Wandoo

Wandoo

 

Wandoo - opinie klientów i recenzja firmy

Oferta chwilówek, czyli szybkich pożyczek przez internet, stale się powiększa. Kolejni pożyczkodawcy rozszerzają swoje usługi, by sprostać rosnącemu popytowi wśród potencjalnych klientów. I podobnie jak inne produkty finansowe, tak i szybkie pożyczki online mogą się diametralnie różnić. Jak na tle konkurencji wypada oferta pożyczkowa Wandoo? Sprawdźmy!

 

Wandoo Finance sp. z o.o jest firmą pośredniczącą w udzielaniu pożyczek online. Na jej korzyść przemawia bardzo prosta i przejrzysta strona internetowa, która w klarowny sposób opisuje zarówno cały proces wnioskowania, jak i spłaty zadłużenia.

Wandoo to przede wszystkim:

 • pierwsza pożyczka gratis,

 • minimum formalności,

 • brak weryfikacji w bazach dłużników,

 • 30-dniowy okres spłaty pożyczki,

 • opcja refinansowania pożyczki oraz

 • dodatkowa oferta dla stałych klientów.

Sprawdźmy, jak otrzymać pożyczkę w Wandoo.

Wandoo – informacje o firmie

Wandoo powstało całkiem niedawno, bo w 2017 roku. Należy podkreślić, że na ten moment serwis ten jest wyłącznie pośrednikiem kredytowym, świadczącym usługi na rzecz pożyczkodawców, z którymi współpracuje. Pośrednictwo to polega na umożliwieniu zawarcia umowy pożyczki na stronie internetowej Wandoo, na której potencjalni klienci składają wniosek pożyczkowy.

Pożyczkodawcami, na rzecz których Wandoo Finance sp. z o.o. świadczy usługi pośrednictwa kredytowego, są:

 • Oreon sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, adres: Al. Jana Pawła II 23, 00-854 Warszawa,

 • Finva sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, adres: Rondo Organizacji Narodów Zjednoczonych 1, 00-124 Warszawa.

Firma Wandoo umocowana jest, m.in. do zawierania umów o pożyczkę, zasięgania informacji o zobowiązaniach wnioskodawcy w zewnętrznych bazach danych biur informacji gospodarczej, obsługi umów o pożyczkę zawartych za pośrednictwem serwisu, a także obsługi zobowiązań zaciągniętych na ich podstawie.


Pożyczka Wandoo – ile można pożyczyć?

Wandoo udostępnia swoim klientom trzy rodzaje pożyczek krótkoterminowych online:

 • darmowa pierwsza pożyczka dla nowych klientów na okres od 14 do 30 dni;

 • pożyczka dla stałych klientów. Udzielana jest na zasadach ogólnych i niestety nie jest już darmowa. Termin spłaty wynosi maksymalnie 30 dni. Z kolei maksymalna kwota pożyczki to 8000 zł;

 • pożyczka refinansująca na 14, 21 lub 30 dni. Ten rodzaj finansowania sprawdzi się w momencie problemów z terminową spłatą innych zobowiązań. Refinansowanie polega na uregulowaniu zadłużenia przez innego pożyczkodawcę oraz podpisania z nim nowej umowy pożyczki. Dzięki takiemu rozwiązaniu przeterminowane zadłużenie ulega likwidacji, a klient zyskuje więcej czasu na spłatę należności.

  Firma Wandoo oferuje nowym klientom darmowe krótkoterminowe pożyczki chwilówki, których rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 0%. Wysokość pierwszej pożyczki to maksymalnie 3000 zł, a minimalnie 100 zł. Po 30 dniach pożyczkobiorca oddaje dokładnie tyle, ile pożyczył. Głównym warunkiem jest terminowa spłata zadłużenia.

Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki, której spłata nastąpiła w terminie określonym w umowie pożyczki: RRSO: 0%, przy założeniu, że: Stopa oprocentowania Pożyczki (stała) wynosi: 0%, Całkowita Kwota Pożyczki: 1500 zł, Całkowity Koszt Pożyczki: 0 zł, w tym: Prowizja: 0 zł, Odsetki kapitałowe: 0zł, Całkowita kwota do zapłaty: 1500 zł; Czas obowiązywania umowy: 30 dni.

Darmowa pierwsza pożyczka w serwisie Wandoo
Darmowa pierwsza pożyczka w serwisie Wandoo. Całkowity koszt pożyczki 0%

Reprezentatywny przykład dla pożyczki standardowej udzielanej za pośrednictwem Serwisu:
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO): 2137,38 %, przy założeniu, że: Stopa oprocentowania pożyczki: 20,0 % (zmienna), Całkowita kwota pożyczki: 1500 zł, Całkowity koszt pożyczki: 435,32 zł, w tym: Prowizja: 411,90 zł, Odsetki: 24,65 zł, Całkowita kwota do zapłaty: 1936,55 zł, Czas obowiązywania umowy: 30 dni. Stan na dzień: 11.07.2022 r.

Reprezentatywny przykład dla pożyczki refinansującej udzielanej za pośrednictwem Wandoo: RRSO: 1507,72 %, przy założeniu, że: Stopa oprocentowania Pożyczki (zmienna) wynosi: 20,0 %, Całkowita Kwota Pożyczki:1100 zł, Całkowity Koszt Pożyczki: 282,08 zł, w tym: Prowizja: 264,00 zł, Odsetki kapitałowe: 18,08 zł, Całkowita kwota do zapłaty: 1382,08 zł, Czas obowiązywania umowy: 30 dni. Stan na dzień: 11.07.2022 r.


