Złóż wniosek

Pożyczka ratalna Ratado

Kwota:
Okres spłaty:
Weź pożyczkę

Ratado to pośrednik pożyczkowy, który udostępnia klientom serwis, za pomocą którego można wnioskować o pożyczki online. Jeśli więc szukasz sposobu na dodatkowe środki bez wychodzenia z domu i pożyczki bez przelewania grosza, koniecznie sprawdź ofertę Ratado! Poniżej znajdziesz wszystkie szczegóły.

Informacje o pożyczkach Ratado

Ratado to nowoczesny agregator pożyczkowy działający w segmencie pożyczek online. Marka należy do firmy Money Beat Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Udostępnia klientom serwis internetowy, za pomocą którego można wnioskować o pożyczki bez wychodzenia z domu. Środki z finansowania możesz przeznaczyć na dowolny cel.

Korzystanie z serwisu Ratado jest całkowicie darmowe. Możesz złożyć wniosek online o pożyczkę w kwocie od 2 000 do 20 000 zł ze spłatą rozłożoną na okres od 6 do nawet 60 miesięcy! Ostateczne warunki i koszty finansowania są uzależnione od firmy pożyczkowej, która udzieli Ci pożyczki ratalnej. Warto dodać, że serwis oferuje pożyczki bez przelewania grosza, dzięki czemu nie będziesz musiał wykonywać przelewu weryfikacyjnego.

 

Ile kosztuje pożyczka Ratado?

Z racji tego, że Ratado jest pośrednikiem pożyczkowym, koszty pożyczki online mogą być różne w zależności od firmy pożyczkowej udzielającej finansowania.

  • Maks. oprocentowanie: 7,2%

  • Prowizja: w zależności od pożyczkodawcy

  • Maks. RRSO: 55,9%


Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 34,97%, całkowita kwota pożyczki: 10 000 zł, całkowita kwota do zapłaty przez Konsumenta: 11 720 zł, oprocentowanie stałe 7,2%, całkowity koszt kredytu: 1 720 zł (w tym: odsetki 1 720 zł), 12 miesięcznych rat równych w wysokości 976,67 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 21.06.2021 r. 

 

RATADO - DANE KONTAKTOWE

ADRES: ul.Prosta 68, 00-838 Warszawa
E-MAIL: -
WWW: https://ratado.pl/
NIP: 5223040140
KRS: 0000577778
REGON: 362678227
Wniosek: Złóż wniosek

Godziny otwarcia BOK Ratado:
Pon. 09:00 - 17:00
Wt. 09:00 - 17:00
Śr. 09:00 - 17:00
Czw. 09:00 - 17:00
Pt. 09:00 - 17:00

Nr. tel. 611 100 416

Pożyczka Ratado: co warto wiedzieć?

Ratado.pl to serwis internetowy, za pomocą którego możesz złożyć wniosek o pożyczkę online. Nie jest to intytucja pożyczkowa udzielająca finansowania. To pośrednik pożyczkowy, który zajmuje się również doborem oferty pożyczki do potrzeb i możliwości finansowych pożyczkobiorcy. Składając wniosek pożyczkowy, otrzymasz więc oferty dopasowane do Twoich wymagań. Jest to wiarygodna marka, która kieruje się zasadami przedstawionymi w Ustawie o ochronie danych osobowych. Nie musisz się więc obawiać, że informacje o Tobie trafią w niepowołane ręce i zostaną wykorzystane w niewłaściwy sposób. 

Mówiąc w skrócie, wystarczy złożyć jeden wniosek pożyczkowy, a Ratado wyśle zapytania do kilku firm pożyczkowych, które przygotują dla Ciebie indywidualną ofertę pożyczki online. Po wybraniu oferty otrzymasz natychmiastową decyzję o przyznaniu finansowania.

Pożyczka Ratado – wnioskowanie

Jak złożyć wniosek o pożyczkę Ratado? Cały proces wnioskowania jest naprawdę prosty i intuicyjny, a w dodatku zajmuje tylko kilka minut. Wystarczy, że wybierzesz na suwakach preferowaną kwotę i okres spłaty i uzupełnisz swoje podstawowe dane osobowe. Nie musisz zakładać żadnego konta klienta na stronie internetowej Ratado.pl.

W kolejnym kroku Twój wniosek zostanie oddany do wstępnej weryfikacji. Jeśli wszystko przebiegnie pomyślnie i firma udzieli Ci pozytywnej decyzji pożyczkowej, skontaktuje się z Tobą telefonicznie konsultant z firmy Ratado. Otrzymasz umowę pożyczkową i niezbędne dokumenty do rąk własnych. Dostarczy Ci je kurier na adres wskazany we wniosku pożyczkowym. Po ich podpisaniu oraz weryfikacji tożsamości (firma nie wymaga potwierdzenia danych online, np. przez przelew weryfikacyjny - weryfikacja odbywa się w obecności kuriera) środki z pożyczki trafią na Twoje konto osobiste.

Opinie o pożyczkach Ratado

Ratado to rzetelna firma specjalizująca się w pośrednictwie w udzielaniu pożyczek przez internet. Dzięki wysokiej kwocie maksymalnej i długiemu okresowi spłaty, możesz dopasować pożyczkę do swoich potrzeb i możliwości finansowych.

