title

Finbo – pożycz do 5 000 zł za darmo!

Finbo to kolejna ofert promocyjna! Pożyczkodawca oferuje aż 5 000 zł za darmo. Co należy zrobić, by skorzystać z zerowego oprocentowania i nie zapłacić prowizji? Sprawdź wszelkie szczegóły związane z wnioskowaniem o darmową pożyczkę Finbo!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA


PROMOCJA: Darmowa pożyczka do 5 000 zł! RRSO = 0%

 

Kto może wziąć udział w promocji Finbo?

 • Promocja skierowana jest do nowych klientów firmy Finbo
 • Pożyczka jest odpowiednia dla osób, które chcą pożyczyć od 200 do 5 000 zł za darmo
 • Promocja dla osób, które są w stanie oddać swoje zobowiązanie w terminie

 

Do kiedy trwa promocja Finbo?

Promocja trwa do odwołania. Możesz więc złożyć wniosek o promocyjną pożyczkę w dowolnym terminie.


Na czym polega promocja Finbo?

Promocja jest naprawdę warta uwagi. Finbo ma w swojej ofercie darmową pożyczkę. Co to oznacza? Jeśli chcesz pożyczyć dodatkowe środki w kwocie od 200 do 5 000 zł z okresem spłaty na okres od 1 do 30 dni, w Finbo nie zapłacisz żadnych dodatkowych kosztów! Oddasz więc tylko tyle, ile pożyczyłeś. Pożyczkodawca obniża koszty oprocentowania i prowizji do zera!


Reprezentatywny przykład dla Pierwszej Promocyjnej Pożyczki w przypadku terminowej spłaty:
jednorazowa opłata rejestracyjna wynosi 0,01 zł, pożyczka 1 900 zł na 30 dni (Promocyjne Warunki Spłaty) RRSO wynosi 0%; całkowita kwota pożyczki: 1 900 zł; oprocentowanie stałe: 0 %; całkowity koszt pożyczki: 0 zł, w tym: prowizja 0 zł, odsetki 0 zł; okres obowiązywania umowy: 30 dni; całkowita kwota do spłaty: 1900 zł.


WNIOSKUJ O DARMOWĄ POŻYCZKĘ FINBO!

 

Jakie warunki należy spełnić, by skorzystać z promocji Finbo? 

Warunki promocji są bardzo proste. Przede wszystkim, oferta ta skierowana jest tylko do nowych klientów Finbo. Jeśli więc nigdy wcześniej nie korzystałeś z dodatkowej gotówki od Finbo, ta promocja jest dla Ciebie! Pamiętaj jednak, że nie pokryjesz żadnych kosztów związanych z pożyczką, spełniając jeden bardzo ważny warunek – musisz oddać zadłużenie w dokładnie wyznaczonym terminie. Wystarczy jeden dzień zwłoki, by firma naliczyła odsetki. Pilnuj więc terminu, by pożyczka rzeczywiście była darmowa.

 

Jak skorzystać z promocji Finbo?

 1. Złóż wniosek o promocyjną pożyczkę Finbo:
  - uzupełnij parametry pożyczki: wybierz preferowaną kwotę i okres spłaty,
  - kliknij przycisk WEŹ POŻYCZKĘ.

 2. Wpisz swoje dane osobowe i kontaktowe.

 3. Wykonaj przelew weryfikacyjny na kwotę 1 grosz.

 4. Poczekaj na odpowiedź pożyczkodawcy.

 5. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji pożyczkowej, środki znajdą się na Twoim koncie osobistym.

 

Nie spłaciłeś pożyczki w terminie? Sprawdź, co Cię czeka

Niestety, wystarczy jeden dzień zwłoki, by firma naliczyła dodatkowe koszty za nieterminową spłatę. Wówczas Finbo naliczy prowizję oraz odsetki. Dlatego bardzo ważne jest, byś spłacił pożyczkę maksymalnie w ostatnim dniu spłaty podanym w harmonogramie.

 

Reprezentatywny przykład dla Pierwszej Promocyjnej Pożyczki w przypadku braku terminowej spłaty: Jednorazowa opłata rejestracyjna wynosi 0,01 zł. Pożyczka 2100 zł na 30 dni (standardowe warunki) RRSO wynosi 1971,40%; całkowita kwota pożyczki: 2100 zł; oprocentowanie w skali roku: 10%; całkowity koszt pożyczki: 594,05 zł, w tym: Prowizja 576,79 zł, Odsetki 17,26 zł; okres obowiązywania umowy: 30 dni; całkowita kwota do spłaty: 2 694,05 zł. Kalkulacje sporządzone na dzień 6.12.2019.

 

Czy warto skorzystać z pożyczki Finbo?

Promocja Finbo to jedna z najlepszych ofert na rynku. Możesz pożyczyć nawet 5 000 zł za darmo! Firma przycina koszty prowizji i odsetki aż do zera. Jednym słowem - taniej już się nie da, dlatego, jeśli szukasz dodatkowych środków, masz teraz świetną okazję, by pożyczyć gotówkę na wymarzony cel, nie płacąc przy tym żadnych kosztów dodatkowych. Jeśli jesteś zainteresowany, złóż wniosek online: weź pożyczkę Finbo za 0 zł!

 

piktogram medal pierwsze miejsce

RANKING POŻYCZEK – Maj 2022

Dodaj komentarz

newsletter