Oferta nieaktualna

Ta oferta jest nieaktualna. Sprawdź inne oferty

Kasa Stefczyka Pożyczka Gotówkowa Zaratka

Kwota:
Okres spłaty:

Oferta nieaktualna

Ta oferta jest nieaktualna. Sprawdź inne oferty

Pożyczki oferowane przez Kasę Stefczyka to produkty, które cieszą się dużym zainteresowaniem. Tym razem przedstawiamy Pożyczkę Gotówkową, czyli produkt, o który możesz wnioskować online i cieszyć się dodatkowymi środkami nawet w 15 minut! Sprawdź szczegóły.

 

Informacje o Pożyczce Gotówkowej Zaratka Kasy Stefczyka


Na pewno słyszałeś już o SKOK-u Stefczyka, który jest największą kasą oszczędnościowo-kredytową w Polsce. Funkcjonuje od 1992 roku i udostępnia on klientom ok. 400 oddziałów stacjonarnych, a także możliwość wnioskowania o produkty przez internet. Dziś przyjrzymy się Pożyczce Gotówkowej Zaratka oferowanej przez tę instytucję. To, obok Pożyczki Fit Kasy Stefczyka, jeden z najchętniej wybieranych produktów.

PYTANIA I ODPOWIEDZI

W jaki sposób wnioskować o pożyczkę Kasy Stefczyka?

Możesz wnioskować o pożyczkę za pomocą wniosku przez internet, dzwoniąc na infolinię lub odwiedzając najbliższą placówkę Kasy Stefczyka.

Czy Kasa Stefczyka sprawdza bazy dłużników?

Kasa Stefczyka sprawdza swoich klientów w następujących bazach dłużników: BIK oraz KRD.

Czy Kasa Stefczyka jest w systemie Ognivo?

Od 30 października 2020 roku SKOK-i figurują w systemie Ognivo. Dzięki temu komornicy mają dostęp do informacji o rachunkach dłużników i mają możliwość ich zajęcia.

Jak spłacić Pożyczkę Gotówkową Kasy Stefczyka?

Pożyczkę możesz spłacić w dogodny dla siebie sposób. Możliwe jest wykonanie przelewu bankowego na wskazany numer konta lub wpłata środków w wybranej placówce Kasy Stefczyka.

Jak zalogować się do Kasy Stefczyka?

Przejdź na stronę Kasy Stefczyka, kliknij w przycisk logowanie i uzupełnij niezbędne dane, czyli login oraz hasło klienta. Możesz również pobrać darmową aplikację mobilną Kasa Stefczyka.

WARUNKI UDZIELENIA KREDYTU GOTÓWKOWEGO Kasa Stefczyka

Wiek

Wiek

min. 18 lat

Dochód

Dochód

stały i udokumentowany

Obywatelstwo

Obywatelstwo

obywatelstwo nie ma znaczenia, ale wpływa na warunki kredytowania

Dodatkowe wymagania

Dodatkowe wymagania

brak wpisów w bazach dłużników

Dokumenty

Dokumenty

dowód osobisty, zaświadczenie o uzyskiwanym dochodzie

Ile kosztuje Pożyczka Gotówkowa Kasy Stefczyka?


Warunki kredytowania ustalane są indywidualnie – na podstawie zdolności kredytowej klienta oraz kwoty i okresu spłaty zobowiązania.

  • Oprocentowanie: 8,90%

  • Prowizja:0%

  • RRSO: 9,27%

 

Przykład reprezentatywny z dnia 1.05.2022 r. dla Pożyczki Zaratka ze stałym oprocentowaniem: Całkowita kwota kredytu wynosi 4000,00 zł. Stała roczna stopa oprocentowania dla całkowitej kwoty kredytu wraz z kredytowanymi kosztami (prowizją 0 zł / 0%) wynosi 8,90%. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 9,27%. Czas obowiązywania umowy – 48 miesięcy, 47 miesięcznych rat równych: 99,38 zł oraz ostatnia, 48. rata: 99,58 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 4770,44 zł, w tym odsetki: 770,44 zł.

Wnioskuj o pożyczkę Zaratka Kasy Stefczyka

KASA STEFCZYKA - DANE KONTAKTOWE

ADRES: ul.Legionów 126, 81-472 Gdynia
E-MAIL: kasa@kasastefczyka.pl
WWW: https://www.kasastefczyka.pl/
NIP: 5861040096
KRS: 0000080915
REGON: 190408529

Godziny otwarcia BOK Kasa Stefczyka:
Pon. 08:00 - 22:00
Wt. 08:00 - 22:00
Śr. 08:00 - 22:00
Czw. 08:00 - 22:00
Pt. 08:00 - 22:00
Sb. 08:00 - 20:00

Nr. tel. 801600100

Pożyczka Zaratka Kasy Stefczyka – co warto wiedzieć?


Pożyczka Gotówkowa Kasy Stefczyka jest świetną opcją na dodatkowe środki, o które możesz wnioskować bez wychodzenia z domu. Przypomina tradycyjny kredyt gotówkowy udzielany przez banki, ale w tym przypadku możesz liczyć na mniejszą liczbę formalności i prostszy proces przyznawania środków. Koszty i parametry pożyczki są ustalane indywidualnie. Dzięki elastycznym warunkom, możesz liczyć na ciekawe oferty.

