Bank Pekao Pożyczka Konsolidacyjna

Kwota:
Okres spłaty:

Bank Pekao
 • Kwota minimalna: 1 000 zł
 • Kwota maksymalna: 200 000 zł
 • Okres spłaty: 1 - 120 miesięcy

Potrzebujesz dodatkowych środków na spłatę zobowiązań z innych banków? Wysokość comiesięcznych rat bieżących kredytów Cię przytłacza i nie potrafisz wygospodarować tyle środków, by regularnie spłacać zadłużenia? Rozwiązaniem może się okazać Pożyczka konsolidacyjna Banku Pekao S.A.!

 

Bank Pekao Pożyczka konsolidacyjna – informacje o kredycie


Jedna rata kredytu zamiast kilku? Właśnie na tym polega kredyt konsolidacyjny, a taki możesz obecnie znaleźć w ofercie Banku Pekao S.A.! Na czym to polega? Jeśli masz zobowiązania w innych bankach, a co się z tym wiążę, co miesiąc musisz spłacać kilka rat, pamiętając o wysokości należności i harmonogramach spłaty, możesz to zmienić. Przenosząc zobowiązania do Banku Pekao S.A., zyskasz jedną, niższą ratę i dłuższy okres spłaty. Co więcej, bank oferuje ciekawe promocje: 0% prowizji od kredytów i pożyczek z innych banków oraz 0% prowizji od dodatkowych środków na dowolny cel. Sprawdź szczegóły!

Bank Pekao Pożyczka konsolidacyjna – ile kosztuje?


Szczegóły Pożyczki konsolidacyjnej Banku Pekao S.A.:

 • Kwota minimalna: 200 zł
 • Kwota maksymalna: 200 000 zł
 • Okres spłaty: 1 - 120 miesięcy
 • Oprocentowanie: 6% w skali roku (zmienne)

 

Przykład reprezentatywny

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) pożyczki wynosi 7,45% przy założeniach: całkowita kwota kredytu 32 210 zł, pożyczka zaciągnięta na 63 miesiące, oprocentowanie zmienne 7,20% w stosunku rocznym, całkowity koszt kredytu 6565,68 zł (w tym: odsetki 6565,68 zł), całkowita kwota do zapłaty 38 775,68 zł, płatna w 62 ratach miesięcznych po 615,49 zł, 63. rata wyrównująca 615,30 zł. Kwota udostępniana pożyczkobiorcy 32 210 zł. Kalkulacja została podana na podstawie przykładu reprezentatywnego wg stanu na 4 lutego 2021 r.

Wnioskuj o Pożyczkę Konsolidacyjną Banku Pekao S.A.!

DANE BANKU

Nazwa: Bank Pekao
ADRES: ul.Grzybowska 53/57, 00-950 Warszawa
E-MAIL: -
WWW: https://www.pekao.com.pl
NIP: 5260006841
KRS: 0000014843
REGON: 000010205
Wniosek: Złóż wniosek

Nr. tel. 801 365 365

Pożyczka konsolidacyjna Banku Pekao S.A. – szczegóły


Pożyczka konsolidacyjna Pekao S.A. to oferta dla każdego, kto chciałby zmniejszyć wysokość swoich miesięcznych rat, zamieniając je w jedną, z niższą kwotą. Oferta przeznaczona jest zarówno dla nowych, jak i stałych klientów banku, jednak to nowi klienci mogą skorzystać z preferencyjnych warunków, które są przedstawione w tym artykule.

Maksymalna kwota zobowiązania to aż 200 000 zł, zaś okres spłaty to nawet 10 lat. Bank gwarantuje szybki proces przyznania środków i ich uruchomienie nawet w jeden dzień od podpisania umowy. Środki z pożyczki możesz przeznaczyć na spłatę kredytów gotówkowych, ratalnych, samochodowych, kart kredytowych oraz debetów w koncie. Co więcej, możesz także wnioskować o dodatkowe środki na dowolny cel! Możesz więc połączyć konsolidację z pożyczką gotówkową, jeśli potrzebujesz pieniędzy na zakup wymarzonych sprzętów, wycieczkę czy na bieżące wydatki.

Warto wspomnieć o tym, że nowi klienci mogą się cieszyć atrakcyjnymi warunkami Pożyczki konsolidacyjnej. Bank oferuje prowizję 0% w przypadku pożyczki w wysokości od 10 000 do 200 000 zł, którą przeznaczysz na spłatę bieżących zobowiązań, a także 0% prowizji w przypadku pożyczki na dodatkowe środki w wysokości do 25% spłacanych zobowiązań!

Jakie są jeszcze zalety Pożyczki konsolidacyjnej Banku Pekao S.A.? Zaliczyć do nich z pewnością należy możliwość skorzystania z 3-miesięcznej karencji w spłacie. Możesz więc rozpocząć spłatę nowej pożyczki dopiero po 3 miesiącach od jej otrzymania.

