Pożyczka ratalna Ratkomat

Kwota:
Okres spłaty:

Ratkomat to serwis, za pośrednictwem którego możesz wnioskować o pożyczkę ratalną online. Choć kwota maksymalna pożyczki nie jest duża, warto zwrócić uwagę na tę ofertę. Sprawdź szczegóły pożyczki ratalnej Ratkomat!

 

Ratkomat – informacje o pożyczce


Ratkomat to serwis należący do spółki Adepto, która jest pośrednikiem pożyczkowym. Współpracując z różnorodnymi firmami pożyczkowymi, spółka stworzyła kilka ciekawych serwisów, za pomocą których możesz złożyć wniosek o pożyczkę przez internet.

Zastanawiasz się, ile pieniędzy możesz pożyczyć, wnioskując o pożyczkę Ratkomat? Przedział kwotowy jest niewielki, bo wynosi od 1 300 do 1 500 zł. Do wyboru są więc zaledwie trzy kwoty. Okres spłaty jest stały i wynosi 4 miesiące.

WARUNKI UDZIELENIA POŻYCZKI RATALNEJ

Dochód

Dochód

stały, udokumentowany dochód

Wiek

Wiek

min. 18 lat

Dokumenty

Dokumenty

ważny dowód osobisty

Obywatelstwo

Obywatelstwo

polskie

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

aktywny rachunek bankowy, brak wpisów w rejestrze dłużników BIG

Ile kosztuje pożyczka Ratkomat?

Pożyczka Ratkomat – szczegóły:

 • Kwota minimalna: 1 300 zł
 • Kwota maksymalna: 1 500 zł
 • Okres spłaty: 4 mies.
 • Oprocentowanie: 7,2% w skali roku
 • Maks. RRSO: 131%

 

Reprezentatywny przykład:

Reprezentatywny przykład kwoty kredytu udzielony na dzień 29 maja 2020: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi: 131% dla następujących założeń: całkowita kwota kredytu: 1300 PLN; okres kredytowania: 4 miesiące; oprocentowanie stałe kredytu: 7.2 % w skali roku. Łączna liczba rat: 4, każda równa i płatna po 384,89 PLN. Całkowita kwota do spłaty przez konsumenta: 1539,56 PLN. Całkowity koszt kredytu 1539,57 PLN, w tym: suma odsetek w całym okresie kredytowania: 19,56 PLN, prowizja za udzielenie kredytu: 220 PLN, opłata przygotowawcza zawracana konsumentowi: 0,01 PLN.

DANE FIRMY POŻYCZKOWEJ

Nr. tel. 699 822 780

Czy pożyczka Ratkomat to wiarygodna marka?


Jak najbardziej możesz zaufać tej firmie! Ratkomat należy do spółki Adepto, która jest pośrednikiem pożyczkowym, a więc czuwa nad tym, by proces wnioskowania oraz udzielenia finansowania przez konkretną firmę pożyczkową przebiegł pomyślnie. Możesz być pewny, że wszystkie firmy współpracujące z Ratkomatem są dokładnie weryfikowane i wiarygodne.

 

Ratkomat: konta bankowe

W zależności od tego, która firma pożyczkowa udzieli Ci finansowania, otrzymasz różny numer rachunku do wykonania przelewu weryfikacyjnego oraz spłaty zobowiązania.  


Sposoby weryfikacji klienta Ratkomat


Warunkiem dokonania weryfikacji tożsamości jest wykonanie przelewu weryfikacyjnego. W zależności od pożyczkodawcy jego wysokość wynosi 1 gr lub 1 zł.

 

Jakie bazy dłużników sprawdza Ratkomat?


Pamiętaj, że każdy wniosek jest rozpatrywany indywidualnie. Pożyczkodawcy udzielający finansowania w serwisie Rankomat sprawdzają poniższe bazy służników:

 • Biuro Informacji Kredytowej,
 • Biuro Informacji Gospodarczej,
 • Związek Banków Polskich,
 • Krajowy Rejestr Długów,
 • ERIF Biuro Informacji Gospodarczej,
 • Krajowy Rejestr Długów. 

 

Jak szybko otrzymasz pożyczkę Ratkomat?


Czas otrzymania środków na konto jest uzależniony od tego, w jakim banku masz konto bankowe Ty oraz dana firma pożyczkowa. Możliwe jest otrzymanie pożyczki nawet w kilkanaście minut po otrzymaniu pozytywnej decyzji pożyczkowej.

Ratkomat – opinie

Ratkomat to nowoczesna firma oferująca pożyczki ratalne 100% przez internet. Firma cieszy się dobrymi opiniami wśród pożyczkobiorców, co świadczy o tym, że są oni zadowoleni ze współpracy z tym serwisem. 

Jak wnioskować o pożyczkę Ratkomat?

 1. Złóż wniosek pożyczkowy
 2. Wybierz preferowaną kwotę pożyczki
 3. Uzupełnij dane osobowe we wniosku
 4. Wykonaj przelew weryfikacyjny
 5. Poczekaj na odpowiedź pożyczkodawcy

ZALETY

advantage
Łatwe wnioskowanie
advantage
Przejrzyste warunki złożenia wniosku
advantage
Szybka decyzja pożyczkowa

WADY

disadvantage
Weryfikacja w bazach dłużników
disadvantage
Niska kwota maksymalna pożyczki

Dodaj komentarz

piktogram medal pierwsze miejsce

RANKING POŻYCZEK – Październik 2020

piktogram medal pierwsze miejsce

Porady finansowe

Co zrobić, jeśli nie mam środków na spłatę pożyczki?

Spłacasz kredyt, ale zabrakło Ci środków, aby uregulować najbliższą ratę? Zastanawiasz się, skąd wziąć pieniądze na zapł...

Ile kosztuje prawo jazdy? Sprawdź wszystkie opłaty!

Marzysz o zapisaniu się na kurs prawa jazdy, ale nie wiesz, czy to przedsięwzięcie na Twoją kieszeń? Sprawdź, ile kosztu...

Jak oszczędzać na studiach? Sposoby na tanie życie studenckie!

„Jak oszczędzać na studiach?” to chyba jedno z najczęściej wyszukiwanych przez studentów haseł w Google. Studenckie życi...

Jak kupować na OLX, by nie paść ofiarą oszustwa?

Planujesz zrobić swoje pierwsze zakupy za pośrednictwem serwisu OLX? Obawiasz się, że sprzedawca nie wyśle Ci zakupioneg...

Kiedy warto skorzystać z faktoringu?

Słyszałeś o usłudze faktoringu, lecz zastanawiasz się, czy będzie ona dla Ciebie odpowiednia? Nie wiesz, w jakich sytuac...

WIĘCEJ
newsletter