Zaplo

Zaplo

Zaplo – informacje o firmie


Zaplo to firma pozabankowa udzielająca finansowania przez internet. W ofercie znajdziesz szybką pożyczkę ratalną, o którą możesz wnioskować bez wychodzenia z domu. Sprawdź, co warto wiedzieć o firmie Zaplo i oferowanych przez nią produktach.

Masz pewne problemy z zatrudnieniem lub otrzymywanymi dochodami bądź nieco negatywnych wpisów w historii kredytowej? W takim razie potrzebujesz pomocy firmy pożyczkowej, która udziela zobowiązań nawet klientom z problemami. Jedną z nich jest Zaplo, czyli internetowy serwis z szybkimi pożyczkami online do 10 000 złotych. Sprawdź, jak działa ten portal!

Zaplo – historia firmy

Zaplo to jeden z obecnych liderów, jeśli chodzi o pożyczki internetowe na raty. Instytucja działa w sektorze finansowym na terenie Polski już od dłuższego czasu i odpowiada na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Warto dodać, że firma stawia na rzetelną obsługę klienta, stosowanie nowoczesnych rozwiązań komunikacyjnych oraz stale ułatwia proces wnioskowania o pożyczkę przez internet. Zaplo należy do firmy Soonly Finance, która posiada 100% polski kapitał. Do spółki tej należy również Vivus.

 

Najważniejsze informacje o Zaplo

W Zaplo możesz ubiegać się o pożyczkę z długim okresem spłaty oraz na pokaźną kwotę do 10 000 złotych. Niestety firma nie proponuje tzw. darmowych chwilówek dla nowych klientów. W tym przypadku musisz liczyć się już od początku z pewnymi kosztami finansowania. Aby otrzymać pożyczkę w Zaplo, musisz:

  • być obywatelem Polski,
  • mieć ukończone minimum 21 a maksimum 75 lat,
  • mieć stałe miejsce zamieszkania na terenie Polski,
  • posiadać pełną zdolność do czynności prawnych,
  • uzyskać pozytywną ocenę zdolności kredytowej,
  • mieć własne konto bankowe.

Pamiętaj, że po spełnieniu powyższych warunków masz spore szanse na otrzymanie finansowania nawet na dłuższy okres spłaty. Oczywiście możesz wnioskować o pożyczkę w Zaplo nawet bez zaświadczeń o dochodach. Wystarczy, że uzupełnisz na stronie wniosek pożyczkowy i to wszystko! Do złożenia wniosku potrzebujesz tylko dowodu osobistego, który będzie jeszcze aktualny i z ważną datą.

Logowanie do strefy klienta Zaplo

Aby zalogować się do serwisu Zaplo, musisz tylko podać adres e-mail oraz hasło ustalone w procesie wnioskowania o pierwszą pożyczkę. Oczywiście na etapie rejestracji Zaplo wymaga podania wszystkich danych osobowych takich, jak np. imiona i nazwiska, adresy zamieszkania, zameldowania, numer PESEL i inne. Koniecznie podaj też aktualny numer telefonu oraz adres e-mail. Dzięki temu proces rejestracji nowego klienta zawsze przebiega sprawnie, a Ty masz szansę otrzymać pożyczkę nawet w kilkanaście minut od czasu złożenia wniosku. W panelu klienta uzyskasz dostęp do aktualnego salda zadłużenia oraz wielu innych danych, a także ofertach kolejnych pożyczek po spłacie bieżącej.

Warto dodać, że Zaplo należy do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, co świadczy o tym, że jest wiarygodną marką.

Jakie pożyczki oferuje Zaplo?

Oferta Zaplo to głównie pożyczka przez internet od kwoty 1000 do 10 000 złotych. Możesz w tym przypadku wnioskować o pożyczkę online na okres spłaty od 4 do 6 miesięcy. Dzięki temu rata finansowania jest niższa aniżeli w przypadku pożyczek udzielanych tylko na 30-dniowy okres spłaty. W Zaplo wygodnie zawnioskujesz o pożyczkę online bez zbędnych formalności oraz zaświadczeń. Wystarczy, że wybierzesz preferowaną kwotę w kalkulatorze wraz z okresem spłaty, a następnie klikniesz przycisk – weź pożyczkę. Po uzupełnieniu danych osobowych i ich weryfikacji otrzymasz decyzję o przyznaniu pożyczki, a następnie odbędzie się wypłata należnych środków na konto bankowe.

Opinie konsumentów o Zaplo

O Zaplo w sieci znajdziesz wiele recenzji zadowolonych konsumentów. Osoby, które zdecydowały się na pożyczkę wskazują głównie na fakt, iż warunki finansowania są niezmienne w trakcie trwania umowy, a instytucja zawsze dąży do porozumienia z pożyczkobiorcą. Warto dodać, że osoby będące pożyczkobiorcami w Zaplo doceniają też prosty proces wnioskowania, przejrzyste warunki oraz opcję zaciągnięcia pożyczki z dłuższym okresem spłaty do 6-ciu miesięcy.

Produkty oferowane przez firmę pożyczkową :

ZAPLO - DANE KONTAKTOWE

ADRES: ul.Żwirki i Wigury 16c, 02-092 Warszawa
E-MAIL: kontakt@zaplo.pl
WWW: https://www.zaplo.pl/
NIP: 5252531320
KRS: 0000418977
REGON: 146101268

Godziny otwarcia BOK Zaplo:
Pon. 08:00 - 22:00
Wt. 08:00 - 22:00
Śr. 08:00 - 22:00
Czw. 08:00 - 22:00
Pt. 08:00 - 22:00
Sb. 08:00 - 20:00

Nr. tel. 221 333 888

Dodaj komentarz

piktogram medal pierwsze miejsce

Porady finansowe

Karta kredytowa a debetowa - czym się różnią?

Karta kredytowa a debetowa - czym się różnią?

W dobie cyfryzacji i rosnącej popularności płatności bezgotówkowych, karty płatnicze stały się nieodłącznym elementem na...

Przedawnienie długu - kiedy długi się przedawniają?

Przedawnienie długu - kiedy długi się przedawniają?

Przedawnienie długu to szansa na uniknięcie spłaty zaległej należności. Przedawnienie oznacza, że po upływie określonego...

Ile wynosi maksymalne oprocentowanie kredytu i pożyczki? [AKTUALIZACJA]

Ile wynosi maksymalne oprocentowanie kredytu i pożyczki? [AKTUALIZACJA]

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Bez obaw – masz wiele opcji do wyboru. Na polskim rynku istnieje wiele kredytów oraz po...

Oprocentowanie stałe czy zmienne – na czym polega? Jakie wybrać?

Oprocentowanie stałe czy zmienne – na czym polega? Jakie wybrać?

Podwyżki stóp procentowych wywołały poruszenie wśród kredytobiorców, których raty kredytowe wzrosły nawet dwukrotnie. W ...

Pożyczki dla bezrobotnych – jak i gdzie szukać ofert?

Pożyczki dla bezrobotnych – jak i gdzie szukać ofert?

W życiu bywają różne sytuacje, które sprawiają, że życie wywraca się do góry nogami. Jednym z takich wydarzeń z pewności...

WIĘCEJ
newsletter