Bocian Pożyczki

Bocian Pożyczki

Bocian Pożyczki – informacje o firmie


Szukasz pożyczki, którą możesz otrzymać do rąk własnych w swoim domu? Taki produkt znajdziesz w ofercie firmy Everest Finanse S.A., która udziela finansowania pod marką Bocian Pożyczki. Sprawdź, co powinieneś o niej wiedzieć!

Bocian Pożyczki to firma pożyczkowa, która ma swoją siedzibę w Poznaniu. Warto zapamiętać, iż to przedsiębiorstwo ma już ponad 20 lat doświadczenia w branży pożyczkowej jako instytucja pozabankowa. Bocian Pożyczki jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm pożyczkowych na polskim rynku finansowym. Wszechobecne kampanie reklamowe oraz niestandardowa oferta marki sprawia, że wielu konsumentów w Polsce decyduje się na współpracę właśnie z tą marką. Chcesz wiedzieć, jak funkcjonuje to przedsiębiorstwo? Oto kilka najważniejszych informacji!


Bocian Pożyczki – historia marki

Bocian Pożyczki działa na polskim rynku już od 2000 roku. Tak wieloletnie doświadczenie przekłada się na wysoką jakość świadczonych dotychczas usług. Właścicielem tej marki jest spółka Everest Finanse S.A. Oferta instytucji pozabankowej obejmuje pożyczki udzielane i spłacane w domu klienta w tygodniowych ratach, pożyczki z dostawą do domu. Firma prowadzi więc działalność polegającą na udzielaniu pozabankowych pożyczek gotówkowych z dojazdem do domu klienta.

Firma ta jest dużym, polskim przedsiębiorstwem, które wciąż udoskonala i rozwija swoje produkty oraz usługi. Swoją działalność rozpoczęła już w 2000 roku oferując swoje usługi na terenie całej Polski. Everest Finanse S.A. zatrudnia ponad 1 700 pracowników, w tym ponad 1 300 Doradców Klienta. Firma jest wpisana do Rejestru Instytucji Pożyczkowych prowadzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego. Ponadto należy do Business Center Club, co zobowiązuje ją do przestrzegania wysokich norm etycznych i zasad kodeksu kupieckiego. Everest Finanse S.A. to także członek Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, co oznacza, że swoją pracę opiera na Zasadach Dobrych Praktyk KNF. 

Bocian Pożyczki zyskał wiele prestiżowych nagród, do których zaliczyć należy m.in. Laur Eksperta 2015/2016, odznakę Dobra Marka 2015 oraz 2019, Marka Dekady 2009 - 2019, czy Konsumencki Lider Jakości 2018. Można powiedzieć, iż jest to firma pożyczkowa nie tylko z dużym bagażem doświadczeń, ale i sporą siatką zadowolonych klientów.

Najważniejsze informacje o firmie Bocian Pożyczki – jakie warunki należy spełnić, by skorzystać z pożyczki?

Ten pożyczkodawca udziela finansowania na szczególnych warunkach. W tym przypadku pożyczki przyznawane są na zwięzłych zasadach. Aby otrzymać pożyczkę, musisz:

 • mieć ukończone co najmniej 18 lat, ale nie więcej niż 74 lata;
 • posiadać pełną zdolność do czynności prawnych;
 • mieć ważny dowód tożsamości;
 • okazać doradcy klienta tytuł własności lokalu, np. umowę najmu lub imienny rachunek na media;
 • posiadać stale źródło dochodu np. rentę, emeryturę lub wynagrodzenie.


To podstawowe warunki do spełnienia, aby móc wnioskować o pożyczkę w Bocian Pożyczki. Marka weryfikuje swoich potencjalnych klientów w prosty sposób. Do złożenia wniosku niezbędne jest zaświadczenie o dochodach (dla osób pracujących w oparciu o umowę o pracę) lub decyzja o przyznaniu świadczenia emerytalnego lub renty oraz ważny i niezniszczony dowód osobisty. Na podstawie tych dokumentów przeprowadzana jest weryfikacja klienta. Choć nie wiadomo do końca, jak to się odbywa, gdyż w regulaminie pożyczkodawcy nie ma wyszczególnionych baz. Bocian Pożyczki nie udziela finansowania dłużnikom, choć do kwestii negatywnych wpisów w BIK podchodzi raczej dość luźno. Pamiętaj, że instytucja każdy wniosek o udzielenie pożyczki rozpatruje indywidualnie.

Bocian Pożyczki – logowanie. Krok po kroku

Chcesz wiedzieć, jak w praktyce działa serwis Bocian Pożyczki? Na pierwszym spotkaniu z doradcą klienta, które odbędzie się w Twoim mieszkaniu, zostaniesz poproszony o podanie swoich danych osobowych takich, jak np.:

 • imię i nazwisko;
 • numer dowodu osobistego;
 • numer PESEL;
 • adres zamieszkania;
 • numer telefonu;
 • adres e-mail.

