Creditron

Creditron

Creditron – informacje o firmie


Creditron to pośrednik pożyczkowy, który oferuje platformę online, za pomocą której możesz złożyć wniosek o pożyczkę. Jeśli szukasz pożyczki ratalnej, o którą możesz wnioskować bez wychodzenia z domu, sprawdź, w jaki sposób wnioskować na Creditron i ile możesz pożyczyć!


Creditron to platforma, która umożliwia wnioskowanie o pożyczkę przez internet. Firma ma swoją siedzibę w Rydze. Współpracuje z ponad 30 firmami pożyczkowymi, które udzialeją finansowania zarejestrowanym klientom Creditrona. By móc skorzystać z usług tej firmy, należy się zarejestrować w serwisie Creditron. Wymagane jest posiadanie konta osobistego oraz karty debetowej/ kredytowej, którą należy podpiąć do konta klienta. Subskrypcja jest bowiem płatna i... kosztuje całkiem sporo. 7 dni okresu próbnego to koszt 0,99 euro, zaś co kolejne 15 dni będzie pobierana opłata równa 19,99 euro!!! Oczywiście, można zrezygnować z subskrypcji w każdej chwili, ale należy pamiętać, by zrobić to w odpowiednim czasie, by nie zapłacić za kolejny okres rozliczeniowy.

Historia firmy Creditron – co warto wiedzieć o tej instytucji?

Warto wiedzieć, że w przypadku Creditron jest to tylko serwis, który pełni rolę pośrednika pożyczkowego. Oznacza to, iż współpracuje on z około 30 potencjalnymi pożyczkodawcami, u jakich możesz zdobyć dodatkową gotówkę. Niestety, o tej instytucji w sieci nie ma zbyt wielu informacji, a więc dobrym rozwiązaniem jest analiza opinii innych użytkowników serwisu. W tym przypadku to jedynie swego rodzaju pośrednik pożyczkowy pobierający dodatkową opłatę za przedstawianie wielu ofert w jednym miejscu. Jak wiadomo, pobieranie opłat za korzystanie z porównywarek i serwisów pożyczkowych, które pośredniczą w udzielaniu finansowania, nie jest standardem. Dlatego warto się dobrze zastanowić przed rejestracją konta w serwisie Creditron, bowiem miesięczne posiadanie konta kosztuje ok. 200 zł.

Najważniejsze informacje o Creditron – jak dostać chwilówkę?

Zasada działania serwisu jest naprawdę prosta. Ty wypełniasz wniosek, podajesz swoje dane osobowe, podpinasz swoją kartę bankową, by serwis mógł pobierać z niej środki za subskrypcję, a Creditron szuka dla Ciebie najciekawszych ofert finansowania w postaci pożyczek online oraz chwilówek. Oprócz tego, jako klient firmy otrzymujesz dostęp do wielu narzędzi takich, jak np.:

  • kalkulator zdolności kredytowej;
  • aktualne kursy wymiany walut;
  • kalkulatory rat kredytu;


Szukasz miejsca, gdzie w przeciągu kilku kliknięć na stronie www otrzymasz co najmniej kilkanaście propozycji finansowania od sprawdzonych firm pożyczkowych? Za korzystanie z możliwości serwisu internetowego firma Creditron pobiera opłatę raz na 15 dni. Wynosi ona aż 19,99 euro za 15 dni kalendarzowych! Warto o tym pamiętać, zakładając konto klienta i podając dane swojej karty kredytowej lub debetowej. Pamiętaj, że większość innych pożyczkodawców oraz serwisów pożyczkowych nie pobiera żadnych opłat od użytkowników.

Creditron – logowanie do serwisu

Logowanie do serwisu Creditron to tylko kilka minut. W pierwszej kolejności musisz się zarejestrować jako nowy użytkownik, podając:

  • imię i nazwisko;
  • numer telefonu;
  • adres;
  • datę urodzenia;
  • hasło użytkownika.

Kiedy założysz już konto i aktywujesz je poprzez adres e-mail, musisz podpiąć do serwisu swoją kartę płatniczą. To właśnie z niej Creditron będzie pobierać cykliczne opłaty w wysokości 19,99 euro co 15 dni za korzystanie z portalu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz całkowicie zrezygnować z usługi i dezaktywować swoje konto. Po uzyskaniu dostępu do portalu musisz tylko otworzyć zbiór ofert pożyczek i wybrać taką, która będzie najlepiej dopasowana do Twoich potrzeb. Pamiętaj, że Creditron nie ma żadnego wpływu na to, jakie warunki finansowania proponuje konkretna instytucja pozabankowa. Warto też dodać, że Creditron sprawdza dokładnie, czy instytucje udzielające pożyczek mają wszelkie niezbędne licencje do takich działań.

