Alior Bank Pożyczka na klik

Kwota:
Okres spłaty:

Pożyczka na klik Alior Banku to oferta dla osób szukających szybkiej gotówki online. Wystarczy - jak sama nazwa wskazuje - jeden klik, by środki znalazły się na Twoim koncie bankowym. Sprawdź szczegoły pożyczki online Alior Banku i złóż wniosek bez wychodzenia z domu!


Informacje o Pożyczce na klik Alior Banku

Alior Bank mocno stawia na produkty internetowe. Nie tak dawno przedstawił ofertę pożyczki Pierwsza Pożyczka Alior Banku, która naprawdę świetnie wypada cenowo, a lista warunków do jej uzyskania jest krótka (kwota maksymalna zobowiązania to 10 000 zł). Tym razem w ofercie pojawiła się Pożyczka na klik. To propozycja dla wszystkich - bez względu na to, czy dana osoba jest nowym czy obecnym klientem Alior Banku. Kwota zobowiązania jest niewielka, bowiem wynosi od 500 do 5 000 zł. Okres spłaty, jaki możesz wybrać, to od 3 do 120 miesięcy

WARUNKI UDZIELENIA KREDYTU GOTÓWKOWEGO

Wiek

Wiek

min. 18 lat

Obywatelstwo

Obywatelstwo

polskie

Dochód

Dochód

wymagane otrzymywanie stałego dochodu

Dokumenty

Dokumenty

bank może wymagać zaświadczenia o dochodach

Dodatkowe wymagania

Dodatkowe wymagania

konto osobiste w dowolnym banku


Ile kosztuje Pożyczka na klik Alior Banku?

Pożyczka na klik to produkt bankowy, dlatego ostateczne warunki kredytowania są uzależnione od zdolności kredytowej osoby wnioskującej. Podstawowe koszty i parametry pożyczki wyglądają następująco:

  • Oprocentowanie: 7,19%

  • Prowizja: 0%

  • RRSO: 7,43%

 

Przykład reprezentatywny:

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla Pożyczki na klik wynosi 7,43%; całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów): 4200 zł; całkowita kwota do zapłaty: 4748,54 zł; oprocentowanie zmienne: 7,19%; całkowity koszt pożyczki: 548,54 zł, w tym prowizja: 0 zł (0%), odsetki: 548,54 zł; 41 miesięcznych rat, w tym 40 równych rat w wysokości 115,82 zł, ostatnia rata: 115,74 zł. Kalkulacja została dokonana na 1.02.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Wnioskuj o Pożyczkę na klik Alior Banku >

DANE BANKU

Nazwa: Alior Bank
ADRES: ul.Łopuszańska 38d, 02-676 Warszawa
E-MAIL: kontakt@alior.pl
WWW: https://aliorbank.pl
NIP: 1070010731
KRS: 0000305178
REGON: 141387142
Wniosek: Złóż wniosek

Nr. tel. 12 19502

Pożyczka na klik Alior Banku – szczegóły

Pożyczka na klik to pożyczka ratalna oferowana przez Alior Bank. Cały proces wnioskowania, jak i uzyskania środków, odbywa się przez internet.
Produkt przeznaczony jest zarówno dla nowych, jak i stałych klientów banku. Do wniosku wystarczy dołączyć jedynie oświadczenie o dochodach. Składając wniosek, możesz samodzielnie wyznaczyć dzień miesiąca, w którym chcesz spłacać raty zobowiązania, co jest dużym ułatwieniem. Możesz wówczas wybrać dzień, w którym otrzymujesz wynagrodzenie od pracodawcy, by nie martwić się o to, że zabraknie Ci środków na spłatę raty. Maksymalnie możesz pożyczyć 5 000 zł, a spłatę rozłożyć aż na 10 lat. Wówczas miesięczna rata zobowiązania wyniesie jedynie 58,52 zł. Należy jednak pamiętać, że im dłuższy okres spłaty wybierzesz, tym więcej kosztów dodatkowych będziesz zobowiązany uiścić. 

