Pożyczka gotówkowa Bancovo

Kwota:
Okres spłaty:

Bancovo to platforma, za pośrednictwem której możesz wnioskować o pożyczkę ratalną lub kredyt gotówkowy online. Sprawdź, jak złożyć wniosek bez wychodzenia z domu oraz ile i na jak długo możesz pożyczyć!

Informacje o pożyczkach Bancovo

Bancovo to platforma online, która umożliwia o wnioskowanie o pożyczki oraz kredyty gotówkowe na dowolny cel. Powstała w 2018 roku we współpracy z Alior Bankiem, który zainwestował aż 30 mln złotych na jej rozwój. Firma stała się znana i dotarła do szerokiego grona odbiorców za sprawą kampanii reklamowej, która była zrealizowana na dużą skalę. Wziął w niej udział znany polski piosenkarz, co zapewniło sukces marketingowy. 

Korzystanie z platformy Bancovo jest całkowicie darmowe, a o każdy z produktów możesz wnioskować bez wychodzenia z domu. Możliwe jest uzyskanie pożyczki online oraz kredytu przez internet w kwocie od 1 000 do nawet 200 000 zł. Okres spłaty zobowiązania wynosi od 3 do 120 miesięcy.

O jakie produkty możesz wnioskować na platformie Bancovo? Sprawdź poniżej:

 • kredyty gotówkowe,
 • pożyczki gotówkowe udzielane przez banki,
 • pozabankowe pożyczki online,
 • kredyty konsolidacyjne.


PYTANIA I ODPOWIEDZI

Z jakimi pożyczkodawcami współpracuje Bancovo?

Bancovo współpracuje zarówno z bankami, jak i pozabankowymi firmami pożyczkowymi. Zaliczyć do nich należy m.in. Alior Bank, Nest Bank, Kasę Stefczyka, Smartney, SuperGrosz, Hapi Pożyczki czy Wongę.

Czy korzystanie z platformy Bancovo jest płatne?

Nie, korzystanie z platformy internetowej Bancovo jest całkowicie bezpłatne. Firma otrzymuje prowizje od banków i instytucji finansowych za każdą pożyczkę lub kredyt udzielony za pośrednictwem serwisu. Ty, jako klient, nie ponosisz żadnych kosztów.

W jaki sposób zweryfikować tożsamość w Bancovo?

Dostępne są dwie możliwości weryfikacji danych. Pierwsza z nich to przelew weryfikacyjny w kwocie 1 zł (musi być wykonany z Twojego konta osobistego), a drugi to usługa Kontomatik, za pomocą której należy się zalogować na swoje konto bankowe.

Czy proces udzielenia i wypłaty pożyczki Bancovo odbywa się przez internet czy stacjonarnie?

Wszelkie formalności związane z wnioskowaniem o pożyczkę, jak i otrzymanie środków z finansowania odbywają się całkowicie online. Umowa kredytowa również jest podpisywana przez internet za pomocą indywidualnego kodu SMS, który otrzymasz na swój numer telefonu podany we wniosku.

WARUNKI UDZIELENIA POŻYCZKI RATALNEJ

Wiek

Wiek

od 18 do 80 lat

Obywatelstwo

Obywatelstwo

polskie

Dochód

Dochód

wymagany stały dochód

Dokumenty

Dokumenty

ważny dowód osobisty oraz zaświadczenie o dochodach (w przypadku wnioskowania o wysokie kwoty)

Dodatkowe wymagania

Dodatkowe wymagania

konto bankowe, numer telefonu i adres e-mail

Ile kosztuje pożyczka Bancovo?

Pamiętaj, że ostateczne warunki pożyczki ratalnej i kredytu gotówkowego są uzależnione od zdolności kredytowej klienta. W Bancovo możesz liczyć na finansowanie od różnych firm pożyczkowych oraz banków, więc koszty i patametry będą różne w zależności od danej instytucji. 

