Oros

Oros

Oros – opinie i informacje o firmie


Oros to nowa marka pożyczkowa dostępna na polskim rynku. Pozwala pozyskać dodatkowe środki na dowolny cel nawet w 15 minut. Sprawdź, ile i na jak długo możesz pożyczyć oraz poznaj informacje o firmie Oros!

Szukasz firmy pożyczkowej, która w kilku prostych krokach przyzna Ci finansowanie i wypłaci należne środki nawet w ten sam dzień bezpośrednio na rachunek bankowy? W takim razie firma pożyczkowa Oros okazuje się idealnym rozwiązaniem. Wybierając tego pożyczkodawcę, masz gwarancję, że jako nowy klient otrzymasz naprawdę atrakcyjne warunki udzielenia pożyczki, a także dostosujesz kwotę do swoich potrzeb oraz możliwości.

Oros.pl to marka należąca do firmy Fincapital Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, która jest pośrednikiem w udzielaniu pożyczek online - pośredniczy między klientem a firmą pożyczkową. Firma została zarejestrowana w 2016 roku i cały czas prowadzi swoją działalność na rynku pożyczkowym. W swoim portfolio ma takie topowe produkty, jak: Kuki oraz Finbo, co świadczy o jej wiarygodności i rzetelności, bowiem są to znane i cieszące się powodzeniem pożyczki online. Obecnie Fincapital uruchomił swój nowy produkt, jakim jest nowa pożyczka Oros.pl. 

Oros – historia firmy

Według informacji znalezionych w sieci na temat firmy Oros, można powiedzieć, iż jest to naprawdę przyjazna instytucja pozabankowa zajmująca się udzielaniem pożyczek online na dowolny cel. Misją firmy jest utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami. Z tego względu działania przedsiębiorstwa są dopasowywane tak, aby każda pożyczka pod względem warunków była atrakcyjna i nie generowała kłopotów finansowych. Historia firmy jest stosunkowo krótka, gdyż ta nie działa zbyt długo na polskim rynku finansowym. Oros należy do spółki w sektorze firm pożyczkowych i od 2018 roku jest członkiem Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych. To przekłada się na wysoki poziom obsługi oraz rzetelność na każdym kroku dopełniania formalności z klientami. 

Najważniejsze informacje o Oros

Chcesz poznać najistotniejsze informacje na temat funkcjonowania firmy Oros w Polsce? W tym przypadku pożyczki pozabankowe dostępne są dla osób, które:

  • ukończyły 20 lat, ale nie więcej niż 75 lat;
  • mają pełną zdolność do czynności prawnych;
  • posiadają własny numer telefonu komórkowego oraz konto bankowe;
  • legitymują się ważnym dowodem tożsamości;
  • są obywatelem RP i mają na terenie kraju miejsce stałego zamieszkania.

 

Warto też nadmienić, że Oros jako firma pożyczkowa wymaga zrealizowania przelewu weryfikacyjnego na kwotę 0,01 złotych bezpośrednio na konto Oros. Dzięki temu zostanie dokonana poprawna weryfikacja konsumenta, założenie konta oraz przyznanie pożyczki pozabankowej.

Ciekawostką jeśli chodzi o firmę Oros jest fakt, iż ten pożyczkodawca pozwala na zaciągnięcie kolejnego zobowiązania, nawet jeśli nie spłaciło się jeszcze poprzedniego. Instytucja wychodzi naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, dlatego żadna inna pożyczka nie stanowi tu podstawy do odmowy udzielenia kolejnej. Warunkiem jest jednak brak opóźnień w spłacie aktualnego zadłużenia. 

Oros – logowanie do strefy klienta 

Logowanie do strefy klienta Oros odbywa się przy pomocy wcześniej ustalonego loginu oraz hasła. Wystarczy, że zarejestrujesz się w portalu, a otrzymasz wygodny dostęp do aktualnego salda zadłużenia, możliwości zaciągnięcia dodatkowej pożyczki, a także opcji wcześniejszej spłaty długu. Podczas rejestracji zostaniesz poproszony o takie dane, jak:

  • imię i nazwisko;
  • numer PESEL;
  • numer i seria dowodu osobistego;
  • numer telefonu.

Po podaniu tych danych otrzymasz kod SMS potwierdzający rejestrację profilu w serwisie Oros. Następnie będziesz mieć już dostęp do serwisu online, gdzie wygodnie złożysz wniosek o udzielenie pożyczki przez internet i to wszystko bez zbędnych formalności. 

Jakie produkty oferuje Oros?

W ofercie instytucji pozabankowej Oros znajdziesz wyłącznie oferty finansowania w ramach pożyczki pozabankowej. Co to oznacza? Głównie tyle, iż oferta Oros pozwala na zaciągnięcie zobowiązania do 15 000 złotych dla stałych klientów. Jako nowa osoba korzystająca z usług tego serwisu, możesz liczyć na atrakcyjne warunki współpracy, jak np. darmowa pożyczka do 5000 złotych z RRSO 0%. Warunkiem skorzystania z darmowej pożyczki online jest fakt pozostawania nowym klientem, a także terminowa spłata długu. Oferta Oros jest bardzo atrakcyjna, gdyż dla nowych klientów dostępna kwota 5 tys. złotych udzielana jest nawet na 30 dni spłaty.

