title

Credit Agricole: odbierz 555 zł premii za konto!

Credit Agricole oferuje promocję, w której sam możesz wybrać, które warunki spełnić, by zyskać bonus! Premia pieniężna wynosi maks. 555 zł. Sprawdź szczegóły i wybierz prezent dla siebie!

Konto dla Ciebie Credit Agricole to rachunek dla osób szukających nowoczesnego rachunku z niskimi opłatami, które można zredukować do zera! Bank dodatkowo oferuje ciekawą premię – do 555 zł w gotówce za założenie konta i aktywność! Co musisz zrobić, by zyskać bonus?

 

Otwórz konto Credit Agricole w promocji!

 

Promocja dla osób, które nigdy z niej nie korzystały

Credit Agricole stawia dwa warunki, które trzeba spełnić, by móc przystąpić do promocji. Nigdy wcześniej nie mogłeś brać udziału w promocji tego banku polegającej na przeniesieniu rachunku z innego banku oraz nie miałeś konta w banku Credit Agricole od 31 grudnia 2020 roku.

 

Jaki produkt trzeba założyć?

Warunkiem udziału w promocji jest otwarcie konta osobistego, a mianowicie Konta dla Ciebie banku Credit Agricole. To nowoczesny rachunek, który umożliwia płatności mobilne BLIK, Google Pay oraz Apple Pay, a także obsługę przez innowacyjną aplikację i bankowość online. Ile kosztuje to konto?

 

Konto dla Ciebie Credit Agricole – opłaty za konto

 • 0 zł – otwarcie rachunku,
 • 0 zł – prowadzenie rachunku, jeśli co miesiąc zapewnisz wpływy na konto w wysokości min. 1 000 zł oraz wykonasz min. 1 transakcję kartą do konta lub BLIK-iem; w przeciwnym razie zapłacisz 7 zł,
 • 0 zł – opłata za użytkowanie karty, jeśli co miesiąc zapewnisz wpływy na konto w wysokości min. 1 000 zł oraz wykonasz min. 1 transakcję kartą do konta lub BLIK-iem; w przeciwnym razie zapłacisz 9 zł,
 • 0 zł – wypłata z bankomatów Credit Agricole,
 • 0 – wypłata z bankomatów obcych, jeśli w poprzednim miesiącu wykonałeś min. 1 transakcję kartą lub BLIK-iem oraz zapewniłeś wpływy na konto na kwotę min. 1 000 zł; w przeciwnym razie zapłacisz 5 zł za każdą wypłatę,
 • 7/ 10 zł – pakiet darmowych wypłat z bankomatów za granicą/ wypłata z bankomatów zagranicznych,
 • 0 zł – przelewy online,
 • 7 zł – przelew natychmiastowy online.

 

Jak wziąć udział w promocji Credit Agricole?

Jak zdobyć dodatkowe środki od Credit Agricole? Poniżej znajdziesz instrukcję!

 1. Do 31 grudnia 2022 roku: otwórz konto, korzystając z tego wniosku.

 2. Zapewnij wpływ na konto w kwocie min. 300 zł.

  Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz premię w wysokości 55 zł.

W kolejnym kroku sam zdecyduj, ile chcesz zarobić, korzystając z konta.

By otrzymać premię w wysokości 50 zł:

 • przez kolejne 6 miesięcy płać kartą, telefonem (Apple Pay, Google Pay), zegarkiem lub BLIK-iem, wykonując min. 3 płatności bezgotówkowe w miesiącu,

 • bank zwróci Ci 3% łącznej wartości Twoich miesięcznych płatności - maks. 8,35 zł miesięcznie, co przez pół roku da razem 50 zł.

By otrzymać premię w wysokości 150 zł:

 • przez kolejne 12 miesięcy płać kartą, telefonem (Apple Pay, Google Pay), zegarkiem lub BLIK-iem, wykonując min. 5 płatności bezgotówkowych w miesiącu,

 • bank zwróci Ci 3% łącznej wartości Twoich miesięcznych płatności - maks. 12,50 zł miesięcznie, co przez rok da razem 150 zł.

By otrzymać premię w wysokości 500 zł:

 • przez kolejne 20 miesięcy płać kartą, telefonem (Apple Pay, Google Pay), zegarkiem lub BLIK-iem, wykonując min. 10 płatności bezgotówkowych w miesiącu,

 • bank zwróci Ci 3% łącznej wartości Twoich miesięcznych płatności - maks. 25 zł miesięcznie, co razem wyniesie 500 zł.

Uwaga! Pod uwagę nie będą brane płatności mobilne w kasynach, zakładach bukmacherskich, instytucjach finansowych, u brokerów ubezpieczeniowych oraz przekazy pieniężne i doładaowania portfeli cyfrowych (np. Revolut).

Otwórz promocyjne Konto dla Ciebie


Dodatkowy bonus: 8% na lokacie mobilnej!

To nie wszystko, otwierając Konto dla Ciebie, możesz również założyć Lokatę mobilną dla nowych klientów. Obecnie zyskasz oprocentowanie równe 8% dla kwoty od 1 000 do 75 000 zł przez rok od otwarcia konta!

Promocja skierowana jest do osób, które po 31 grudnia 2020 r. nie miały konta w Credit Agricole.

Otwórz promocyjne Konto dla Ciebie

 

Czy warto skorzystać z promocji Credit Agricole?

Oczywiście, kto nie chciałby przygarnąć 555 zł premii? :) W przypadku tej promocji musisz niestety uzbroić się w cierpliwość, ponieważ bonusy zbiera się przez cały rok, a nawet dłużej! 

Co sądzisz o tej promocji? Skorzystasz z niej?

piktogram medal pierwsze miejsce

RANKING POŻYCZEK – Luty 2024

Dodaj komentarz

Komentarze:

Sławek

Odradzam. Spełniłem wszystkie warunki promocji 500 w lipcu i sierpniu (konto założone w czerwcu). Do września nic się nie działo, więc zadzwoniłem i uznano mi reklamację za lipiec. CA przelało 50 za otwrcie konta i 25 maksymalnej kwoty prowizji. Sierpień (25 zysku) mieli rozliczyć do końca września. Do dziś nic się nie dzieje... Ale, oczywiście, opłaty i prowizje są pobierane ode mnie co do dnia.

Odpowiedz

Paweł

Ktoś zwrócił uwagę na włączany pakiet sms za 5zł/m-c ? Pakiet jest włączany bez jakiejkolwiek wiedzy, a po zapytaniu via internet odpowiedzieli, że mogłem przeczytać o tym w cenniku załączonym do umowy :-)))

Odpowiedz

newsletter