Lendon

Lendon

Lendon – informacje o firmie


Lendon to firma oferująca pożyczki online. Jej właścicielem jest Creamfinance sp. z o.o. Czy jest to wiarygodna firma, której można zaufać? Sprawdź najważniejsze informacje o firmie Lendon!

 
Obecnie w Polsce funkcjonuje wiele firm pożyczkowych, które dokładają wszelkich starań, aby zadowolić wszystkich swoich konsumentów. Szukasz opcji finansowania, które spełni Twoje oczekiwania? A może chcesz ograniczyć koszty pożyczki do minimum? Koniecznie sprawdź, jak działa firma pożyczkowa Lendon i dlaczego warto nawiązać współpracę z tą instytucją pozabankową.

Lendon – historia firmy

Lendon, jako firma pożyczkowa, zyskał zaufanie wielu konsumentów na terenie Polski, Europy i nie tylko. Działa na arenie międzynarodowej, dzięki czemu możesz znaleźć tę firmę nie tylko w Polsce, ale również w Czechach, Danii, Gruzji, Hiszpanii, na Łotwie czy w Meksyku. Instytucja jest obecna na polskim rynku finansowym już od dłuższego czasu – funkcjonuje od 2013 roku – i co najlepsze, zajmuje wysokie miejsca w rankingach firm pożyczkowych. Osoby, które decydują się na współprace z tą firmą, koniecznie powinny sprawdzić dokładne warunki finansowania, gdyż te są naprawdę atrakcyjne. Historia firmy nie jest mocno rozbudowana. Spółka zajmuje się wyłącznie udzielaniem pożyczek na niewielkie kwoty i krótki okres spłaty klientom indywidualnym, i to z minimum formalności.

Marka należy do Creamfinance sp. z o.o., która w swoim portfolio ma również takie brandy, jak Extraportfel czy Lendon Raty. 

Lendon należy do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych. Oferuje swoim klientom liczne promocje i oferty specjalne, dzięki czemu zyskała grono zaufanych klientów na całym świecie.

Najważniejsze informacje o pożyzczce Lendon

Chcesz wiedzieć więcej na temat firmy pożyczkowej Lendon? Najważniejsze informacje o tej instytucji finansowej to fakt, iż pożyczki udzielane są osobom, które:

  • ukończyły 21 lat, ale nie więcej niż 75 lat,
  • mają pełną zdolność do czynności prawnych,
  • wykazują odpowiednio wysokie dochody,
  • nie mają negatywnych wpisów w BIK.

Warto dodać, że maksymalna kwota pożyczki w tym serwisie wynosi 3000 złotych na okres do 62 dni. Lendon nie nalicza dodatkowych koszów za wcześniejszą spłatę długu, a także wypłaca środki natychmiast po podpisaniu umowy pożyczki. Sam wniosek o udzielenie pożyczki jest rozpatrywany nawet w 5 minut. Uwaga! Jako pożyczkobiorca możesz zaciągnąć tylko jedną pożyczkę w tym samym czasie. Dopiero po spłacie aktualnego zadłużenia możesz wnioskować o kolejną.


Lendon – logowanie do strefy klienta 

Procedura logowania do serwisy Lendon jest taka sama, jak w innych firmach pożyczkowych. Musisz wprowadzić adres e-mail oraz hasło dostępu do konta. Po zalogowaniu będziesz mieć dostęp do funkcjonalnego serwisu internetowego z opcją zarządzania swoim zadłużeniem. Przez serwis www możesz np. dokonać spłaty całkowitej pożyczki. Rejestracja również odbywa się na jasnych zasadach. Wybierasz kwotę pożyczki, a następnie uzupełniasz formularz kontaktowy podając swoje: imię i nazwisko, adres zamieszkania, PESEL, numer i serię dowodu, numer telefonu oraz adres e-mail. W ten sposób nie tylko złożysz wniosek o udzielenie pożyczki, ale także założysz nowe konto klienta w serwisie Lendon.

Jakie pożyczki oferuje Lendon?

Produkty, które dostępne są w ofercie Lendon to po prostu pożyczki pozabankowe z krótkim terminem spłaty. W ofercie Lendona znajdziesz produkty pożyczkowe dla osób w wieku od 21 do 70 lat. Możesz ubiegać się o wypłatę dodatkowej gotówki w kwocie od 500 do 3000 złotych na okres do 62 dni. Wystarczy, że:

  • uzupełnisz wniosek pożyczkowy online,
  • poczekasz na decyzję o przyznaniu pożyczki w kilka minut,
  • odbierzesz dodatkowe środki na swoim koncie bankowym.

Pożyczki pozabankowe w Polsce cieszą się ogromną popularnością ze względu na szybkość wnioskowania i minimum formalności. Firma Lendon swoim produktem przyciąga uwagę wielu osób, chociażby ze względu na niskie RRSO.

