Złóż wniosek

Alior Bank Pożyczka Pożyczka Internetowa

Kwota:
Okres spłaty:
Weź kredyt

Pożyczka Internetowa w Alior Banku to świetne rozwiązanie dla każdego, kto potrzebuje szybkiego zastrzyku dodatkowej gotówki. Niewielkie koszty finansowania, dostępna kwota do 200 000 złotych oraz wydłużony okres spłaty do 10 lat – główne cechy wyróżniające tę ofertę. Sprawdź, na co możesz liczyć, wybierając Pożyczkę przez Internet w Alior Banku.

 

Informacje o pożyczce Internetowej Alior Banku

Alior Bank jako instytucja finansowa działa prężnie już od 2008 roku. Firma dokłada wszelkich starań, aby swoją ofertą zainteresować nawet najbardziej wymagających konsumentów. Pożyczka Internetowa w tym przypadku to świetny wybór. 

Możliwość skorzystania z NNW oraz ubezpieczenia od utraty pracy to nie wszystko. Jako klient Alior Banku możesz też zdobyć dodatkowe środki w ramach pożyczki online nawet w ten sam dzień po złożeniu wniosku, a wszelkie formalności załatwisz bez wychodzenia z domu.

 

 

Ile kosztuje Pożyczka Internetowa w Alior Banku?

Ostateczne warunki udzielenia finansowania w Alior Banku określone są dopiero w ostatecznej umowie podpisywanej z bankiem. Do najważniejszych cech Pożyczki Internetowej w tej instytucji, zaliczamy:

  • RRSO: 9,04%
  • Prowizja: 0%
  • Oprocentowanie zmienne: 8,69%.

 

Przykład reprezentatywny:

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) Pożyczki Internetowej wynosi 9,04%; całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów): 19 100 zł; całkowita kwota do zapłaty: 23 138,23 zł; oprocentowanie zmienne: 8,69%; całkowity koszt pożyczki: 4038,23 zł, w tym prowizja: 0 zł (0%), odsetki: 4038,23 zł; 54-miesięczne raty, w tym 53 równe raty w wysokości 428,49 zł, ostatnia rata: 428,26 zł. Kalkulacja została dokonana na 3.01.2022 r. na reprezentatywnym przykładzie.

ALIOR BANK - DANE KONTAKTOWE

ADRES: ul.Łopuszańska 38d, 02-676 Warszawa
E-MAIL: kontakt@alior.pl
WWW: https://aliorbank.pl
NIP: 1070010731
KRS: 0000305178
REGON: 141387142
Wniosek: Złóż wniosek

Godziny otwarcia BOK Alior Bank:
Infolinia dostępna 24h / 7 dni w tygodniu

Nr. tel. 12 19502

Pożyczka Internetowa w Alior Banku – szczegóły

Jeśli chodzi o pożyczkę Internetową w Alior Banku, ta forma finansowania dostępna jest do kwoty 200 000 złotych. Okres spłaty wynoszący 120 miesięcy pozwala na rozbicie pożyczki na wiele wygodnych do spłaty rat. Warto wiedzieć, że wniosek o tę formę finansowania można złożyć wyłącznie przez Internet. Wystarczy wejść na stronę www banku.

Bank daje możliwość sfinansowania dowolnego celu w ramach pożyczki Internetowej. Alior Bank jako instytucja wychodząca naprzeciw oczekiwaniom konsumentów pozwala na podpisanie umowy bez wychodzenia z domu.

Wypłata środków odbywa się natychmiastowo na wskazany rachunek bankowy. Biorąc pożyczkę Internetową Alior Banku można także liczyć na ubezpieczenie od utraty pracy, NNW, a także zwrot kosztów opłat eksploatacyjnych nawet do 500 złotych. Uwaga! Dla pożyczek powyżej kwoty 70 000 złotych bank wymaga zabezpieczenia w postaci cesji umowy ubezpieczenia.

Pożyczka Internetowa w Alior Banku –dokumenty

Podczas wnioskowania przyda się zaświadczenie z zakładu pracy o dochodach i zatrudnieniu, a także raport BIK. Uwaga! Pożyczkę w tej formie można zaciągnąć wyłącznie przez internet!

