Kasowo

Kasowo

Recenzja firmy kasowo.pl - opinie

Kredyty i pożyczki zapewniają finansowanie najczęściej zakupu sprzętu RTV/AGD, remontu lub wyposażenia mieszkania. Jedną z firm, która pomaga w sprawdzeniu licznych ofert pożyczek od zaufanych pożyczkodawców, jest kasowo.pl. Czy portal ten ma najlepsze oferty i opinie klientów? Jak działa serwis? Kto może skorzystać z ich usług?

Kasowo.pl to bezpłatna pośrednik internetowy, który wyszukuje finansowania na korzystnych warunkach od rzetelnych i godnych zaufania pożyczkodawców. Dzięki usłudze jesteśmy w stanie znaleźć optymalne rozwiązanie dla naszych potrzeb finansowych i dopasować ofertę pod siebie.

Sprawdźmy, czy portal kasowo.pl zasłużył na pozytywne opinie klientów.

Kasowo.pl - najważniejsze informacje

Firma Kasowo.pl jak wiele innych tego typu podmiotów, oferuje ranking pożyczek. Pozwala na znalezienie klientom atrakcyjnych pożyczek i chwilówek oferowanych przez firmy pozabankowe. Portal ten pełni rolę pośrednika i zdobyte informacje przekazuje współpracującym z nim partnerom.

Kasowo.pl nie gromadzi żadnych danych osobowych podawanych przez klientów za pośrednictwem strony internetowej!

Jak działa serwis Kasowo.pl?

Serwis kasowo.pl działa na zasadzie giełdy pożyczkowej. Warte podkreślenia jest to, że nie jest pożyczkodawcą, tylko pośrednikiem, dzięki któremu informacje zawarte we wniosku są przekazywane w naszym imieniu partnerom, z którymi współpracuje. Taki proces wnioskowania pozwala na sprawdzenie naszej zdolności kredytowej.

kasowo wnioskowanie

źródło: kasowo.pl

Kasowo - pożyczki online dostępne w ofercie

Serwis kasowo.pl udostępnia w swojej ofercie możliwość zaciągnięcia pożyczki do maksymalnej kwoty 5 000 złotych. Okres spłaty pożyczki wynosi od 91 dni do 120 dni. Co oznacza, że nasze zobowiązanie finansowe spłacamy nie dłużej niż przez okres zawartej umowy. Cel pożyczki jest dowolny. We wniosku znajdziemy kilka opcji do wyboru:

 • spłata innych kredytów i pożyczek;

 • bieżące wydatki;

 • urlop, podróż;

 • koszty leczenia;

 • remont;

Jeżeli nie znajdziemy przeznaczenia dla naszej pożyczki, możemy wybrać po prostu opcję „inne”. Nasze finansowanie możemy także spłacić we wcześniejszym terminie. Zaciągnięcie pożyczki w kasowo.pl nie zobowiązuje nas do spłacania jej przez cały okres trwania umowy.

Przykładem może być zaciągnięta pierwsza pożyczka na kwotę 2000 złotych na warunkach przedstawionych przez kasowo.pl. Opłaty będą następujące:

 • RRSO: 1926,41%;

 • okres spłaty: 91-120 dni;

 • całkowita płatność: 2686,97 zł;

 • opłaty: 686,97 zł;

 • RRSO: 501,22%;

 • opłaty za korzystanie z usług: bezpłatnie;

Dokładny koszt pożyczki zależy od indywidualnego wniosku. Przedstawione wyliczenia mają charakter przykładowy. Przed podpisaniem umowy otrzymamy pełny zakres informacji na temat wysokości RRSO, a także pozostałych kosztów wynikających z tego tytułu.

Pomagamy znaleźć najlepsze oferty kredytowe od większości pożyczkodawców na rynku, z możliwością spłaty od 91 do 120 dni, maksymalne RRSO wynosi 1926,41%. Na przykład, w przypadku pożyczki w wysokości 2000zł na spłatę w ciągu 91 dni, opłaty będą miały wysokość 686,97zł, całkowita płatność wyniesie 2686,97zł; RRSO 501,22%. Nie pobieramy opłat za korzystanie z naszych usług. Dokładny koszt pożyczki jest zależny od indywidualnego wniosku. Zawsze otrzymasz pełną i precyzyjną informację o wysokości RRSO i wszystkich dodatkowych kosztach przed zawarciem umowy o pożyczkę. Kalkulacja została dokonana na dzień 01.07.2021 r.

Strona internetowa kasowo.pl chroniona jest specjalnym zabezpieczeniem szyfrowanym, co przynajmniej w teorii ma dawać poczucie bezpieczeństwa. Zatem dane osobowe użytkowników nie powinny ujrzeć światła dziennego.

