Smart Pożyczka

Smart Pożyczka

Smart Pożyczka – informacje o firmie

Smart Pożyczka to marka należąca do gracza znanego na rynku pożyczkowym. Oferuje swoim klientom pierwszą darmową pożyczkę, dzięki czemu cieszy się zainteresowaniem. Sprawdź informacje o SmartPożyczce!

Każdy, kto szuka w Polsce atrakcyjnych warunków finansowania dopasowanych do swoich potrzeb, powinien zainteresować się ofertą firmy SMART Pożyczka. Jest to popularna instytucja pozabankowa, która w Polsce działa już od kilku lat i udziela atrakcyjnych cenowo pożyczek przez internet. Sprawdź sam, dlaczego warto współpracować z tą firmą!

SMART Pożyczka – historia firmy

SmartPożyczka to marka powstała w 2014 roku. Jej właścicielem jest firma Aventus Group sp. z o.o. funkcjonująca na rynku od 2010 roku. Miejscem powstania firmy jest Litwa. Obecnie jest ona dostępna w Polsce, Czechach, Gruzji, Mołdawii, Kazachstanie, na Ukrainie, Litwie i Łotwie. Firma należy do Związku Firm Pożyczkowych.

Smart Pożyczka to firma, która chętnie udziela finansowania niemalże wszystkim konsumentom na terenie całej Polski. Instytucja działa w branży finansowej już od dłuższego czasu, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Warto dodać, że w marcu 2021 firma wprowadziła do swojej oferty darmowe pożyczki dla nowych klientów. To duża innowacja, na jaką SMART Pożyczka zdecydowała się jako jedna z pierwszych instytucji działających w Polsce.

Do osiągnięć firmy należy zaliczyć, oprócz oczywiście szerokiego grona klientów, szereg nagród i certyfikatów, np. Firma Wiarygodna Finansowo, Instytucja Pożyczkowa Roku 2016 czy Rzetelna Firma.

 

Najważniejsze informacje o SMART Pożyczka

Jest wiele informacji w sieci na temat tego, jak działa SMART Pożyczka. Platforma udziela chętnie pożyczek przez internet osobom, które:

  • ukończyły minimum 18 lat, ale nie więcej niż 73 lata,
  • nie zajmują stanowiska politycznego PEP,
  • otrzymają pozytywny wynik analizy zdolności kredytowej.

To podstawowe warunki, jakie są wymagane na etapie składania wniosku o pożyczkę w tej firmie. Warto dodać, że w SMART Pożyczka podczas wnioskowania sprawdzane są bazy KRS, Kaczmarski Group oraz CRIF. Historia kredytowa pożyczkobiorców jest również analizowanie na podstawie raportów BIK.


Logowanie do strefy klienta SMART Pożyczka

Logowanie do portalu SMART Pożyczka jest możliwe tylko po uprzedniej rejestracji nowego konta. Wystarczy, że podasz numer PESEL oraz ustalone wcześniej hasło, a zalogujesz się do swojego konta. Na portalu masz dostęp do salda aktualnego zadłużenia oraz dostępnych ofert finansowania jako nowy lub staly klient instytucji SMART Pożyczka. Rejestracja w serwisie www jest bardzo prosta i wymaga podania podstawowych danych takich, jak:

  • numer telefonu komórkowego,
  • adres e-mail,
  • nowe hasło do profilu.

W kolejnych krokach należy podać swoje dane osobowe i teleadresowe. Dopiero na tej podstawie SMART Pożyczka będzie w stanie przygotować ofertę finansowania dopasowaną do Twoich potrzeb. Pamiętaj! Na etapie wnioskowania o pożyczkę zawsze podawaj prawdziwe dane osobowe!

 

Jakie pożyczki oferuje Smart Pożyczka?

SmartPożyczka to pożyczka online z minimum formalności. Możesz złożyć wniosek z poziomu komputera, tableta czy smartfona. Wystarczy, że masz dostęp do internetu, aktywny numer telefonu, adres e-mail oraz ważny dowód osobisty.

W ofercie firmy znajduje się pierwsza pożyczka za darmo. Kwota pożyczki to od 200 do 3 000 zł ze spłatą od 10 do 30 dni. Oznacza to, że oddasz tyle, ile pożyczyłeś, o ile spłacisz dług w terminie ustalonym w umowie. Kwota maksymalna pierwszej pożyczki poza promocją wynosi 5 000 zł, zaś następna może sięgnąć nawet 15 000 zł. Dla stałych klientów instytucja przygotowała atrakcyjne rabaty, które są dostępne tylko po zalogowaniu się na profil klienta.