 

Jakie pożyczki oferuje Creditron?

W ofercie firmy Creditron znajdziesz tylko oferty pożyczek i chwilówek dostępnych dla osób nawet bez zdolności kredytowej czy ze złą historią w BIK. Wystarczy, że zapłacisz stosowny abonament w Creditron, a zyskasz dostęp do różnych produktów pożyczkowych dopasowanych do swoich potrzeb. Z racji, iż produkty widniejące w ofercie Creditron to wyłącznie różne opcje finansowania krótkoterminowego, również kwoty maksymalne nie są bardzo wysokie. 

Na platformie Creditron możesz wnioskować o pożyczkę w kwocie od 300 do 15 000 zł z okresem spłaty wynoszącym od 2 do 24 miesięcy. Sposób weryfikacji klienta, opłaty związane z udzieleniem i spłatą pożyczki oraz szybkość wypłaty środków zależą od tego, który pożyczkodawca udzieli Ci finansowania. 

Opinie o Creditron

Creditron ma stosunkowo niewiele opinii w sieci ze względu na fakt, iż użytkownicy portalu to, póki co, niewielkie grono osób. Dlaczego? Być może ze względu na fakt, iż zarejestrowany użytkownik musi płacić raz na 15 dni opłatę subskrypcyjną wynoszącą prawie 100 złotych.

Creditron to serwis internetowy, który udziela chwilówek praktycznie od ręki. Według marki wnioskowanie o pożyczkę nie trwa dłużej niż 5 minut, a wypłata środków odbywa się nawet w ten sam dzień po podpisaniu umowy. O firmie w sieci nie ma zbyt wielu informacji, dlatego przed zaciągnięciem zobowiązania warto zastanowić się dwa razy. Największą wadą tej oferty jest, zdecydowanie, konieczność uiszczania opłat, co może odstraszyć wielu potencjalnych pożyczkobiorców.

Produkty oferowane przez firmę pożyczkową :

CREDITRON - DANE KONTAKTOWE

ADRES: ul.Matīsa iela 61/31, Rīga
E-MAIL: support@creditron.org
WWW: https://www.creditron.org/
NIP: -
KRS: -
REGON: -

Godziny otwarcia BOK Creditron:
Pon. 09:00 - 17:00
Wt. 09:00 - 17:00
Śr. 09:00 - 17:00
Czw. 09:00 - 17:00
Pt. 09:00 - 17:00

Nr. tel. +48 221 530 522

Dodaj komentarz

piktogram medal pierwsze miejsce

Porady finansowe

Kredyt refinansowy – czym jest i jak działa?

Kredyt refinansowy – czym jest i jak działa?

Raty Twojego kredytu wzrosły, przez co stał się on o wiele mniej atrakcyjny, niż podczas podpisywania umowy kredytowej? ...

Jak korzystać z karty kredytowej? Jak działa ten produkt?

Jak korzystać z karty kredytowej? Jak działa ten produkt?

Karta kredytowa nie jest produktem dla każdego. By ją otrzymać, trzeba spełnić określone warunki banku. Karta ta pozwala...

Pożyczka na wkład własny – czy jest możliwa?

Pożyczka na wkład własny – czy jest możliwa?

Wpłata wkładu własnego przy kredytcie hipotecznym może stanowić naprawdę spory wydatek. Im wyższa kwota kredytu, tym wys...

Ile wynosi maksymalne oprocentowanie kredytu i pożyczki? [AKTUALIZACJA]

Ile wynosi maksymalne oprocentowanie kredytu i pożyczki? [AKTUALIZACJA]

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Bez obaw – masz wiele opcji do wyboru. Na polskim rynku istnieje wiele kredytów oraz po...

Zaświadczenie o zarobkach — co to jest i kiedy jest potrzebne?

Zaświadczenie o zarobkach — co to jest i kiedy jest potrzebne?

Bank lub firma pożyczkowa wymaga od Ciebie zaświadczenia o dochodach? Nie wiesz, skąd masz wziąć taki dokument i co nale...

WIĘCEJ
newsletter