Hapipożyczki

Hapipożyczki

Hapipożyczki – informacje o firmie

Hapipożyczki to marka, która należy do międzynarodowej firmy IPF - jej częścią jest również m.in. dobrze wszystkim znany Provident Polska. Jest to pierwsza firma pożyczkowa pozabankowa, która widnieje na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Co warto wiedzieć o Hapipożyczkach?


Jeśli szukasz naprawdę atrakcyjnej oferty pożyczki pozabankowej na dowolny cel, koniecznie sprawdź, co może zaproponować Ci serwis Hapipożyczki. W tym przypadku możesz liczyć nie tylko na atrakcyjne warunki finansowania, ale także naprawdę ekspresowe procesowanie wniosku wraz z wypłatą środków bezpośrednio na konto bankowe. Sprawdź, jak działa Hapipożyczki i przekonaj się, że warto skorzystać z usług tego serwisu online!

Hapipożyczki – historia firmy

Hapipożyczki to portal internetowy, który funkcjonuje w Polsce już od 2014 roku. Od tamtego czasu firma pozyskała wielu zadowolonych klientów, co przełożyło się na naprawdę prężny rozwój firmy i jej ugruntowaną pozycję na rynku. Obecnie przedsiębiorstwo jest częścią dużego koncernu IPF, do którego należy także np. Provident. Hapipożyczki to miejsce, gdzie niemalże każdy spełniające podstawowe warunki finansowania wymagane przez tę instytucję, może skorzystać z oferty pożyczki online.

Warto też wspomnieć o tym, że marka należy do Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych, czyli działalności, której celem jest wyznaczanie wysokich standardów postępowania i nadzorowanie stosowania się do tych standardów. Ponadto Hapipożyczki funkcjonują zgodnie z Zasadami Dobrych Praktyk.

Pożyczka Hapi – najważniejsze informacje 

Obecnie Hapipożyczki proponuje swoim klientom nie tylko internetowe pożyczki, ale też szereg innych usług. Dzięki temu coraz większa liczba konsumentów decyduje się na współpracę z tym przedsiębiorstwem. Na tę chwilę o pożyczkę pozabankową w Hapi może ubiegać się każdy, kto:

  • ma skończone min. 20 lat,
  • posiada pełną zdolność do czynności prawnych,
  • ma własne konto bankowe, telefon komórkowy oraz adres e-mail,
  • posiada źródło udokumentowanego dochodu,
  • wykazuje odpowiednią zdolność kredytową.

Spełniając powyższe warunki, można ubiegać się o pożyczkę z decyzją w zaledwie kilka minut. Niestety osoby bezrobotne oraz z negatywną historią kredytową nie będą w stanie otrzymać pożyczki pozabankowej w Hapipożyczki. Aktualnie firma akceptuje jednak niemalże wszystkie źródła dochodu. Akceptowane są: umowa o pracę, o dzieło, zlecenie, a także działalność gospodarcza czy nawet renta i emerytura.

Logowanie do strefy klienta Hapipożyczki

Logowanie do strefy pożyczek Hapipożyczki jest dziecinnie proste. Wystarczy podać adres e-mail oraz hasło ustalone na etapie rejestrowania pierwszego wniosku pożyczkowego. Na etapie rejestracji nowego użytkownika chcącego zaciągnąć pożyczkę online, musisz podać takie dane, jak imię i nazwisko, PESEL, adres e-mail oraz nowe hasło klienta.

Kiedy podasz te dane, Twoje konto zostanie utworzone, a Hapipożyczki przetworzy zapytania i przedstawi Ci aktualną ofertę pożyczki dopasowaną do Twoich indywidualnych potrzeb i możliwości. Po zalogowaniu do panelu klienta będziesz mieć dostęp nie tylko do ofert pożyczek, ale także stanu aktualnego zadłużenia i terminie jego spłaty.

Co znajdziesz w ofercie firmy Hapipożyczki?

W ten sposób dotarliśmy do oferty, czyli tego, co z perspektywy klientów jest najistotniejsze. Zacznijmy od tego, że klienci mogą liczyć wyłącznie na pożyczki długoterminowe. Jeśli więc szukasz taniej pożyczki ratalnej - dobrze trafiłeś! Aktualnie firma Hapipożyczki proponuje swoim klientom pożyczki pozabankowe do kwoty 15 000 złotych na okres spłaty do 36 miesięcy. Atrakcyjne oprocentowanie, brak ukrytych opłat oraz prosty proces wnioskowania, to główne cechy tego serwisu internetowego. Propozycja współpracy w tym przypadku to zarówno pożyczki ratalne, jak i pożyczki długoterminowe. Hapipożyczki proponuje także atrakcyjne ubezpieczenia zdrowotne, z których można skorzystać na terenie całej Polski. Aby zapoznać się z aktualną ofertą firmy pożyczkowej Hapipożyczki, możesz zadzwonić na infolinię lub wypełnić formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie.

