Extraportfel

Extraportfel

ExtraPortfel – informacje o firmie

Szukasz szybkiej pożyczki bez wychodzenia z domu? Taki produkt znajdziesz w ofercie ExtraPortfel. Sprawdź, co to za marka i czy warto jej zaufać. Poniżej znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje dotyczące firmy ExtraPortfel.


W dzisiejszych czasach poszukiwanie ofert pożyczek pozabankowych wymaga poświęcenia sporo czasu, aby znaleźć naprawdę atrakcyjną propozycję finansowania. Serwis internetowy Extraportfel to miejsce, gdzie praktycznie każdy może złożyć wniosek o pożyczkę na niewielką kwotę. Sprawdź, jak działa ten portal i przekonaj się, że zdobycie dodatkowej gotówki jeszcze nigdy wcześniej nie było tak proste!

Extraportfel – historia firmy

Extraportfel to firma pożyczkowa, która opiera swoją działalność na udzielaniu finansowania za pomocą strony internetowej. W tym przypadku niemalże każdy, kto potrzebuje dodatkowej gotówki może ubiegać się o udzielenie finansowania. Przedsiębiorstwo cieszy się stale rosnącym zainteresowaniem ze strony konsumentów, chociażby ze względu na fakt, iż oferuje stosunkowo niskooprocentowane pożyczki pozabankowe online. Serwis online jest marką należącą do spółki Creamfinance Poland z siedzibą w Warszawie. Spółka posiada w swoim portfolio również takie produkty finansowe, jak np. Lendon czy Cream Credit. W przypadku ExtraPortfela, pożyczkodawcą oraz administratorem danych osobowych jest firma MDP Finance sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, a w przypadku pożyczek refinansujących: KIM Finance sp. z o.o. również z siedzibą w Warszawie. Mimo stosunkowo niedługiej działalności na rynku, zdecydowanie warto postawić na tę firmę pożyczkową i zdobyć dodatkową gotówkę z minimum formalności.

 

Najważniejsze informacje o Extraportfel

O Extraportfel można powiedzieć wiele, choć najważniejszą jest zasada funkcjonowania serwisu internetowego. W tym przypadku od zdobycia dodatkowych pieniędzy w ramach chwilówki online dzielą Cię tylko trzy proste kroki, a mianowicie:

  • wypełnienie wniosku o udzielenie pożyczki,
  • decyzja kredytowa nawet w 15 minut,
  • podpisanie umowy i wypłata należnych środków.

Na etapie wnioskowania w Extraportfel musisz podać kwotę pożyczki oraz preferowaną datę spłaty. Następnie podaj tylko swoje dane osobowe i to wszystko. Instytucja zacznie procesowanie Twojego wniosku, a w razie braku przeciwwskazań decyzja o przyznaniu pożyczki zostanie wydana nawet w kilka minut. Pamiętaj jednak, że w przypadku serwisu Extraportfel otrzymasz pożyczkę na maksymalnie 62 dni. To czas, w jakim jesteś zobowiązany do spłaty zadłużenia!

Logowanie do strefy klienta Extraportfel

Logowanie do serwisu Extraportfel jest proste. Wystarczy, że podasz swój adres e-mail oraz hasło ustalone podczas wnioskowania o pierwszą pożyczkę pozabankową. Na etapie rejestracji nowego wniosku musisz też podać swoje imię i nazwisko, numer PESEL, telefon kontaktowy oraz adres e-mail. Do poprawnego przejścia procesu wnioskowania i rejestracji nowego użytkownika musisz też zaakceptować zgody marketingowe oraz zapoznać się z regulaminem serwisu Extraportfel. Panel klienta po zalogowaniu wskazuje aktualny stan zadłużenia, a także możliwości spłaty zobowiązania.


