Profi Credit

Profi Credit

Profi Credit – informacje o firmie


Profi Credit to firma pożyczkowa pozabankowa oferująca swoje pożyczki w internecie oraz w oddziałach stacjonarnych. Sprawdź, co warto wiedzieć o firmie Profi Credit oraz jakie pożyczki znajdziesz w ofercie!


Jesteś jedną z osób poszukujących wygodnego źródła finansowania, które pozwoli na szybkie pozyskanie dodatkowej gotówki i to bezpośrednio na konto bankowe? Jeśli cenisz sobie minimum formalności oraz przejrzyste warunki współpracy – koniecznie sprawdź Profi Credit. Przekonaj się, że warto nawiązać współpracę z tą firmą. 

Profi Credit to marka należąca do Profireal Group. Grupa jest obecna w Polsce, Czechach oraz na Słowacji. Pierwotnie grupa istniala pod nazwą PROFIREAL i założyła działalność już w 1994 roku. W Polsce firma Profi Credit funkcjonuje od 2004 roku, oferując pożyczki pozabankowe ze spłatą ratalną. Niewątpliwą zaletą jest szeroka sieć oddziałów stacjonarnych firmy w naszym kraju jest ich obecnie już ponad 130. Klienci, zarówno Ci decydujący się na wnioskowanie przez internet bądź stacjonarnie, obsługiwani są przez grupę 3 000 doradców finansowych.

Profi Credit – historia firmy

Ta instytucja pożyczkowa działa w Polsce już od 2004 roku. Oznacza to, że od ponad 18 lat przedsiębiorstwo zajmuje się udzielaniem pożyczek klientom indywidualnym i biznesowym przez internet bez potrzeby wychodzenia z domu. Na przestrzeni lat firma mocno rozbudowała swoją sieć sprzedaży, a także dopracowała poziom obsługi klienta do najwyższego poziomu.

Najważniejsze informacje o Profi Credit

Profi Credit to przedsiębiorstwo, które realizuje swego rodzaju misję w postaci niesienia pomocy osobom w trudnej sytuacji finansowej. Takie źródło finansowania to przede wszystkim prosty sposób wnioskowania, przejrzyste warunki oraz bezpieczeństwo transakcji. Warto dodać, że firma posiada ponad 1300 przedstawicieli na terenie całej Polski. Oznacza to, że usługi Profi Credit są ogólnodostępne na terenie kraju. Banki odmówiły Ci udzielenia kredytu? W takim razie oferta Profi Credit jest skierowana właśnie do Ciebie. Oto kilka cech, dla jakich warto zastanowić się nad współpracą z Profi Credit:

  • szybkość działania i weryfikacji wniosków,
  • pełna wiarygodność ze względu na wieloletnie doświadczenie w branży,
  • minimum formalności do załatwienia.

 

Logowanie do strefy klienta Profi Credit

Aby zalogować się do strefy klienta w serwisie Profi Credit, musisz przede wszystkim podać swój numer PESEL. Dopiero po wprowadzeniu tej informacji możesz przejść dalej, uwierzytelnić swoją tożsamość i zyskać dostęp do atrakcyjnej oferty finansowania oraz stanie aktualnego zadłużenia. Rejestracja nowego użytkownika odbywa się w tym samym czasie, co złożenie wniosku o przyznanie pożyczki internetowej.

 

Jakie pożyczki oferuje Profi Credit?

Profi Credit udziela pożyczek przez internet od 2018 roku. Firma szybko zyskała zadowolone grono klientów, którzy wnioskują online, bez wychodzenia z domu. Zastanawiasz się, ile możesz pożyczyć? Pożyczki internetowe Profi Credit mają kwotę od 1 000 do 25 000 zł. Okres spłaty zobowiązania wynosi od 6 do 36 miesięcy. Pożyczki są udzielane zarówno nowym, jak i stałym klientom firmy.

Warto wiedzieć, że ostateczna kwota pożyczki uzależniona jest od zdolności kredytowej klienta. Na pierwszych etapach wnioskowania musisz tylko określić kwotę oraz podać swoje imię i nazwisko. Pożyczka gotówki na dowolny cel w tej instytucji wymaga przejścia kilku kroków, a mianowicie: pozostawienie danych osobowych do kontaktu, uzupełnienie wniosku lub rozmowa z ekspertem oraz podpisanie umowy z firmą pożyczkową.

 

Opinie konsumentów o Profi Credit

W sieci znajdziesz wiele opinii – głównie zadowolonych kontrahentów tej firmy pożyczkowej. Według wielu osób to jedyna instytucja pozabankowa z wieloletnim doświadczeniem w tej branży. To przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług, a co za tym idzie przyciągnięcie uwagi większej liczby potencjalnych pożyczkobiorców. Według recenzji pożyczki pozabankowe w ramach współpracy z Profi Credit to:

  • oszczędność czasu i pieniędzy,
  • brak zbędnych formalności,
  • jasno wskazane koszty finansowania.

Dla osób, które naprawdę poszukują jak najwygodniejszej formy pożyczki pozabankowej dla siebie – marka Profi Credit będzie idealnym wyborem. Wystarczy, że wejdziesz na stronę internetową instytucji, wypełnisz wniosek i poczekasz na wydanie decyzji. Pieniądze mogą znaleźć się na Twoim koncie nawet w ten sam dzień po uzupełnieniu wniosku i podpisaniu umowy.

Produkty oferowane przez firmę pożyczkową :

PROFI CREDIT - DANE KONTAKTOWE

ADRES: ul.Browarna 2, 43-300 Bielsko-Biała
E-MAIL: info@proficredit.pl
WWW: https://proficredit.pl/
NIP: 5472151080
KRS: 0000518190
REGON: 243624011

Godziny otwarcia BOK Profi Credit:
Pon. 08:00 - 16:00
Wt. 08:00 - 16:00
Śr. 08:00 - 16:00
Czw. 08:00 - 16:00
Pt. 08:00 - 16:00

Nr. tel. 33 496 00 60

Dodaj komentarz

piktogram medal pierwsze miejsce

Porady finansowe

Karta kredytowa a debetowa - czym się różnią?

Karta kredytowa a debetowa - czym się różnią?

W dobie cyfryzacji i rosnącej popularności płatności bezgotówkowych, karty płatnicze stały się nieodłącznym elementem na...

Przedawnienie długu - kiedy długi się przedawniają?

Przedawnienie długu - kiedy długi się przedawniają?

Przedawnienie długu to szansa na uniknięcie spłaty zaległej należności. Przedawnienie oznacza, że po upływie określonego...

Ile wynosi maksymalne oprocentowanie kredytu i pożyczki? [AKTUALIZACJA]

Ile wynosi maksymalne oprocentowanie kredytu i pożyczki? [AKTUALIZACJA]

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Bez obaw – masz wiele opcji do wyboru. Na polskim rynku istnieje wiele kredytów oraz po...

Oprocentowanie stałe czy zmienne – na czym polega? Jakie wybrać?

Oprocentowanie stałe czy zmienne – na czym polega? Jakie wybrać?

Podwyżki stóp procentowych wywołały poruszenie wśród kredytobiorców, których raty kredytowe wzrosły nawet dwukrotnie. W ...

Pożyczki dla bezrobotnych – jak i gdzie szukać ofert?

Pożyczki dla bezrobotnych – jak i gdzie szukać ofert?

W życiu bywają różne sytuacje, które sprawiają, że życie wywraca się do góry nogami. Jednym z takich wydarzeń z pewności...

WIĘCEJ
newsletter