Credit Agricole Kredyt Gotówkowy

Kwota:
Okres spłaty:

Credit Agricole
 • Kwota minimalna: 1 000 zł
 • Kwota maksymalna: 255 550 zł
 • Okres spłaty: 2 - 120 miesięcy

Kredyt Gotówkowy na dużą kwotę i z długim okresem spłaty, o którą możesz wnioskować przez internet? Sprawdź ofertę banku Credit Agricole! Szczegóły znajdziesz w poniższej analizie.

 

Informacje o Kredycie Gotówkowym Credit Agricole „Gotówka bez prowizji – edycja 4”


Pożyczka gotówkowa banku Credit Agricole to produkt, który możesz przeznaczyć na dowolny cel. Oferta skierowana jest zarówno do nowych, jak i obecnych klientów tego banku. Warunkiem jest posiadanie konta osobistego. Jeśli więc wraz z kredytem chcesz założyć rachunek, śmiało złóż wniosek o finansowanie. Cały proces: złożenie wniosku, decyzja kredytowa oraz zawarcie umowy o pożyczkę możesz wnioskować 100% online bez wychodzenia z domu!

Warto skorzystać z oferty promocyjnej. Aktualnie trwa promocja „Gotówka bez prowizji – edycja 4”, dzięki czemu bank obniża prowizję do zera! Promocja trwa do 30 czerwca 2020 roku i dotyczy standardowej oferty kredytu gotówkowego. Warunkiem skorzystania z preferencyjnych warunków finansowania jest złożenie wniosku do końca trwania promocji oraz podpisanie umowy pożyczkowej do 3 lipca 2020 roku. Z promocji wykluczeni są klienci, którzy zawarli już z bankiem umowę kredytową.

WARUNKI UDZIELENIA KREDYTU GOTÓWKOWEGO

Wiek

Wiek

min. 18 lat

Obywatelstwo

Obywatelstwo

polskie

Dochód

Dochód

umowa o pracę/ emerytura/ renta/ działalność rolnicza/ działalność gospodarcza

Dokumenty

Dokumenty

zaświadczenie o dochodach/ dowód osobisty

Dodatkowe wymagania

Dodatkowe wymagania

konto osobiste Credit Agricole

Ile kosztuje Kredyt Gotówkowy Credit Agricole?


Ostateczny koszt kredytu i warunki udzielenia kredytu (wysokość oraz okres spłaty) ustalane są indywidualne i uzależnione są od zdolności kredytowej klienta. Podstawowe opłaty wyglądają następująco:

 • oprocentowanie: 7,2%,
 • prowizja: 0%,
 • RRSO: 8,31%.

 

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,31%:

całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 16 700 zł, całkowita kwota do zapłaty 20 003,31 zł, oprocentowanie stałe 7,2%, całkowity koszt kredytu 3 303,31 zł (w tym: prowizja 0 zł, odsetki 3 303,31 zł), 54 miesięczne równe raty w wysokości 363,70 zł oraz ostatnia rata wyrównawcza w wysokości 363,51 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 9 kwietnia 2020 r. na przykładzie reprezentatywnym przy założeniu, że koszt prowadzenia konta wynosi 0 zł.

DANE BANKU

 • Nazwa: Credit Agricole
 • ADRES: ul.Orląt Lwowskich 1, 53-605 Wrocław
 • E-MAIL: -
 • WWW: https://www.credit-agricole.pl
 • NIP: 6570082274
 • KRS: 0000039887
 • REGON: 290513140

Nr. tel. 19019

Kredyt Gotówkowy Credit Agricole


Zastanawiasz się, ile możesz pożyczyć w banku Credit Agricole? W ofercie banku znajdziesz kredyt w kwocie od 1 000 do 255 550 zł. Okres spłaty wynosi od 2 do 120 miesięcy.

Bank gwarantuje szybki proces złożenia wniosku – wypełnienie formularza zajmuje tylko kilka minut, a decyzję kredytową i umowę otrzymasz w wersji elektronicznej, przez co wszelkie formalności zostaną dopełnione przez internet, bez wychodzenia z domu.

Jeśli zamierzasz wnioskować o kwotę wyższą niż 50 000 zł, niezbędna będzie zgoda współmałżonka, gdy jesteście w związku małżeńskim i wspólnocie majątkowej.