Wnioskując o Pożyczkę Gotówkową Kasy Stefczyka, możesz się zdecydować na kwotę 1 000, 2 000, 3 000 lub 4 000 zł ze spłatą rozłożoną na okres do 48 miesięcy

Opłaty związane z pożyczką wyglądają zachęcająco, bowiem wynoszą tylko 25 zł miesięcznie za każdy pożyczony 1 000 zł!

Pożyczka Gotówkowa w Kasie Stefczyka – produkty dodatkowe


Skorzystanie z produktów i usług Kasy Stefczyka jest możliwe tylko pod jednym warunkiem – należy być członkiem Kasy Stefczyka. Co to oznacza? Przynależność do Kasy wiąże się z wnioskowaniem o członkostwo. W tym celu niezbędne będzie okazanie dowodu osobistego oraz wpłata należnej składki, która wynosi 4 zł. Opłata wpisowa kosztuje 1 zł, wykupienie jednego udziału to kolejne 1 zł, składka na Stowarzyszenie Krzewienia Edukacji Finansowej to koszt 1 zł, a ostatnie 1 zł kosztuje wkład członkowski. 

To jednak nie wszystko, bowiem każda osoba należąca do Kasy Stefczyka jest zobowiązana posiadać konto osobiste w tejże instytucji. Do wyboru jest Konto IKS Classic lub IKS Podstawowy. Rachunek IKS Classic może być całkowicie darmowy, jeśli suma wpływów zewnętrznych na konto wyniesie min. 2 000 zł miesięcznie. 

W ofercie Kasy Stefczyka znajdziesz również różnego rodzaju ubezpieczenia kredytu. Nie są one jednak zawsze wymagane podczas wnioskowania o kredyt. Gdybyś jednak potrzebował takiego produktu, możesz skorzystać z ubezpieczeń dla pożyczkobiorców: ubezpieczenia na życie, od utraty pracy lub od następstw nieszczęśliwych wypadków. 

Jak wnioskować o Pożyczkę Zaratka Kasy Stefczyka?


Wnioskować o pożyczkę możesz na kilka sposobów: w wybranej placówce Kasy Stefczyka, przez telefon lub online. Najprostszy sposób to oczywiście wnioskowanie przez internet. Jak to zrobić?

Wypełnij wniosek pożyczkowy, wpisując swoje dane kontaktowe, dane osobowe i adresowe, parametry pożyczki, informacje dotyczące dochodów i zobowiązań. Poczekaj na kontakt konsultanta, który oddzwoni do Ciebie w ciągu godziny! Już podczas rozmowy telefonicznej uzyskasz wstępną decyzję kredytową.


Opinie o Pożyczce Gotówkowej Kasy Stefczyka

Kasa Stefczyka cieszy się powodzeniem wśród klientów. Pożyczka Gotówkowa to dobry produkt, jeśli potrzebujesz niewielkiego zastrzyku gotówki. Plusem jest szybka decyzja kredytowa oraz minimum formalności.

Czy korzystałeś już z produktów Kasy Stefczyka?

Wnioskuj o pożyczkę Zaratka Kasy Stefczyka

Jak wnioskować o Pożyczkę Zaratka Kasy Stefczyka?

krok-po-kroku
  1. Poczekaj na kontakt konsultanta.
  2. Podczas rozmowy otrzymasz wstępną decyzję kredytową.
  3. Umowę kredytu otrzymasz na adres e-mail.

ZALETY

advantage
Tylko 25 zł opłat miesięcznie za każdy pożyczony 1 000 zł
advantage
Wstępna decyzja kredytowa już podczas rozmowy z konsultantem
advantage
Zerowa prowizja

WADY

disadvantage
Niska kwota maksymalna pożyczki

Dodaj komentarz

piktogram medal pierwsze miejsce

RANKING POŻYCZEK – Maj 2022

piktogram medal pierwsze miejsce

Porady finansowe

Rozwód a kredyt gotówkowy – jak spłacać kredyt po rozwodzie?

Rozwód a kredyt gotówkowy – jak spłacać kredyt po rozwodzie?

Wspólny kredyt łączy dwoje ludzi na lata. Mają oni bowiem obowiązek wspólnej spłaty zobowiązania i przestrzegania warunk...

Ile wynosi maksymalne oprocentowanie kredytu i pożyczki? [AKTUALIZACJA]

Ile wynosi maksymalne oprocentowanie kredytu i pożyczki? [AKTUALIZACJA]

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Bez obaw – masz wiele opcji do wyboru. Na polskim rynku istnieje wiele kredytów oraz po...

Fundusz Wsparcia Kredytobiorców. Jak skorzystać?

Fundusz Wsparcia Kredytobiorców. Jak skorzystać?

Fundusz Wsparcia Kredytobiorców ma pomóc w spłacie rat kredytu hipotecznego, które z uwagi na szalejącą inflację i ciągł...

Faktoring a kredyt obrotowy – co wybrać?

Faktoring a kredyt obrotowy – co wybrać?

Zarówno faktoring jak i kredyt obrotowy dla firm to produkty finansowe, które pozwalają szybko uzyskać gotówkę na dowoln...

Tarcza dla kredytobiorców – pomoc rządu w spłacie kredytów hipotecznych. Na co można liczyć?

Tarcza dla kredytobiorców – pomoc rządu w spłacie kredytów hipotecznych. Na co można liczyć?

Wzrost raty kredytu nawet dwukrotnie, wciąż rosnące stopy procentowe, a co za tym idzie – odsetki, to zmora każdego, kto...

WIĘCEJ
newsletter