Miloan

Miloan

Miloan – informacje o firmie


Miloan to międzynarodowa firma oferująca chwilówki przez internet. Czy warto wnioskować o produkty tej firmy? Co warto wiedzieć o firmie Miloan? Sprawdź szczegóły!


Poszukujesz firmy pożyczkowej, która nie tylko chętnie udzieli Ci finansowania, ale także zaproponuje atrakcyjne warunki spłaty? Jedną z nich jest Miloan – popularna instytucja pozabankowa, która na polskim rynku finansowym jest nowością. W ramach współpracy z tą instytucją możesz zdobyć dodatkową gotówkę bez zbędnych formalności i to w całkiem pokaźnej kwocie maksymalnej. To międzynarodowa firma finansowa pozabankowa z polskim kapitałem.

Miloan kieruje się zasadami odpowiedzialnego pożyczania i stosuje najwyższe standardy bezpieczeństwa, poprzez wykorzystywania specjalistycznych narzędzi gwarantujących pełną ochronę danych. Sprawdź, co oferuje i jak działa Miloan! 

Miloan – historia firmy

Historia firmy Miloan nie jest wszystkim znana, ale przecież nie to jest najważniejsze. Stosunkowo nowa firma pożyczkowa na rynku działa głównie online, udzielając pożyczek pozabankowych niemalże każdemu, kto złoży wniosek przez serwis internetowy. Ogólnie rzecz biorąc, Miloan należy do międzynarodowej spółki specjalizującej się w udzielaniu krótkoterminowych zobowiązań. Warto dodać, że już od 2017 roku firma otrzymywała liczne nagrody jako instytucja godna uwagi oraz zaufania.

 

Warunki otrzymania pożyczki Miloan

W kwestii współpracy z Miloan warto wiedzieć, iż instytucja dokładnie sprawdza historię kredytową potencjalnego pożyczkobiorcy, a także bazy dłużników. W wyniku takiego działania uzyskanie pożyczki np. kiedy jesteś mocno zadłużony i masz problemy ze spłatą zobowiązań może okazać się niemożliwe. Aby otrzymać pożyczkę w Miloan, musisz też spełnić konkretne warunki, a mianowicie:

  • mieć ukończone co najmniej 22 lata, ale nie więcej niż 75 lat,
  • być stałym użytkownikiem numeru telefonu i adresu e-mail,
  • nie mieć negatywnych wpisów w BIK i innych bazach dłużników,
  • posiadać obywatelstwo polskie,
  • mieć stałe miejsce zamieszkania.

Uwaga! Do otrzymania pożyczki od Miloan potrzebujesz też własnego konta bankowego oraz musisz dokonać rejestracji w serwisie. To podstawowe warunki pozwalające na zdobycie dodatkowej gotówki z minimum formalności. Weryfikacji jako klient dokonasz przez Kontomatik, czyli popularny system weryfikacyjny wykorzystywany przez banki oraz instytucje pożyczkowe.

Logowanie do strefy klienta Miloan

Logowanie do serwisu Miloan jest dziecinnie proste. Wpisujesz adres e-mail oraz hasło i otrzymujesz dostęp do panelu klienta. Dzięki temu możesz nie tylko spłacić aktualne zobowiązanie, ale i dowiedzieć się, jakie warunki firma pożyczkowa proponuje przy następnej pożyczce przez internet. Warto też wspomnieć o sposobie rejestracji nowego klienta w serwisie. W tym przypadku musisz podać konkretne dane osobowe, jak: imię i nazwisko, PESEL,
seria i nr dowodu osobistego, e-mail, telefon komórkowy oraz hasło klienta.

Po poprawnym wypełnieniu wniosku możesz przystąpić do wnioskowania o swoją pierwszą pożyczkę pozabankową z opcją wypłaty środków nawet w ten sam dzień bez zbędnych formalności.

Jakie pożyczki oferuje Miloan?

Oferta Miloan to przede wszystkim darmowa pożyczka dla nowych klientów. W tym przypadku dostępna kwota finansowania to 3 000 zł na okres spłaty 30 dni. Dotyczy to tylko nowych klientów, którzy nie posiadają jeszcze konta w serwisie Miloan. Środki w ramach pożyczki otrzymasz na konto nawet w 15 minut. Jako stały klient firmy pożyczkowej możesz zaciągnąć większą kwotę zobowiązania na poziomie 5 000 zł. Czas trwania umowy pożyczkowej w tym przypadku jest taki sam.


W ofercie Miloan znajdziesz pierwszą darmową pożyczkę. Wnioskując pierwszy raz, możesz się zdecydować na dodatkowe środki w kwocie od 300 do 3 000 zł. Okres spłaty pożyczki wynosi od 1 do 30 dni. 