Kasowo wniosek pożyczkowy

źródło: kasowo.pl

Do wypełniania wniosku warto przygotować niezbędne dane, jak:

 • imię i nazwisko;

 • numer dowodu osobistego i numer pesel;

 • adres zamieszkania;

 • adres e-mail i numer telefonu komórkowego;

 • stan cywilny;

 • wykształcenie;

 • stan zatrudnienia;

 • wysokość dochodów (w tym wynagrodzenie za pracę);

 • wysokość kosztów utrzymania,

 • numer konta bankowego;

Powyższe wytyczne mogą nieco przerażać, jednak bez wypełnienia ich możemy liczyć się z odmową przyznania pożyczki.

Kto może wnioskować o pożyczki Kasowo.pl?

Co do zasady o pożyczkę z pomocą tego pośrednika może wnioskować osoba, która:

 • ukończyła 18. rok życia;

 • posiada polskie obywatelstwo i adres zamieszkania na terenie kraju;

 • legitymuje się ważnym dokumentem potwierdzający tożsamość (np. dowód osobisty lub paszport);

 • jest właścicielem konta bankowego;

 • posiada adres e-mail i telefon komórkowy;

Wymagania dotyczące poszczególnych ofert zależą wyłącznie od firmy pożyczkowej. Jak w przypadku większości pożyczkodawców istotnym kryterium pozytywnej decyzji kredytowej, jest zdolność kredytowa. Składają się na nią

 • dochody;

 • historia kredytowa;

 • miesięczne koszty utrzymania;

 • aktualne zadłużenie;

Ponadto od naszej zdolności kredytowej i wybranej oferty zależy, jaką kwotę pożyczki otrzymamy ostatecznie. Pamiętajmy, że do kwoty pożyczki doliczana jest prowizja i dodatkowe opłaty ustalane indywidualnie przez firmy pożyczkowe.

Czy warto skorzystać z Kasowo?

Podsumowując, Kasowo jest ciekawym wyborem na tle innych tego typu usługodawców. Stronę internetową wyróżnia prosty i przejrzysty interfejs, co w dużej mierze wpływa na pozytywny odbiór portalu. Budowa formularza także jest dość przejrzysta i intuicyjna. Szybko i bez większego wysiłku otrzymujemy dostęp do listy spersonalizowanych pożyczek dla nowych klientów.

Niestety, dostępność informacji na temat tego pośrednika jest znikoma. Ze strony internetowej portalu niewiele możemy się dowiedzieć, co nie dodaje jej wiarygodności. Wysiłki znalezienia jakichkolwiek opinii klientów również spełzły na niczym. Nie ma co ukrywać, opinie klientów to jedno z kryteriów, jakim posługujemy się przy wyborze tego typu usług. Wiarygodność kasowo.pl pozostawiam do własnej oceny.

KASOWO - DANE KONTAKTOWE

ADRES: ul.Ogrodowa 58, 00-876 Warszawa
E-MAIL: Klienta@kasowo.pl
WWW: https://www.kasowo.pl/
NIP: 5272907053
KRS: 0000804600
REGON: -

Godziny otwarcia BOK Kasowo:
Infolinia dostępna 24h / 7 dni w tygodniu

Dodaj komentarz

piktogram medal pierwsze miejsce

Porady finansowe

Karta kredytowa a debetowa - czym się różnią?

Karta kredytowa a debetowa - czym się różnią?

W dobie cyfryzacji i rosnącej popularności płatności bezgotówkowych, karty płatnicze stały się nieodłącznym elementem na...

Przedawnienie długu - kiedy długi się przedawniają?

Przedawnienie długu - kiedy długi się przedawniają?

Przedawnienie długu to szansa na uniknięcie spłaty zaległej należności. Przedawnienie oznacza, że po upływie określonego...

Ile wynosi maksymalne oprocentowanie kredytu i pożyczki? [AKTUALIZACJA]

Ile wynosi maksymalne oprocentowanie kredytu i pożyczki? [AKTUALIZACJA]

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Bez obaw – masz wiele opcji do wyboru. Na polskim rynku istnieje wiele kredytów oraz po...

Oprocentowanie stałe czy zmienne – na czym polega? Jakie wybrać?

Oprocentowanie stałe czy zmienne – na czym polega? Jakie wybrać?

Podwyżki stóp procentowych wywołały poruszenie wśród kredytobiorców, których raty kredytowe wzrosły nawet dwukrotnie. W ...

Pożyczki dla bezrobotnych – jak i gdzie szukać ofert?

Pożyczki dla bezrobotnych – jak i gdzie szukać ofert?

W życiu bywają różne sytuacje, które sprawiają, że życie wywraca się do góry nogami. Jednym z takich wydarzeń z pewności...

WIĘCEJ
newsletter