Credit Agricole Kredyt Gotówkowy „Koncert życzeń”

Kwota:
Okres spłaty:
Weź kredyt

Kredyt Gotówkowy całkowicie przez internet, a do tego z zerową prowizją za udzielenie? Jeśli szukasz odpowiedniego finansowania, koniecznie sprawdź ofertę promocyjną Credit Agricole! Kredyt dla Ciebie to oferta kredytu gotówkowego, której warto bliżej się przyjrzeć.

 

Informacje o Kredycie Gotówkowym Credit Agricole


Credit Agricole kredyt gotówkowy online to produkt, który możesz przeznaczyć na dowolny cel. Oferta skierowana jest zarówno do nowych, jak i obecnych klientów tego banku. Warunkiem jest posiadanie konta osobistego. Jeśli więc wraz z kredytem chcesz założyć rachunek, śmiało złóż wniosek o finansowanie. Cały proces: złożenie wniosku, decyzja kredytowa oraz zawarcie umowy o pożyczkę możesz wnioskować 100% online bez wychodzenia z domu!

Dobra wiadomość jest taka, że prowizja Kredytu Gotówkowego Credit Agricole wynosi obecnie 0%, jeśli zdecydujesz się skorzystać z oferty promocyjnej! 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Czy można wnioskować o kredyt gotówkowy Credit Agricole przez aplikację mobilną?

Tak, możesz wnioskować o kredyt, korzystając z aplikacji CA24 eBank. Po zalogowaniu się do serwisu, kliknij w banner Przejdź do oferty lub wybierz zakładkę Oferta i Umowy -> Oferty. Następnie przejdź do wniosku kredytowego i uzupełnij swoje dane. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej i podpisaniu umowy w CA24 Bank, środki znajdą się na Twoim koncie.

Ile wynosi prowizja za udzielenie kredytu gotówkowego Credit Agricole?

Oferta jest atrakcyjna, bowiem prowizja za udzielenie finansowania wynosi okrągłe 0%!

Czy do przyznania kredytu konieczne jest posiadanie konta osobistego w Credit Agricole?

Tak, bank wymaga posiadania lub otwarcia rachunku osobistego Konto dla Ciebie. Rachunek może być darmowy. By tak się stało, zapewnij wpływ na konto w wysokości min. 1 000 zł oraz wykonaj min. 1 transakcję kartą do konta lub BLIK-iem w miesiącu

Czy wnioskując o kredyt gotówkowy Credit Agricole, trzeba przedstawić zaświadczenie o zarobkach od pracodawcy?

Możesz przedstawić zaświadczenie o zarobkach od pracodawcy lub inny dokument, np. wyciąg z konta lub zestawienie operacji wykonanych na rachunku z ostatnich 3 miesięcy, PIT 11 lub PIT 40. Jeśli jednak swoje wynagrodzenie otrzymujesz na konto w Credit Agricole, nie musisz przedstawiać dodatkowych dokumentów.

WARUNKI UDZIELENIA KREDYTU GOTÓWKOWEGO Credit Agricole

Wiek

Wiek

min. 18 lat

Obywatelstwo

Obywatelstwo

polskie

Dochód

Dochód

umowa o pracę/ emerytura/ renta/ działalność rolnicza/ działalność gospodarcza

Dokumenty

Dokumenty

zaświadczenie o dochodach/ dowód osobisty

Dodatkowe wymagania

Dodatkowe wymagania

konto osobiste Credit Agricole

Ile kosztuje Kredyt Gotówkowy Credit Agricole?


Ostateczny koszt kredytu i warunki udzielenia kredytu (wysokość oraz okres spłaty) ustalane są indywidualne i uzależnione są od zdolności kredytowej klienta. Podstawowe opłaty wyglądają następująco:

  • oprocentowanie: 8%,
  • prowizja: 0%,
  • RRSO: 8,03% oferta promocyjna

 

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,3%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 12 320,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 14 255,86 zł, oprocentowanie stałe 8%, całkowity koszt kredytu 1 935,86 zł (w tym: prowizja 0 zł, odsetki 1 935,86 zł), 43 miesięczne równe raty w wysokości 324,00 zł oraz ostatnia rata wyrównawcza w wysokości 323,86 zł. Kalkulację przygotowaliśmy na 10.12.2021 r. na przykładzie reprezentatywnym przy założeniu, że koszt prowadzenia konta wynosi 0 zł.

Wnioskuj o kredyt gotówkowy Credit Agricole

CREDIT AGRICOLE - DANE KONTAKTOWE

ADRES: ul.Orląt Lwowskich 1, 53-605 Wrocław
E-MAIL: -
WWW: https://www.credit-agricole.pl
NIP: 6570082274
KRS: 0000039887
REGON: 290513140
Wniosek: Złóż wniosek

Godziny otwarcia BOK Credit Agricole:
Infolinia dostępna 24h / 7 dni w tygodniu

Nr. tel. 19019

Kredyt Gotówkowy Credit Agricole


Zastanawiasz się, ile możesz pożyczyć w banku Credit Agricole? W ofercie banku znajdziesz kredyt w kwocie od 1 000 do 200 000 zł. Okres spłaty wynosi od 2 do 120 miesięcy. Jeśli jednak chcesz skorzystać z oferty promocyjnej „Koncert życzeń”, która obowiązuje do 28 lutego 2022 r., to możesz wnioskować o kwotę do 20 000 zł z okresem spłaty do 60 miesięcy.

Bank gwarantuje szybki proces złożenia wniosku – wypełnienie formularza zajmuje tylko kilka minut, a decyzję kredytową i umowę otrzymasz w wersji elektronicznej, przez co wszelkie formalności zostaną dopełnione przez internet, bez wychodzenia z domu.

