Kredyt dla zadłużonych

Kredyt dla zadłużonych

Recenzja firmy kredyt dla zadłużonych - opinie

Zdolność kredytowa to postawa w przypadku ubiegania się o pożyczkę. U osób posiadających złą historię kredytową nie jest to takie proste. Kredyt dla zadluzonych.pl kieruje swoją ofertę przede wszystkim do osób posiadających zobowiązania nie do zaakceptowania przez banki. Sprawdźmy, co oferuje serwis i czy warto wziąć pożyczkę za jego pośrednictwem.

Kredyt dla zadluzonych.pl pomaga szybko i bez zbędnych formalności uzyskać potrzebne środki osobom zadłużonym. Dzięki platformie możemy znaleźć, np. pożyczki bez weryfikacji BIK, co jest korzystnym rozwiązaniem dla tych, którzy posiadają negatywne wpisy w tej bazie.

Jednak różne rodzaje pożyczek oferowane przez partnerów pośrednika pozwalają na pomoc w różnych sytuacjach.

Kredyt-dla-zadluzonych.pl - co to jest?

Firma: Da Vinci Investment Sp. z o.o.;

Adres: ul. Armii Krajowej 116 lok.3, 81-824 Sopot

Nr KRS: 0000728065;

NIP: 9671414822;

REGON: 369988563;

E-mail: kontakt@kredyt-dla-zadluzonych.pl

Serwis kredyt dla zadluzonych.pl udostępnia możliwość złożenia wniosku o kredyt w banku lub pożyczkę w firmie pozabankowej. Jest to interesująca opcja dla tych, którzy borykają się z brakiem pozytywnej zdolności kredytowej. Maksymalna kwota pożyczki online to nawet 25 tys. zł. Na samą spłatę pożyczki mamy za to 120 dni.

Jak działa Kredyt-dla-zadłuzonych.pl?

Kredyt dla zadluzonych.pl działa na zasadzie pośrednictwa kredytowego. Ten usługodawca nie jest więc instytucją finansową, bankiem ani nie udziela pożyczek. Nie jest też stroną w zawieranej umowie pomiędzy pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą. W związku, z czym nie ponosi odpowiedzialności za umowy oraz warunki pożyczki. Usługi pośrednika skierowane są do klientów indywidualnych. Niestety nie są dostępne dla przedsiębiorstw.

Serwis udziela pożyczek przez internet przy minimum formalności. Dzięki czemu pomijamy zbędne wizyty w oddziałach biur kredytowych. W ofercie kredyt dla zadluzonych.pl możemy nie tylko wziąć pożyczkę, ale również kredyt konsolidacyjny.

W ofercie serwisu znajdziemy pożyczkodawców zaglądających do BIK (Biuro Informacji kredytowej), jak i takich, którzy pomijają ten krok. Nawet negatywny wpis w bazach dłużników nie stanowi przeszkody. Wybór pożyczek pozabankowych jest na tyle zróżnicowany, że jesteśmy w stanie dopasować ją do swoich indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych.

Jakie pożyczki oferuje kredyt dla zadluzonych.pl?

W ofercie znajdziemy:

Proces weryfikacji kredytowej odbywa się poprzez zautomatyzowany system i zajmuje do kilku minut. Ma to swoje plusy, chociażby w kryzysowych sytuacjach np. podczas awarii samochodu na autostradzie.

Z oferty mogą skorzystać osoby zadłużone - również te z komornikiem, bez zaświadczeń o dochodach, ale i osoby bezrobotne. Jest to ciekawa alternatywa w porównaniu do instytucji bankowych wymagających wielu szczegółowych formalności.

KDZ
Źródło: kredyt-dla-zadluzonych.pl

Jakie firmy współpracują z Kredyt-dla-zadłuzonych.pl?

Wśród ofert dostępnych na stronie tego pośrednika odnajdziemy m.in.:

 1. firmy pożyczkowe:

  • Aventus Group Sp. z o.o.;

  • Miloan Polska Sp. z o.o.;

  • Net Credit Sp. z o.o.;

  • Net Gotówka SP. z o.o.

 2. banki:

  • ING Bank Śląski S.A.;

  • PKO BP S.A.;

 3. platformy brokerskie:

  • eToro Group Limited;

  • XTB Services Limited;

 4. firmy faktoringowe:

  • Affiliate Partners;

  • Smeo S.A.;

  • PragmaGO S.A.;

Dokładny wykaz partnerów znajdziemy w zakładce „Lista firm” na samym dole strony internetowej.

