Pożyczka ratalna ProFimo

Kwota:
Okres spłaty:

ProFimo to szybka pożyczka online, dzięki której możesz pozyskać nawet 4 500 zł dodatkowych środków na dowolny cel. Sprawdź wszelkie szczegóły dotyczące pożyczki, wnioskowania i firmy, która udziela finansowania. Co warto wiedzieć o pożyczkach ProFimo?

Informacje o pożyczce ProFimo

ProFimo to marka pożyczkowa należąca do firmy Prometeusz Finanse sp. z o.o. Funkcjonuje ona już od 2005 roku, oferując swoim klientom pożyczki pozabankowe - zarówno pożyczki online, jak i offline. Firma dysponuje swoimi oddziałami stacjonarnymi, w których można wnioskować o dodatkową gotówkę, jak i korzystać z innych usług związanych z finansami i nie tylko. W placówkach firmy można również skorzystać z Centrum Ubezpieczeń czy usług Inpost.

Dzisiaj przyjrzymy się ofercie pożyczki online, a mianowicie finansowania ProFimo. To pożyczka, której cały proces finansowania i udzielenia środków odbywa się przez internet. Minimalna kwota pożyczki wynosi 1 500, a maksymalna 4 500 zł. Okres spłaty zobowiązania możesz dopasować do swoich możliwości finansowania i wybrać liczbę rat od 12 do 21. Spłata odbywa się co miesiąc w wyznaczonym terminie.

WARUNKI UDZIELENIA POŻYCZKI RATALNEJ

Wiek

Wiek

28 - 84 lat

Obywatelstwo

Obywatelstwo

polskie

Dochód

Dochód

wymagany wpływ wynagrodzenia na konto bankowe

Dokumenty

Dokumenty

dowód osobisty

Dodatkowe wymagania

Dodatkowe wymagania

adres e-mail, nr telefonu, konto osobiste

Ile kosztuje pożyczka ProFimo?

Pożyczka ratalna ProFimo wiąże się z kosztami dodatkowymi. Należą do nich odsetki, na które wpływa wysokość oprocentowania w skali roku oraz prowizja za udzielenie finansowania. Oto, jak wyglądają opłaty związane z wzięciem pożyczki ProFimo.

  • Oprocentowanie: 7,2%

  • Prowizja: w zależności od kwoty i okresu spłaty pożyczki

  • Maks. RRSO: 158,31%


Reprezentatywny przykład: całkowita kwota pożyczki 4 000 zł, czas obowiązywania umowy 18 miesięcy, oprocentowanie 7,2%, prowizja 2 500 zł, odsetki 376.,72 zł, całkowita kwota do zapłaty 6876,72 zł, RRSO 111,8% Udzielenie pożyczki jest uzależnione od pozytywnej oceny zdolności kredytowej. Stan na dzień 07.07.2021 r. 

 
ZŁÓŻ WNIOSEK O POŻYCZKĘ PROFIMO 

 

DANE FIRMY POŻYCZKOWEJ

Nazwa: ProFimo
ADRES: ul.Paderewskiego 48, 25-502 Kielce
E-MAIL: profimo@prometeusz.org.pl
WWW: https://pozyczki.profimo.pl/
NIP: 9222770826
KRS: 0000229344
REGON: 060009833
Wniosek: Złóż wniosek

Godziny otwarcia BOK ProFimo:
Pon. 08:00 - 19:00
Wt. 08:00 - 19:00
Śr. 08:00 - 19:00
Czw. 08:00 - 19:00
Pt. 08:00 - 19:00
Sb. 10:00 - 15:00
Nd. 10:00 - 15:00

Nr. tel. 801000606

Pożyczka ProFimo – szczegóły pożyczki online

Pożyczka online ProFimo będzie dobrym wyborem, jeśli szukasz dodatkowych środków na dowolny cel. Z uwagi na niedużą kwotę maksymalną zobowiązania, pożyczka ta może stanowić "deskę ratunku", jeśli potrzebujesz gotówki na remont, zakup auta, sfinansowanie wakacji czy zakup sprzętu AGD/ RTV do domu. 

Firma umożliwia posiadanie tylko jednej aktywnej pożyczki. O kolejną pożyczkę możesz wnioskować tuż po spłacie bieżącego zobowiązania w ProFimo. Jeśli otrzymasz decyzję negatywną, możesz ponownie wnioskować o pożyczkę ProFimo po upływie 90 dni od dnia otrzymania negatywnej decyzji pożyczkowej.

Jakie bazy dłużników sprawdza ProFimo?

Przyszli klienci ProFimo zostaną przez firmę sprawdzeni w Biurze Informacji Kredytowej (BIK). Jeśli więc posiadasz zaległości w spłacie swoich zobowiązań, masz zbyt dużo aktywnych pożyczek, kredytów lub kart kredytowych i Twoja historia kredytowa wygląda nieciekawie, wówczas otrzymasz negatywną decyzję od firmy ProFimo. Pożyczkodawca ten nie udzieli Ci również finansowania, jeśli nie będzie mógł się z Tobą skontaktować lub jeśli podałeś we wniosku nieprawdziwe dane osobowe. 