Stali klienci, wnioskujący o kolejną pożyczkę, mogą pożyczyć więcej. Maksymalna kwota kolejnego zobowiązania to 7 500 zł. W tym przypadku należy się jednak liczyć z kosztami dodatkowymi, takimi jak odsetki. Okres spłaty pozostaje bez zmian.

Pożyczki Lendon
Kto może skorzystać? Nowy klient Obecny klient Nowy i obecny klient
Kwota pożyczki 500 - 3 000 zł 3 000 - 7 500 zł 500 - 3 000 zł
Okres spłaty 30 dni 62 dni
Oprocentowanie 7,2%
Koszty dodatkowe prowizja za udzielenie pożyczki
RRSO 730,15% 192,51%
Przykład reprezentatywny Opłata rejestracyjna 0,01 PLN (zwracana pożyczkobiorcy); całkowita kwota pożyczki 1500 PLN; czas obowiązywania umowy 30 dni; oprocentowanie zmienne w skali roku 7,2%; prowizja 276,15 PLN; odsetki kapitałowe 8,85 PLN; całkowity koszt pożyczki 285,00 PLN; całkowita kwota do zapłaty 1785,00 PLN; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 730,15%. Stan na dzień 08.10.2021 r. Opłata rejestracyjna 0,01 PLN (zwracana pożyczkobiorcy); całkowita kwota pożyczki 1500 PLN; czas obowiązywania umowy 62 dni; oprocentowanie zmienne w skali roku 7,2%; prowizja 281,70 PLN; odsetki kapitałowe 18,30 PLN; całkowity koszt pożyczki 300,00 PLN; całkowita kwota do zapłaty 1800,00 PLN; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 192,51 %. Stan na dzień 08.10.2021 r.

 

Firma umożliwia refinansowanie pożyczki na okres 5, 10, 15, 20, 25 lub 30 dni oraz udostępnia weryfikacje tożsamości i historii kredytowej za pomocą usługi Instantor

Opinie konsumentów o Lendon

W sieci znajdziesz różne opinie na temat instytucji pozabankowej Lendon. Większość z nich dotyczy raczej pozytywnych aspektów, jak np. prosty proces wnioskowania, przejrzyste warunki oraz brak skomplikowanych wymogów odnośnie potencjalnych pożyczkobiorców. Dzięki temu firma zyskuje stale na popularności i cieszy się od dłuższego czasu ciągłym napływem nowych klientów.

Produkty oferowane przez firmę pożyczkową :

LENDON - DANE KONTAKTOWE

ADRES: ul.Aleje Jerozolimskie 134, 02-305 Warszawa
E-MAIL: info@lendon.pl
WWW: https://www.lendon.pl/
NIP: 5252548958
KRS: 0000453034
REGON: -

Godziny otwarcia BOK Lendon:
Pon. 08:00 - 20:00
Wt. 08:00 - 20:00
Śr. 08:00 - 20:00
Czw. 08:00 - 20:00
Pt. 08:00 - 20:00
Sb. 09:00 - 18:00
Nd. 09:00 - 18:00

Nr. tel. 223886444

Dodaj komentarz

piktogram medal pierwsze miejsce

Porady finansowe

Karta kredytowa a debetowa - czym się różnią?

Karta kredytowa a debetowa - czym się różnią?

W dobie cyfryzacji i rosnącej popularności płatności bezgotówkowych, karty płatnicze stały się nieodłącznym elementem na...

Przedawnienie długu - kiedy długi się przedawniają?

Przedawnienie długu - kiedy długi się przedawniają?

Przedawnienie długu to szansa na uniknięcie spłaty zaległej należności. Przedawnienie oznacza, że po upływie określonego...

Ile wynosi maksymalne oprocentowanie kredytu i pożyczki? [AKTUALIZACJA]

Ile wynosi maksymalne oprocentowanie kredytu i pożyczki? [AKTUALIZACJA]

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Bez obaw – masz wiele opcji do wyboru. Na polskim rynku istnieje wiele kredytów oraz po...

Oprocentowanie stałe czy zmienne – na czym polega? Jakie wybrać?

Oprocentowanie stałe czy zmienne – na czym polega? Jakie wybrać?

Podwyżki stóp procentowych wywołały poruszenie wśród kredytobiorców, których raty kredytowe wzrosły nawet dwukrotnie. W ...

Pożyczki dla bezrobotnych – jak i gdzie szukać ofert?

Pożyczki dla bezrobotnych – jak i gdzie szukać ofert?

W życiu bywają różne sytuacje, które sprawiają, że życie wywraca się do góry nogami. Jednym z takich wydarzeń z pewności...

WIĘCEJ
newsletter