Getin Bank Kredyt gotówkowy

Kwota:
Okres spłaty:

Getin Bank to bank posiadający większościowy polski kapitał. W jego ofercie możesz znaleźć wiele ciekawych produktów, w tym kredyt gotówkowy. Sprawdź, ile i na jak długo możesz pożyczyć! 

 

Getin Bank Kredyt gotówkowy – informacje o kredycie


W ofercie Getin Banku możesz znaleźć ciekawy kredyt gotówkowy, którego kwota maksymalna to aż 200 000 zł, a najdłuższy okres spłaty to nawet 10 lat. Warunki kredytu są ustalane indywidualnie na podstawie dokumentów, które należy dołączyć do wniosku. Dobra informacja jest taka, że prowizja za udzielenie finansowania wynosi 0%! Dodatkowe środki możesz dostać bez wychodzenia z domu, co jest świetną opcją, zwłaszcza w tych obecnych, trudnych czasach.

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Ile lat trzeba mieć, by wnioskować o kredyt gotówkowy Getin Banku?

Bank wymaga ukończenia 18 lat.

Jak szybko otrzymasz środki z kredytu gotówkowego Getin Banku?

Posiadasz konto osobiste w Getin Banku? Pożyczka może się wówczas znaleźć na Twoim koncie nawet w 15 minut! W przeciwnym razie środki otrzymasz w ciągu ok. 1 dnia roboczego od przyznania pozytywnej decyzji kredytowej.

Na jaki cel można przeznaczyć środki z kredytu gotówkowego Getin Banku?

Gotówkę możesz przeznaczyć na dowolny cel! Możesz np. przeprowadzić remont mieszkania, wyjechać z rodziną na wakacje, zakupić wymarzone sprzęty czy samochód.

W jaki sposób wnioskować o kredyt gotówkowy Getin Banku?

Jeśli jesteś już klientem Getin Banku, wystarczy, że zalogujesz się do swojej bankowości internetowej i sprawdzisz przygotowaną ofertę. Jeśli wnioskujesz o produkt Getin Banku pierwszy raz, wypełnij formularz kontaktowy i poczekaj na kontakt doradcy.

WARUNKI UDZIELENIA KREDYTU GOTÓWKOWEGO

Wiek

Wiek

min. 18 lat

Obywatelstwo

Obywatelstwo

polskie

Dochód

Dochód

akceptowane dochody:umowa o pracę/ umowa-zlecenie/ umowa o dzieło/ emerytura/ renta/ zasiłek przedemerytalny/ wolny zawód/ działalność gospodarcza/ rolnictwo/ samozatrudnienie/ najem/ kontrakt/ powołanie na członka lub prezesa zarządu

Dokumenty

Dokumenty

dowód osobisty i zaświadczenie o dochodach

Dodatkowe wymagania

Dodatkowe wymagania

zdolność kredytowa

Kredyt gotówkowy Getin Banku – ile kosztuje?


Szczegóły Kredytu gotówkowego Getin Banku:

  • Kwota minimalna: 200 zł
  • Kwota maksymalna: 200 000 zł
  • Okres spłaty: 1 - 120 miesięcy
  • Oprocentowanie: 7,99% w skali roku

 

Przykład reprezentatywny

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi  8,3%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 41 700 zł, całkowita kwota do zapłaty 54 742,55 zł, oprocentowanie zmienne 7,99%, całkowity koszt kredytu 13 042,55 zł (w tym: prowizja 0 zł, odsetki 13042,55 zł), 85 miesięcznych rat równych w wysokości po 644,03 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 04.12.2021r. na reprezentatywnym przykładzie.

Wnioskuj o Kredyt gotówkowy Getin Banku!

DANE BANKU

Nazwa: Getin Bank
ADRES: ul.Przyokopowa 33, 01-208 Warszawa
E-MAIL: kontakt@getinbank.pl
WWW: https://www.getinbank.pl/
NIP: 1080004850
KRS: 0000304735
REGON: 141334039
Wniosek: Złóż wniosek

Godziny otwarcia BOK Getin Bank:
Infolinia dostępna 24h / 7 dni w tygodniu

Nr. tel. 197 97

Kredyt gotówkowy Getin Banku – szczegóły


Zdecydowanym plusem oferty Getin Banku jest brak prowizji za udzielenie finansowania. Kredyt gotówkowy możesz przeznaczyć na dowolny cel, w tym na spłatę zobowiązań z innych banków. Wówczas bank połączy Twoje wszystkie kredyty w jeden, czego wynikiem będzie spłata jeden, niższej raty, a okres kredytowania zostanie wydłużony.

Możesz skorzystać z oferty kredytu gotówkowego Getin Banku, jeśli uzyskujesz dochód z tytułu umowy-zlecenie, umowy o dzieło lub umowy o pracę oraz jesteś pełnoletni i masz pozytywną historię kredytową. Warunkiem jest także bycie nowym klientem banku. Co to oznacza? Oferta będzie dla Ciebie dostępna, jeśli w ciągu ostatnich 6 miesięcy nie miałeś w Getin Banku żadnych kredytów. Dodatkowo należy wyrazić zgody marketingowe – w tym na otrzymywanie informacji drogą e-mailową, telefoniczną i SMS-ową.

