Złóż wniosek

Getin Bank Kredyt gotówkowy

Kwota:
Okres spłaty:
Weź kredyt

Getin Bank to bank posiadający większościowy polski kapitał. W jego ofercie możesz znaleźć wiele ciekawych produktów, w tym kredyt gotówkowy. Sprawdź, ile i na jak długo możesz pożyczyć! 

 

Getin Bank Kredyt gotówkowy – informacje o kredycie


W ofercie Getin Banku możesz znaleźć ciekawy kredyt gotówkowy, którego kwota maksymalna to aż 200 000 zł, a najdłuższy okres spłaty to nawet 10 lat. Warunki kredytu są ustalane indywidualnie na podstawie dokumentów, które należy dołączyć do wniosku. Dobra informacja jest taka, że prowizja za udzielenie finansowania wynosi 0%! Dodatkowe środki możesz dostać bez wychodzenia z domu, co jest świetną opcją, zwłaszcza w tych obecnych, trudnych czasach.

Kredyt gotówkowy Getin Banku – ile kosztuje?


Szczegóły Kredytu gotówkowego Getin Banku:

  • Kwota minimalna: 200 zł
  • Kwota maksymalna: 200 000 zł
  • Okres spłaty: 1 - 120 miesięcy
  • Oprocentowanie: 10,99% w skali roku

 

Przykład reprezentatywny

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 11,5%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 34 600 zł, całkowita kwota do zapłaty 49 551,83 zł, oprocentowanie zmienne 10,99%, całkowity koszt kredytu 14 951,83 zł (w tym: prowizja - 0 zł, odsetki – 14 951,83 zł, opłata za prowadzenie Konta Proste Zasady oraz obsługę karty debetowej do Konta w okresie trwania kredytu - 0 zł), 83 miesięcznych rat równych w wysokości po 597,01 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 13.06.2022r. na reprezentatywnym przykładzie.

Wnioskuj o Kredyt gotówkowy Getin Banku!

GETIN BANK - DANE KONTAKTOWE

ADRES: ul.Daszyńskiego 2c, 00-843 Warszawa
E-MAIL: kontakt@getinbank.pl
WWW: https://www.getinbank.pl/
NIP: 1080004850
KRS: 0000304735
REGON: 141334039
Wniosek: Złóż wniosek

Godziny otwarcia BOK Getin Bank:
Infolinia dostępna 24h / 7 dni w tygodniu

Nr. tel. 197 97

Kredyt gotówkowy Getin Banku – szczegóły


Zdecydowanym plusem oferty Getin Banku jest brak prowizji za udzielenie finansowania. Kredyt gotówkowy możesz przeznaczyć na dowolny cel, w tym na spłatę zobowiązań z innych banków. Wówczas bank połączy Twoje wszystkie kredyty w jeden, czego wynikiem będzie spłata jeden, niższej raty, a okres kredytowania zostanie wydłużony.

Możesz skorzystać z oferty kredytu gotówkowego Getin Banku, jeśli uzyskujesz dochód z tytułu umowy-zlecenie, umowy o dzieło lub umowy o pracę oraz jesteś pełnoletni i masz pozytywną historię kredytową. Warunkiem jest także bycie nowym klientem banku. Co to oznacza? Oferta będzie dla Ciebie dostępna, jeśli w ciągu ostatnich 6 miesięcy nie miałeś w Getin Banku żadnych kredytów. Dodatkowo należy wyrazić zgody marketingowe – w tym na otrzymywanie informacji drogą e-mailową, telefoniczną i SMS-ową.

 

Kredyt gotówkowy Getin Bank – produkty dodatkowe


By otrzymać finansowanie, trzeba spełnić jeszcze jeden warunek. Bank wymaga posiadania lub założenia Konta Proste Zasady oraz zadeklarowania comiesięcznego wpływu 1 500 zł na ten rachunek, wykonania min. 1 transakcji bezgotówkowej kartą lub BLIK-iem (wówczas rachunek będzie darmowy!) oraz min. 1 raz zalogowania się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej (w ciągu 1 miesiąca od podpisania umowy kredytowej).

 

Kredyt gotówkowy Getin Banku – wnioskowanie


Jak już wspomnieliśmy, o kredyt możesz wnioskować całkowicie przez internet. Po pierwsze, wypełnij formularz kredytowy. Wpisz swoje imię, nazwisko, numer PESEL, numer telefonu komórkowego oraz informacje dotyczące zarobków i zatrudnienia: źródło dochodu i czas trwania umowy o pracę. Następnie doradca z banku oddzwoni do Ciebie w ciągu 48 godzin, by pomóc Ci wybrać najlepszą ofertę i ustalić warunki kredytowania. Weryfikacja tożsamości odbywa się na dwa sposoby. Możesz odwiedzić dowolną placówkę banku lub zrobić to zdalnie, za pomocą selfie. Jeśli zdecydujesz się na drugą opcję, otrzymasz SMS-em kod QR, który pozwoli Ci otworzyć konto osobiste wymagane do kredytu. 

Po rozpatrzeniu dokumentów i otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej, środki zostaną wypłacone na Twoje konto osobiste.

Możesz również samodzielnie zadzwonić na infolinię lub udać się do banku osobiście i złożyć wniosek razem z doradcą. Polecamy jednak wypełnienie wniosku o kredyt gotówkowy Getin Banku przez internet, by oszczędzić czas i nie musieć czekać w kolejce w banku.


