Złóż wniosek

SKOK Chmielewskiego Kredyt gotówkowy

Kwota:
Okres spłaty:
Weź kredyt

Zainteresowała Cię oferta kredytowa SKOK Chmielewskiego? Sprawdź, czy warto wnioskować o kredyt gotówkowy SKOK Chmielewskiego i zapoznaj się z warunkami udzielenia i spłaty tego zobowiązania.

Informacje o Kredycie gotówkowym SKOK Chmielewskiego

SKOK Chmielewskiego to instytucja, która ma swoje początki już w 1994 roku. Zaufało jej wielu klientów, którzy stali się członkami Kasy i korzystają z wielu dostępnych produktów: konta osobistego, ubezpieczeń, lokat oraz właśnie kredytów i pożyczek. 

Pożyczka w SKOK Chmielewskiego dostępna jest w wielu różnych opcjach. Warto jednak wiedzieć, że w przypadku zaciągnięcia zobowiązania można liczyć na kwoty rzędu od 1000 do nawet 100 000 złotych. Kwotę i okres kredytowania należy podać podczas składania wniosku. Każdy, kto jest udziałowcem SKOK Chmielewskiego, może skorzystać z usług tej instytucji finansowej, licząc nie tylko na atrakcyjne oprocentowanie, ale i okres spłaty sięgający nawet 120 miesięcy.

 

Ile kosztuje Kredyt gotówkowy SKOK Chmielewskiego?

Pamiętaj, że ostatecznie warunki kredytu są uzależnione od Twojej zdolności kredytowej. Na jej podstawie SKOK Chmielewskiego zadecyduje, jaką kwotę, na jakich warunkach i na jaki okres spłaty jest w stanie pożyczyć Ci środki. Ogólne koszty kredytu wyglądają następująco:

 • Oprocentowanie: 1,64%

 • Prowizja: uzależniona od kwoty i okresu spłaty

 • RRSO: 9,59%

 

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dostępnych u pośrednika kredytów konsumenckich w „Ofercie dla Nowych Klientów” wynosi 9,59%, całkowita kwota kredytu: 25 455,06 zł, całkowita kwota do zapłaty przez Konsumenta: 36 027,48 zł, oprocentowanie stałe 1,64%, całkowity koszt kredytu: 10 572,43 zł (w tym: prowizja 2 361,43 zł, odsetki 8 211,00 zł), 56 miesięcznych rat równych w wysokości 433,79 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31.01.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie.

 
ZŁÓŻ WNIOSEK O KREDYT GOTÓWKOWY SKOK CHMIELEWSKIEGO >

 

SKOK CHMIELEWSKIEGO - DANE KONTAKTOWE

ADRES: ul.Wallenroda 2e, 20-607 Lublin
E-MAIL: info@skokchmielewskiego.pl
WWW: https://www.skokchmielewskiego.pl/
NIP: 7120170636
KRS: 0000089688
REGON: 430398277
Wniosek: Złóż wniosek

Godziny otwarcia BOK SKOK Chmielewskiego:
Pon. 08:00 - 17:00
Wt. 08:00 - 17:00
Śr. 08:00 - 17:00
Czw. 08:00 - 17:00
Pt. 08:00 - 17:00

Nr. tel. 81 446 30 00

Pożyczka gotówkowa SKOK Chmielewskiego: co warto wiedzieć?

Pożyczka gotówkowa oferowana przez SKOK Chmielewskiego pozwala na szybkie zdobycie dodatkowej gotówki w kwocie nawet 100 000 zł. Warto dodać, że wniosek składany jest przez internet, jednak, by dopełnić wszelkich formalności, niezbędne będzie udanie się do placówki firmy. Dlaczego? Otóż, wnioskując o pożyczkę pierwszy raz, podpisanie umowy odbywa się w wybranym przez Ciebie oddziale. Dodatkowo należy wnioskować o członkostwo w Kasie. Na czym to polega i jakie korzyści z tego płyną?

Jak przystąpić do Kasy SKOK?

Koniecznie sprawdź, w jaki sposób możesz przystąpić do Kasy SKOK Chmielewskiego. Aby stać się Członkiem Kasy, musisz tylko wykonać kilka prostych czynności takich, jak:

 • Odwiedzić wybrany oddział SKOK.
 • Wpłacić minimalne wpisowe wynoszące 15 zł.
 • Wykupić chociaż jeden udział w kwocie 128 zł, który jest zwrotny w przypadku odstąpienia od Kasy SKOK.
 • Wpłacić wkład własny wynoszący zaledwie 2 zł.

Co jednak możesz zyskać, decydując się na skorzystanie z usług Kasy SKOK Chmielewskiego? Przede wszystkim otrzymasz:

 • Nieograniczony dostęp do niskooprocentowanych pożyczek i kredytów długoterminowych;
 • Dostęp do atrakcyjnych lokat pod względem oprocentowania;
 • Indywidualny rachunek ROR oraz kartę VISA;
 • Możliwość korzystania z przelewów międzynarodowych i krajowych.

Jak widać zarówno przystąpienie do Kasy SKOK Chmielewskiego, jak i korzystanie z jej usług przynosi wiele pozytywnych aspektów, dlatego warto zainteresować się opcją dołączenia do kasy, udając się do jednego z wybranych oddziałów na terenie kraju.