Oros.pl to chwilówka, co oznacza, że pożyczone środki należy oddać jednorazowo w ustalonym terminie, który wynosi równo 30 dni. Pożyczając ustaloną kwotę, musisz więc ją oddać maksymalnie po 30 dniach. Taki rodzaj pożyczki online sprawdzi się więc w sytuacji, gdy np. brakuje Ci wolnych środków do najbliższej wypłaty lub wiesz, że czeka Cię wkróce zastrzyk gotówki, który umożliwi spłatę. 

Sprawdź szczegóły i złóż wniosek bez wychodzenia z domu!

Pożyczki dostępne w firmie Oros
  Pierwsza pożyczka Kolejna pożyczka
Kwota pożyczki 500 - 5 000 zł 500 - 15 000 zł
Okres spłaty 30 dni
Oprocentowanie 0% 17,5%
Prowizja 0 zł uzależniona od kwoty pożyczki
RRSO 0% 1915,52%
Przykład reprezentatywny RRSO wynosi 0,00%; całkowita kwota pożyczki: 4000 zł; oprocentowanie zmienne: 0,0%; całkowity koszt pożyczki: 0,00 zł, w tym: Prowizja 0,00 zł, Odsetki 0,00 zł; okres obowiązywania umowy: 30 dni; całkowita kwota do spłaty: 4000,00 zł. RRSO wynosi 1915,52%; całkowita kwota pożyczki: 2500 zł; oprocentowanie zmienne: 17,5 %; całkowity koszt pożyczki: 700,00 zł, w tym: Prowizja 664,04 zł, Odsetki 35,96 zł; okres obowiązywania umowy: 30 dni; całkowita kwota do spłaty: 3200,00 zł.Oros – opinie konsumentów

Na temat firmy Oros w sieci pojawia się wiele opinii. Aktualnie większość z nich dotyczy oferty darmowej pożyczki, z której mogą skorzystać praktycznie wszyscy nowi klienci tej instytucji pozabankowej. Analizując opinie byłych i aktualnych klientów Oros, zdecydowanie warto zastanowić się nad zaciągnięciem swojej pierwszej pożyczki online właśnie przez ten serwis. Wnioskowanie w kilku krokach, brak skomplikowanej procedury weryfikacyjnej oraz wysoka dostępna kwota dla nowych klientów – to główne cechy Oros, które przyciągają klientów w całej Polsce.

OROS - DANE KONTAKTOWE

ADRES: ul.Postępu 18B, 02-676 Warszawa
E-MAIL: info@oros.pl
WWW: https://www.oros.pl
NIP: 7010642695
KRS: 0000653383
REGON: 366100525

Godziny otwarcia BOK Oros:
Pon. 08:00 - 20:00
Wt. 08:00 - 20:00
Śr. 08:00 - 20:00
Czw. 08:00 - 20:00
Pt. 08:00 - 20:00
Sb. 09:00 - 17:00
Nd. 09:00 - 17:00

Nr. tel. 221530001

Dodaj komentarz

piktogram medal pierwsze miejsce

Porady finansowe

Karta kredytowa a debetowa - czym się różnią?

Karta kredytowa a debetowa - czym się różnią?

W dobie cyfryzacji i rosnącej popularności płatności bezgotówkowych, karty płatnicze stały się nieodłącznym elementem na...

Przedawnienie długu - kiedy długi się przedawniają?

Przedawnienie długu - kiedy długi się przedawniają?

Przedawnienie długu to szansa na uniknięcie spłaty zaległej należności. Przedawnienie oznacza, że po upływie określonego...

Ile wynosi maksymalne oprocentowanie kredytu i pożyczki? [AKTUALIZACJA]

Ile wynosi maksymalne oprocentowanie kredytu i pożyczki? [AKTUALIZACJA]

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Bez obaw – masz wiele opcji do wyboru. Na polskim rynku istnieje wiele kredytów oraz po...

Oprocentowanie stałe czy zmienne – na czym polega? Jakie wybrać?

Oprocentowanie stałe czy zmienne – na czym polega? Jakie wybrać?

Podwyżki stóp procentowych wywołały poruszenie wśród kredytobiorców, których raty kredytowe wzrosły nawet dwukrotnie. W ...

Pożyczki dla bezrobotnych – jak i gdzie szukać ofert?

Pożyczki dla bezrobotnych – jak i gdzie szukać ofert?

W życiu bywają różne sytuacje, które sprawiają, że życie wywraca się do góry nogami. Jednym z takich wydarzeń z pewności...

WIĘCEJ
newsletter