title

200 zł premii z Kontem Przekorzystnym Banku Pekao S.A.!

Bank Pekao S.A. nie zwalnia tempa! Oferuje kolejną promocję swojego flagowego produktu! Za założenie Konta Przekorzystnego za pomocą selfie możesz tym razem otrzymać nawet 200 zł premii! Sprawdź, co warto wiedzieć o tej promocji i jak do niej dołączyć.

 

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji Banku Pekao możesz skorzystać, jeśli:

 • masz ukończone 18 lat,
 • w okresie od 1 stycznia 2020 roku nie byłeś posiadaczem ani współposiadaczem rachunku płatniczego, konta osobistego lub lokaty terminowej w Banku Pekao,
 • podpiszesz umowę o konto osobiste.

Otwórz darmowe Konto Przekorzystne i odbierz bonus 200 zł!


Jaka jest nagroda w promocji?

Jak już wspomniałam, nagrodą w promocji jest premia pieniężna, która łącznie może wynieść 200 zł. Premia wypłacana jest na konto osobiste. Możesz więc ją spożytkować w dowolny sposób, np. udając się na wymarzone zakupy! Nagrodę otrzymasz w dwóch transzach.

Jaki produkt trzeba założyć?

Warunkiem przystąpienia do promocji jest założenie konta osobistego. Mowa tu o świetnym rachunku, jakim jest Konto Przekorzystne. Rachunek jest bezwarunkowo darmowy dla osób poniżej 26 roku życia. Jeśli jednak jesteś starszy, nic się nie martw! Konto również może być darmowe, ale pod warunkiem spełnienia warunków banku. Sprawdź, jak wyglądają opłaty za ten rachunek. 

 

Otrzymaj premię za Konto Przekorzystne Banku Pekao S.A.!

 

Konto Przekorzystne Banku Pekao – opłaty za konto

 • 0 zł – opłata za otwarcie rachunku,
 • 0/ 6 zł – opłata za prowadzenie konta, jeśli zasilisz je kwotą min. 500 zł oraz wykonasz min. 1 transakcję kartą do konta lub przez PeoPay w miesiącu/ w pozostałych przypadkach,
 • 0/ 3 zł – opłata za kartę, jeśli zasilisz je kwotą min. 500 zł oraz wykonasz min. 1 transakcję kartą do konta lub przez PeoPay w miesiącu/ w pozostałych przypadkach,
 • 0 zł – wypłata z bankomatów własnych,
 • 0 zł/ 2%, min. 5 zł – wypłata z bankomatów obcych, jeśli zasilisz je kwotą min. 500 zł oraz wykonasz min. 1 transakcję kartą do konta lub przez PeoPay w miesiącu/ w pozostałych przypadkach,
 • 0 zł – przelewy internetowe.

 

Jak zdobyć nagrodę w promocji Banku Pekao?


By zgarnąć bonus, musisz spełnić poniższe czynności, których bank wymaga. Pamiętaj, by trzymać się wyznaczonych terminów, ponieważ są one kluczowe w uzyskaniu nagród!

1. Do 30 listopada 2022 roku: otwórz Konto Przekorzystne z kartą debetową za pomocą tego wniosku lub aplikacji PeoPay oraz podpisz umowę o konto z wykorzystaniem biometrii.
Przygotuj swój dowód osobisty, zrób selfie i... gotowe! :) W ten sposób potwierdzisz swoją tożsamość! Umowa zostanie zawarta w aplikacji PeoPay lub online.

Już za samo założenie konta otrzymasz premię w wysokości 50 zł!

2. Przez kolejne 3 miesiące od dnia przystąpienia do promocji:

 • wykonaj min. 5 płatności kartą debetową lub smartfonem (za pomocą PeoPay) w każdym z miesięcy,
 • zaloguj się do aplikacji mobilnej min. 1 raz w każdym miesiącu.

  Za każdy miesiąc, w którym dokonasz płatności bezgotówkowych, otrzymasz 50 zł premii, co łącznie da kwotę 150 zł!


Za spełnienie powyższych czynności bank wypłaci Ci premię w wysokości 200 zł! Nagroda za aktywność na rachunku zostanie wypłacona do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia wszystkich warunków.


Otwórz Konto Przekorzystne i zgarnij 200 zł premii!

 
8% na Koncie Oszczędnościowym

To jednak nie wszystko! Dodatkowym bonusem jest atrakcyjne oprocentowanie rachunku oszczędnościowego. Konto Oszczędnościowe Banku Pekao S.A. oferuje oprocentowanie 8% dla środków do 100 000 zł. Okres obowiązywania wynosi 3 miesiące od dnia zawarcia umowy o konto. Produkt dostępny jest dla nowych klientów banku lub obecnych klientów, którzy posiadają niskie saldo rachunków.

Czy warto skorzystać z promocji Konta Przekorzystnego?

Tak, tak, tak – promocje Banku Pekao S.A. są naprawdę ciekawe. W obecnej edycji możesz zgarnąć 200 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego za pomocą selfie i dokonanie płatności kartą. Proste, prawda? Jeśli potrzebujesz dodatkowych środków na drobne wydatki lub zbierasz oszczędności na wakacje, warto skorzystać z tej promocji. Pamiętaj, że jest ona przeznaczona dla nowych klientów, czyli tych, którzy nie posiadali konta w tym banku w okresie od 1 stycznia 2022 roku.

Skorzystasz? :)

piktogram medal pierwsze miejsce

RANKING POŻYCZEK – Kwiecień 2024

Dodaj komentarz

newsletter