Pożyczka ProFimo – wnioskowanie

Zastanawiasz się, jak wnioskować o pożyczkę ProFimo? To naprawdę proste! Wystarczy, że wypełnisz wniosek pożyczkowy, w którym uzupełnisz swoje dane osobowe: imię, nazwisko, adres, numer telefonu, PESEL, adres e-mail oraz numer konta bankowego.

Następnie będziesz zobowiązany przejść przez proces weryfikacji danych osobowych podanych we wniosku. W tym celu firma wymaga skorzystania z usługi Kontomatik. Nie będziesz więc musiał wykonywać przelewu weryfikacyjnego na kwotę 1 gr. Wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto bankowe. Jeśli wystąpią niejasności związane z informacjami podanymi we wniosku, pożyczkodawca może Cię poprosić o dane kontaktowe do Twojego zakładu pracy, by zweryfikować wysokość Twoich zarobków i miejsce zatrudnienia.

Informację o przyznanej pożyczce otrzymasz SMS-em. Środki z pożyczki zostaną wypłacone na Twoje konto osobiste, którego numer podałeś we wniosku pożyczkowym. Przelewy realizowane są w ciągu 15 minut od momentu uruchomienia pożyczki. Możesz to sprawdzić na swoim Profilu Klienta. Pamiętaj jednak, że realizacja przelewów ma miejsce w godzinach od 8.00 do 18.00.

Opinie o pożyczce ProFimo

Pożyczka online ProFimo to produkt, który spełni Twoje oczekiwania, gdy potrzebujesz szybko pożyczyć niewielkiej kwoty. Pożyczkodawca umożliwia bowiem wnioskowanie do 4 500 zł. Spłata zobowiązania może zostać rozłożona na maksymalnie 21 miesięcy.

Plusem jest możliwość podwyższenia kwoty obecnej pożyczki w sytuacji, gdy terminowo spłacasz swoje zobowiązanie. ProFimo to pożyczka bez przelewu weryfikacyjnego - dane należy potwierdzić za pośrednictwem usługi Kontomatik. Minusem zaś są wysokie koszty pożyczki.

Czy korzystałeś już z pożyczki ProFimo? Czy jesteś zadowolony z tej oferty?

ZŁÓŻ WNIOSEK O POŻYCZKĘ PROFIMO 

Jak wnioskować o pożyczkę ProFimo?

krok-po-kroku
  1. Wybierz na suwakach kwotę pożyczki oraz okres spłaty zobowiązania
  2. Uzupełnij swoje dane osobowe i kontaktowe
  3. Zweryfikuj dane wpisane we wniosku za pomocą usługi Kontomatik
  4. Decyzję o przyznaniu bądź odrzuceniu wniosku otrzymasz SMS-em
  5. Umowa pożyczkowa zostanie wysłana na Twój adres e-mail

ZALETY

advantage
Pożyczka bez przelewu weryfikacyjnego
advantage
Możliwość podwyższenia kwoty obecnej pożyczki
advantage
Wypłata środków nawet w 15 minut

WADY

disadvantage
Weryfikacja klienta w bazach dłużników
disadvantage
Wysokie koszty pożyczki
disadvantage
Możliwość kontaktu z pracodawcą

Dodaj komentarz

piktogram medal pierwsze miejsce

RANKING POŻYCZEK – Styczeń 2022

piktogram medal pierwsze miejsce

Porady finansowe

Polski Związek Instytucji Pożyczkowych – co to jest i jak działa?

Polski Związek Instytucji Pożyczkowych – co to jest i jak działa?

Pożyczanie gotówki online powinno być przede wszystkim bezpieczne. Dlatego warto korzystać z zaufanych serwisów, które o...

Do jakiej kwoty można wziąć kredyt bez zgody współmałżonka?

Do jakiej kwoty można wziąć kredyt bez zgody współmałżonka?

Planujesz wziąć kredyt gotówkowy lub kredyt hipoteczny, ale nie wiesz, czy bank będzie wymagał zgody małżonka? W niektór...

Ile wynosi maksymalne oprocentowanie kredytu i pożyczki? [AKTUALIZACJA]

Ile wynosi maksymalne oprocentowanie kredytu i pożyczki? [AKTUALIZACJA]

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Bez obaw – masz wiele opcji do wyboru. Na polskim rynku istnieje wiele kredytów oraz po...

Pożyczka gotówkowa na umowę o dzieło lub zlecenie – czy to możliwe?

Pożyczka gotówkowa na umowę o dzieło lub zlecenie – czy to możliwe?

Pracujesz w oparciu o umowę o dzieło lub umowę-zlecenie? Obawiasz się, że może to być kłopotem w przypadku wnioskowania ...

Pożyczka online na Święta – gdzie wnioskować?

Pożyczka online na Święta – gdzie wnioskować?

Wyczekiwane przez cały rok Święta nadchodzą wielkimi krokami. Prezenty, wieczerza wigilijna, dekoracje świąteczne, świąt...

WIĘCEJ
newsletter