Bank Pekao Pożyczka Konsolidacyjna

Kwota:
Okres spłaty:
Weź kredyt

Potrzebujesz dodatkowych środków na spłatę zobowiązań z innych banków? Wysokość comiesięcznych rat bieżących kredytów Cię przytłacza i nie potrafisz wygospodarować tyle środków, by regularnie spłacać zadłużenia? Rozwiązaniem może się okazać Pożyczka konsolidacyjna Banku Pekao S.A.!

 

Bank Pekao Pożyczka konsolidacyjna – informacje o kredycie


Jedna rata kredytu zamiast kilku? Właśnie na tym polega kredyt konsolidacyjny, a taki możesz obecnie znaleźć w ofercie Banku Pekao S.A.! Na czym to polega? Jeśli masz zobowiązania w innych bankach, a co się z tym wiążę, co miesiąc musisz spłacać kilka rat, pamiętając o wysokości należności i harmonogramach spłaty, możesz to zmienić. Przenosząc zobowiązania do Banku Pekao S.A., zyskasz jedną, niższą ratę i dłuższy okres spłaty. Co więcej, bank oferuje ciekawe promocje: 0% prowizji od kredytów i pożyczek z innych banków oraz 0% prowizji od dodatkowych środków na dowolny cel. Sprawdź szczegóły!

WARUNKI UDZIELENIA KREDYTU GOTÓWKOWEGO Bank Pekao

Wiek

Wiek

min. 18 lat

Obywatelstwo

Obywatelstwo

polskie

Dochód

Dochód

wymagany staly dochód z tytułu umowy o pracę lub innych źródeł/ emerytura/ renta

Dokumenty

Dokumenty

dowód osobisty, zaświadczenie o zatrudnieniu/ decyzja o przyznaniu emerytury/ dokumenty potwierdzające wysokość zarobków (jeśli nie jesteś klientem banku)

Dodatkowe wymagania

Dodatkowe wymagania

konto osobiste w dowolnym banku, adres e-mail i numer telefonu

Bank Pekao Pożyczka konsolidacyjna – ile kosztuje?


Szczegóły Pożyczki konsolidacyjnej Banku Pekao S.A.:

  • Kwota minimalna: 200 zł
  • Kwota maksymalna: 200 000 zł
  • Okres spłaty: 1 - 120 miesięcy

 

Przykład reprezentatywny

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) pożyczki wynosi 11,01 % przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 40 697 zł, pożyczka zaciągnięta na 65 miesięcy, oprocentowanie zmienne 10,49% w stosunku rocznym, całkowity koszt kredytu 12 824,31 zł, w tym: odsetki 12 824,31 zł, całkowita kwota do zapłaty 53 521,31 zł, płatna w 64 ratach miesięcznych po 823,40 zł, 65. rata wyrównująca 823,71 zł. Kwota udostępniana pożyczkobiorcy 40 697,00 zł. Kalkulacja została podana na podstawie przykładu reprezentatywnego wg stanu na 17.12.2021 r.

Wnioskuj o Pożyczkę Konsolidacyjną Banku Pekao S.A.!

BANK PEKAO - DANE KONTAKTOWE

ADRES: ul.Grzybowska 53/57, 00-950 Warszawa
E-MAIL: -
WWW: https://www.pekao.com.pl
NIP: 5260006841
KRS: 0000014843
REGON: 000010205
Wniosek: Złóż wniosek

Godziny otwarcia BOK Bank Pekao:
Infolinia dostępna 24h / 7 dni w tygodniu

Nr. tel. 801 365 365

Pożyczka konsolidacyjna Banku Pekao S.A. – szczegóły


Pożyczka konsolidacyjna Pekao S.A. to oferta dla każdego, kto chciałby zmniejszyć wysokość swoich miesięcznych rat, zamieniając je w jedną, z niższą kwotą. Oferta przeznaczona jest zarówno dla nowych, jak i stałych klientów banku, jednak to nowi klienci mogą skorzystać z preferencyjnych warunków, które są przedstawione w tym artykule.

Maksymalna kwota zobowiązania to aż 200 000 zł, zaś okres spłaty to nawet 10 lat. Bank gwarantuje szybki proces przyznania środków i ich uruchomienie nawet w jeden dzień od podpisania umowy. Środki z pożyczki możesz przeznaczyć na spłatę kredytów gotówkowych, ratalnych, samochodowych, kart kredytowych oraz debetów w koncie. Co więcej, możesz także wnioskować o dodatkowe środki na dowolny cel! Możesz więc połączyć konsolidację z pożyczką gotówkową, jeśli potrzebujesz pieniędzy na zakup wymarzonych sprzętów, wycieczkę czy na bieżące wydatki.

Warto wspomnieć o tym, że nowi klienci mogą się cieszyć atrakcyjnymi warunkami Pożyczki konsolidacyjnej. Bank oferuje prowizję 0% od przenoszonych rat oraz w sytuacji, gdy wnioskujesz o dodatkową gotówkę!

Jakie są jeszcze zalety Pożyczki konsolidacyjnej Banku Pekao S.A.? Zaliczyć do nich z pewnością należy możliwość skorzystania z 3-miesięcznej karencji w spłacie. Możesz więc rozpocząć spłatę nowej pożyczki dopiero po 3 miesiącach od jej otrzymania.

Oferta specjalna pożyczki obowiązuje do 31 marca 2022 roku. Skorzystać z niej mogą nowi klienci banku, którzy nie posiadają w Banku Pekao S.A. żadnych aktywnych produktów oraz umów kredytowych.

