Getin Bank Kredyt gotówkowy

Kwota:
Okres spłaty:

Getin Bank
 • Kwota minimalna: 1 000 zł
 • Kwota maksymalna: 200 000 zł
 • Okres spłaty: 1 - 120 miesięcy

Getin Bank to bank posiadający większościowy polski kapitał. W jego ofercie możesz znaleźć wiele ciekawych produktów, w tym kredyt gotówkowy. Sprawdź, ile i na jak długo możesz pożyczyć! 

 

Getin Bank Kredyt gotówkowy – informacje o kredycie


W ofercie Getin Banku możesz znaleźć ciekawy kredyt gotówkowy, którego kwota maksymalna to aż 200 000 zł, a najdłuższy okres spłaty to nawet 10 lat. Warunki kredytu są ustalane indywidualnie na podstawie dokumentów, które należy dołączyć do wniosku. Dobra informacja jest taka, że prowizja za udzielenie finansowania wynosi 0%! Dodatkowe środki możesz dostać bez wychodzenia z domu, co jest świetną opcją, zwłaszcza w tych obecnych, trudnych czasach.

Kredyt gotówkowy Getin Banku – ile kosztuje?


Szczegóły Kredytu gotówkowego Getin Banku:

 • Kwota minimalna: 200 zł
 • Kwota maksymalna: 200 000 zł
 • Okres spłaty: 1 - 120 miesięcy
 • Oprocentowanie: 7,2% w skali roku (zmienne)

 

Przykład reprezentatywny

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 7,4%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 36 800 zł, całkowita kwota do zapłaty 46 061,40 zł, oprocentowanie zmienne 7,2%, całkowity koszt kredytu 9 261,40 zł (w tym: prowizja 0 zł, odsetki 9 261,40 zł), 77 miesięcznych rat równych w wysokości po 598,20 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 2 listopada 2020 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Wnioskuj o Kredyt gotówkowy Getin Banku!

DANE BANKU

Nr. tel. 197 97

Kredyt gotówkowy Getin Banku – szczegóły


Zdecydowanym plusem oferty Getin Banku jest brak prowizji za udzielenie finansowania. Kredyt gotówkowy możesz przeznaczyć na dowolny cel, w tym na spłatę zobowiązań z innych banków. Wówczas bank połączy Twoje wszystkie kredyty w jeden, czego wynikiem będzie spłata jeden, niższej raty, a okres kredytowania zostanie wydłużony.

Możesz skorzystać z oferty kredytu gotówkowego Getin Banku, jeśli uzyskujesz dochód z tytułu umowy-zlecenie, umowy o dzieło lub umowy o pracę oraz jesteś pełnoletni i masz pozytywną historię kredytową. Warunkiem jest także bycie nowym klientem banku. Co to oznacza? Oferta będzie dla Ciebie dostępna, jeśli w ciągu ostatnich 6 miesięcy nie miałeś w Getin Banku żadnych kredytów. Dodatkowo należy wyrazić zgody marketingowe – w tym na otrzymywanie informacji drogą e-mailową, telefoniczną i SMS-ową.

 

Kredyt gotówkowy Getin Bank – produkty dodatkowe


By otrzymać finansowanie, trzeba spełnić jeszcze jeden warunek. Bank wymaga posiadania lub założenia Konta Proste Zasady oraz zadeklarowania comiesięcznego wpływu 1 500 zł na ten rachunek, wykonania min. 1 transakcji bezgotówkowej kartą lub BLIK-iem (wówczas rachunek będzie darmowy!) oraz min. 1 raz zalogowania się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej (w ciągu 1 miesiąca od podpisania umowy kredytowej).

