SKOK Chmielewskiego

SKOK Chmielewskiego

SKOK Chmielewskiego – opinie i informacje o firmie


Szukasz kredytu w kwocie nawet do 100 000 zł? Sprawdź ofertę przygotowaną przez SKOK Chmielewskiego. To propozycja dla nowych i obecnych członków Kasy. Co warto wiedzieć? Czy jest to firma, której możesz zaufać? 


Skok Chmielewskiego to inaczej Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa, która została założona w 1994 roku. W tej instytucji obsługiwani są niemalże wszystkie osoby, które poszukują atrakcyjnego finansowania dla siebie na preferencyjnych warunkach. Potrzebujesz szybko zdobyć dodatkową gotówkę? W takim razie postaw na Skok Chmielewskiego.

 

Skok Chmielewskiego – historia firmy

Historia firmy jest dość długa i sięga już 1994 roku. SKOK, czyli Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa im. Zygmunta Chmielewskiego, to nic innego, jak instytucja, która działa na podobnych zasadach jak banki w Polsce. Warto dodać, że propozycja współpracy od tej firmy jest mocno zróżnicowana i dotyczy głównie produktów bankowych. Wieloletnie doświadczenie firmy przekłada się na wysoką jakość obsługi klienta, a także spore zróżnicowanie oferty. Dzięki temu praktycznie każdy znajdzie opcję finansowania dopasowaną do swoich potrzeb w Skoku Chmielewskiego.

Co ciekawe, na chwilę obecną firma posiada aż 96 oddziałów, a ich liczba stale się zwiększa. Czym jednak zajmuje się ta instytucja? Przede wszystkim udzielaniem pożyczek klientom indywidualny do kwoty nawet 100 000 złotych oraz obsługą przedsiębiorców. Firma ma bardzo dobrą ofertę finansową oraz działa kompleksowo rozwiązując różnego rodzaju zagadnienia dotyczące problemów finansowych konsumentów i swoich członków. Czy warto przystąpić do Kasy SKOK Chmielewskiego? 

Najważniejsze informacje o Skok Chmielewskiego

Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo–Kredytowa to instytucja, która udziela kredytów, pożyczek i proponuje wiele innych, ciekawych produktów finansowych dla klientów indywidualnych, biznesu oraz organizacji. Z ciekawostek, aby zostać klientem SKOK-u, należy spełnić kilka warunków:

  • zapisz się do kasy poprzez stawiennictwo w placówce z dowodem tożsamości,
  • wpłać wpisowe w wysokości 15 złotych,
  • wykup minimum jeden udział, którego wartość wynosi ponad 120 złotych,
  • wpłać wkład własny w wysokości 2 złote.

Warto dodać, że firma na etapie udzielania pożyczek i kredytów sprawdza dokładnie zdolność kredytową, liczbę wykupionych udziałów oraz staż członkowski – im dłuższy staż, tym większa dostępna kwota finansowania.


Logowanie do strefy klienta Skok Chmielewskiego

Logowanie do serwisu internetowego Skok Chmielewskiego jest proste. Wystarczy, że posiadasz swój login ustalony na etapie rejestracji nowego członka, a następnie podasz kod autoryzacyjny. Jeśli nie pamiętasz danych dostępowych, możesz skontaktować się z pracownikiem SKOK-u i poprosić o reset dostępu. W serwisie internetowym znajdziesz informacje o swoim koncie członkowskim, liczbie dostępnych udziałów, udzielonych pożyczkach oraz innych produktach finansowych. Możesz nimi dowolnie zarządzać z poziomu przeglądarki internetowej.

Jakie produkty oferuje SKOK Chmielewskiego?