Firma umożliwia refinansowanie pożyczki, a swoim stałym klientom oferuje szereg promocji i rabatów.

Pożyczki Smart Pożyczka
  Pierwsza pożyczka Kolejna pożyczka
Kwota pożyczki 200 - 3 000 zł 200 - 15 000 zł
Okres spłaty 10 - 30 dni
Oprocentowanie 0% 16%
Prowizja 0 zł uzależniona od kwoty pożyczki
RRSO 0% 2056,86%
Przykład reprezentatywny Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 0%, przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1 000 zł, stała roczna stopa oprocentowania RSO 0%, całkowity koszt 0 zł, w tym Prowizja 0 zł i odsetki kapitałowe 0 zł, a całkowita kwota do spłaty: 1 000 zł, z zastrzeżeniem terminowej spłaty. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 2056,86%, przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1 000 zł, stała roczna stopa oprocentowania RSO 16%, całkowity koszt 287,15 zł, w tym Prowizja 274 zł i odsetki kapitałowe 13,15 zł, a całkowita kwota do spłaty: 1287,15 zł według stanu na dzień 01.05.2022.

 

Smart Pożyczka – opinie konsumentów

Opinie na temat serwisu SMART Pożyczka są zazwyczaj dobre. Klienci doceniają głównie fakt, iż jako nowi pożyczkobiorcy mogą otrzymać do 3000 złotych całkowicie bez kosztów finansowania. Atutem tej firmy pożyczkowej jest też dostęp do atrakcyjnych promocji pożyczkowych po zalogowaniu się do portalu. Sam proces wnioskowania nie trwa więcej niż kilkanaście minut, co tylko przekłada się na wysoki poziom zadowolenia konsumentów na terenie całej Polski.

Produkty oferowane przez firmę pożyczkową :

SMART POŻYCZKA - DANE KONTAKTOWE

ADRES: ul.Wyszyńskiego 2B, 15-888 Białystok
E-MAIL: info@smartpozyczka.pl
WWW: https://smartpozyczka.pl
NIP: 9662029390
KRS: 0000355948
REGON: 200358089

Godziny otwarcia BOK Smart Pożyczka:
Pon. 08:00 - 20:00
Wt. 08:00 - 20:00
Śr. 08:00 - 20:00
Czw. 08:00 - 20:00
Pt. 08:00 - 20:00
Sb. 08:00 - 18:00
Nd. 09:00 - 17:00

Nr. tel. 85 871 00 49

Dodaj komentarz

piktogram medal pierwsze miejsce

Porady finansowe

Karta kredytowa a debetowa - czym się różnią?

Karta kredytowa a debetowa - czym się różnią?

W dobie cyfryzacji i rosnącej popularności płatności bezgotówkowych, karty płatnicze stały się nieodłącznym elementem na...

Przedawnienie długu - kiedy długi się przedawniają?

Przedawnienie długu - kiedy długi się przedawniają?

Przedawnienie długu to szansa na uniknięcie spłaty zaległej należności. Przedawnienie oznacza, że po upływie określonego...

Ile wynosi maksymalne oprocentowanie kredytu i pożyczki? [AKTUALIZACJA]

Ile wynosi maksymalne oprocentowanie kredytu i pożyczki? [AKTUALIZACJA]

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Bez obaw – masz wiele opcji do wyboru. Na polskim rynku istnieje wiele kredytów oraz po...

Oprocentowanie stałe czy zmienne – na czym polega? Jakie wybrać?

Oprocentowanie stałe czy zmienne – na czym polega? Jakie wybrać?

Podwyżki stóp procentowych wywołały poruszenie wśród kredytobiorców, których raty kredytowe wzrosły nawet dwukrotnie. W ...

Pożyczki dla bezrobotnych – jak i gdzie szukać ofert?

Pożyczki dla bezrobotnych – jak i gdzie szukać ofert?

W życiu bywają różne sytuacje, które sprawiają, że życie wywraca się do góry nogami. Jednym z takich wydarzeń z pewności...

WIĘCEJ
newsletter