Pożyczka w Wandoo – jakie warunki należy spełnić?

Aby wziąć pożyczkę gotówkową w Wandoo, należy:

 • mieć minimum 20 lat,

 • posiadać numer PESEL i ważny dowód osobisty,

 • mieszkać w Polsce,

 • mieć aktywny numer telefonu komórkowego i konto bankowe, na które pożyczkodawca przeleje pieniądze.

Wymagania stawiane osobom wnioskującym o pożyczkę za pośrednictwem serwisu Wandoo nie są rygorystyczne. Co więcej, pożyczka Wandoo to pożyczka bez BIK, ponieważ firma nie weryfikuje wnioskodawcy w popularnych bazach dłużników. Dzięki temu szansa na pozytywne rozpatrzenie wniosku znacznie wzrasta, co szczególnie ucieszy osoby mające problem z zaległymi płatnościami.

Należy jednak wspomnieć, że Wandoo bada historię kredytową klienta, przesyłając zapytanie do KRD (Krajowy Rejestr Długów). Jeśli więc widniejemy w bazie jako dłużnik, może to wpłynąć na ostateczną decyzję pożyczkodawcy. Aczkolwiek zawsze jest ona uzależniona od całościowej oceny sytuacji i wiarygodności klienta.

Wandoo – logowanie do konta klienta

Aby zalogować się do konta klienta, musimy przejść na stronę Wandoo, a następnie w specjalnym polu znajdującym się w prawym górnym rogu podać adres e-mail oraz hasło utworzone podczas rejestracji. To wszystko.


Ile czeka się na pieniądze?

Proces wnioskowania o pożyczkę w serwisie Wandoo przebiega bardzo sprawnie i zazwyczaj trwa zaledwie kilka minut. Po wybraniu określonej kwoty oraz czasu spłaty za pomocą specjalnego suwaka generowany jest wniosek, który uzupełniamy o podstawowe dane. Następnie Wandoo weryfikuje podany numer konta bankowego.

Sprawdzanie danych przebiega na dwa sposoby:

 • poprzez usługę Kontomatik (konieczne będzie zalogowanie się do swojego konta bankowego),

 • poprzez dokonanie ze swojego konta osobistego przelewu weryfikacyjnego w wysokości symbolicznej kwoty 0,01 zł na konto bankowe Wandoo .

Pozytywne rozpatrzenie wniosku kończy się przelaniem środków na wskazany numer konta bankowego. Pieniądze przesyłane są wyłącznie w dni robocze, w godzinach pracy biura. Trzeba również mieć na uwadze, że w przypadku przelewu wykonanego w piątek, pieniądze trafią na nasze konto dopiero po weekendzie.

Wandoo jak to działaźródło: Wandoo

Opinie o Wandoo

Wandoo pożyczka krótkoterminowa to ciekawy produkt w sektorze pożyczek pozabankowych. Liczne opinie klientów o tej firmie potwierdzają, że klienci doceniają przede wszystkim:

 • szybki proces wnioskowania,

 • pierwszą darmową pożyczkę do 3000 zł,

 • możliwość częściowego lub wcześniejszego uregulowania należności przed terminem spłaty,

 • refinansowanie pożyczki, a także

 • brak weryfikacji w BIK.

Wady firmy Wandoo to:

 • dość wysokie koszty kolejnych pożyczek oraz

 • brak możliwości przedłużenia terminu spłaty.

 

WANDOO - DANE KONTAKTOWE

ADRES: ul.Tytusa Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa
E-MAIL: info@wandoo.pl
WWW: https://www.wandoo.pl/
NIP: 5252670955
KRS: 0000629774
REGON: 365046670

Godziny otwarcia BOK Wandoo:
Pon. 08:00 - 19:00
Wt. 08:00 - 19:00
Śr. 08:00 - 19:00
Czw. 08:00 - 19:00
Pt. 08:00 - 19:00

Nr. tel. 223800102

Dodaj komentarz

piktogram medal pierwsze miejsce

Porady finansowe

Karta kredytowa a debetowa - czym się różnią?

Karta kredytowa a debetowa - czym się różnią?

W dobie cyfryzacji i rosnącej popularności płatności bezgotówkowych, karty płatnicze stały się nieodłącznym elementem na...

Przedawnienie długu - kiedy długi się przedawniają?

Przedawnienie długu - kiedy długi się przedawniają?

Przedawnienie długu to szansa na uniknięcie spłaty zaległej należności. Przedawnienie oznacza, że po upływie określonego...

Ile wynosi maksymalne oprocentowanie kredytu i pożyczki? [AKTUALIZACJA]

Ile wynosi maksymalne oprocentowanie kredytu i pożyczki? [AKTUALIZACJA]

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Bez obaw – masz wiele opcji do wyboru. Na polskim rynku istnieje wiele kredytów oraz po...

Oprocentowanie stałe czy zmienne – na czym polega? Jakie wybrać?

Oprocentowanie stałe czy zmienne – na czym polega? Jakie wybrać?

Podwyżki stóp procentowych wywołały poruszenie wśród kredytobiorców, których raty kredytowe wzrosły nawet dwukrotnie. W ...

Pożyczki dla bezrobotnych – jak i gdzie szukać ofert?

Pożyczki dla bezrobotnych – jak i gdzie szukać ofert?

W życiu bywają różne sytuacje, które sprawiają, że życie wywraca się do góry nogami. Jednym z takich wydarzeń z pewności...

WIĘCEJ
newsletter