Vivus

Vivus

Vivus – informacje o firmie


Szybkie pożyczki przez internet stały się bardzo popularne. Można otrzymać dodatkowe środki nawet w kilkanaście minut i to bez wychodzenia z domu! Czy firma i oferta Vivus wyróżnia się na tle innych firm pożyczkowych? Sprawdź informacje o firmie Vivus!


Planujesz wziąć pożyczkę online w firmie, która cieszy się renomą i uznaniem innych konsumentów? Taki właśnie jest Vivus. W dzisiejszych czasach finansowanie w postaci chwilówek online cieszy się stale rosnącą popularnością. Jeśli potrzebujesz dodatkowych pieniędzy, koniecznie sprawdź ofertę Vivusa. Być może ta będzie najlepiej dopasowana do Twoich potrzeb!

Vivus Finance jest spółką, która zrewolucjonizowała branżę consumer finance. Funkcjonuje aż w 17 krajach na całym świecie, dzięki czemu dociera do milionów klientów! Tylko do końca 2017 roku odnotowano ponad 1 500 000 mln użytkowników zarejestrowanych w serwisie Vivus! To jeden z liderów rynku pożyczkowego i fintech w naszym kraju.

Pierwsza pożyczka online Vivus weszła na polski rynek w 2012 roku. Firma jest laureatem wielu prestiżowych nagród, zwłaszcza w dziedzinie obsługi klienta. Zdobył m.in. Gwiazdę Jakości Obsługi, Złoty Laur Klienta czy statuetkę Najlepszego Partnera w Biznesie.

Vivus – historia marki

Vivus to firma pożyczkowa w Polsce, która cieszy się naprawdę ogromnym uznaniem konsumentów. Instytucja stale inwestuje w działania marketingowe, dzięki którym przyciągnęła do tej pory sporą rzeszę klientów poszukujących łatwego źródła finansowania w trudnej sytuacji życiowej. Historia tej marki jest dość krótka, a spory rozwój w tym czasie jasno wskazuje na fakt, iż jest to firma pożyczkowa nastawiona na zadowolenie klienta oraz świadczenie usług finansowych najwyższej jakości.


Vivus – najważniejsze informacje

Odnośnie tego, jak działa Vivus na polskim rynku, warto wspomnieć o kilku istotnych kwestiach. W ramach finansowania online każdy klient może liczyć na następujące warunki:

  • RRSO 0%, czyli darmowe pożyczki do kwoty 3000 złotych na 61 dni dla nowych klientów;
  • opcję wydłużenia terminu finansowania;
  • spory wiek maksymalny pożyczkobiorców, jaki akceptowany jest przez firmę Vivus.

Chcesz złożyć wniosek o pożyczkę online w Vivusie? W takim razie musisz spełnić następujące warunki:

  • wiek w przedziale od 20 do 78 lat;
  • pełna zdolność do czynności prawnych;
  • obywatelstwo polskie;
  • stałe miejsce zamieszkania.

Warto dodać, że Vivus nie weryfikuje nadmiernie swoich potencjalnych klientów pod kątem rejestru dłużników oraz zdolności kredytowej. Pożyczki przez internet są tu dostępne z minimum formalności, a te wypłacane są przez 7 dni w tygodniu od godziny 8:00 do 20:00. Pierwsza pożyczka w tej firmie jest dodatkowo dostępna bez kosztów finansowania. Oznacza to, że RRSO przy terminowej spłacie długu wyniesie okrągłe 0%.

Vivus – logowanie do serwisu online

Vivus ma własny serwis internetowy, który pozwala na szybkie sprawdzenie aktualnego salda zadłużenia, a także złożenie wniosku o kolejną pożyczkę. Poprzez strefę klienta możesz też aktualizować swoje dane osobowe, wypłacać dowolną kwotę udzielonej pożyczki oraz sprawdzać dokładne terminy i kwoty do spłaty. Logowanie do serwisu jest dziecinnie proste. Wystarczy, że podasz swój login oraz hasło abonenta ustalone na etapie rejestrowania pierwszego wniosku pożyczkowego. Nawiązując współpracę z Vivusem, zawsze będziesz mieć dostęp zarówno do serwisu internetowego, jak i aplikacji mobilnej. To naprawdę dobra opcja dla każdego, kto ceni sobie nowoczesne systemy informatyczne do zarządzania oraz przejrzyste warunki współpracy z firmą pożyczkową.

 

Jakie pożyczki oferuje Vivus?