Po podpisaniu umowy pożyczkowej otrzymasz usługę dostępu do platformy, na której znajduje się Twój Profil Klienta. Po zalogowaniu pozwoli Ci on na analizę takich danych, jak:

 • informacje o umowie pożyczki w Bocian Pożyczki;
 • historię spłaty długu;
 • spłaconą kwotę oraz kwotę pozostałą do uregulowania;
 • dane kontaktowe pożyczkobiorcy i pożyczkodawcy;
 • nowości w Bocian Pożyczki;
 • dostęp do ofert firmy.

Bocian Pożyczki to nie tylko wygodny sposób na zdobycie dodatkowej gotówki, ale także stały dostęp do stanu swojego zadłużenia przez serwis internetowy. Nie każda instytucja pozabankowa prowadzi taką działalność, dlatego to duży plus przemawiający za wyborem Bocian Pożyczki.
 

Jakie pożyczki oferuje Bocian Pożyczki?

W ofercie firmy znajdziesz pożyczki ratalne sygnowane marką Bocian Pożyczki. Możliwe jest skorzystanie z tradycyjnej pożyczki gotówkowej lub pożyczki w formie karty przedpłaconej. Maksymalna kwota zobowiązania wynosi 5 000 zł, które należy oddać w cotygodniowych ratach.
Jeśli chcesz poznać szczegóły pożyczki, zapoznaj się z analizą produktu Bocian Pożyczki.

Możesz zdecydować się na pożyczkę na 1000, 2000, 3000, a nawet 5000 złotych na okres spłaty do 104 tygodni.

Oferta pożyczek Bocian Pożyczki udzielanych w domu klienta
Kwota pożyczki 1 000 zł 2 000 zł 3 000 zł 5 000 zł
Okres spłaty 35 tygodni 52 tygodnie 62 tygodnie 104 tygodnie
Miesięczna rata 38,44 zł 59,85 zł 79,22 zł 95,72 zł
Łączna kwota do spłaty 1 345,40 zł 3 112,20 zł 4 911,64 zł 9 954,88 zł
RRSO 146,88% 156,43% 144,24% 118,76%


Opinie o firmie Bocian Pożyczki

Firma Bocian Pożyczki ma w sieci wiele opinii, które zostały stworzone przez klientów na przestrzeni lat. Większość z nich dotyczy pozytywnych aspektów tego przedsiębiorstwa takich, jak:

 • możliwość spłaty w cotygodniowych ratach;
 • pożyczka udzielana jest w domu klienta;
 • krótki proces weryfikacji klienta;
 • minimum formalności;
 • dostęp do funkcjonalnego serwisu internetowego.


Warto jednak dodać, że pożyczki nie należą do najtańszych, a cotygodniowa wizyta doradcy klienta, który odwiedza klientów w domu, może być dla niektórych nieco uciążliwa. Jeśli jednak nie chcesz korzystać z pożyczki online lub nie masz swojego konta osobistego, sprawdź tę ofertę.

Produkty oferowane przez firmę pożyczkową :

BOCIAN POŻYCZKI - DANE KONTAKTOWE

ADRES: ul.Stary Rynek 88, 61-772 Poznań
E-MAIL: biuro@bocianpozyczki.pl
WWW: https://www.bocianpozyczki.pl/
NIP: 7831722320
KRS: 0000541824
REGON: 360730596

Godziny otwarcia BOK Bocian Pożyczki:
Pon. 07:30 - 21:00
Wt. 07:30 - 21:00
Śr. 07:30 - 21:00
Czw. 07:30 - 21:00
Pt. 07:30 - 21:00
Sb. 09:00 - 18:00
Nd. 10:00 - 17:00

Nr. tel. 600 100 100

Dodaj komentarz

piktogram medal pierwsze miejsce

Porady finansowe

Karta kredytowa a debetowa - czym się różnią?

Karta kredytowa a debetowa - czym się różnią?

W dobie cyfryzacji i rosnącej popularności płatności bezgotówkowych, karty płatnicze stały się nieodłącznym elementem na...

Przedawnienie długu - kiedy długi się przedawniają?

Przedawnienie długu - kiedy długi się przedawniają?

Przedawnienie długu to szansa na uniknięcie spłaty zaległej należności. Przedawnienie oznacza, że po upływie określonego...

Ile wynosi maksymalne oprocentowanie kredytu i pożyczki? [AKTUALIZACJA]

Ile wynosi maksymalne oprocentowanie kredytu i pożyczki? [AKTUALIZACJA]

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Bez obaw – masz wiele opcji do wyboru. Na polskim rynku istnieje wiele kredytów oraz po...

Oprocentowanie stałe czy zmienne – na czym polega? Jakie wybrać?

Oprocentowanie stałe czy zmienne – na czym polega? Jakie wybrać?

Podwyżki stóp procentowych wywołały poruszenie wśród kredytobiorców, których raty kredytowe wzrosły nawet dwukrotnie. W ...

Pożyczki dla bezrobotnych – jak i gdzie szukać ofert?

Pożyczki dla bezrobotnych – jak i gdzie szukać ofert?

W życiu bywają różne sytuacje, które sprawiają, że życie wywraca się do góry nogami. Jednym z takich wydarzeń z pewności...

WIĘCEJ
newsletter