 

Kredyt gotówkowy Getin Bank – produkty dodatkowe


By otrzymać finansowanie, trzeba spełnić jeszcze jeden warunek. Bank wymaga posiadania lub założenia Konta Proste Zasady oraz zadeklarowania comiesięcznego wpływu 1 500 zł na ten rachunek, wykonania min. 1 transakcji bezgotówkowej kartą lub BLIK-iem (wówczas rachunek będzie darmowy!) oraz min. 1 raz zalogowania się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej (w ciągu 1 miesiąca od podpisania umowy kredytowej).

 

Kredyt gotówkowy Getin Banku – wnioskowanie


Jak już wspomnieliśmy, o kredyt możesz wnioskować całkowicie przez internet. Po pierwsze, wypełnij formularz kredytowy. Wpisz swoje imię, nazwisko, numer PESEL, numer telefonu komórkowego oraz informacje dotyczące zarobków i zatrudnienia: źródło dochodu i czas trwania umowy o pracę. Następnie doradca z banku oddzwoni do Ciebie w ciągu 48 godzin, by pomóc Ci wybrać najlepszą ofertę i ustalić warunki kredytowania. Weryfikacja tożsamości odbywa się na dwa sposoby. Możesz odwiedzić dowolną placówkę banku lub zrobić to zdalnie, za pomocą selfie. Jeśli zdecydujesz się na drugą opcję, otrzymasz SMS-em kod QR, który pozwoli Ci otworzyć konto osobiste wymagane do kredytu. 

Po rozpatrzeniu dokumentów i otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej, środki zostaną wypłacone na Twoje konto osobiste.

Możesz również samodzielnie zadzwonić na infolinię lub udać się do banku osobiście i złożyć wniosek razem z doradcą. Polecamy jednak wypełnienie wniosku o kredyt gotówkowy Getin Banku przez internet, by oszczędzić czas i nie musieć czekać w kolejce w banku.


Opinie o Kredycie gotówkowym Getin Banku


Czy kredyt gotówkowy Getin Banku to dobra opcja na zdobycie dodatkowych środków? Jak najbardziej! Wnioskując o finansowanie, zyskasz brak prowizji. Wszelkie formalności możesz załatwić bez wychodzenia z domu, wystarczy, że wypełnisz formularz online i poczekasz na kontakt doradcy z banku.

Bank wymaga założenia konta osobistego. Dobra wiadomość jest taka, że Konto Proste Zasady, to naprawdę atrakcyjny rachunek, który będzie darmowy po wykonaniu min. 1 płatności bezgotówkowej w miesiącu - kartą lub BLIK-iem. Dodatkowo możesz zdobyć 800 zł premii w Programie Poleceń Getin Banku!

Jeśli masz dodatkowe pytania, daj znać w komentarzu.

Weź kredyt

Jak wnioskować o Kredyt gotówkowy Getin Banku?

krok-po-kroku
  1. Poczekaj na kontakt doradcy z banku
  2. Prześlij niezbędne dokumenty
  3. Otwórz Konto Proste Zasady za pomocą selfie
  4. Podpisz umowę o kredyt
  5. Środki z kredytu zostaną wypłacone na Twoje konto osobiste

ZALETY

advantage
Brak prowizji za udzielenie
advantage
Wysoka kwota maksymalna kredytu
advantage
Długi okres spłaty zobowiązania
advantage
Akceptowana umowa-zlecenie oraz umowa o dzieło

WADY

disadvantage
Konieczność założenia konta osobistego

Dodaj komentarz

piktogram medal pierwsze miejsce

RANKING POŻYCZEK – Styczeń 2022

piktogram medal pierwsze miejsce

Porady finansowe

Polski Związek Instytucji Pożyczkowych – co to jest i jak działa?

Polski Związek Instytucji Pożyczkowych – co to jest i jak działa?

Pożyczanie gotówki online powinno być przede wszystkim bezpieczne. Dlatego warto korzystać z zaufanych serwisów, które o...

Do jakiej kwoty można wziąć kredyt bez zgody współmałżonka?

Do jakiej kwoty można wziąć kredyt bez zgody współmałżonka?

Planujesz wziąć kredyt gotówkowy lub kredyt hipoteczny, ale nie wiesz, czy bank będzie wymagał zgody małżonka? W niektór...

Ile wynosi maksymalne oprocentowanie kredytu i pożyczki? [AKTUALIZACJA]

Ile wynosi maksymalne oprocentowanie kredytu i pożyczki? [AKTUALIZACJA]

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Bez obaw – masz wiele opcji do wyboru. Na polskim rynku istnieje wiele kredytów oraz po...

Pożyczka gotówkowa na umowę o dzieło lub zlecenie – czy to możliwe?

Pożyczka gotówkowa na umowę o dzieło lub zlecenie – czy to możliwe?

Pracujesz w oparciu o umowę o dzieło lub umowę-zlecenie? Obawiasz się, że może to być kłopotem w przypadku wnioskowania ...

Pożyczka online na Święta – gdzie wnioskować?

Pożyczka online na Święta – gdzie wnioskować?

Wyczekiwane przez cały rok Święta nadchodzą wielkimi krokami. Prezenty, wieczerza wigilijna, dekoracje świąteczne, świąt...

WIĘCEJ
newsletter