Złóż wniosek

Pożyczka ratalna ProFimo

Kwota:
Okres spłaty:
Weź pożyczkę

ProFimo to szybka pożyczka online, dzięki której możesz pozyskać nawet 4 500 zł dodatkowych środków na dowolny cel. Sprawdź wszelkie szczegóły dotyczące pożyczki, wnioskowania i firmy, która udziela finansowania. Co warto wiedzieć o pożyczkach ProFimo?

Informacje o pożyczce ProFimo

ProFimo to marka pożyczkowa należąca do firmy Prometeusz Finanse sp. z o.o. Funkcjonuje ona już od 2005 roku, oferując swoim klientom pożyczki pozabankowe - zarówno pożyczki online, jak i offline. Firma dysponuje swoimi oddziałami stacjonarnymi, w których można wnioskować o dodatkową gotówkę, jak i korzystać z innych usług związanych z finansami i nie tylko. W placówkach firmy można również skorzystać z Centrum Ubezpieczeń czy usług Inpost.

Dzisiaj przyjrzymy się ofercie pożyczki online, a mianowicie finansowania ProFimo. To pożyczka, której cały proces finansowania i udzielenia środków odbywa się przez internet. Minimalna kwota pożyczki wynosi 1 500, a maksymalna 4 500 zł. Okres spłaty zobowiązania możesz dopasować do swoich możliwości finansowania i wybrać liczbę rat od 12 do 21. Spłata odbywa się co miesiąc w wyznaczonym terminie.

Ile kosztuje pożyczka ProFimo?

Pożyczka ratalna ProFimo wiąże się z kosztami dodatkowymi. Należą do nich odsetki, na które wpływa wysokość oprocentowania w skali roku oraz prowizja za udzielenie finansowania. Oto, jak wyglądają opłaty związane z wzięciem pożyczki ProFimo.

  • Oprocentowanie: 17,5%

  • Prowizja: w zależności od kwoty i okresu spłaty pożyczki

  • Maks. RRSO: 199%


Reprezentatywny przykład: całkowita kwota pożyczki 2800.00 zł, czas obowiązywania umowy 18 msc., oprocentowanie 17,50%, prowizja 1960.00 zł, odsetki 686.44 zł, całkowita kwota do zapłaty 5446.44 zł, RRSO 157%. Udzielenie pożyczki jest uzależnione od pozytywnej oceny zdolności kredytowej. Stan na dzień 06.05.2022 roku. 

 

PROFIMO - DANE KONTAKTOWE

ADRES: ul.Paderewskiego 48, 25-502 Kielce
E-MAIL: profimo@prometeusz.org.pl
WWW: https://pozyczki.profimo.pl/
NIP: 9222770826
KRS: 0000229344
REGON: 060009833
Wniosek: Złóż wniosek

Godziny otwarcia BOK ProFimo:
Pon. 08:00 - 19:00
Wt. 08:00 - 19:00
Śr. 08:00 - 19:00
Czw. 08:00 - 19:00
Pt. 08:00 - 19:00
Sb. 10:00 - 15:00
Nd. 10:00 - 15:00

Nr. tel. 801000606

Pożyczka ProFimo – szczegóły pożyczki online

Pożyczka online ProFimo będzie dobrym wyborem, jeśli szukasz dodatkowych środków na dowolny cel. Z uwagi na niedużą kwotę maksymalną zobowiązania, pożyczka ta może stanowić "deskę ratunku", jeśli potrzebujesz gotówki na remont, zakup auta, sfinansowanie wakacji czy zakup sprzętu AGD/ RTV do domu. 

Firma umożliwia posiadanie tylko jednej aktywnej pożyczki. O kolejną pożyczkę możesz wnioskować tuż po spłacie bieżącego zobowiązania w ProFimo. Jeśli otrzymasz decyzję negatywną, możesz ponownie wnioskować o pożyczkę ProFimo po upływie 90 dni od dnia otrzymania negatywnej decyzji pożyczkowej.

Jakie bazy dłużników sprawdza ProFimo?

Przyszli klienci ProFimo zostaną przez firmę sprawdzeni w Biurze Informacji Kredytowej (BIK). Jeśli więc posiadasz zaległości w spłacie swoich zobowiązań, masz zbyt dużo aktywnych pożyczek, kredytów lub kart kredytowych i Twoja historia kredytowa wygląda nieciekawie, wówczas otrzymasz negatywną decyzję od firmy ProFimo. Pożyczkodawca ten nie udzieli Ci również finansowania, jeśli nie będzie mógł się z Tobą skontaktować lub jeśli podałeś we wniosku nieprawdziwe dane osobowe. 

Pożyczka ProFimo – wnioskowanie

Zastanawiasz się, jak wnioskować o pożyczkę ProFimo? To naprawdę proste! Wystarczy, że wypełnisz wniosek pożyczkowy, w którym uzupełnisz swoje dane osobowe: imię, nazwisko, adres, numer telefonu, PESEL, adres e-mail oraz numer konta bankowego.

