title

Pożyczki bez przelewania grosza – gdzie ich szukać?

Przelew symbolicznego jednego grosza jest jednym z najpopularniejszych sposobów weryfikacji pożyczkobiorców przy wnioskowaniu o dodatkową gotówkę. Jeśli chcesz uniknąć tego sposobu sprawdzania, musisz zdać sobie sprawę z tego, że na rynku niewiele jest takich ofert. Gdzie szukać pożyczek bez przelewania grosza?

Pożyczki dla zadłużonych

Masz negatywną historię kredytową? Bez obaw, na rynku mnóstwo jest ofert dla osób z negatywnymi wpisami w bazach. W zależności od tego, jakiej sumy potrzebujesz, możesz przebierać w propozycjach firm pożyczkowych. Problem pojawia się jednak w momencie, gdy dodatkowo nie chcesz przelewać grosza w celu weryfikacji – wtedy lista pożyczek, które mógłbyś uzyskać dość mocno zaczyna się zawężać. Czy na rynku można znaleźć pożyczki bez opłaty rejestracyjnej?


Pożyczki bez przelewania grosza – gdzie ich szukać?

Potrzebujesz gotówki, ale nie chcesz być weryfikowany przelewem weryfikacyjnym poprzez przelew grosza? Czy wiesz, gdzie szukać pożyczek z innym sposobem weryfikacji? Poniżej przedstawiamy kilka możliwości:

 • Pożyczka z gwarantem – ubiegasz się o większą kwotę pożyczki? Na rynku znajdziesz oferty pożyczki z gwarantem. Wtedy brana jest pod uwagę nie Twoja historia kredytowa, lecz osoby, która za Ciebie ręczy. Pamiętaj jednak, że w przypadku braku spłaty z Twojej strony, odpowiedzialność poniesie Twój gwarant.

 • Pożyczka z zaświadczeniem o dochodach – mając negatywną historię kredytową, możesz uzyskać pożyczkę, jeśli posiadasz zaświadczenie o stałych dochodach. Dzięki niemu pożyczkodawca zyska pewność, co do tego, że będziesz w stanie spłacić swoją należność.

 • Kontomatik oraz Instantor – to alternatywy do weryfikacji poprzez przelewanie grosza. Czy wiesz, na czym one polegają?
  Jeśli chodzi o usługę Instantor, wystarczy, że pożyczkodawca udostępni osobie wnioskującej o kredyt w jego firmie usługę Insantora i poprosi o zalogowanie się do bankowości internetowej. Dzięki temu będzie miał możliwość sprawdzenia, kto jest właścicielem konta i porównać dane, z tymi wprowadzonymi we wniosku. 

  Sprawdź, co to jest Instantor!


  Kontomatik działa nieco inaczej. Jeśli zdecydujesz się, by wybrać właśnie tę opcję, będziesz musiał przekazać swój login i hasło do bankowości internetowej firmie Kontomierz. Dzięki temu system Kontomatik zloguje się na Twoje konto bankowe i pobierze dane osobowe, adresowe i finansowe. Po wylogowaniu informacje te zostają przekazane do pożyczkodawcy.


  Sprawdź, co to jest Kontomatik!


 • Pożyczka na dowód – w niektórych przypadkach pożyczkodawcy umożliwiają wzięcie pożyczki bez dodatkowej weryfikacji – tzw. “pożyczki na dowód”. Takich ofert jest jednak na rynku bardzo niewiele.


Pożyczki bez przelewania grosza - poznaj oferty!


Chcesz złożyć wniosek o pożyczkę bez przelewania grosza? Czy wiesz, gdzie szukać takich ofert?

 1. Zapoznaj się z ofertami porównywarek finansowych – porównywarki finansowe pozwalają zaoszczędzić mnóstwo czasu! Dzięki nim uzyskasz fachowe porównanie wybranych pożyczek w jednym miejscu! Dowiesz się: które pożyczki są darmowe, którzy pożyczkodawcy sprawdzają bazy dłużników, które oferty wymagają przelewu grosza w celu weryfikacji.

  Sprawdź porównywarkę szybkich pożyczek


 2. Poszukaj opinii w internecie – zanim zdecydujesz się na złożenie wniosku o pożyczkę, prześledź w internecie opinie innych pożyczkobiorców! Być może dowiesz się czegoś istotnego odnośnie procesu wnioskowania lub samej weryfikacji.

 3. Wypełnij multiwniosek – zaletą multiwniosku jest to, że za jednym razem wypełnisz wszystkie wymagane dane i od razu dowiesz się, u jakiego pożyczkodawcy masz szansę uzyskać gotówkę!

 

Na polskim rynku pożyczkowym obecnych jest parę firm, które proponują pożyczki bez przelewania grosza. Poniżej przedstawiamy kilka takich ofert: 


Firma pożyczkowa

Parametry pożyczki Sposób weryfikacji klienta
Alfa Kredyt  500 - 6 000 zł
30 dni
 • Kontomatik
Extraportfel 500 - 6 000 zł
30 dni
 • Instantor
 • przelew weryfikacyjny
Halopożyczka

500 - 5 000 zł
7 - 30 dni

 • Szybka Identyfikacja
Lendon 500 - 6 000 zł
30 dni
 • Instantor
 • przelew weryfikacyjny
Pożyczka Plus

600 - 10 000 zł
30 - 45 dni

 • logowanie do bankowości internetowej
 • przelew weryfikacyjny
Smart Pożyczka 600 - 8 000 zł
30 dni
 • Kontomatik
 • przelew weryfikacyjny
Via SMS 100 - 4 000 zł
30 dni
 • Kontomatik
 • Instantor
 • przelew weryfikacyjny


Już wiesz, gdzie szukać pożyczek bez przelewania grosza. Pamiętaj, że na rynku dostępna jest również pierwsza darmowa pożyczka, dzięki czemu nie zapłacisz żadnych dodatkowych kosztów związanych z wzięciem finansowania! Daj znać w komentarzu, w której firmie udało Ci się dostać dodatkową gotówkę. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!

piktogram medal pierwsze miejsce

RANKING POŻYCZEK – Wrzesień 2023

Dodaj komentarz

newsletter