TAKTO Finanse

TAKTO Finanse

TAKTO Finanse – informacje o firmie


TAKTO Finanse to oferta szybkiej pożyczki przez internet. Spłata zobowiązania odbywa się w systemie ratalnym, dzięki czemu nie musisz spłacać swojego zobowiązania jednorazowo. Sprawdź, co warto wiedzieć o firmie i ofercie pożyczki online TAKTO Finanse.

Osoby, które potrzebują pieniędzy na już, koniecznie powinny zainteresować się propozycją współpracy od firmy TAKTO Finanse. Wchodząc na stronę www tej instytucji pożyczkowej, można otrzymać dodatkową gotówkę i to bez zbędnych formalności. Sprawdź, jak to możliwe!

TAKTO Finanse – historia firmy

TAKTO Finanse to zespół kilkudziesięciu specjalistów z branży finansowej. Firma działa już od 2012 roku, dzięki czemu na przestrzeni lat wypracowała naprawdę skuteczne metody obsługi konsumenta przez internet. Wysokie kwoty finansowania i elastyczne warunki to główne cechy firmy TAKTO Finanse. Warto dodać, ze instytucja kieruje się zasadami dobrych praktyk oraz posiada aż dwa kanały sprzedaży poprzez pośredników. Dzięki temu pożyczki pozabankowe w TAKTO Finanse są ogólnodostępne dla osób mieszkających na terenie całej Polski.

Firma zatrudnia ponad 40 profesjonalistów, którzy obsługują przyszłych i obecnych klientów na infolinii TAKTO oraz analizując wnioski pożyczkowe wysłane za pośrednictwem formularza online. Pozwala to na udzielanie pożyczek całkowicie przez internet. Firma jest wiarygodna i rzetelna, o czym świadczyć może przynależność do instytucji zrzeszającej spółki finansowe w Polsce, czyli do Związku Przedsiębiorstw Finansowych. Firma TAKTO Finanse funkcjonuje zgodnie z Zasadami Dobrych Praktyk. Jest to firma, której możesz zaufać, dlatego, szukając szybkiej pożyczki online, śmiało złóż wniosek bez wychodzenia z domu.

Najważniejsze informacje o TAKTO Finanse

Jeśli chodzi o TAKTO Finanse warto wiedzieć, że finansowanie opiewa na kwoty nawet do 10 000 złotych. Pożyczki w TAKTO Finanse są udzielane na naprawdę przejrzystych zasadach, a więc nie musisz martwić się o żadne dodatkowe koszty z tego tytułu. Decydując się na pożyczkę przez portal TAKTO zyskasz pewność bezpieczeństwa finansowego oraz możliwość dostosowania warunków spłaty zadłużenia do swoich potrzeb. Procedura wnioskowania o pożyczki w przypadku tej instytucji jest banalnie prosta. Wystarczy, że wybierzesz kwotę finansowania, wypełnisz dokumenty online, a następnie poczekasz na decyzję o przyznaniu pożyczki wraz z jej wypłatą bezpośrednio na Twoje konto bankowe.

Logowanie do strefy klienta TAKTO Finanse

Logowanie do panelu klienta w serwisie TAKTO Finanse jest naprawdę proste. Jako nowy klient musisz tylko wziąć nową pożyczkę i założyć konto po podaniu swoich danych osobowych oraz teleadresowych. Istnieje także możliwość rejestracji nowego użytkownika na podstawie takich danych, jak:

  • imię,
  • nazwisko,
  • PESEL,
  • numer telefonu,
  • e-mail,
  • hasło.

To wystarczy, aby założyć konto klienta i cieszyć się z dostępu do funkcjonalnego serwisu. W jednym miejscu będziesz mieć dostęp zarówno do aktualnego zadłużenia, jak i indywidualnej oferty finansowania dostępnej na preferencyjnych warunkach.


