Credit Agricole Kredyt Gotówkowy

Kwota:
Okres spłaty:

Kredyt Gotówkowy na dużą kwotę i z długim okresem spłaty, o którą możesz wnioskować przez internet? Sprawdź ofertę banku Credit Agricole! Szczegóły znajdziesz w poniższej analizie.

 

Informacje o Kredycie Gotówkowym Credit Agricole


Credit Agricole kredyt gotówkowy online to produkt, który możesz przeznaczyć na dowolny cel. Oferta skierowana jest zarówno do nowych, jak i obecnych klientów tego banku. Warunkiem jest posiadanie konta osobistego. Jeśli więc wraz z kredytem chcesz założyć rachunek, śmiało złóż wniosek o finansowanie. Cały proces: złożenie wniosku, decyzja kredytowa oraz zawarcie umowy o pożyczkę możesz wnioskować 100% online bez wychodzenia z domu!

Dobra wiadomość jest taka, że prowizja Kredytu Gotówkowego Credit Agricole wynosi obecnie 0%

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Czy można wnioskować o kredyt gotówkowy Credit Agricole przez aplikację mobilną?

Tak, możesz wnioskować o kredyt, korzystając z aplikacji CA24 eBank. Po zalogowaniu się do serwisu, kliknij w banner Przejdź do oferty lub wybierz zakładkę Oferta i Umowy -> Oferty. Następnie przejdź do wniosku kredytowego i uzupełnij swoje dane. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej i podpisaniu umowy w CA24 Bank, środki znajdą się na Twoim koncie.

Ile wynosi prowizja za udzielenie kredytu gotówkowego Credit Agricole?

Oferta jest atrakcyjna, bowiem prowizja za udzielenie finansowania wynosi okrągłe 0%!

Czy do przyznania kredytu konieczne jest posiadanie konta osobistego w Credit Agricole?

Tak, bank wymaga posiadania lub otwarcia rachunku osobistego Konto dla Ciebie. Rachunek może być darmowy. By tak się stało, zapewnij wpływ na konto w wysokości min. 1 000 zł oraz wykonaj min. 1 transakcję kartą do konta lub BLIK-iem w miesiącu

Czy wnioskując o kredyt gotówkowy Credit Agricole, trzeba przedstawić zaświadczenie o zarobkach od pracodawcy?

Możesz przedstawić zaświadczenie o zarobkach od pracodawcy lub inny dokument, np. wyciąg z konta lub zestawienie operacji wykonanych na rachunku z ostatnich 3 miesięcy, PIT 11 lub PIT 40. Jeśli jednak swoje wynagrodzenie otrzymujesz na konto w Credit Agricole, nie musisz przedstawiać dodatkowych dokumentów.

WARUNKI UDZIELENIA KREDYTU GOTÓWKOWEGO

Wiek

Wiek

min. 18 lat

Obywatelstwo

Obywatelstwo

polskie

Dochód

Dochód

umowa o pracę/ emerytura/ renta/ działalność rolnicza/ działalność gospodarcza

Dokumenty

Dokumenty

zaświadczenie o dochodach/ dowód osobisty

Dodatkowe wymagania

Dodatkowe wymagania

konto osobiste Credit Agricole

Ile kosztuje Kredyt Gotówkowy Credit Agricole?


Ostateczny koszt kredytu i warunki udzielenia kredytu (wysokość oraz okres spłaty) ustalane są indywidualne i uzależnione są od zdolności kredytowej klienta. Podstawowe opłaty wyglądają następująco:

  • oprocentowanie: 7,2%,
  • prowizja: od 0%,
  • RRSO: 14,75%.

 

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 14,75%:

całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 12 900 zł, całkowita kwota do zapłaty 18 121,73 zł, oprocentowanie stałe 6,84%, całkowity koszt kredytu 5 221,73 zł (w tym: prowizja 1 609,92 zł, odsetki 2 892,12 zł, koszt ubezpieczenia 719,69 zł), 61 miesięcznych równych rat w wysokości 292,29 zł oraz ostatnia rata wyrównawcza w wysokości 292,04 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 24 czerwca 2020 r. na przykładzie reprezentatywnym.

DANE BANKU

Nazwa: Credit Agricole
ADRES: ul.Orląt Lwowskich 1, 53-605 Wrocław
E-MAIL: -
WWW: https://www.credit-agricole.pl
NIP: 6570082274
KRS: 0000039887
REGON: 290513140

Nr. tel. 19019

Kredyt Gotówkowy Credit Agricole


Zastanawiasz się, ile możesz pożyczyć w banku Credit Agricole? W ofercie banku znajdziesz kredyt w kwocie od 1 000 do 255 550 zł. Okres spłaty wynosi od 2 do 120 miesięcy.

Bank gwarantuje szybki proces złożenia wniosku – wypełnienie formularza zajmuje tylko kilka minut, a decyzję kredytową i umowę otrzymasz w wersji elektronicznej, przez co wszelkie formalności zostaną dopełnione przez internet, bez wychodzenia z domu.