 

Bank Pekao Pożyczka konsolidacyjna – produkty dodatkowe


By otrzymać finansowanie od Banku Pekao S.A. nie trzeba wioskować o żadne produkty dodatkowe. Nie jest wymagane konto osobiste, choć warto zwrócić na nie uwagę, jeśli szukasz dobrego rachunku bankowego: sprawdź analizę Konta Przekorzystnego Banku Pekao S.A.

Ubezpieczenie pożyczki również jest dobrowolne, nie musisz z niego korzystać.

 

Pożyczka konsolidacyjna Banku Pekao – wnioskowanie


Zastanawiasz się, w jaki sposób wnioskować o Pożyczkę konsolidacyjną oferowaną przez Bank Pekao S.A.? Otóż, opcji jest kilka, a wszystko zależy od tego, jaki jest Twój status klienta. Najprostszym i najszybszym sposobem będzie wypełnienie wniosku pożyczkowego, który znajdziesz tutaj: złóż wniosek o Pożyczkę konsolidacyjną Banku Pekao S.A.

W następnym kroku konsultant banku wyliczy Twoją zdolność kredytową, przedstawi dodatkowe informacje oraz zaproponuje ofertę pożyczki dopasowaną do Twoich możliwości finansowych oraz preferencji.

Po uzyskaniu pozytywnej decyzji pożyczkowej i dopełnieniu wszystkich formalności przez internet, zostaniesz poproszony o udanie się do najbliższej placówki Banku Pekao S.A. w celu podpisania umowy i niezbędnych dokumentów związanych z udzieleniem finansowania.

Jeśli zaś jesteś już klientem Banku Pekao S.A., możesz złożyć wniosek o pożyczkę również przez internet, zaś umowę podpiszesz w bankowości elektronicznej, telefonicznie lub w wybranym oddziale banku.


Opinie o Pożyczce konsolidacyjnej Banku Pekao S.A.


Czy warto skorzystać z oferty Pożyczki konsolidacyjnej Banku Pekao S.A.? Odpowiedź jest prosta: warto! Jeśli nie radzisz sobie ze spłatą obecnych zobowiązań, a wysokość comiesięcznych rat Cię przerasta, możesz to zmienić. Oferta Pekao pomoże Ci uporządkować Twoje finanse, łącząc wszystkie Twoje bieżące raty w jedną - wówczas będziesz płacić mniej, zaś spłata zostanie rozłożona na dłuższy okres.

Nowi klienci mogą liczyć na atrakcyjną ofertę - 0% prowizji, co brzmi naprawdę świetnie!

Jeśli masz dodatkowe pytania, daj znać w komentarzu.

Weź kredyt

Jak wnioskować o Pożyczkę konsolidacyjną Banku Pekao S.A.?

krok-po-kroku
  1. Poczekaj na kontakt doradcy z banku
  2. Dopełnij wszystkich formalności
  3. Udaj się do pobliskiej placówki banku w celu podpisania umowy
  4. Ciesz się niższą ratą i tylko jednym zobowiązaniem!

ZALETY

advantage
Konsolidacja bieżących zobowiązań
advantage
1,99% prowizji
advantage
Możliwość wnioskowania o dodatkowe środki na dowolny cel
advantage
Możliwość skorzystania z karencji w spłacie
advantage
Brak konieczności zakupu produktów dodatkowych

WADY

disadvantage
Oferta specjalna tylko dla nowych klientów banku
disadvantage
Konieczność wizyty w oddziale banku

Dodaj komentarz

piktogram medal pierwsze miejsce

RANKING POŻYCZEK – Maj 2022

piktogram medal pierwsze miejsce

Porady finansowe

Rozwód a kredyt gotówkowy – jak spłacać kredyt po rozwodzie?

Rozwód a kredyt gotówkowy – jak spłacać kredyt po rozwodzie?

Wspólny kredyt łączy dwoje ludzi na lata. Mają oni bowiem obowiązek wspólnej spłaty zobowiązania i przestrzegania warunk...

Ile wynosi maksymalne oprocentowanie kredytu i pożyczki? [AKTUALIZACJA]

Ile wynosi maksymalne oprocentowanie kredytu i pożyczki? [AKTUALIZACJA]

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Bez obaw – masz wiele opcji do wyboru. Na polskim rynku istnieje wiele kredytów oraz po...

Fundusz Wsparcia Kredytobiorców. Jak skorzystać?

Fundusz Wsparcia Kredytobiorców. Jak skorzystać?

Fundusz Wsparcia Kredytobiorców ma pomóc w spłacie rat kredytu hipotecznego, które z uwagi na szalejącą inflację i ciągł...

Faktoring a kredyt obrotowy – co wybrać?

Faktoring a kredyt obrotowy – co wybrać?

Zarówno faktoring jak i kredyt obrotowy dla firm to produkty finansowe, które pozwalają szybko uzyskać gotówkę na dowoln...

Tarcza dla kredytobiorców – pomoc rządu w spłacie kredytów hipotecznych. Na co można liczyć?

Tarcza dla kredytobiorców – pomoc rządu w spłacie kredytów hipotecznych. Na co można liczyć?

Wzrost raty kredytu nawet dwukrotnie, wciąż rosnące stopy procentowe, a co za tym idzie – odsetki, to zmora każdego, kto...

WIĘCEJ
newsletter