Skok Chmielewskiego to instytucja, która ma wswojej ofercie naprawdę wiele produktów finansowych. W ofercie SKOK-u można znaleźć zarówno produkty dla klientów indywidualnych, jak i dla firm oraz instytucji. Wśród nich dostępne są pożyczki, kredyty gotówkowe, kredyt inwestycyjny, kredyt obrotowy, kredyt refinansowy, lokaty terminowe, konta osobiste, konta firmowe, konto oszczędnościowe oraz ubezpieczenia (komunikacyjne OC, AC i NNW, ubezpieczenia na życie oraz zdrowotne, majątkowe, podróżne i dla przedsiębiorców). Najpopularniejsze produkty to m.in.:

Jeśli chodzi o warunki finansowania w ramach pożyczek, w tym przypadku możesz liczyć na maksymalną kwotę do 60 tys. złotych na okres spłaty do 84 miesięcy. Pamiętaj, że ostateczne warunki finansowania są określane na podstawie wcześniej obliczonej zdolności kredytowej oraz analizie historii w BIK.

Jeśli jesteś zainteresowany kredytem gotówkowym oferowanym przez SKOK Chmielewskiego, zapoznaj się z analizą oferty i złóż wniosek bez wychodzenia z domu!

Opinie klientów o Skok Chmielewskiego

Opinie konsumentów na temat Skoku Chmielewskiego są naprawdę dobre. Wiele osób docenia głównie bogatą ofertę produktów, atrakcyjne warunki udzielanych pożyczek oraz prosty proces wnioskowania dostępny całkowicie online. Instytucja jest także doceniana ze względu na fakt posiadania placówek dostępnych w całej Polsce oraz bezproblemowy kontakt za pośrednictwem infolinii. Serwis internetowy, warunki finansowania i wiele innych możliwości jakie daje Skok Chmielewskiego to główne cechy tej instytucji, które są doceniane przez konsumentów w całej Polsce.

Produkty oferowane przez firmę pożyczkową :

SKOK CHMIELEWSKIEGO - DANE KONTAKTOWE

ADRES: ul.Wallenroda 2e, 20-607 Lublin
E-MAIL: info@skokchmielewskiego.pl
WWW: https://www.skokchmielewskiego.pl/
NIP: 7120170636
KRS: 0000089688
REGON: 430398277

Godziny otwarcia BOK SKOK Chmielewskiego:
Pon. 08:00 - 17:00
Wt. 08:00 - 17:00
Śr. 08:00 - 17:00
Czw. 08:00 - 17:00
Pt. 08:00 - 17:00

Nr. tel. 81 446 30 00

Dodaj komentarz

piktogram medal pierwsze miejsce

Porady finansowe

Karta kredytowa a debetowa - czym się różnią?

Karta kredytowa a debetowa - czym się różnią?

W dobie cyfryzacji i rosnącej popularności płatności bezgotówkowych, karty płatnicze stały się nieodłącznym elementem na...

Przedawnienie długu - kiedy długi się przedawniają?

Przedawnienie długu - kiedy długi się przedawniają?

Przedawnienie długu to szansa na uniknięcie spłaty zaległej należności. Przedawnienie oznacza, że po upływie określonego...

Ile wynosi maksymalne oprocentowanie kredytu i pożyczki? [AKTUALIZACJA]

Ile wynosi maksymalne oprocentowanie kredytu i pożyczki? [AKTUALIZACJA]

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Bez obaw – masz wiele opcji do wyboru. Na polskim rynku istnieje wiele kredytów oraz po...

Oprocentowanie stałe czy zmienne – na czym polega? Jakie wybrać?

Oprocentowanie stałe czy zmienne – na czym polega? Jakie wybrać?

Podwyżki stóp procentowych wywołały poruszenie wśród kredytobiorców, których raty kredytowe wzrosły nawet dwukrotnie. W ...

Pożyczki dla bezrobotnych – jak i gdzie szukać ofert?

Pożyczki dla bezrobotnych – jak i gdzie szukać ofert?

W życiu bywają różne sytuacje, które sprawiają, że życie wywraca się do góry nogami. Jednym z takich wydarzeń z pewności...

WIĘCEJ
newsletter