Pożyczki w ofercie ExtraPortfel

Produkt dostępny w ofercie serwisu Extraportfel to wyłącznie pożyczka pozabankowa online. Dla nowych klientów dostępna jest tylko do kwoty 3000 złotych i na okres spłaty 30 dni. Niestety RRSO w tym przypadku to ponad 1900%. Stali klienci portalu mogą wnioskować o kolejną pożyczkę na kwotę do 7500 złotych oraz na okres spłaty do 62 dni. Warto dodać, że serwis Extraportfel przygotował atrakcyjne rabaty dla nowych klientów, które można sprawdzić po zalogowaniu się do panelu klienta.

 

Pożyczki Extraportfel
  Nowy klient Stały klient
Kwota pożyczki 500 - 3 000 zł 500 - 7 500 zł
Okres spłaty 30 dni
Oprocentowanie 7,2%
RRSO 1915,52%
Przykład reprezentatywny Opłata rejestracyjna 0,01 PLN (zwracana pożyczkobiorcy); całkowita kwota pożyczki 1500 PLN; czas obowiązywania umowy 30 dni; oprocentowanie zmienne w skali roku 7,2%; prowizja 411,15 PLN; odsetki kapitałowe 8,85 PLN; całkowity koszt pożyczki 420 PLN; całkowita kwota do zapłaty 1920 PLN; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 1915,52%. Stan na dzień 08.10.2021 r.


Opinie konsumentów o Extraportfel

Extraportfel wyróżnia się przede wszystkim szybkim procesowaniem wniosków przez internet, dostępnością 24/7, a także ekspresowym przelewem gotówki na konto bankowe (nawet w ten sam dzień). Wnioskując o pożyczkę w Extraportfel nie musisz obawiać się o poufność swoich danych osobowych. Serwis działa z wykorzystaniem bezpiecznego połączenia SSL, które jest gwarancją bezpieczeństwa dla każdego klienta. Osoby, które dotychczas skorzystały z pożyczek w serwisie Extraportfel doceniają głównie prostotę działania portalu, a także przejrzyste warunki współpracy bez ukrytych kosztów.

 

Produkty oferowane przez firmę pożyczkową :

EXTRAPORTFEL - DANE KONTAKTOWE

ADRES: ul.Aleje Jerozolimskie 134, 02-305 Warszawa
E-MAIL: info@extraportfel.pl
WWW: https://www.extraportfel.pl/
NIP: 5252548958
KRS: 0000453034
REGON: -

Godziny otwarcia BOK Extraportfel:
Pon. 08:00 - 21:00
Wt. 08:00 - 21:00
Śr. 08:00 - 21:00
Czw. 08:00 - 21:00
Pt. 08:00 - 21:00
Sb. 09:00 - 18:00
Nd. 09:00 - 18:00

Nr. tel. 223886666

Dodaj komentarz

piktogram medal pierwsze miejsce

Porady finansowe

Karta kredytowa a debetowa - czym się różnią?

Karta kredytowa a debetowa - czym się różnią?

W dobie cyfryzacji i rosnącej popularności płatności bezgotówkowych, karty płatnicze stały się nieodłącznym elementem na...

Przedawnienie długu - kiedy długi się przedawniają?

Przedawnienie długu - kiedy długi się przedawniają?

Przedawnienie długu to szansa na uniknięcie spłaty zaległej należności. Przedawnienie oznacza, że po upływie określonego...

Ile wynosi maksymalne oprocentowanie kredytu i pożyczki? [AKTUALIZACJA]

Ile wynosi maksymalne oprocentowanie kredytu i pożyczki? [AKTUALIZACJA]

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Bez obaw – masz wiele opcji do wyboru. Na polskim rynku istnieje wiele kredytów oraz po...

Oprocentowanie stałe czy zmienne – na czym polega? Jakie wybrać?

Oprocentowanie stałe czy zmienne – na czym polega? Jakie wybrać?

Podwyżki stóp procentowych wywołały poruszenie wśród kredytobiorców, których raty kredytowe wzrosły nawet dwukrotnie. W ...

Pożyczki dla bezrobotnych – jak i gdzie szukać ofert?

Pożyczki dla bezrobotnych – jak i gdzie szukać ofert?

W życiu bywają różne sytuacje, które sprawiają, że życie wywraca się do góry nogami. Jednym z takich wydarzeń z pewności...

WIĘCEJ
newsletter