Via SMS

Via SMS

Via SMS – informacje o firmie


Via SMS to nowoczesna firma pożyczkowa, która oferuje finansowanie przez internet. Ile i na jak długo możesz pożyczyć? Czy Via SMS to wiarygodna firma? Sprawdź informacje na temat tego pożyczkodawcy.


Szybkie pożyczki przez internet? Jeśli tak, warto sprawdzić firmę VIA SMS! Jeśli chcesz szybko otrzymać dodatkową gotówkę, koniecznie wejdź na stronę internetową tego portalu pożyczkowego i przekonaj się na własnej skórze, jak niewiele dzieli Cię od otrzymania pieniędzy w ramach umowy pożyczki na dowolny cel!

VIA SMS – historia firmy

VIA SMS należy do spółki VIA SMS Group i rozwija się prężnie od 2009 roku. To łotewska grupa finansowa, która funkcjonuje na tę chwilę już w kilku krajach na terenie całej Europy. Działa w siedmiu krajach europejskich - do Polski zawitała w 2011 roku, rok później otrzymując nagrodę w kategorii Przyjazna Pożyczka w plebiscycie Symbol 2012. Należy do Związku Firm Pożyczkowych, którego jest również jednym z założycieli.

Firma wykorzystuje innowacyjne technologie, by oferować wysoką jakość obsługi oraz produkty dopasowane do potrzeb klientów.

Wieloletnie doświadczenie w branży finansowej sprawiło, że jakość obsługi klienta utrzymywana jest na najwyższym poziomie. Co ciekawe, w 2012 roku firma zdobyła liczne wyróżnienia w kategoriach dla przyjaznych pożyczek internetowych. Obecnie VIA SMS ma stabilną pozycję na polskim rynku i szybko zdobywa nowych konsumentów ze względu na przejrzyste warunki współpracy oraz prostotę wnioskowania o pożyczki.

Najważniejsze informacje o VIA SMS

Pożyczanie środków w VIA SMS jest naprawdę proste. Wystarczy wejść na stronę internetową, wybrać preferowaną kwotę i termin spłaty na funkcjonalnym kalkulatorze – i to wszystko. Osoby, które pierwszy raz korzystają z internetowych pożyczek muszą dokonać rejestracji nowego konta. Są oczywiście pewne warunki stawiane potencjalnym pożyczkobiorcom, a mianowicie:

  • ukończone minimum 20 lat, ale nie więcej niż 72 lata,
  • stały dochód,
  • polskie obywatelstwo,
  • pozytywna historia kredytowa.

Musisz też posiadać aktywny numer telefonu oraz własne konto bankowe. Na numer telefonu zawsze otrzymasz kod weryfikacyjny, który koniecznie musisz wprowadzić na stronie pożyczkodawcy. O kolejną pożyczkę w VIA SMS możesz wnioskować tylko po kompletnej spłacie tej poprzedniej. Środki należne w ramach umowy są przelewane na konto bankowe praktycznie od razu, choć wiele zależy od tego, który bank obsługuje Twój rachunek. Maksymalny czas realizacji wypłaty to 3 dni robocze od czasu otrzymania wniosku.


Logowanie do strefy klienta VIA SMS

Jeśli chodzi o logowanie do serwisu Via SMS – tutaj sprawa jest dość prosta. Jako klient serwisu pożyczkowego musisz podać swój e-mail oraz ustalone wcześniej hasło. Dzięki temu otrzymasz dostęp do panelu klienta, gdzie znajdują się informacje o aktualnym saldzie zadłużenia lub dostępnych ofertach finansowania (jeśli nie masz innych pożyczek na koncie). Rejestracja w serwisie Via SMS wymaga podania dokładnych danych osobowych, teleadresowych oraz wykonania przelewu weryfikacyjnego ze swojego konta bankowego.

 

Pożyczki oferowane przez Via SMS

 W ofercie firmy znajdują się wyłącznie szybkie pożyczki gotówkowe, tzn. chwilówki. W zależności od tego, czy wnioskujesz o pierwszą, czy kolejną pożyczkę, firma oferuje inne parametry produktu.

Nowi klienci mogą liczyć na pierwszą darmową pożyczkę w kwocie od 100 do 1 500 zł. Okres spłaty wynosi od 7 do 30 dni. RRSO pożyczki to 0%! Warunkiem darmowej pożyczki jest terminowa spłata zobowiązania.

Stali klienci, czyli tacy, którzy wnioskują o drugą lub kolejną pożyczkę, mogą wnioskować o dodatkowe środki w kwocie od 100 do 4 000 zł z okresem spłaty od 7 do 30 dni. Wówczas będą jednak obowiązywać koszty dodatkowe: odsetki oraz opłaty pożyczkowe.

 

Opinie o VIA SMS

Chcesz wiedzieć, jakie są opinie konsumentów o instytucji VIA SMS? Wystarczy, że przejrzysz internet i dowiedz się, co mówią pożyczkobiorcy na temat tego portalu. Główne elementy, na jakie wskazują osoby korzystające z szybkich pożyczek online, to:

  • prosty proces wnioskowania,
  • przejrzyste warunki,
  • szybka wypłata środków na konto,
  • minimum formalności.

Podsumowując – warto zainteresować się ofertą VIA SMS jeśli szukasz niewielkiej pożyczki na kwotę do 4000 złotych.

VIA SMS - DANE KONTAKTOWE

ADRES: ul.Aleje Jerozolimskie 123A, 02-017 Warszawa
E-MAIL: info@viasms.pl
WWW: https://www.viasms.pl/
NIP: 8992704871
KRS: 0000367773
REGON: 021370663

Godziny otwarcia BOK Via SMS:
Pon. 08:00 - 20:00
Wt. 08:00 - 20:00
Śr. 08:00 - 20:00
Czw. 08:00 - 20:00
Pt. 08:00 - 20:00
Sb. 09:00 - 15:00

Nr. tel. 22 483 53 88

Dodaj komentarz

piktogram medal pierwsze miejsce

Porady finansowe

Karta kredytowa a debetowa - czym się różnią?

Karta kredytowa a debetowa - czym się różnią?

W dobie cyfryzacji i rosnącej popularności płatności bezgotówkowych, karty płatnicze stały się nieodłącznym elementem na...

Przedawnienie długu - kiedy długi się przedawniają?

Przedawnienie długu - kiedy długi się przedawniają?

Przedawnienie długu to szansa na uniknięcie spłaty zaległej należności. Przedawnienie oznacza, że po upływie określonego...

Ile wynosi maksymalne oprocentowanie kredytu i pożyczki? [AKTUALIZACJA]

Ile wynosi maksymalne oprocentowanie kredytu i pożyczki? [AKTUALIZACJA]

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Bez obaw – masz wiele opcji do wyboru. Na polskim rynku istnieje wiele kredytów oraz po...

Oprocentowanie stałe czy zmienne – na czym polega? Jakie wybrać?

Oprocentowanie stałe czy zmienne – na czym polega? Jakie wybrać?

Podwyżki stóp procentowych wywołały poruszenie wśród kredytobiorców, których raty kredytowe wzrosły nawet dwukrotnie. W ...

Pożyczki dla bezrobotnych – jak i gdzie szukać ofert?

Pożyczki dla bezrobotnych – jak i gdzie szukać ofert?

W życiu bywają różne sytuacje, które sprawiają, że życie wywraca się do góry nogami. Jednym z takich wydarzeń z pewności...

WIĘCEJ
newsletter