 

Kredyt gotówkowy Getin Banku – wnioskowanie


Jak już wspomnieliśmy, o kredyt możesz wnioskować całkowicie przez internet. Po pierwsze, wypełnij formularz kredytowy. Wpisz swoje imię, nazwisko, numer PESEL, numer telefonu komórkowego oraz informacje dotyczące zarobków i zatrudnienia: źródło dochodu i czas trwania umowy o pracę. Następnie doradca z banku oddzwoni do Ciebie w ciągu 48 godzin, by pomóc Ci wybrać najlepszą ofertę i ustalić warunki kredytowania. Weryfikacja tożsamości odbywa się na dwa sposoby. Możesz odwiedzić dowolną placówkę banku lub zrobić to zdalnie, za pomocą selfie. Jeśli zdecydujesz się na drugą opcję, otrzymasz SMS-em kod QR, który pozwoli Ci otworzyć konto osobiste wymagane do kredytu. 

Po rozpatrzeniu dokumentów i otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej, środki zostaną wypłacone na Twoje konto osobiste.

Możesz również samodzielnie zadzwonić na infolinię lub udać się do banku osobiście i złożyć wniosek razem z doradcą. Polecamy jednak wypełnienie wniosku o kredyt gotówkowy Getin Banku przez internet, by oszczędzić czas i nie musieć czekać w kolejce w banku.


Opinie o Kredycie gotówkowym Getin Banku


Czy kredyt gotówkowy Getin Banku to dobra opcja na zdobycie dodatkowych środków? Jak najbardziej! Wnioskując o finansowanie, zyskasz brak prowizji. Wszelkie formalności możesz załatwić bez wychodzenia z domu, wystarczy, że wypełnisz formularz online i poczekasz na kontakt doradcy z banku.

Bank wymaga założenia konta osobistego. Dobra wiadomość jest taka, że Konto Proste Zasady, to naprawdę atrakcyjny rachunek, który będzie darmowy po wykonaniu min. 1 płatności bezgotówkowej w miesiącu - kartą lub BLIK-iem. Dodatkowo możesz zdobyć 800 zł premii w Programie Poleceń Getin Banku!

Jeśli masz dodatkowe pytania, daj znać w komentarzu.

Jak wnioskować o Kredyt gotówkowy Getin Banku?

 1. Poczekaj na kontakt doradcy z banku
 2. Prześlij niezbędne dokumenty
 3. Otwórz Konto Proste Zasady za pomocą selfie
 4. Podpisz umowę o kredyt
 5. Środki z kredytu zostaną wypłacone na Twoje konto osobiste

ZALETY

advantage
Brak prowizji za udzielenie
advantage
Wysoka kwota maksymalna kredytu
advantage
Długi okres spłaty zobowiązania
advantage
Akceptowana umowa-zlecenie oraz umowa o dzieło

WADY

disadvantage
Konieczność założenia konta osobistego

Dodaj komentarz

piktogram medal pierwsze miejsce

RANKING POŻYCZEK – Grudzień 2020

piktogram medal pierwsze miejsce

Porady finansowe

Jak pożyczać odpowiedzialnie?

Nagła utrata pracy, awaria lodówki lub zepsuty samochód zmusiły Cię, by poszukać dodatkowego źródła gotówki? Chcesz zawn...

Ubezpieczenie kredytu – czy warto je wykupić?

Ubezpieczenie jest często proponowaną opcją dla klienta w momencie, gdy składa on wniosek o kredyt bankowy lub pożyczkę....

Ranking kredytów dla firm – listopad 2020

Twoja firma znalazła się w potrzebie i szukasz skutecznej oraz taniej formy finansowania zewnętrznego? Jednym ze sposobó...

Mandat z fotoradaru – sprawdź, ile zapłacisz za przekroczenie prędkości!

Jechałeś pustą drogą i nagle oślepił Cię błysk z fotoradaru? Obawiasz się, że dostaniesz mandat za przekroczenie prędkoś...

Co zrobić, jeśli nie mam środków na spłatę pożyczki?

Spłacasz kredyt, ale zabrakło Ci środków, aby uregulować najbliższą ratę? Zastanawiasz się, skąd wziąć pieniądze na zapł...

WIĘCEJ
newsletter