Jeśli zdecydujesz się na wyższy kredyt i wnioskujesz o kwotę wyższą niż 50 000 zł, niezbędna będzie zgoda współmałżonka, gdy jesteście w związku małżeńskim i wspólnocie majątkowej.

Do wniosku należy przedstawić dowód osobisty oraz dokumenty poświadczające fakt uzyskiwania stałych dochodów. Jeśli pracujesz w oparciu o umowę o pracę, potrzebne będzie zaświadczenie o zarobkach. Emeryci i renciści są zobowiązani dostarczyć zdjęcie lub skan ostatniego odcinka wypłaty świadczenia. Prowadząc działalność gospodarczą, niezbędne będzie przedstawienie kserokopii wpisu do ewidencji działalności gospodarczej, zaświadczenia z SUS/ KRUS o niezaleganiu ze składkami oraz kserokopię decyzji Naczelnika US (dla korzystających z karty podatkowej), PIT 28 (dla osób korzystających z ryczałtu) lub PIT 36/ PIT 36L (osoby korzystające z podatkowej książki przychodów i rozchodów). Jeśli zaś jesteś rolnikiem, powinieneś dostarczyć zaświadczenia z Urzędu Gminy potwierdzające posiadanie lub dzierżawę gospodarstwa rolnego, ostatni dowód płatności składki KRUS oraz kserokopię płatności podatku rolnego.

 

Kredyt Gotówkowy Credit Agricole – produkty dodatkowe


Wnioskując o kredyt, jesteś zobowiązany do zakupu konta osobistego. Bank wymaga posiadania konta osobistego Konto dla Ciebie Credit Agricole. Jeśli jesteś już jego posiadaczem, nic więcej nie musisz robić. Jeśli zaś nie dysponujesz takim rachunkiem, musisz go założyć. Otwarcie konta odbywa się całkowicie przez internet.

Konto może być całkowicie bezpłatne, jeśli co miesiąc wpłynie na nie min. 1 000 zł oraz wykonasz min. 1 płatność kartą do konta lub BLIK-iem. W przeciwnym razie miesięczna opłata za konto wyniesie Cię 7 zł.

Ubezpieczenie kredytu
 nie jest wymagane. Możesz je zakupić dobrowolnie. Jego cena jest uzależniona od rodzaju ubezpieczenia (Pakiet Podstawowy lub Rozszerzony) oraz od parametrów kredytu.

Opinie o Kredycie Gotówkowym Credit Agricole

Kredyt Gotówkowy Credit Agricole to świetna opcja, jeśli szukasz pożyczki całkowicie online. Bank gwarantuje szybką decyzję kredytową (nawet w 10 minut od złożenia wniosku!), oferuje kwotę do 200 000 zł z długim okresem spłaty. Do otrzymania środków potrzebne będzie posiadanie konta osobistego.

Obecnie można skorzystać z ciekawej oferty promocyjnej „Koncert życzeń”, dzięki której możesz w szybki sposób zyskać 20 000 zł kredytu. Maksymalny okres spłaty zobowiązania wynosi wówczas 60 miesięcy. 

Wnioskuj o kredyt gotówkowy >

Jak wnioskować o Kredyt Gotówkowy Credit Agricole?

krok-po-kroku
  1. Odbierz telefon od doradcy z banku
  2. Podpisz umowę o kredyt
  3. Ciesz się dodatkowymi środkami

ZALETY

advantage
Duża kwota maksymalna i długi okres spłaty
advantage
Promocja: prowizja wynosi 0%
advantage
Cały proces wnioskowania przebiega online

WADY

disadvantage
Konieczność założenia konta osobistego

Dodaj komentarz

piktogram medal pierwsze miejsce

RANKING POŻYCZEK – Maj 2022

piktogram medal pierwsze miejsce

Porady finansowe

Rozwód a kredyt gotówkowy – jak spłacać kredyt po rozwodzie?

Rozwód a kredyt gotówkowy – jak spłacać kredyt po rozwodzie?

Wspólny kredyt łączy dwoje ludzi na lata. Mają oni bowiem obowiązek wspólnej spłaty zobowiązania i przestrzegania warunk...

Ile wynosi maksymalne oprocentowanie kredytu i pożyczki? [AKTUALIZACJA]

Ile wynosi maksymalne oprocentowanie kredytu i pożyczki? [AKTUALIZACJA]

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Bez obaw – masz wiele opcji do wyboru. Na polskim rynku istnieje wiele kredytów oraz po...

Fundusz Wsparcia Kredytobiorców. Jak skorzystać?

Fundusz Wsparcia Kredytobiorców. Jak skorzystać?

Fundusz Wsparcia Kredytobiorców ma pomóc w spłacie rat kredytu hipotecznego, które z uwagi na szalejącą inflację i ciągł...

Faktoring a kredyt obrotowy – co wybrać?

Faktoring a kredyt obrotowy – co wybrać?

Zarówno faktoring jak i kredyt obrotowy dla firm to produkty finansowe, które pozwalają szybko uzyskać gotówkę na dowoln...

Tarcza dla kredytobiorców – pomoc rządu w spłacie kredytów hipotecznych. Na co można liczyć?

Tarcza dla kredytobiorców – pomoc rządu w spłacie kredytów hipotecznych. Na co można liczyć?

Wzrost raty kredytu nawet dwukrotnie, wciąż rosnące stopy procentowe, a co za tym idzie – odsetki, to zmora każdego, kto...

WIĘCEJ
newsletter