  • Minimalna kwota finansowania wynosi 2 000 zł, natomiast maksymalna to 15 000 zł
  • Rzecz jasna istotny jest też termin spłaty – najdłuższy możliwy termin spłaty to 36 miesięcy

 

Hapipożyczki – dostępne pożyczki
  Pożyczka Długoterminowa Pożyczka ratalna
Kto może skorzystać? Nowy klient Nowy i stały klient
Kwota pożyczki 2 000 - 15 000 zł 800 - 15 000 zł
Okres spłaty 12 - 36 miesięcy 6 - 36 miesięcy
Oprocentowanie 0% 7,20%
Koszty dodatkowe 0,42% miesięcznie prowizja + hapiserwis
RRSO 9,80% 118,81%
Przykład reprezentatywny Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 9,80%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 15.000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 17.268,00 zł, oprocentowanie stałe 0,00%, całkowity koszt kredytu 2.268,00 zł (w tym: prowizja 1.701,00 zł, odsetki 0,00 zł, opłata za hapiserwis 567,00 zł), 36 miesięcznych rat: 35 pierwszych miesięcznych równych rat w wysokości po 479,67 zł., ostatnia 36 miesięczna rata w wysokości 479,55 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 01.07.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie Pożyczki Długoterminowej. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 118,81 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3.000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 5.273,40 zł, oprocentowanie stałe 7,20 %, całkowity koszt kredytu 2.273,40 zł (w tym: prowizja 1.571,40 zł, odsetki 178,20 zł, opłata hapiserwis 523,80 zł), 18 miesięcznych rat: 17 pierwsze miesięczne równe raty w wysokości po 292,97 zł, ostatnia 18 miesięczna rata w wysokości 292,91 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 01.07.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie Pożyczki ratalnej.


Hapipożyczki – opinie konsumentów

Konsumenci na terenie całej Polski wyrażają swoje opinie na temat serwisu Hapi pożyczki. Można śmiało powiedzieć, iż jest to portal internetowy cieszący się naprawdę sporą popularnością wśród osób poszukujących dodatkowego źródła gotówki z minimum formalności. Intuicyjny interfejs strony internetowej, maksimum bezpieczeństwa na etapie wnioskowania oraz kompleksowa obsługa klienta. To główne cechy doceniane przez konsumentów w Polsce, które sprawiają, że Hapipożyczki cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony zarówno młodszych, jak i nieco starszych klientów.

HAPIPOŻYCZKI - DANE KONTAKTOWE

ADRES: ul.Aleje Jerozolimskie 136, 02-305 Warszawa
E-MAIL: bok@hapipozyczki.pl
WWW: https://www.hapipozyczki.pl
NIP: 7010191956
KRS: 0000333174
REGON: 141948913

Godziny otwarcia BOK Hapipożyczki:
Pon. 08:00 - 20:00
Wt. 08:00 - 20:00
Śr. 08:00 - 20:00
Czw. 08:00 - 20:00
Pt. 08:00 - 20:00
Sb. 09:00 - 17:00
Nd. 09:00 - 17:00

Nr. tel. 22 395 85 87

Dodaj komentarz

piktogram medal pierwsze miejsce

Porady finansowe

Przedawnienie długu - kiedy długi się przedawniają?

Przedawnienie długu - kiedy długi się przedawniają?

Przedawnienie długu to szansa na uniknięcie spłaty zaległej należności. Przedawnienie oznacza, że po upływie określonego...

Ile wynosi maksymalne oprocentowanie kredytu i pożyczki? [AKTUALIZACJA]

Ile wynosi maksymalne oprocentowanie kredytu i pożyczki? [AKTUALIZACJA]

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Bez obaw – masz wiele opcji do wyboru. Na polskim rynku istnieje wiele kredytów oraz po...

Oprocentowanie stałe czy zmienne – na czym polega? Jakie wybrać?

Oprocentowanie stałe czy zmienne – na czym polega? Jakie wybrać?

Podwyżki stóp procentowych wywołały poruszenie wśród kredytobiorców, których raty kredytowe wzrosły nawet dwukrotnie. W ...

Pożyczki dla bezrobotnych – jak i gdzie szukać ofert?

Pożyczki dla bezrobotnych – jak i gdzie szukać ofert?

W życiu bywają różne sytuacje, które sprawiają, że życie wywraca się do góry nogami. Jednym z takich wydarzeń z pewności...

Pożyczki online w 15 minut – jak wnioskować? Gdzie szukać?

Pożyczki online w 15 minut – jak wnioskować? Gdzie szukać?

Szukasz pożyczki, którą możesz otrzymać na konto nawet w 15 minut? To możliwe! Firmy pożyczkowe przeprowadzają natychmia...

WIĘCEJ
newsletter