Następnie będziesz zobowiązany przejść przez proces weryfikacji danych osobowych podanych we wniosku. W tym celu firma wymaga skorzystania z usługi Kontomatik. Nie będziesz więc musiał wykonywać przelewu weryfikacyjnego na kwotę 1 gr. Wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto bankowe. Jeśli wystąpią niejasności związane z informacjami podanymi we wniosku, pożyczkodawca może Cię poprosić o dane kontaktowe do Twojego zakładu pracy, by zweryfikować wysokość Twoich zarobków i miejsce zatrudnienia.

Informację o przyznanej pożyczce otrzymasz SMS-em. Środki z pożyczki zostaną wypłacone na Twoje konto osobiste, którego numer podałeś we wniosku pożyczkowym. Przelewy realizowane są w ciągu 15 minut od momentu uruchomienia pożyczki. Możesz to sprawdzić na swoim Profilu Klienta. Pamiętaj jednak, że realizacja przelewów ma miejsce w godzinach od 8.00 do 18.00.

Opinie o pożyczce ProFimo

Pożyczka online ProFimo to produkt, który spełni Twoje oczekiwania, gdy potrzebujesz szybko pożyczyć niewielkiej kwoty. Pożyczkodawca umożliwia bowiem wnioskowanie do 4 500 zł. Spłata zobowiązania może zostać rozłożona na maksymalnie 21 miesięcy.

Plusem jest możliwość podwyższenia kwoty obecnej pożyczki w sytuacji, gdy terminowo spłacasz swoje zobowiązanie. ProFimo to pożyczka bez przelewu weryfikacyjnego - dane należy potwierdzić za pośrednictwem usługi Kontomatik. Minusem zaś są wysokie koszty pożyczki.

Czy korzystałeś już z pożyczki ProFimo? Czy jesteś zadowolony z tej oferty?

Jak wnioskować o pożyczkę ProFimo?

krok-po-kroku
  1. Wybierz na suwakach kwotę pożyczki oraz okres spłaty zobowiązania
  2. Uzupełnij swoje dane osobowe i kontaktowe
  3. Zweryfikuj dane wpisane we wniosku za pomocą usługi Kontomatik
  4. Decyzję o przyznaniu bądź odrzuceniu wniosku otrzymasz SMS-em
  5. Umowa pożyczkowa zostanie wysłana na Twój adres e-mail

ZALETY

advantage
Pożyczka bez przelewu weryfikacyjnego
advantage
Możliwość podwyższenia kwoty obecnej pożyczki
advantage
Wypłata środków nawet w 15 minut

WADY

disadvantage
Weryfikacja klienta w bazach dłużników
disadvantage
Wysokie koszty pożyczki
disadvantage
Możliwość kontaktu z pracodawcą

WARUNKI UDZIELENIA POŻYCZKI RATALNEJ ProFimo

Wiek

Wiek

28 - 84 lat

Obywatelstwo

Obywatelstwo

polskie

Dochód

Dochód

wymagany wpływ wynagrodzenia na konto bankowe

Dokumenty

Dokumenty

dowód osobisty

Dodatkowe wymagania

Dodatkowe wymagania

adres e-mail, nr telefonu, konto osobiste

Dodaj komentarz

piktogram medal pierwsze miejsce

RANKING POŻYCZEK – Marzec 2023

piktogram medal pierwsze miejsce

Porady finansowe

Przedawnienie długu - kiedy długi się przedawniają?

Przedawnienie długu - kiedy długi się przedawniają?

Przedawnienie długu to szansa na uniknięcie spłaty zaległej należności. Przedawnienie oznacza, że po upływie określonego...

Ile wynosi maksymalne oprocentowanie kredytu i pożyczki? [AKTUALIZACJA]

Ile wynosi maksymalne oprocentowanie kredytu i pożyczki? [AKTUALIZACJA]

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Bez obaw – masz wiele opcji do wyboru. Na polskim rynku istnieje wiele kredytów oraz po...

Oprocentowanie stałe czy zmienne – na czym polega? Jakie wybrać?

Oprocentowanie stałe czy zmienne – na czym polega? Jakie wybrać?

Podwyżki stóp procentowych wywołały poruszenie wśród kredytobiorców, których raty kredytowe wzrosły nawet dwukrotnie. W ...

Pożyczki dla bezrobotnych – jak i gdzie szukać ofert?

Pożyczki dla bezrobotnych – jak i gdzie szukać ofert?

W życiu bywają różne sytuacje, które sprawiają, że życie wywraca się do góry nogami. Jednym z takich wydarzeń z pewności...

Pożyczki online w 15 minut – jak wnioskować? Gdzie szukać?

Pożyczki online w 15 minut – jak wnioskować? Gdzie szukać?

Szukasz pożyczki, którą możesz otrzymać na konto nawet w 15 minut? To możliwe! Firmy pożyczkowe przeprowadzają natychmia...

WIĘCEJ
newsletter