 

Jakie bazy dłużników sprawdza SKOK Chmielewskiego?

Przed nawiązaniem współpracy z daną instytucją koniecznie sprawdź, jakie bazy dłużników są sprawdzane podczas weryfikacji wniosku kredytowego. W przypadku firmy SKOK Chmielewskiego sprawdzane są dwie najpopularniejsze bazy takie, jak:

 • BIG (Biuro Informacji Gospodarczej).
 • BIK (Biuro Informacji Kredytowej).

Pierwsza instytucja przyjmuje i ujawnia dane dotyczące wszystkich dłużników, którzy ubiegali się o kredyty i otrzymali je na gorszych warunkach lub spotkali się z odmowną decyzją. Co ciekawe, negatywne informacje w BIK mogą skutecznie uniemożliwić zaciągnięcie zobowiązania w SKOK Chmielewskiego. Biuro Informacji Kredytowej dotyczy natomiast historii kredytowej każdego wnioskodawcy.

Pożyczka SKOK Chmielewskiego – wnioskowanie

W instytucji Skok Chmielewskiego o pożyczkę od 1000 do 100 000 złotych można wnioskować online, telefonicznie lub w wybranym oddziale. Wystarczy określić swoje preferencje dotyczące zobowiązania, przygotować dowód osobisty oraz zaświadczenie o dochodach. W niektórych przypadkach wnioskodawca może być też poproszony o przedstawienie wyciągów bankowych.

Niestety, końcowy etap wnioskowania o kredyt polega na osobistej wizycie w wybranej placówce SKOK-u. Dlatego warto, byś zweryfikował, czy w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania znajduje się taki oddział.

Opinie o Kredycie gotówkowym SKOK Chmielewskiego

Opinie na temat pożyczek w Skok Chmielewskiego są bardzo dobre. Wiele osób docenia dość dobre warunki finansowania, bogatą ofertę produktów finansowych oraz kompleksowe doradztwo ze strony pracowników tej instytucji.

Biorąc pod uwagę recenzję na temat pożyczek do 100 000 złotych, zdecydowanie warto zastanowić się nad członkostwem w Kasie SKOK Chmielewskiego i złożeniu wniosku o kredyt.


Czy jesteś członkiem Kasy SKOK Chmielewskiego? Jaka jest Twoja opinia?

 

Jak wnioskować o kredyt SKOK Chmielewskiego?

krok-po-kroku
 1. Złóż wniosek pożyczkowy
 2. Poczekaj na kontakt ze strony konsultanta SKOK Chmielewskiego
 3. Zaczekaj na decyzję kredytową
 4. Udaj się do wybranego oddziału SKOK-u w celu podpisania umowy

ZALETY

advantage
Korzyści płynące z bycia Członkiem Kasy
advantage
Pożyczka dostępna również dla emerytów

WADY

disadvantage
Konieczność zakupu produktów dodatkowych
disadvantage
Proces udzielenia pożyczki nie jest 100% online

WARUNKI UDZIELENIA KREDYTU GOTÓWKOWEGO SKOK Chmielewskiego

Wiek

Wiek

18 - 75 lat

Obywatelstwo

Obywatelstwo

polskie

Dochód

Dochód

udokumentowany dochód z tytułu umowy o pracę, umowy o dzieło, umowy-zlecenie, emerytury, renty, działalności gospodarczej lub rolniczej

Dokumenty

Dokumenty

dowód osobisty, dokumenty dochodowe (zaświadczenie od pracodawcy/ książka przychodów i rozchodów/ karta podatkowa/ dokumenty z działalności rolniczej/ odcinki emerytury/ renty)

Dodatkowe wymagania

Dodatkowe wymagania

członkostwo w Kasie SKOK

Dodaj komentarz

piktogram medal pierwsze miejsce

RANKING POŻYCZEK – Grudzień 2023

piktogram medal pierwsze miejsce

Porady finansowe

Karta kredytowa a debetowa - czym się różnią?

Karta kredytowa a debetowa - czym się różnią?

W dobie cyfryzacji i rosnącej popularności płatności bezgotówkowych, karty płatnicze stały się nieodłącznym elementem na...

Przedawnienie długu - kiedy długi się przedawniają?

Przedawnienie długu - kiedy długi się przedawniają?

Przedawnienie długu to szansa na uniknięcie spłaty zaległej należności. Przedawnienie oznacza, że po upływie określonego...

Ile wynosi maksymalne oprocentowanie kredytu i pożyczki? [AKTUALIZACJA]

Ile wynosi maksymalne oprocentowanie kredytu i pożyczki? [AKTUALIZACJA]

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Bez obaw – masz wiele opcji do wyboru. Na polskim rynku istnieje wiele kredytów oraz po...

Oprocentowanie stałe czy zmienne – na czym polega? Jakie wybrać?

Oprocentowanie stałe czy zmienne – na czym polega? Jakie wybrać?

Podwyżki stóp procentowych wywołały poruszenie wśród kredytobiorców, których raty kredytowe wzrosły nawet dwukrotnie. W ...

Pożyczki dla bezrobotnych – jak i gdzie szukać ofert?

Pożyczki dla bezrobotnych – jak i gdzie szukać ofert?

W życiu bywają różne sytuacje, które sprawiają, że życie wywraca się do góry nogami. Jednym z takich wydarzeń z pewności...

WIĘCEJ
newsletter