Kredyt-dla-zadłuzonych.pl - ile można pożyczyć?

Korzystając z serwisu kredyt dla zadluzonych.pl możemy wziąć pożyczkę od 100 zł do nawet 25 tys. złotych. Ostateczna kwota zależy jednak od naszej oceny zdolności kredytowej. Jeśli wystąpią u nas problemy w przyznaniu pożyczki, pożyczkodawca zaproponuje nam inną sumę dopasowaną do naszej sytuacji finansowej.

Warto pamiętać, że z usług serwisu mogą skorzystać osoby:

 • będące obywatelem RP;

 • posiadający stały dochód (w tym nieudokumentowany);

 • pełnoletnie;

 • posiadające zdolność do czynności prawnych;

Jeżeli spełniamy powyższe warunki, to bez problemu możemy rozpocząć wnioskowanie na stronie.

Koszty pożyczki w kredyt-dla-zadluzonych.pl

Ile kosztuje pożyczka za pomocą tego pośrednika? Jej ostateczny koszt zależy od:

Po złożeniu wniosku na stronie tego pośrednika otrzymamy oferty wraz z informacją, ile kosztuje wybrana przez nas pożyczka w poszczególnych firmach. Pamiętajmy o dokładnym przestudiowaniu umowy przed jej podpisaniem.

Przed podjęciem decyzji warto prześledzić wiele ofert, porównać oprocentowanie, prowizje, a także sprawdzić, czy nie ma ukrytych dodatkowych opłat. Koszty pożyczki mogą się różnić w zależności od propozycji firm pożyczkowych.

Ponadto przed zawarciem umowy pożyczkowej warto upewnić się, czy mamy możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki lub odstąpienia od umowy. To są ważne kwestie, które warto rozważyć jeszcze przed podjęciem decyzji.

Kredyt-dla-zadluzonych.pl a niespłacanie pożyczki

W przypadku problemów finansowych pożyczkobiorca może ubiegać się o przedłużenie terminu spłaty zaciągniętego zobowiązania. Niestety, zazwyczaj z dłuższym okresem spłaty wiążą się dodatkowe opłaty. Wysokość opłat różni się w zależności od firmy, a termin spłaty waha się od 5 do 60 dni.

W przypadku pożyczki niespłaconej nie obejdzie się także bez czynności prawnych ze strony pożyczkodawcy w celu wyegzekwowania należności - w tym działań upominawczych i windykacyjnych. Koszty tych czynności w całości ponosi klient. Mało tego, obarczony jest on również ewentualnymi kosztami sądowymi.

Za każdy dzień opóźnienia w spłacie pożyczki naliczane są odsetki.

Kredyt-dla-zadłuzonych.pl - wniosek online

Aby otrzymać pożyczkę w kredyt dla zadluzonych.pl, musimy ograniczyć się do kilku prostych kroków:

 • wybieramy interesująca nas kwotę pożyczki i termin spłaty;

 • wypełniamy krótki wniosek;

 • oczekujemy na weryfikację wniosku przez pożyczkodawcę;

 • cieszymy się przelanymi środkami na rachunek bankowy.

W celu złożenia wniosku na stronie kredyt dla zadluzonych.pl niezbędny będzie dowód osobisty oraz numer telefonu komórkowego.

Po naciśnięciu przycisku „Chcę pożyczkę” zostajemy przekierowani bezpośrednio do strony z wnioskiem online.

Formularz podzielony jest na dwa bloki tematyczne - podstawowe dane i szczegółowe dane, w tym:

 • parametry pożyczki (kwota pożyczki, termin spłaty);

 • dane osobowe (imię, nazwisko, data urodzenia, płeć);

 • dane kontaktowe (numer telefonu, adres e-mail);

 • dane tożsamościowe (numer PESEL);

 • dane dochodowe (miesięczny dochód, miesięczne koszty utrzymania).

Po wypełnieniu wszystkich pól w formularzu pokażą się propozycje firm pożyczkowych. Tuż po wyborze interesującej nas oferty, składamy wniosek i oczekujemy na informację zwrotną. Co do zasady, potrzeba kilka minut, aby zgłoszenie zostało rozpatrzone. Po przyznaniu pożyczki środki zostają przelane na konto bankowe.

