zdolność do czynności prawnych, a także wykazywać odpowiednio wysoką zdolność kredytową. W przeciwnym razie zdobycie karty kredytowej w AXI Card nie będzie możliwe. Uwaga! W tym przypadku minimalny dochód miesięczny wynosi 1500 złotych, który musi być dodatkowo w pełni udokumentowany.

Pozabankowa karta kredytowa AXI Card jest wydawana przez instytucję płatniczą Easy Payment Services LTD. Jest ona częścią holdingu Management Financial Group (MFG), który łączy dostawcow finansowych usług pozabankowych w krajach Europy Wschodniej oraz Europy Środkowej.
 

Logowanie do strefy klienta AXI Card

Proces logowania do serwisu internetowego AXI Card jest dziecinnie prosty. Wystarczy, że podasz swój adres e-mail oraz hasło ustalone na etapie wnioskowania o wydanie karty kredytowej z odpowiednio wysokim limitem. W panelu klienta będziesz mieć dostęp do salda aktualnego zadłużenia, możliwości jego spłaty, a także opcji wnioskowania o zwiększenie przyznanego limitu. Jeśli zapomnisz hasła dostępu lub po prostu chcesz zarejestrować się jako nowy klient – wystarczy, że wybierzesz odpowiednią opcję w panelu logowania. Na etapie rejestracji zostaniesz poproszony o podstawowe dane takie, jak swoje imię i nazwisko, numer telefonu oraz adres e-mail

Jakie pożyczki oferuje AXI Card?

W ofercie tej instytucji znajdziesz ciekawy produkt, jakim jest funkcjonalna, pozabankowa karta kredytowa. To jedyny produkt, jaki jest proponowany przez firmę pożyczkową AXI Card . W zależności od swojej zdolności kredytowej, możesz uzyskać na niej limit środków, który możesz spożytkować na dowolny cel. Karta umożliwia płatności stacjonarne, jak i internetowe. Maksymalny limit kredytowy wynosi 6 000 zł, a maksymalny okres spłaty zobowiązania to 36 miesięcy. Po złożeniu wniosku i podpisaniu umowy instytucja dostarcza fizyczną kartę pod wskazany adres najczęściej w ciągu 24 godzin. Kod PIN ze względów bezpieczeństwa jest dostępny dopiero po otrzymaniu fizycznej karty na infolinii AXI Card. Wystarczy, że zadzwonisz na infolinię, a kod PIN zostanie wysłany drogą elektroniczną bezpośrednio na Twój adres e-mail.

Karta kredytowa AXI Card 
Kwota pożyczki 1500 - 6 000 zł
Okres spłaty 1 - 12 miesięcy
Okres bezodsetkowy 30 dni
Sposób weryfikacji klienta Kontomatik
Oprocentowanie
 • 0% (spłata w terminie 30 dni)
 • 6,94% (spłata w terminie 12 miesięcy)
Opłaty dodatkowe
 • wypłaty z bankomatów poza strefą EOG (14 zł)
 • wypłata gotówki w ramach Cashback (2,50 zł)
 • usługa Cash advance (8 zł)
RRSO
 • 0% (spłata w terminie 30 dni)
 • 308,9% (spłata w terminie 12 miesięcy)
Przykład reprezentatywny Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 308,9%,
całkowita kwota do spłaty 4 763,84 zł (kapitał 2 400,00 zł, odsetki 86,12 zł,
Prowizja za udzielenie Limitu Kredytowego 2 277,72 zł),
oprocentowanie stałe 6,94 %, spłata całości zobowiązania w terminie 12 miesięcy
od dnia wykorzystania Limitu Kredytowego w równych miesięcznych ratach.
Stan na 25.05.2022.AXI Card opinie

Analizując opinie konsumentów na temat firmy pożyczkowej AXI Card, można śmiało stwierdzić, iż jest to instytucja warta uwagi. Karta kredytowa z limitem do 6 000 złotych to nie tylko wygoda, ale i spora oszczędność. W porównaniu do tradycyjnych pożyczek pozabankowych online z limitu na karcie możesz korzystać w dowolnie wybranym czasie, a także mieć łatwy dostęp do salda zadłużenia poprzez dostęp do funkcjonalnej strony internetowej z panelem klienta.

Produkty oferowane przez firmę pożyczkową :

AXI CARD - DANE KONTAKTOWE

ADRES: ul.Żurawia 22, 00-515 Warszawa
E-MAIL: help@axi-card.pl
WWW: https://axi-card.pl
NIP: 1070040459
KRS: 0000720382
REGON: 369578776

Godziny otwarcia BOK Axi Card:
Pon. 09:00 - 17:00
Wt. 09:00 - 17:00
Śr. 09:00 - 17:00
Czw. 09:00 - 17:00
Pt. 09:00 - 17:00

Nr. tel. 222707030

Dodaj komentarz

piktogram medal pierwsze miejsce

Porady finansowe

Karta kredytowa a debetowa - czym się różnią?

Karta kredytowa a debetowa - czym się różnią?

W dobie cyfryzacji i rosnącej popularności płatności bezgotówkowych, karty płatnicze stały się nieodłącznym elementem na...

Przedawnienie długu - kiedy długi się przedawniają?

Przedawnienie długu - kiedy długi się przedawniają?

Przedawnienie długu to szansa na uniknięcie spłaty zaległej należności. Przedawnienie oznacza, że po upływie określonego...

Ile wynosi maksymalne oprocentowanie kredytu i pożyczki? [AKTUALIZACJA]

Ile wynosi maksymalne oprocentowanie kredytu i pożyczki? [AKTUALIZACJA]

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Bez obaw – masz wiele opcji do wyboru. Na polskim rynku istnieje wiele kredytów oraz po...

Oprocentowanie stałe czy zmienne – na czym polega? Jakie wybrać?

Oprocentowanie stałe czy zmienne – na czym polega? Jakie wybrać?

Podwyżki stóp procentowych wywołały poruszenie wśród kredytobiorców, których raty kredytowe wzrosły nawet dwukrotnie. W ...

Pożyczki dla bezrobotnych – jak i gdzie szukać ofert?

Pożyczki dla bezrobotnych – jak i gdzie szukać ofert?

W życiu bywają różne sytuacje, które sprawiają, że życie wywraca się do góry nogami. Jednym z takich wydarzeń z pewności...

WIĘCEJ
newsletter