 • Maks. oprocentowanie: 7,2%

 • Prowizja: w zależności od pożyczkodawcy

 • Maks. RRSO: 811,05%


Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dostępnych u pośrednika kredytów konsumenckich w „Ofercie dla Nowych Klientów” wynosi 9,59%, całkowita kwota kredytu: 25 455,06 zł, całkowita kwota do zapłaty przez Konsumenta: 36 027,48 zł, oprocentowanie stałe 1,64%, całkowity koszt kredytu: 10 572,43 zł (w tym: prowizja 2 361,43 zł, odsetki 8 211,00 zł), 56 miesięcznych rat równych w wysokości 433,79 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31.01.2019 r. 

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dostępnych u pośrednika kredytów konsumenckich wynosi 60,54%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 4.681,85 zł, całkowita kwota do zapłaty 8.932,95 zł, oprocentowanie stałe 9,26%, całkowity koszt kredytu 4.251,10 zł (w tym: prowizja 3.094,31 zł, odsetki 1.156,79 zł), 36 miesięcznych równych rat w wysokości po 248,21 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 26.12.2018 r.

 
ZŁÓŻ WNIOSEK O POŻYCZKĘ BANCOVO >

 

DANE FIRMY POŻYCZKOWEJ

Nazwa: Bancovo
ADRES: ul.Łopuszańska 38D, 02-232 Warszawa
E-MAIL: kontakt@bancovo.pl
WWW: https://www.bancovo.pl
NIP: 5223035475
KRS: 0000570731
REGON: -
Wniosek: Złóż wniosek

Godziny otwarcia BOK Bancovo:
Pon. 08:00 - 19:00
Wt. 08:00 - 19:00
Śr. 08:00 - 19:00
Czw. 08:00 - 19:00
Pt. 08:00 - 19:00

Nr. tel. 22 100 43 44

Pożyczka Bancovo: co warto wiedzieć?

Jeśli potrzebujesz dodatkowych środków na dowolny cel, śmiało możesz skorzystać z oferty Bancovo. Platforma umożliwia pozyskanie zarówno kredytu gotówkowego oferowanego przez bank, jak i szybkiej pożyczki ratalnej od firmy pozabankowej. Warto podkreślić, że Bancovo jest pośrednikiem finansowym, co oznacza, że współpracuje z różnymi pożyczkodawcami, oferując ich produkty swoim klientom. To dobre rozwiązanie, jeśli nie do końca jesteś pewny, jakiego produktu potrzebujesz. Wystarczy bowiem, że wybierzesz na suwakach preferowaną kwotę zobowiązania oraz okres spłaty, jaki będzie dla Ciebie optymalny, by przejść do wniosku. W kolejnym kroku otrzymasz propozycje różnych ofert i to do Ciebie będzie należeć decyzja, czy chcesz z którejś z nich skorzystać, czy żadna z nich nie spełnia Twoich oczekiwań.

Warto wspomnieć, że nowi klienci Bancovo mogą skorzystać z lepszych warunków finansowania. Otrzymają wówczas propozycje pożyczki online i kredytu gotówkowego przez internet z niższym RRSO, co przełoży się na niższe koszty całkowite zobowiązania. By mieć jakiekolwiek szanse na uzyskanie pożyczki, konieczne jest posiadanie zdolności kredytowej. Instytucje finansowe współpracujące z Bancovo sprawdzają swoich klientów w bazach dłużników.

 

ZŁÓŻ WNIOSEK O POŻYCZKĘ BANCOVO >

 

Pożyczka Bancovo – wnioskowanie

Wnioskowanie o pożyczkę lub kredyt online Bancovo jest naprawdę proste. Cały proces odbywa się przez internet, dzięki czemu możesz zaoszczędzić sporo czasu, który musiałbyś przeznaczyć na dojazd do placówki i dopełnienie wszelkich formalności stacjonarnie. By móc skorzystać z oferty, należy spełnić wymagania pośrednika. Do najważniejszych z nich należy, wspomniana już, dobra historia kredytowa, polskie obywatelstwo oraz wiek w przedziale od 18 do 80 lat. Nie należy mieć również na koncie niespłaconych zobowiązań zaciągniętych w Bancovo.