Alior Bank – produkty dodatkowe

Korzystając z usług Alior Banku możesz liczyć na wiele usług i produktów dodatkowych. Podstawą zarządzania swoimi finansami przez Internet jest posiadanie konta bankowego. Alior Bank w swojej ofercie ma zarówno konta firmowe, jak i dla klientów indywidualnych. Warto też zwrócić uwagę na wiele opcji oszczędzania (lokaty, konta oszczędnościowe), a także darmowe wypłaty z bankomatów na terenie całego kraju.

Opinie o Pożyczce Internetowej w Alior Banku

Opinie na temat pożyczki Internetowej Alior Banku są podzielone, jednakże znaczna większość wskazuje na fakt, iż warto zdecydować się na taką formę pozyskania dodatkowych środków. Przejrzyste warunki, niskie koszty i proste wnioskowanie – właśnie takie aspekty doceniają klienci Alior Banku. Aktualnie instytucja mocno reklamuje, że Internetowa pożyczka to możliwość zrealizowania swoich planów i marzeń na przyszłość z zachowaniem niskich kosztów finansowania.

Wnioskuj o Pożyczkę Internetową Alior Banku >

Jak wnioskować o Pożyczkę Internetową Alior Banku?

krok-po-kroku

Chcesz wiedzieć, jak złożyć wniosek o pożyczkę Internetową w Alior Banku? To proste.

  1. Porozmawiaj z konsultantem.
  2. Określ kwotę pożyczki i prześlij niezbędne dokumenty.
  3. Podpisz umowę.

ZALETY

advantage
Wysoka kwota maksymalna pożyczki
advantage
Długi okres kredytowania

WADY

disadvantage
Oferta tylko dla nowych klientów
disadvantage
Dla pożyczki powyżej 70 000 zł wymagany jest zakup ubezpieczenia

WARUNKI UDZIELENIA KREDYTU GOTÓWKOWEGO Alior Bank

Wiek

Wiek

min. 18 lat

Obywatelstwo

Obywatelstwo

polskie

Dochód

Dochód

wymagany stały dochód

Dokumenty

Dokumenty

dowód osobisty, zaświadczenie o dochodach

Dodatkowe wymagania

Dodatkowe wymagania

e-mail, telefon i konto osobiste

Dodaj komentarz

piktogram medal pierwsze miejsce

RANKING POŻYCZEK – Grudzień 2023

piktogram medal pierwsze miejsce

Porady finansowe

Karta kredytowa a debetowa - czym się różnią?

Karta kredytowa a debetowa - czym się różnią?

W dobie cyfryzacji i rosnącej popularności płatności bezgotówkowych, karty płatnicze stały się nieodłącznym elementem na...

Przedawnienie długu - kiedy długi się przedawniają?

Przedawnienie długu - kiedy długi się przedawniają?

Przedawnienie długu to szansa na uniknięcie spłaty zaległej należności. Przedawnienie oznacza, że po upływie określonego...

Ile wynosi maksymalne oprocentowanie kredytu i pożyczki? [AKTUALIZACJA]

Ile wynosi maksymalne oprocentowanie kredytu i pożyczki? [AKTUALIZACJA]

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Bez obaw – masz wiele opcji do wyboru. Na polskim rynku istnieje wiele kredytów oraz po...

Oprocentowanie stałe czy zmienne – na czym polega? Jakie wybrać?

Oprocentowanie stałe czy zmienne – na czym polega? Jakie wybrać?

Podwyżki stóp procentowych wywołały poruszenie wśród kredytobiorców, których raty kredytowe wzrosły nawet dwukrotnie. W ...

Pożyczki dla bezrobotnych – jak i gdzie szukać ofert?

Pożyczki dla bezrobotnych – jak i gdzie szukać ofert?

W życiu bywają różne sytuacje, które sprawiają, że życie wywraca się do góry nogami. Jednym z takich wydarzeń z pewności...

WIĘCEJ
newsletter