title

Jak założyć konto przez internet? Instrukcja krok po kroku!

Chciałbyś otworzyć rachunek bankowy, leżąc na kanapie? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – to jest możliwe! W dzisiejszym tekście opowiemy Ci, jak krok po kroku założyć konto przez internet. Sprawdź!

Jak doskonale wiesz, w dzisiejszych czasach większość spraw możesz załatwić bez wychodzenia z domu. Przez internet możesz zamówić ulubionego burgera z dostawą pod same drzwi, wymarzone meble z zagranicznego sklepu, zakupy spożywcze z wniesieniem, opłacić rachunki czy zarezerwować wakacje dla całej rodziny. Możesz również otworzyć konto osobiste online. Jak to działa?

Najlepsze konto online – jak wybrać?

Wybór konta osobistego, to wcale nie jest bułka z masłem. Ten produkt znajdziesz w ofercie większości banków. Jak więc wybrać rachunek idealny?

Sprawdź, na co zwrócić uwagę, wybierając konto osobiste

Przede wszystkim zastanów się, na jakich funkcjonalnościach najbardziej Ci zależy. Jeśli jesteś zwolennikiem bankowości online, zwróć uwagę na to, czy dany bank udostępnia atrakcyjną i intuicyjną aplikację mobilną oraz system bankowości internetowej. Ważny wówczas będzie dostęp do płatności bezgotówkowych oraz płatności mobilnych, np. BLIK, Apple Pay czy Google Pay. Sprawdź również, ile wynoszą opłaty za przelewy internetowe.

Jeśli zaś wolisz wykonywać wszelkie czynności bankowe stacjonarnie, zapoznaj się z opłatami za transakcje w oddziale banku. Zwróć uwagę na dostępność bankomatów oraz koszt wypłaty środków w placówce.

Niezależnie od Twojego sposobu na bankowanie, dużym ułatwieniem będzie zapoznanie się z aktualnym rankingiem kont bankowych. Znajdziesz w nim oferty różnych banków, dzięki czemu możesz je porównać w jednym miejscu!

 

 

Banner ranking kont osobistych BankiPromocje

 

Jak zarobić na koncie osobistym?

Jeśli już wybrałeś swój wymarzony rachunek, sprawdź również, czy nie jest on aktualnie w promocji. Banki oferują nawet kilkaset złotych premii za otwarcie konta i spełnienie kilku prostych warunków. Zestawienie aktualnych bonusów, znajdziesz w dziale PROMOCJE BANKOWE.

 

Jak założyć konto osobiste przez internet?

Otwarcie konta online jest naprawdę proste. Jak już wspomniałam, możesz przy tym siedzieć wygodnie na kanapie – potrzebny jest Ci jedynie dostęp do internetu oraz dowód osobisty. Sprawdź, jak krok po kroku założyć konto osobiste online!

  1. Wybierz konto osobiste, które chcesz otworzyć i kliknij ZAŁÓŻ KONTO.

  2. Uzupełnij formularz banku, wpisując swoje dane osobowe, dane kontaktowe oraz numer i serię dowodu osobistego.

  3. Podpisz umowę o konto – w zależności od banku, umowę możesz podpisać za pomocą specjalnego SMS-a z indywidualnym kodem, w obecności kuriera lub w całkiem nowoczesny sposób, np. wykonując selfie.

  4. Kurier dostarczy Ci umowę oraz kartę do konta w umówionym wcześniej terminie oraz miejscu.

  5. Gotowe! Możesz aktywować swoje nowe konto osobiste :)

 

Konto przez internet – o czym pamiętać?

Założenie konta przez internet jest banalnie proste. Twoim jedynym obowiązkiem jest wpisanie poprawnych danych we formularzu oraz przejście przez proces wnioskowania. Korzystając z zestawienia kont osobistych, możesz wybrać najlepszą ofertę – pamiętaj, że niektóre konta mogą być całkowicie darmowe!


Jeśli masz jakieś pytania związane z otwarciem konta przez internet – daj znać, a na pewno Ci pomogę!

 

 

piktogram medal pierwsze miejsce

RANKING POŻYCZEK – Wrzesień 2023

Dodaj komentarz

newsletter