SuperGrosz

SuperGrosz

SuperGrosz – informacje o firmie

Pożyczki online cieszą się sporą popularnością, dzięki czemu na rynku pozabankowym działa wiele firm pożyczkowych. Weźmy pod lupę markę SuperGrosz, za którą odpowiada Aiqlabs sp. z o.o. Ile i na jak długo można pożyczyć?

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób poszukuje wygodnego sposobu na zdobycie dodatkowej gotówki z minimum formalności. Jedną z firm pożyczkowych, które działają na polskim rynku jest instytucja pozabankowa SuperGrosz. W tym przypadku możesz otrzymać naprawdę atrakcyjne warunki finansowania dopasowane do swoich potrzeb.

SuperGrosz – co to za firma? Historia

Firma SuperGrosz ma swoją siedzibę w Warszawie i działa jako instytucja pozabankowa udzielająca finansowania osobom pełnoletnim z pełną zdolnością do czynności prawnych. To polskie przedsiębiorstwo, które działa w branży finansowej już od 2015 roku. Instytucja od samego początku funkcjonowania zajmowała się proponowaniem pożyczek ratalnych do 15 tysięcy złotych. SuperGrosz nie ma za sobą wieloletniego doświadczenia w branży, choć dokłada wszelkich starań, aby zadowolić każdego, nawet najbardziej wymagającego konsumenta. Marka SuperGrosz należy do firmy Aiqlabs.

Informacje o SuperGrosz. Co warto wiedzieć na temat tej firmy?

Aby otrzymać pożyczkę w Super Grosz, musisz spełnić kilka ważnych warunków. W przeciwnym razie pozyskanie finansowania będzie praktycznie niemożliwe. Oto kilka kwestii, o jakich warto pamiętać przed złożeniem wniosku. Bank wymaga, aby potencjalny pożyczkobiorca:

 • miał ukończone minimum 21 lat;
 • był w pełni zdolny do wykonywania czynności prawnych;
 • był obywatelem RP;
 • miał stałe miejsce zamieszkania.

Jeśli spełniasz te warunki, możesz bez żadnego problemu złożyć wniosek online o przyznanie pożyczki przez firmę SuperGrosz. Pamiętaj, że maksymalna kwota pożyczki dla nowych klientów to 10 tys. złotych. Co ciekawe, ta instytucja finansowa nie wymaga żadnych zaświadczeń o dochodach od pracodawców. Wystarczy, że uzupełnisz wniosek, prześlesz go do SuperGrosz i poczekasz na wydanie decyzji i wypłatę środków na konto osobiste po podpisaniu umowy.

SuperGrosz – logowanie do serwisu online

Logowanie do serwisu online SuperGrosz jest możliwe na kilka sposobów. Możesz to zrobić poprzez autoryzację SMS lub podając tradycyjnie login i hasło ustalone podczas składania pierwszego wniosku o pożyczkę przez internet. Na etapie wnioskowania potrzebujesz tylko dowodu osobistego, konta bankowego i numeru telefonu komórkowego. Sam proces logowania jest prosty, a harmonogram spłat i kwotę aktualnego zadłużenia zawsze szybko poznasz, logując się do serwisu internetowego SuperGrosz. Oprócz powyższych ważne jest to, iż w strefie klienta SuperGrosz znajdziesz przycisk do szybkiej spłaty zadłużenia. Dzięki temu możesz wygodnie pozbyć się długu wobec tej firmy pożyczkowej i cieszyć się brakiem zobowiązań. Serwis online to spora wygoda, dzięki której każdy może zarządzać swoimi zobowiązaniami w tej instytucji bez potrzeby wychodzenia z domu.

Produkty dostępne w ofercie SuperGrosz

Oferta SuperGrosz to przede wszystkim pożyczki online, ale także możliwość wykupienia dodatkowego pakietu medycznego dla pożyczkobiorcy. Serwis został przystosowany tak, aby każdy mógł wziąć pożyczkę przez internet bez zbędnych formalności. Wystarczy, że dostosujesz suwakiem potrzebną kwotę oraz preferowany okres spłaty. Na tej podstawie SuperGrosz przygotowuje ofertę i jeśli jest taka możliwość, przyznaje pożyczkę wnioskodawcy.