TAKTO Finanse – produkty dostępne w ofercie

TAKTO Finanse to typowa pożyczka online ze spłatą ratalną. Cały proces wnioskowania i udzielenia pożyczki odbywa się przez internet, dzięki czemu możesz pozyskać dodatkowe środki bez wychodzenia z domu. Minimalna kwota finansowania to 1 000 zł. Maksymalnie możesz zaś wnioskować aż o 10 000 zł. Okres spłaty zobowiązania wynosi od 6 do 40 rat

Pożyczka pozabankowa w TAKTO Finanse to jedyny produkt, jaki jest dostępny dla nowych, jak i stałych klientów. Oferta finansowania  przedstawiana jest kompleksowo, dlatego jako potencjalny pożyczkobiorca otrzymasz informacje o wszelkich kosztach finansowania.

Przykład reprezentatywny: Całkowita kwota pożyczki: 5 000,00 zł; Całkowita kwota pożyczki: 3 500,00 zł; Czas obowiązywania umowy: 40 miesięcy; Miesięczna rata: 241,17 zł; Całkowity koszt pożyczki: 6 158,51 zł; Całkowita kwota do zapłaty: 9 658,51 zł (Opłata prowizyjna: 2 625,00 zł, Opłata za udzielenie pożyczki: 875,00 zł, Kwota odsetek: 2 658,51 zł); Stopa oprocentowania: 20,00% w skali roku; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi: 104,85% (wg stanu na 08-07-2022 r.) 

 

Opinie o TAKTO Finanse

Współpraca z TAKTO Finanse to świetna propozycja dla każdego, kto szuka dodatkowego źródła finansowania dopasowanego do indywidualnych potrzeb. Pożyczka online do 10 000 złotych jest doceniana przez wielu konsumentów na terenie Polski. Osoby decydujące się na współpracę z TAKTO Finanse mogą otrzymać decyzję o przyznaniu pożyczki w 15 minut. Główne cechy doceniane przez pożyczkobiorców to minimum formalności, szybki proces ubiegania się o pożyczkę oraz dogodne warunki spłaty. Klienci wskazują też, że na etapie wnioskowania instytucja sprawdza historię kredytową w BIK oraz inne bazy takie, jak BIG, KRD, ERIF.

Produkty oferowane przez firmę pożyczkową :

TAKTO FINANSE - DANE KONTAKTOWE

ADRES: ul.Szczytnicka 11, 50-382 Wrocław
E-MAIL: info@taktofinanse.pl
WWW: https://taktofinanse.pl/
NIP: 8951852770
KRS: 0000595762
REGON: -

Godziny otwarcia BOK TAKTO Finanse:
Pon. 08:00 - 17:00
Wt. 08:00 - 17:00
Śr. 08:00 - 17:00
Czw. 08:00 - 17:00
Pt. 08:00 - 17:00

Nr. tel. 801 006 206

Dodaj komentarz

piktogram medal pierwsze miejsce

Porady finansowe

Przedawnienie długu - kiedy długi się przedawniają?

Przedawnienie długu - kiedy długi się przedawniają?

Przedawnienie długu to szansa na uniknięcie spłaty zaległej należności. Przedawnienie oznacza, że po upływie określonego...

Ile wynosi maksymalne oprocentowanie kredytu i pożyczki? [AKTUALIZACJA]

Ile wynosi maksymalne oprocentowanie kredytu i pożyczki? [AKTUALIZACJA]

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Bez obaw – masz wiele opcji do wyboru. Na polskim rynku istnieje wiele kredytów oraz po...

Oprocentowanie stałe czy zmienne – na czym polega? Jakie wybrać?

Oprocentowanie stałe czy zmienne – na czym polega? Jakie wybrać?

Podwyżki stóp procentowych wywołały poruszenie wśród kredytobiorców, których raty kredytowe wzrosły nawet dwukrotnie. W ...

Pożyczki dla bezrobotnych – jak i gdzie szukać ofert?

Pożyczki dla bezrobotnych – jak i gdzie szukać ofert?

W życiu bywają różne sytuacje, które sprawiają, że życie wywraca się do góry nogami. Jednym z takich wydarzeń z pewności...

Pożyczki online w 15 minut – jak wnioskować? Gdzie szukać?

Pożyczki online w 15 minut – jak wnioskować? Gdzie szukać?

Szukasz pożyczki, którą możesz otrzymać na konto nawet w 15 minut? To możliwe! Firmy pożyczkowe przeprowadzają natychmia...

WIĘCEJ
newsletter