Oferta specjalna pożyczki obowiązuje do 30 czerwca 2021 roku. Skorzystać z niej mogą nowi klienci banku, którzy nie posiadają w Banku Pekao S.A. żadnych aktywnych produktów oraz umów kredytowych.

 

Bank Pekao Pożyczka konsolidacyjna – produkty dodatkowe


By otrzymać finansowanie od Banku Pekao S.A. nie trzeba wioskować o żadne produkty dodatkowe. Nie jest wymagane konto osobiste, choć warto zwrócić na nie uwagę, jeśli szukasz dobrego rachunku bankowego: sprawdź analizę Konta Przekorzystnego Banku Pekao S.A.

Ubezpieczenie pożyczki również jest dobrowolne, nie musisz z niego korzystać.

 

Pożyczka konsolidacyjna Banku Pekao – wnioskowanie


Zastanawiasz się, w jaki sposób wnioskować o Pożyczkę konsolidacyjną oferowaną przez Bank Pekao S.A.? Otóż, opcji jest kilka, a wszystko zależy od tego, jaki jest Twój status klienta. Najprostszym i najszybszym sposobem będzie wypełnienie wniosku pożyczkowego, który znajdziesz tutaj: złóż wniosek o Pożyczkę konsolidacyjną Banku Pekao S.A.

W następnym kroku konsultant banku wyliczy Twoją zdolność kredytową, przedstawi dodatkowe informacje oraz zaproponuje ofertę pożyczki dopasowaną do Twoich możliwości finansowych oraz preferencji.

Po uzyskaniu pozytywnej decyzji pożyczkowej i dopełnieniu wszystkich formalności przez internet, zostaniesz poproszony o udanie się do najbliższej placówki Banku Pekao S.A. w celu podpisania umowy i niezbędnych dokumentów związanych z udzieleniem finansowania.

Jeśli zaś jesteś już klientem Banku Pekao S.A., możesz złożyć wniosek o pożyczkę również przez internet, zaś umowę podpiszesz w bankowości elektronicznej, telefonicznie lub w wybranym oddziale banku.


Opinie o Pożyczce konsolidacyjnej Banku Pekao S.A.


Czy warto skorzystać z oferty Pożyczki konsolidacyjnej Banku Pekao S.A.? Odpowiedź jest prosta: warto! Jeśli nie radzisz sobie ze spłatą obecnych zobowiązań, a wysokość comiesięcznych rat Cię przerasta, możesz to zmienić. Oferta Pekao pomoże Ci uporządkować Twoje finanse, łącząc wszystkie Twoje bieżące raty w jedną - wówczas będziesz płacić mniej, zaś spłata zostanie rozłożona na dłuższy okres.

Nowi klienci mogą liczyć na atrakcyjną ofertę - 0% prowizji, co brzmi naprawdę świetnie!

Jeśli masz dodatkowe pytania, daj znać w komentarzu.

Jak wnioskować o Pożyczkę konsolidacyjną Banku Pekao S.A.?

 1. Poczekaj na kontakt doradcy z banku
 2. Dopełnij wszystkich formalności
 3. Udaj się do pobliskiej placówki banku w celu podpisania umowy
 4. Ciesz się niższą ratą i tylko jednym zobowiązaniem!

ZALETY

advantage
Konsolidacja bieżących zobowiązań
advantage
0% prowizji
advantage
Możliwość wnioskowania o dodatkowe środki na dowolny cel
advantage
Możliwość skorzystania z karencji w spłacie
advantage
Brak konieczności zakupu produktów dodatkowych

WADY

disadvantage
Oferta specjalna tylko dla nowych klientów banku
disadvantage
Konieczność wizyty w oddziale banku

Dodaj komentarz

piktogram medal pierwsze miejsce

RANKING POŻYCZEK – Kwiecień 2021

piktogram medal pierwsze miejsce

Porady finansowe

Na czym polega windykacja?

Windykacja i egzekucja należnych długów rzadko należy do przyjemnych procesów — zarówno dla dłużnika, jak i wierzyciela....

Pożyczka online – ile można pożyczyć za pierwszym razem?

Pilnie potrzebujesz gotówki i Twój wybór padł na pożyczkę online? Nic dziwnego! Pożyczka przez internet to najszybszy sp...

Czy można wyczyścić BIK? Jak działa usuwanie danych?

Obawiasz się, że informacje na Twój temat w Biurze Informacji Kredytowej mogą niekorzystnie wpłynąć na Twój scoring bank...

Kredyty gotówkowe online: wszystko, co powinieneś wiedzieć!

Chcesz złożyć wniosek o kredyt gotówkowy? Nie jesteś pewny, czy jest to produkt odpowiedni dla Ciebie? Sprawdź nasze kró...

WIBOR – co to takiego? Sprawdź najważniejsze informacje!

Po podpisaniu umowy o kredyt dostaniesz informację o  terminach płatności i wysokości miesięcznych rat. Nie od razu jedn...

WIĘCEJ
newsletter