Pożyczka na klik Alior Banku – produkty dodatkowe

Bank nie wymaga wnioskowania o żadne produkty dodatkowe banku. Do otrzymania pożyczki nie będzie więc potrzebny zakup ubezpieczenia kredytu, karta kredytowa czy konto bankowe. W ofercie tego banku znajdziesz jednak atrakcyjny produkt, czyli Konto Jakże Osobiste, które możesz dopasować do swoich potrzeb, wybierając preferowane funkcjonalności, np. wypłaty z bankomatów na świecie, przelewy zagraniczne, przelewy natychmiastowe czy zwrot środków za płatności mobilne (BLIK, HCE, Apple Pay oraz Google Pay) - do 20 zł miesięcznie.

Wnioskuj o Pożyczkę na klik Alior Banku >

Pożyczka na klik w Alior Banku wnioskowanie

Pożyczka na klik Alior Banku to typowa pożyczka online. Oznacza to, że możesz o nią wnioskować przez internet, bez konieczności wychodzenia z domu. Bank oferuje jednak trzy drogi wnioskowania o tę ofertę:

  • online – wystarczy, że poświęcisz kilka minut, by wypełnić wymagany formularz. Złóż wniosek o Pożyczkę na klik online, w którym należy wpisać dane kontaktowe, dane osobowe oraz informacje odnośnie uzyskiwanych dochodów i zobowiązań finansowych. Następnie należy wykonać przelew weryfikacyjny z konta, na które ma zostać wypłacona pożyczka. Przelew ten wykonywany jest na kwotę 1 zł w celu weryfikacji danych wpisanych we wniosku.

  • telefonicznie  dzwoniąc na infolinię banku pod numer telefonu: 19 502,

  • osobiście  udając się do dowolnej placówki Alior Banku.

Opinie o Pożyczce na klik z Alior Banku

Pożyczka na klik, którą można znaleźć w ofercie Alior Banku, to proukt godny polecenia. Wyróżnia się zerową prowizją, minimum formalności oraz błyskawiczną wypłatą środków. Wszelkie formalności załatwisz przez internet, co jest dużym plusem.

Środki zostaną wypłacone na konto osobiste osoby wnioskującej. Co ważne, nie musi to być rachunek Alior Banku - produkt ten jest więc odpowiedni dla każdego.

Czy korzystałeś już z Pożyczki na klik Alior Banku? Jeśli tak, koniecznie podziel się z nami swoją opinią!

Jak wnioskować o Pożyczkę na klik Alior Banku?

Jak wnioskować o Pożyczkę na klik Alior Banku?
  1. Wybierz na suwakach kwotę pożyczki oraz okres spłaty
  2. Potwierdź dane wpisane we wniosku za pomocą przelewu weryfikacyjnego w kwocie 1 zł
  3. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej, środki zostaną przelane na Twoje konto osobiste

ZALETY

advantage
Pożyczka 100% online
advantage
Zerowa prowizja za udzielenie
advantage
Brak konieczności zakupu produktów dodatkowych
advantage
Możliwość indywidualnego wyboru dnia spłaty raty pożyczki

WADY

disadvantage
Niska kwota maksymalna pożyczki

Dodaj komentarz

piktogram medal pierwsze miejsce

RANKING POŻYCZEK – Wrzesień 2021

piktogram medal pierwsze miejsce

Porady finansowe

Kiedy można odstąpić od umowy kredytu gotówkowego?

Wziąłeś kredyt gotówkowy, ale chcesz z niego zrezygnować? Czy banki umożliwiają odstąpienie od umowy kredytu? Co należy ...

ING Finansowanie Faktur – sprawdź faktoring od ING Banku Śląskiego!

Utrzymanie odpowiedniej kondycji finansowej w przedsiębiorstwie to bardzo ważna kwestia, o której wielu właścicieli firm...

Ranking faktoringu: najlepszy faktoring dla firm 2021

Faktoring to doskonałe rozwiązanie, jeśli chcesz zadbać o płynność finansową swojej firmy. Firma może wykupić Twoje fakt...

Ranking kredytów dla firm. Sprawdź najlepsze oferty finansowania!

Twoja firma znalazła się w potrzebie i szukasz skutecznej oraz taniej formy finansowania zewnętrznego? Jednym ze sposobó...

Średnia krajowa – ile wynosi?

Główny Urząd Statystyczny jest podstawową instytucją, która zajmuje się wyliczaniem wysokości tak zwanej średniej krajow...

WIĘCEJ
newsletter