Do wniosku należy przedstawić dowód osobisty oraz dokumenty poświadczające fakt uzyskiwania stałych dochodów. Jeśli pracujesz w oparciu o umowę o pracę, potrzebne będzie zaświadczenie o zarobkach. Emeryci i renciści są zobowiązani dostarczyć zdjęcie lub skan ostatniego odcinka wypłaty świadczenia. Prowadząc działalność gospodarczą, niezbędne będzie przedstawienie kserokopii wpisu do ewidencji działalności gospodarczej, zaświadczenia z SUS/ KRUS o niezaleganiu ze składkami oraz kserokopię decyzji Naczelnika US (dla korzystających z karty podatkowej), PIT 28 (dla osób korzystających z ryczałtu) lub PIT 36/ PIT 36L (osoby korzystające z podatkowej książki przychodów i rozchodów). Jeśli zaś jesteś rolnikiem, powinieneś dostarczyć zaświadczenia z Urzędu Gminy potwierdzające posiadanie lub dzierżawę gospodarstwa rolnego, ostatni dowód płatności składki KRUS oraz kserokopię płatności podatku rolnego.

 

Kredyt Gotówkowy Credit Agricole – produkty dodatkowe


Wnioskując o kredyt, jesteś zobowiązany do zakupu konta osobistego. Bank wymaga posiadanie konta osobistego Konto dla Ciebie. Jeśli jesteś już jego posiadaczem, nic więcej nie musisz robić. Jeśli zaś nie dysponujesz takim rachunkiem, musisz go założyć. Otwarcie konta odbywa się całkowicie przez internet.

Konto może być całkowicie bezpłatne, jeśli co miesiąc wpłynie na nie min. 1 000 zł oraz wykonasz min. 1 płatność kartą do konta lub BLIK-iem. W przeciwnym razie miesięczna opłata za konto wyniesie Cię 7 zł.

Ubezpieczenie kredytu nie jest wymagane. Możesz je zakupić dobrowolnie. Jego cena jest uzależniona od rodzaju ubezpieczenia (Pakiet Podstawowy lub Rozszerzony) oraz od parametrów kredytu.

Kredyt Gotówkowy Credit Agricole –wnioskowanie


O kredyt banku Credit Agricole możesz wnioskować na kilka sposobów:

 • online, wypełniając prosty wniosek przez internet,
 • telefonicznie, dzwoniąc na infolinię banku pod numer 19 019,
 • osobiście, odwiedzając wybraną placówkę banku.

 

Opinie o Kredycie Gotówkowym Credit Agricole

 

Kredyt Gotówkowy Credit Agricole to świetna opcja, jeśli szukasz pożyczki całkowicie online. Bank gwarantuje szybką decyzję kredytową (nawet w 10 minut od złożenia wniosku!), oferuje kwotę do 255 550 zł z długim okresem spłaty. Do otrzymania środków potrzebne będzie posiadanie konta osobistego.

 Warto złożyć wniosek do 30 czerwca 2020 roku, by skorzystać z oferty promocyjnej, dzięki czemu nic nie zapłacisz za prowizję za udzielenie kredytu!

Jak wnioskować o Kredyt Gotówkowy Credit Agricole?

 1. Wypełnij wniosek pożyczkowy online
 2. Odbierz telefon od doradcy z banku
 3. Podpisz umowę o kredyt
 4. Ciesz się dodatkowymi środkami

ZALETY

advantage
Duża kwota maksymalna i długi okres spłaty
advantage
Promocja: prowizja wynosi 0%
advantage
Cały proces wnioskowania przebiega online

WADY

disadvantage
Konieczność założenia konta osobistego

Dodaj komentarz

piktogram medal pierwsze miejsce

RANKING POŻYCZEK – WRZESIEŃ 2020

piktogram medal pierwsze miejsce

Porady finansowe

Gdzie wymienić uszkodzony banknot?

Otrzymałeś w sklepie naderwany bankonot? A może przypadkowo uszkodziłeś go, trzymając gotówkę w kieszeni lub portfelu? S...

Na czym polega i jak działa faktoring?

Korzystanie przez firmy z faktoringu staje się coraz bardziej popularne. Dzięki tej usłudze natychmiastowo możesz dyspon...

Jak oszczędzać na rachunkach? [Sprawdzone sposoby]

Kwota widniejąca na ostatnim rachunku za prąd czy wodę zwaliła Cię z nóg? Zastanawiasz się, co zrobić, by płacić mniej? ...

Ranking faktoringu: najlepszy faktoring dla firm 2020

Faktoring to doskonałe rozwiązanie, jeśli chcesz zadbać o płynność finansową swojej firmy. Firma może wykupić Twoje fakt...

Jak uczyć dzieci finansów?

Nie wiesz, w jaki sposób rozmawiać ze swoim dzieckiem o finansach? Niestety, w podstawie programowej nie znajduje się le...

WIĘCEJ
newsletter