By skorzystać z oferty Bancovo, wybierz na suwakach interesującą Cię kwotę i okres spłaty pożyczki. W kolejnym kroku będziesz zobowiązany wypełnić wniosek pożyczkowy oraz potwierdzić swoją tożsamość. Jak wygląda weryfikacja tożsamości Bancovo? Możesz skorzystać z potwierdzenia danych za pomocą następujących opcji:

Następnie otrzymasz propozycje pożyczek i kredytów dopasowanych do Twoich preferencji oraz możliwości finansowych. Jeśli chcesz otrzymać którąś z nich, zapoznaj się z dokumentacją kredytową i podpisz umowę pożyczkową przez internet za pomocą indywidualnego kodu SMS.

Opinie o pożyczkach Bancovo

Bancovo to sprawdzona i rzetelna firma, która specjalizuje się w pośrednictwie finansowym. Jeśli więc szukasz dodatkowej gotówki, którą chcesz przeznaczyć na dowolny cel lub szukasz kredytu konsolidacyjnego, warto skorzystać z oferty Bancovo.

Cały proces wnioskowania i przyznania finansowania odbywa się przez internet, co jest dużym ułatwieniem.

Jak wnioskować o pożyczkę Bancovo?

krok-po-kroku
 1. Wybierz interesującą Cię kwotę i okres spłaty zobowiązania
 2. Zweryfikuj swoją tożsamość
 3. Zapoznaj się z przesłanymi ofertami finansowania
 4. Po wyborze odpowiedniej oferty, podpisz online umowę kredytową i ciesz się dodatkową gotówką 

ZALETY

advantage
Pożyczki dla osób od 18 roku życia
advantage
Współpraca z największymi bankami i firmami pożyczkowymi
advantage
Prosty wniosek i szybka decyzja pożyczkowa

WADY

disadvantage
Weryfikacja baz dłużników
disadvantage
Konieczność posiadania stałych dochodów

Dodaj komentarz

piktogram medal pierwsze miejsce

RANKING POŻYCZEK – Styczeń 2022

piktogram medal pierwsze miejsce

Porady finansowe

Polski Związek Instytucji Pożyczkowych – co to jest i jak działa?

Polski Związek Instytucji Pożyczkowych – co to jest i jak działa?

Pożyczanie gotówki online powinno być przede wszystkim bezpieczne. Dlatego warto korzystać z zaufanych serwisów, które o...

Do jakiej kwoty można wziąć kredyt bez zgody współmałżonka?

Do jakiej kwoty można wziąć kredyt bez zgody współmałżonka?

Planujesz wziąć kredyt gotówkowy lub kredyt hipoteczny, ale nie wiesz, czy bank będzie wymagał zgody małżonka? W niektór...

Ile wynosi maksymalne oprocentowanie kredytu i pożyczki? [AKTUALIZACJA]

Ile wynosi maksymalne oprocentowanie kredytu i pożyczki? [AKTUALIZACJA]

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Bez obaw – masz wiele opcji do wyboru. Na polskim rynku istnieje wiele kredytów oraz po...

Pożyczka gotówkowa na umowę o dzieło lub zlecenie – czy to możliwe?

Pożyczka gotówkowa na umowę o dzieło lub zlecenie – czy to możliwe?

Pracujesz w oparciu o umowę o dzieło lub umowę-zlecenie? Obawiasz się, że może to być kłopotem w przypadku wnioskowania ...

Pożyczka online na Święta – gdzie wnioskować?

Pożyczka online na Święta – gdzie wnioskować?

Wyczekiwane przez cały rok Święta nadchodzą wielkimi krokami. Prezenty, wieczerza wigilijna, dekoracje świąteczne, świąt...

WIĘCEJ
newsletter