Opinie o Kredyt-dla-zadłuzonych.pl - ile można pożyczyć?

Serwis kredyt dla zadluzonych.pl zdecydowanie wyróżnia się tle innych tego typu usługodawców. Przyczynia się do tego rozbudowana strona internetowa, gdzie m.in. znajdziemy blog związany z edukacją finansową.

Strona nie tylko edukuje, ale również pomaga w wyjściu ze spirali niespłaconych zobowiązań. Prosty i przejrzysty interfejs zachęca do eksploracji zawartych tam treści. Budowa formularza jest intuicyjna. Można go wypełnić w kilka minut.

Co więcej, kredyt dla zadluzonych.pl współpracuje z pokaźną listą partnerów, dzięki czemu w jednym miejscu znajdziemy wiele ofert (np. chwilówek, kredytów i pożyczki ratalnej) bez wychodzenia z domu. Dzięki temu możemy dopasować najlepszą ofertę do naszych potrzeb i indywidualnej sytuacji.

Do zalet również możemy dopisać możliwość skorzystania z rankingu kredytów konsolidacyjnych.

W wyszukiwarce google.pl znajdziemy wiele recenzji pośrednika. Większość z nich cieszy się pozytywną opinią, świadczącą o wiarygodności i rzetelności serwisu. Nieco trudniej o opinie klientów. Firma niestety nie posiada na swojej stronie komentarzy czy systemu do wystawiania opinii.

Podsumowując, jeżeli zastanawiamy się, czy wziąć pożyczkę pozabankową, to ten pośrednik może być dobrym wyborem nawet dla klientów znajdujących się w bazach dłużników. Serwis oferuje kwotę pożyczki do 25 tys. zł., a jego usługi są całkowicie bezpłatne. Pamiętajmy, aby dokładnie zapoznać się z warunkami umowy, aby później nie okazało się, że pierwotna oferta pożyczki i jej ostateczne koszty różnią się od siebie diametralnie.

KREDYT DLA ZADŁUŻONYCH - DANE KONTAKTOWE

ADRES: ul.Armii Krajowej 116/3, 81-824 Sopot
E-MAIL: kontakt@kredyt-dla-zadluzonych.pl
WWW: https://kredyt-dla-zadluzonych.pl/
NIP: 9671414822
KRS: 0000728065
REGON: 369988563

Godziny otwarcia BOK Kredyt dla zadłużonych:
Pon. 08:00 - 16:00
Wt. 08:00 - 16:00
Śr. 08:00 - 16:00
Czw. 08:00 - 16:00
Pt. 08:00 - 16:00
Sb. 10:00 - 15:00
Nd. 10:00 - 15:00

Dodaj komentarz

piktogram medal pierwsze miejsce

Porady finansowe

Karta kredytowa a debetowa - czym się różnią?

Karta kredytowa a debetowa - czym się różnią?

W dobie cyfryzacji i rosnącej popularności płatności bezgotówkowych, karty płatnicze stały się nieodłącznym elementem na...

Przedawnienie długu - kiedy długi się przedawniają?

Przedawnienie długu - kiedy długi się przedawniają?

Przedawnienie długu to szansa na uniknięcie spłaty zaległej należności. Przedawnienie oznacza, że po upływie określonego...

Ile wynosi maksymalne oprocentowanie kredytu i pożyczki? [AKTUALIZACJA]

Ile wynosi maksymalne oprocentowanie kredytu i pożyczki? [AKTUALIZACJA]

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Bez obaw – masz wiele opcji do wyboru. Na polskim rynku istnieje wiele kredytów oraz po...

Oprocentowanie stałe czy zmienne – na czym polega? Jakie wybrać?

Oprocentowanie stałe czy zmienne – na czym polega? Jakie wybrać?

Podwyżki stóp procentowych wywołały poruszenie wśród kredytobiorców, których raty kredytowe wzrosły nawet dwukrotnie. W ...

Pożyczki dla bezrobotnych – jak i gdzie szukać ofert?

Pożyczki dla bezrobotnych – jak i gdzie szukać ofert?

W życiu bywają różne sytuacje, które sprawiają, że życie wywraca się do góry nogami. Jednym z takich wydarzeń z pewności...

WIĘCEJ
newsletter