Vivus jako firma pożyczkowa daje klientom dostęp do źródła finansowania w postaci chwilówki online. Te są udzielane najczęściej przez markę Vivus na okres spłaty 61 dni oraz kwotę do 3000 złotych. To wystarczy, aby przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów poszukujących łatwego do zdobycia finansowania na niewielkie kwoty bez zbędnych formalności. Całą procedurę wnioskowania, wypłatę pieniędzy oraz późniejszą spłatę długu zrealizujesz online bez potrzeby wychodzenia z domu.

Pożyczki dostępne w firmie Vivus
  Pierwsza pożyczka Kolejna pożyczka
Kwota pożyczki 100 - 3 000 zł 100 - 7 500 zł
Okres spłaty 61 dni 30 dni
Oprocentowanie 0% 7,2%
Prowizja 0% uzależniona od kwoty pożyczki
RRSO 0% 819,12%
Przykład reprezentatywny Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 0% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1400 zł; całkowita kwota do zapłaty 1400 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; całkowity koszt pożyczki 0 zł; umowa na 61 dni. Stan na 03.01.2022 r. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 819,12% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 6000 zł; całkowita kwota do zapłaty 7200 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 7,2%; całkowity koszt pożyczki 1200 zł (prowizja 1164,49 zł, odsetki 35,51 zł); umowa na 30 dni. Stan na 07.06.2022 r.


Opinie o Vivus

W sieci krąży mnóstwo recenzji konsumentów na temat tego, jak działa marka Vivus w Polsce. Wiele osób docenia głównie przejrzyste warunki finansowania, możliwość zdobycia środków bez dodatkowych zaświadczeń o dochodach, a także całkiem spore kwoty pożyczek dostępne nawet dla nowych klientów. Serdecznie zachęcamy też do pozostawienia swojej opinii na temat funkcjonowania tego serwisu.

Biorąc pod uwagę wszystkie kwestie związane z funkcjonowaniem serwisu Vivus, a także opinie klientów, można zdecydowanie powiedzieć, iż warto wypełnić wniosek online i cieszyć się z dodatkowej gotówki na koncie od Vivusa. To już ponad 10 lat działalności Vivusa w branży finansowej. W tym czasie liczne grono konsumentów przekonało się, jak dobrym pomysłem było złożenie wniosku o pożyczkę online w Vivusie.

Produkty oferowane przez firmę pożyczkową :

VIVUS - DANE KONTAKTOWE

ADRES: ul.Żwirki i Wigury 16C, 02-092 Warszawa
E-MAIL: kontakt@vivus.pl
WWW: https://www.vivus.pl/
NIP: 5252531320
KRS: 0000418977
REGON: 146101268

Godziny otwarcia BOK Vivus:
Pon. 08:00 - 22:00
Wt. 08:00 - 22:00
Śr. 08:00 - 22:00
Czw. 08:00 - 22:00
Pt. 08:00 - 22:00
Sb. 08:00 - 20:00
Nd. 10:00 - 18:00

Nr. tel. 660 600 700

Dodaj komentarz

piktogram medal pierwsze miejsce

Porady finansowe

Karta kredytowa a debetowa - czym się różnią?

Karta kredytowa a debetowa - czym się różnią?

W dobie cyfryzacji i rosnącej popularności płatności bezgotówkowych, karty płatnicze stały się nieodłącznym elementem na...

Przedawnienie długu - kiedy długi się przedawniają?

Przedawnienie długu - kiedy długi się przedawniają?

Przedawnienie długu to szansa na uniknięcie spłaty zaległej należności. Przedawnienie oznacza, że po upływie określonego...

Ile wynosi maksymalne oprocentowanie kredytu i pożyczki? [AKTUALIZACJA]

Ile wynosi maksymalne oprocentowanie kredytu i pożyczki? [AKTUALIZACJA]

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Bez obaw – masz wiele opcji do wyboru. Na polskim rynku istnieje wiele kredytów oraz po...

Oprocentowanie stałe czy zmienne – na czym polega? Jakie wybrać?

Oprocentowanie stałe czy zmienne – na czym polega? Jakie wybrać?

Podwyżki stóp procentowych wywołały poruszenie wśród kredytobiorców, których raty kredytowe wzrosły nawet dwukrotnie. W ...

Pożyczki dla bezrobotnych – jak i gdzie szukać ofert?

Pożyczki dla bezrobotnych – jak i gdzie szukać ofert?

W życiu bywają różne sytuacje, które sprawiają, że życie wywraca się do góry nogami. Jednym z takich wydarzeń z pewności...

WIĘCEJ
newsletter