Opinie o Kredycie gotówkowym Getin Banku


Czy kredyt gotówkowy Getin Banku to dobra opcja na zdobycie dodatkowych środków? Jak najbardziej! Wnioskując o finansowanie, zyskasz brak prowizji. Wszelkie formalności możesz załatwić bez wychodzenia z domu, wystarczy, że wypełnisz formularz online i poczekasz na kontakt doradcy z banku.

Bank wymaga założenia konta osobistego. Dobra wiadomość jest taka, że Konto Proste Zasady, to naprawdę atrakcyjny rachunek, który będzie darmowy po wykonaniu min. 1 płatności bezgotówkowej w miesiącu - kartą lub BLIK-iem. Dodatkowo możesz zdobyć 800 zł premii w Programie Poleceń Getin Banku!

Jeśli masz dodatkowe pytania, daj znać w komentarzu.

Weź kredyt

Jak wnioskować o Kredyt gotówkowy Getin Banku?

krok-po-kroku
  1. Poczekaj na kontakt doradcy z banku
  2. Prześlij niezbędne dokumenty
  3. Otwórz Konto Proste Zasady za pomocą selfie
  4. Podpisz umowę o kredyt
  5. Środki z kredytu zostaną wypłacone na Twoje konto osobiste

ZALETY

advantage
Brak prowizji za udzielenie
advantage
Wysoka kwota maksymalna kredytu
advantage
Długi okres spłaty zobowiązania
advantage
Akceptowana umowa-zlecenie oraz umowa o dzieło

WADY

disadvantage
Konieczność założenia konta osobistego

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Ile lat trzeba mieć, by wnioskować o kredyt gotówkowy Getin Banku?

Bank wymaga ukończenia 18 lat.

Jak szybko otrzymasz środki z kredytu gotówkowego Getin Banku?

Posiadasz konto osobiste w Getin Banku? Pożyczka może się wówczas znaleźć na Twoim koncie nawet w 15 minut! W przeciwnym razie środki otrzymasz w ciągu ok. 1 dnia roboczego od przyznania pozytywnej decyzji kredytowej.

Na jaki cel można przeznaczyć środki z kredytu gotówkowego Getin Banku?

Gotówkę możesz przeznaczyć na dowolny cel! Możesz np. przeprowadzić remont mieszkania, wyjechać z rodziną na wakacje, zakupić wymarzone sprzęty czy samochód.

W jaki sposób wnioskować o kredyt gotówkowy Getin Banku?

Jeśli jesteś już klientem Getin Banku, wystarczy, że zalogujesz się do swojej bankowości internetowej i sprawdzisz przygotowaną ofertę. Jeśli wnioskujesz o produkt Getin Banku pierwszy raz, wypełnij formularz kontaktowy i poczekaj na kontakt doradcy.

WARUNKI UDZIELENIA KREDYTU GOTÓWKOWEGO Getin Bank

Wiek

Wiek

min. 18 lat

Obywatelstwo

Obywatelstwo

polskie

Dochód

Dochód

akceptowane dochody:umowa o pracę/ umowa-zlecenie/ umowa o dzieło/ emerytura/ renta/ zasiłek przedemerytalny/ wolny zawód/ działalność gospodarcza/ rolnictwo/ samozatrudnienie/ najem/ kontrakt/ powołanie na członka lub prezesa zarządu

Dokumenty

Dokumenty

dowód osobisty i zaświadczenie o dochodach

Dodatkowe wymagania

Dodatkowe wymagania

zdolność kredytowa

Dodaj komentarz

piktogram medal pierwsze miejsce

RANKING POŻYCZEK – Grudzień 2022

piktogram medal pierwsze miejsce

Porady finansowe

Przedawnienie długu - kiedy długi się przedawniają?

Przedawnienie długu - kiedy długi się przedawniają?

Przedawnienie długu to szansa na uniknięcie spłaty zaległej należności. Przedawnienie oznacza, że po upływie określonego...

Ile wynosi maksymalne oprocentowanie kredytu i pożyczki? [AKTUALIZACJA]

Ile wynosi maksymalne oprocentowanie kredytu i pożyczki? [AKTUALIZACJA]

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Bez obaw – masz wiele opcji do wyboru. Na polskim rynku istnieje wiele kredytów oraz po...

Oprocentowanie stałe czy zmienne – na czym polega? Jakie wybrać?

Oprocentowanie stałe czy zmienne – na czym polega? Jakie wybrać?

Podwyżki stóp procentowych wywołały poruszenie wśród kredytobiorców, których raty kredytowe wzrosły nawet dwukrotnie. W ...

Pożyczki dla bezrobotnych – jak i gdzie szukać ofert?

Pożyczki dla bezrobotnych – jak i gdzie szukać ofert?

W życiu bywają różne sytuacje, które sprawiają, że życie wywraca się do góry nogami. Jednym z takich wydarzeń z pewności...

Pożyczki online w 15 minut – jak wnioskować? Gdzie szukać?

Pożyczki online w 15 minut – jak wnioskować? Gdzie szukać?

Szukasz pożyczki, którą możesz otrzymać na konto nawet w 15 minut? To możliwe! Firmy pożyczkowe przeprowadzają natychmia...

WIĘCEJ
newsletter