Jeśli zamierzasz wnioskować o kwotę wyższą niż 50 000 zł, niezbędna będzie zgoda współmałżonka, gdy jesteście w związku małżeńskim i wspólnocie majątkowej.

Do wniosku należy przedstawić dowód osobisty oraz dokumenty poświadczające fakt uzyskiwania stałych dochodów. Jeśli pracujesz w oparciu o umowę o pracę, potrzebne będzie zaświadczenie o zarobkach. Emeryci i renciści są zobowiązani dostarczyć zdjęcie lub skan ostatniego odcinka wypłaty świadczenia. Prowadząc działalność gospodarczą, niezbędne będzie przedstawienie kserokopii wpisu do ewidencji działalności gospodarczej, zaświadczenia z SUS/ KRUS o niezaleganiu ze składkami oraz kserokopię decyzji Naczelnika US (dla korzystających z karty podatkowej), PIT 28 (dla osób korzystających z ryczałtu) lub PIT 36/ PIT 36L (osoby korzystające z podatkowej książki przychodów i rozchodów). Jeśli zaś jesteś rolnikiem, powinieneś dostarczyć zaświadczenia z Urzędu Gminy potwierdzające posiadanie lub dzierżawę gospodarstwa rolnego, ostatni dowód płatności składki KRUS oraz kserokopię płatności podatku rolnego.

 

Kredyt Gotówkowy Credit Agricole – produkty dodatkowe


Wnioskując o kredyt, jesteś zobowiązany do zakupu konta osobistego. Bank wymaga posiadania konta osobistego Konto dla Ciebie Credit Agricole. Jeśli jesteś już jego posiadaczem, nic więcej nie musisz robić. Jeśli zaś nie dysponujesz takim rachunkiem, musisz go założyć. Otwarcie konta odbywa się całkowicie przez internet.

Konto może być całkowicie bezpłatne, jeśli co miesiąc wpłynie na nie min. 1 000 zł oraz wykonasz min. 1 płatność kartą do konta lub BLIK-iem. W przeciwnym razie miesięczna opłata za konto wyniesie Cię 7 zł.

Ubezpieczenie kredytu nie jest wymagane. Możesz je zakupić dobrowolnie. Jego cena jest uzależniona od rodzaju ubezpieczenia (Pakiet Podstawowy lub Rozszerzony) oraz od parametrów kredytu.

Kredyt Gotówkowy Credit Agricole –wnioskowanie


O kredyt banku Credit Agricole możesz wnioskować na kilka sposobów:

  • online, wypełniając prosty wniosek przez internet,
  • telefonicznie, dzwoniąc na infolinię banku pod numer 19 019,
  • osobiście, odwiedzając wybraną placówkę banku.

 

Opinie o Kredycie Gotówkowym Credit Agricole

 

Kredyt Gotówkowy Credit Agricole to świetna opcja, jeśli szukasz pożyczki całkowicie online. Bank gwarantuje szybką decyzję kredytową (nawet w 10 minut od złożenia wniosku!), oferuje kwotę do 255 550 zł z długim okresem spłaty. Do otrzymania środków potrzebne będzie posiadanie konta osobistego.

Jak wnioskować o Kredyt Gotówkowy Credit Agricole?

  1. Wypełnij wniosek pożyczkowy online
  2. Odbierz telefon od doradcy z banku
  3. Podpisz umowę o kredyt
  4. Ciesz się dodatkowymi środkami

ZALETY

advantage
Duża kwota maksymalna i długi okres spłaty
advantage
Promocja: prowizja wynosi 0%
advantage
Cały proces wnioskowania przebiega online

WADY

disadvantage
Konieczność założenia konta osobistego

Dodaj komentarz

piktogram medal pierwsze miejsce

RANKING POŻYCZEK – Sierpień 2021

piktogram medal pierwsze miejsce

Porady finansowe

Pośrednik kredytowy – kim jest i jak działa?

Stoisz przed wyborem najlepszego kredytu gotówkowego i chciałbyś zasięgnąć porady specjalisty? Z pomocą przychodzi dorad...

Ranking faktoringu: najlepszy faktoring dla firm 2021

Faktoring to doskonałe rozwiązanie, jeśli chcesz zadbać o płynność finansową swojej firmy. Firma może wykupić Twoje fakt...

Wyprzedaże – jak i kiedy można zwrócić towar kupiony online i stacjonarnie?

Kupiłeś buty, bluzkę, telefon lub laptopa w sklepie online albo stacjonarnym, ale teraz nie budzą już Twojego zachwytu? ...

Zwrot prowizji za wcześniejszą spłatę kredytu – kiedy można otrzymać?

Udało Ci się uzbierać całą kwotę pozostałą do spłaty kredytu bankowego? Świetnie się składa, bowiem możesz skorzystać z ...

Pożyczki online w weekend – gdzie można dostać finansowanie w soboty i niedziele?

Szybkie pożyczki online na dowolny cel cieszą się dużą popularnością wśród polskich konsumentów. Wychodząc naprzeciw ocz...

WIĘCEJ
newsletter