Provema

Provema

Provema – informacje o firmie

Jeśli szukasz pożyczki ratalnej na niewielką kwotę i z niedługim okresem spłaty, warto, byś zapoznał się z ofertą Provemy. Sprawdź szczegóły!


Obecnie w Polsce działa wiele firm pożyczkowych, które tylko prześcigają się w tym, aby przyciągnąć uwagę klienta swoją ofertą. Dla osób poszukujących atrakcyjnych warunków finansowania i przede wszystkim bezpieczeństwa na etapie wnioskowania – bardzo dobrym wyborem będzie firma Provema. Dowiedz się, jak działa ta instytucja i dlaczego warto zaciągnąć w niej pożyczkę na raty.

Provema to polska firma oferująca szybkie pożyczki online. Jest obecna na rynku od kilku lat, także można mówić o pewnym zaufaniu wśród klientów. Warto też podkreślić, że firma działa bardzo szybko: wypłata środków odbywa się w ciągu kilku minut od wydania pozytywnej decyzji pożyczkowej.

Grono klientów Provemy liczy obecnie ponad 173 000 klientów.

Provema – historia firmy

Historia tego przedsiębiorstwa pozabankowego nie jest dokładnie znana, gdyż w sieci ciężko wyszukać jakiekolwiek informacje na temat daty jej powstania i rozpoczęcia działalności w kraju. Warto jednak wiedzieć, że to tylko jedna z wielu instytucji pozabankowych, która zajmuje się udzielaniem pożyczek na naprawdę atrakcyjnych warunkach.

Najważniejsze informacje o Provema

Z najważniejszych informacji warto wiedzieć, że jest to firma pożyczkowa, która udziela tzw. pożyczki na raty przez internet. Pierwsza pożyczka w tym przypadku do maksymalnie 1500 złotych z okresem spłaty do maksymalnie 4 miesięcy. Decydując się na współpracę z tym przedsiębiorstwem, zawsze warto wziąć pod uwagę fakt, iż Provema szanuje wszystkich swoich kontrahentów. Uwaga! Tuż po złożeniu wniosku otrzymasz decyzję o przyznaniu finansowania w określonej kwocie. Musisz też wiedzieć, że procedura wnioskowania w Provema została uproszona do niezbędnego minimum. Dzięki temu zdobycie dodatkowej gotówki nie zajmuje najczęściej więcej czasu niż kwadrans, dlatego można śmiało stwierdzić, że Provema oferuje pożyczki w 15 minut.

Logowanie do strefy klienta Provema

Logowanie do strefy klienta Provema to proces, który znany jest tylko aktualnym klientom tej instytucji. Aby wejść na konto pożyczkobiorcy, należy kliknąć stronę www, a następnie podać swój numer PESEL. To na jego podstawie specjalista pożyczkowy zajmie się obliczeniem Twojej zdolności kredytowej. Pamiętaj, że dostęp do swoich danych klienta będziesz mieć też poprzez aplikację na Androida oraz iOS. Tam znajdziesz też informacje o aktualnym poziomie zadłużenia i okresie spłaty bez naliczenia odsetek karnych.

Provema – produkty dostępne w ofercie

Produktem proponowanym przez markę Provema jest pożyczka pozabankowa na niewielką kwotę i krótki okres spłaty. Pamiętaj, że do ubiegania się o dodatkowe pieniądze musisz być w wieku nie mniejszym niż 20 lat, ale jednocześnie nieprzekraczającym 70. roku życia. Potrzebujesz też obywatelstwa polskiego, dowodu osobistego oraz miejsca meldunku. Na tej podstawie firma pożyczkowa udziela nowego zobowiązania.

Uwaga! W razie potrzeby Provema sprawdza także konkretne rejestry dłużników np. BIK, BIG, KRD oraz ERiF. Dokładne warunki finansowania nie są dokładnie znane, gdyż firma udostępnia je dopiero po podaniu danych klienta jako pierwszy etap wnioskowania o pożyczkę.

Opinie konsumentów o Provema

Obecnie w internecie znajdziesz wiele opinii o marce Provema. To niekoniecznie najlepiej rozpoznawalna instytucja pozabankowa w Polsce. Głównie z tego względu opinii na temat jej funkcjonowania jest dość niewiele. Te, które możesz sprawdzić są dobrym źródłem informacji na temat tego, czy warto nawiązać współpracę z tą firmą pożyczkową. Pamiętaj! Zanim podpiszesz umowę na określoną we wniosku kwotę – zawsze sprawdź opinie i warunki udzielenia pożyczki. Dzięki temu realnie zabezpieczysz swój domowy budżet i zdobędziesz dodatkowe pieniądze (choć w niewielkiej kwocie i na krótki okres spłaty).

 

Produkty oferowane przez firmę pożyczkową :

PROVEMA - DANE KONTAKTOWE

ADRES: ul.Konduktorska 33, 40-155 Katowice
E-MAIL: provema@provema.pl
WWW: https://provemacredit.pl
NIP: 9542752698
KRS: 0000540323
REGON: 360607192

Godziny otwarcia BOK Provema:
Pon. 08:00 - 20:00
Wt. 08:00 - 20:00
Śr. 08:00 - 20:00
Czw. 08:00 - 20:00
Pt. 08:00 - 20:00

Nr. tel. 32 700 77 11

Dodaj komentarz

piktogram medal pierwsze miejsce

Porady finansowe

Karta kredytowa a debetowa - czym się różnią?

Karta kredytowa a debetowa - czym się różnią?

W dobie cyfryzacji i rosnącej popularności płatności bezgotówkowych, karty płatnicze stały się nieodłącznym elementem na...

Przedawnienie długu - kiedy długi się przedawniają?

Przedawnienie długu - kiedy długi się przedawniają?

Przedawnienie długu to szansa na uniknięcie spłaty zaległej należności. Przedawnienie oznacza, że po upływie określonego...

Ile wynosi maksymalne oprocentowanie kredytu i pożyczki? [AKTUALIZACJA]

Ile wynosi maksymalne oprocentowanie kredytu i pożyczki? [AKTUALIZACJA]

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Bez obaw – masz wiele opcji do wyboru. Na polskim rynku istnieje wiele kredytów oraz po...

Oprocentowanie stałe czy zmienne – na czym polega? Jakie wybrać?

Oprocentowanie stałe czy zmienne – na czym polega? Jakie wybrać?

Podwyżki stóp procentowych wywołały poruszenie wśród kredytobiorców, których raty kredytowe wzrosły nawet dwukrotnie. W ...

Pożyczki dla bezrobotnych – jak i gdzie szukać ofert?

Pożyczki dla bezrobotnych – jak i gdzie szukać ofert?

W życiu bywają różne sytuacje, które sprawiają, że życie wywraca się do góry nogami. Jednym z takich wydarzeń z pewności...

WIĘCEJ
newsletter