Maksymalna kwota kolejnego zobowiązania wynosi 5 000 zł. Miloan pozwala przedłużyć termin spłaty na okres 7, 14 lub 30 dni. Biuro obsługi klienta jest czynne przez siedem dni w tygodniu, co pozwala na kontakt z firmą nawet w weekendy.

Pożyczki Miloan
  Pierwsza pożyczka Kolejna pożyczka
Kwota pożyczki 500 - 3 000 zł 500 - 5 000 zł
Okres spłaty 30 dni
Oprocentowanie 0% 20%
Prowizja 0% uzależniona od kwoty pożyczki
RRSO 0% 2136,67%
Przykład reprezentatywny Jednorazowa opłata rejestracyjna 1 zł (zwracana). Pożyczka 1000 zł na 30 dni (Promocyjne Warunki Spłaty) RRSO: 0,00%; całkowita kwota pożyczki: 1000 zł; oprocentowanie stałe w skali roku: 0,0%; całkowity koszt pożyczki: 0,00 zł, w tym: Prowizja 0,00 zł, Odsetki 0,00 zł; okres obowiązywania umowy: 30 dni; całkowita kwota do spłaty: 1000,00 zł. Jednorazowa opłata rejestracyjna 1 zł (zwracana). Pożyczka 1000 zł na 30 dni (standardowe warunki) RRSO: 2136,67%; całkowita kwota pożyczki: 1000 zł; oprocentowanie stałe w skali roku: 20,00%; całkowity koszt pożyczki: 291,00 zł, w tym: Prowizja 274,56 zł, Odsetki 16,44 zł; okres obowiązywania umowy: 30 dni; całkowita kwota do spłaty: 1291,00 zł. 


Opinie konsumentów o Miloan

Według opinii wielu konsumentów w kraju pożyczka w Miloan to nie tylko bezpieczeństwo, ale i prostota. Wnioskowanie to tylko trzy kroki: wybór kwoty i złożenie wniosku, oczekiwanie na weryfikację, wypłata środków na konto klienta w ciągu 15 minut od czasu podpisania umowy. Konsumenci korzystający z usług Miloan doceniają także przejrzyste warunki finansowania, atrakcyjne warunki promocyjne dla nowych klientów oraz intuicyjny panel klienta pozwalający na szybką spłatę zadłużenia.

Produkty oferowane przez firmę pożyczkową :

MILOAN - DANE KONTAKTOWE

ADRES: ul.Domaniewska 39, 02-627 Warszawa
E-MAIL: kontakt@miloan.pl
WWW: https://miloan.pl
NIP: 5223060869
KRS: 0000613477
REGON: 364236137

Godziny otwarcia BOK Miloan:
Pon. 08:00 - 19:00
Wt. 08:00 - 19:00
Śr. 08:00 - 19:00
Czw. 08:00 - 19:00
Pt. 08:00 - 19:00

Nr. tel. +48 533 100 533

Dodaj komentarz

piktogram medal pierwsze miejsce

Porady finansowe

Karta kredytowa a debetowa - czym się różnią?

Karta kredytowa a debetowa - czym się różnią?

W dobie cyfryzacji i rosnącej popularności płatności bezgotówkowych, karty płatnicze stały się nieodłącznym elementem na...

Przedawnienie długu - kiedy długi się przedawniają?

Przedawnienie długu - kiedy długi się przedawniają?

Przedawnienie długu to szansa na uniknięcie spłaty zaległej należności. Przedawnienie oznacza, że po upływie określonego...

Ile wynosi maksymalne oprocentowanie kredytu i pożyczki? [AKTUALIZACJA]

Ile wynosi maksymalne oprocentowanie kredytu i pożyczki? [AKTUALIZACJA]

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Bez obaw – masz wiele opcji do wyboru. Na polskim rynku istnieje wiele kredytów oraz po...

Oprocentowanie stałe czy zmienne – na czym polega? Jakie wybrać?

Oprocentowanie stałe czy zmienne – na czym polega? Jakie wybrać?

Podwyżki stóp procentowych wywołały poruszenie wśród kredytobiorców, których raty kredytowe wzrosły nawet dwukrotnie. W ...

Pożyczki dla bezrobotnych – jak i gdzie szukać ofert?

Pożyczki dla bezrobotnych – jak i gdzie szukać ofert?

W życiu bywają różne sytuacje, które sprawiają, że życie wywraca się do góry nogami. Jednym z takich wydarzeń z pewności...

WIĘCEJ
newsletter