Firma nie wymaga przelewu weryfikacyjnego, przez co nie musisz posiadać żadnych środków na swoim koncie osobistym.

Cały proces wnioskowania przebiega przez internet - szybko i sprawnie. 

Czy wnioskowałeś już o pożyczkę za pośrednictwem serwisu Ratado.pl? Jaka jest Twoja opinia o tej firmie?

Jak wnioskować o pożyczkę Ratado?

krok-po-kroku
  1. Wybierz interesującą Cię kwotę i okres spłaty zobowiązania
  2. Poczekaj na telefon od konsultanta Ratado - decyzję pożyczkową otrzymasz niezwłocznie po wypełnieniu wniosku
  3. Zweryfikuj swoją tożsamość w obecności kuriera
  4. Podpisz umowę pożyczkową dostarczoną przez kuriera
  5. Środki z pożyczki znajdą się na Twoim koncie osobistym

ZALETY

advantage
Pożyczka bez przelewu weryfikacyjnego
advantage
Wysoka górna granica wieku pożyczkobiorcy
advantage
Dopasowanie pożyczki do wymagań pożyczkobiorcy
advantage
Szybki proces online

WADY

disadvantage
Weryfikacja klienta w bazach dłużników

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Czym jest serwis Ratado.pl?

Ratado.pl to serwis, za pomocą którego możesz wnioskować o szybką pożyczkę przez internet. To pośrednik finansowy, który współpracuje z wieloma firmami pożyczkowymi z sektora pozabankowego, dzięki czemu oferta będzie dopasowana do Twoich potrzeb i możliwości finansowych.

Kto może wnioskować o pożyczkę Ratado?

By móc skorzystać z pożyczki Ratado, należy mieścić się w granicy wiekowej od 20 do 80 lat, mieć polskie obywatelstwo, adres stałego zamieszkania, stałe źródło dochodu oraz pozytywną historię kredytową.

Czy Ratado.pl sprawdza bazy dłużników?

Tak, firmy współpracujące z Ratado weryfikują swoich potencjalnych klientów w bazach dłużników. Należy jednak pamiętać, że każdy wniosek pożyczkowy rozpatrywany jest indywidualnie.

Na jaki cel można przeznaczyć środki z pożyczki Ratado?

Pożyczkę wziętą za pośrednictwem serwisu Ratado.pl możesz przeznaczyć na dowolny cel. Pamiętaj jednak, by pożyczyć tyle środków, ile naprawdę potrzebujesz i spłacać swoje zobowiązanie terminowo. Nieterminowa spłata skutkuje naliczeniem dodatkowych odsetek i opłat.

Czy do pożyczki Ratado wymagane jest poręczenie lub zastaw?

Nie, Ratado nie wymaga poręczeń i zastawów.

Kiedy otrzymasz decyzję o przyznaniu pożyczki Ratado?

Decyzję o przyznaniu pożyczki Ratado otrzymasz niezwłocznie po wypełnieniu i wysłaniu wniosku pożyczkowego znajdującego się na stronie internetowej.

WARUNKI UDZIELENIA POŻYCZKI RATALNEJ Ratado

Wiek

Wiek

od 20 do 80 lat

Obywatelstwo

Obywatelstwo

polskie

Dochód

Dochód

wymagany stały dochód

Dokumenty

Dokumenty

ważny dowód osobisty

Dodatkowe wymagania

Dodatkowe wymagania

pozytywna historia kredytowa, konto osobiste

Dodaj komentarz

piktogram medal pierwsze miejsce

RANKING POŻYCZEK – Luty 2023

piktogram medal pierwsze miejsce

Porady finansowe

Przedawnienie długu - kiedy długi się przedawniają?

Przedawnienie długu - kiedy długi się przedawniają?

Przedawnienie długu to szansa na uniknięcie spłaty zaległej należności. Przedawnienie oznacza, że po upływie określonego...

Ile wynosi maksymalne oprocentowanie kredytu i pożyczki? [AKTUALIZACJA]

Ile wynosi maksymalne oprocentowanie kredytu i pożyczki? [AKTUALIZACJA]

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Bez obaw – masz wiele opcji do wyboru. Na polskim rynku istnieje wiele kredytów oraz po...

Oprocentowanie stałe czy zmienne – na czym polega? Jakie wybrać?

Oprocentowanie stałe czy zmienne – na czym polega? Jakie wybrać?

Podwyżki stóp procentowych wywołały poruszenie wśród kredytobiorców, których raty kredytowe wzrosły nawet dwukrotnie. W ...

Pożyczki dla bezrobotnych – jak i gdzie szukać ofert?

Pożyczki dla bezrobotnych – jak i gdzie szukać ofert?

W życiu bywają różne sytuacje, które sprawiają, że życie wywraca się do góry nogami. Jednym z takich wydarzeń z pewności...

Pożyczki online w 15 minut – jak wnioskować? Gdzie szukać?

Pożyczki online w 15 minut – jak wnioskować? Gdzie szukać?

Szukasz pożyczki, którą możesz otrzymać na konto nawet w 15 minut? To możliwe! Firmy pożyczkowe przeprowadzają natychmia...

WIĘCEJ
newsletter