 • Produkt promocyjny Pożyczka „Super promocja”

  Rzeczywista roczna stopa oprocentowania w przypadku spełnienia warunków promocji (RRSO): 65,79% dla całkowitej kwoty pożyczki 4 500 zł, czas obowiązywania umowy 35 miesięcy, spłata w 35 ratach miesięcznych po 251,11 zł każda rata, oprocentowanie zmienne 19% rocznie. Całkowity koszt pożyczki 4 288,82 zł, w tym: prowizja 527,83 zł, odsetki 3 760,99 zł. Całkowita kwota do zapłaty 8 788,82 zł (stan na dzień 21.06.2022).

 • Produkt Pożyczka „Standard”

  Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 128,53% dla całkowitej kwoty pożyczki 4 500 zł, czas obowiązywania umowy 32 miesięcy, spłata w 32 ratach miesięcznych po 360,67 zł każda rata, oprocentowanie zmienne 19% rocznie. Całkowity koszt pożyczki 7 041,24 zł, w tym: prowizja 4 500,00 zł, odsetki 2 541,24 zł. Całkowita kwota do zapłaty 11 541,24 zł (stan na dzień 21.06.2022).


SuperGrosz – opinie konsumentów

Opinie na temat funkcjonowania serwisu SuperGrosz są naprawdę różne. Można powiedzieć, że to instytucja finansowa, która ma za sobą bagaż doświadczeń. Warto jednak dodać, iż warunki finansowania są w tym przypadku naprawdę atrakcyjne i to właśnie ten aspekt doceniają konsumenci na terenie Polski. Oprócz tego niemalże każdy ceni sobie takie kwestie, jak:

 • prosty proces wnioskowania o pożyczkę online;
 • przejrzyste warunki finansowania;
 • stosunkowo długi dostępny okres spłaty;
 • atrakcyjne RRSO w porównaniu do konkurencji.

Uwzględniając powyższe cechy oraz to, jak w ogólnym rozrachunku działa SuperGrosz, zdecydowanie warto zastanowić się nad nawiązaniem współpracy z tą instytucją pozabankową. Wystarczy, że wejdziesz na jej stronę www, a dowiesz się wszystkiego, co niezbędne, aby zdobyć nowe źródło finansowania na całkiem pokaźną kwotę.

Produkty oferowane przez firmę pożyczkową :

SUPERGROSZ - DANE KONTAKTOWE

ADRES: ul.Staniewicka 12, 03-310 Warszawa
E-MAIL: kontakt@supergrosz.pl
WWW: https://supergrosz.pl
NIP: 5252607460
KRS: 0000551150
REGON: 360301004

Godziny otwarcia BOK SuperGrosz:
Pon. 08:00 - 20:00
Wt. 08:00 - 20:00
Śr. 08:00 - 20:00
Czw. 08:00 - 20:00
Pt. 08:00 - 20:00
Sb. 09:00 - 17:00

Nr. tel. 22 102 15 00

Dodaj komentarz

piktogram medal pierwsze miejsce

Porady finansowe

Karta kredytowa a debetowa - czym się różnią?

Karta kredytowa a debetowa - czym się różnią?

W dobie cyfryzacji i rosnącej popularności płatności bezgotówkowych, karty płatnicze stały się nieodłącznym elementem na...

Przedawnienie długu - kiedy długi się przedawniają?

Przedawnienie długu - kiedy długi się przedawniają?

Przedawnienie długu to szansa na uniknięcie spłaty zaległej należności. Przedawnienie oznacza, że po upływie określonego...

Ile wynosi maksymalne oprocentowanie kredytu i pożyczki? [AKTUALIZACJA]

Ile wynosi maksymalne oprocentowanie kredytu i pożyczki? [AKTUALIZACJA]

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Bez obaw – masz wiele opcji do wyboru. Na polskim rynku istnieje wiele kredytów oraz po...

Oprocentowanie stałe czy zmienne – na czym polega? Jakie wybrać?

Oprocentowanie stałe czy zmienne – na czym polega? Jakie wybrać?

Podwyżki stóp procentowych wywołały poruszenie wśród kredytobiorców, których raty kredytowe wzrosły nawet dwukrotnie. W ...

Pożyczki dla bezrobotnych – jak i gdzie szukać ofert?

Pożyczki dla bezrobotnych – jak i gdzie szukać ofert?

W życiu bywają różne sytuacje, które sprawiają, że życie wywraca się do góry nogami. Jednym z takich wydarzeń z pewności...

WIĘCEJ
newsletter