title

Do 6 000 zł za darmo! Sprawdź ofertę Szybka Gotówka

Uwaga! To najlepsza oferta darmowej pożyczki, jaką możesz obecnie spotkać na polskim rynku. Szybka Gotówka oferuje finansowanie w kwocie do 6 000 zł całkowicie za darmo! Sprawdź, kto może skorzystać z oferty promocyjnej i jak złożyć wniosek bez wychodzenia z domu.

PROMOCJA: Darmowa pożyczka do 6 000 zł! RRSO = 0%

 

Kto może wziąć udział w promocji Szybka Gotówka?

 • Promocja przeznaczona dla nowych klientów Szybka Gotówka
 • Pożyczka dla osób, które szukają finansowania w kwocie od 300 do 6 000 zł
 • Tylko dla osób, które oddadzą swoje zobowiązanie w terminie!

 


Do kiedy trwa promocja Szybka Gotówka?

Promocja nie jest ograniczona czasowo! Możesz więc z niej skorzystać w dowolnej chwili.

 

Na czym polega promocja Szybka Gotówka?

Darmowa pożyczka bez wychodzenia z domu? Szybka Gotówka oferuje promocyjną pożyczką w kwocie od 300 do 6 000 zł bez żadnych dodatkowych kosztów! Oddajesz dokładnie tyle, ile pożyczasz! Co więcej, okres spłaty również jest niestandardowy i naprawdę długi – wynosi od 1 do 65 dni. Zerowa prowizja i brak oprocentowania dotyczy tylko pierwszej pożyczki spłaconej terminowo. Pamiętaj, że ostateczna decyzja pożyczkowa zależy od Twojej zdolności kredytowej.

 

Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki:

Dla pożyczki w wysokości 1 000,00 zł na okres 65 dni, RRSO wynosi 0%, stopa oprocentowania pożyczki 0% rocznie, prowizja 0,00 zł. Całkowita kwota do zapłaty 1000,00 zł. 

 

ZŁÓŻ WNIOSEK O DARMOWĄ POŻYCZKĘ SZYBKA GOTÓWKA

 

Jakie warunki należy spełnić, by skorzystać z promocji Szybka Gotówka?

Skorzystanie z pierwszej darmowej pożyczki Szybka Gotówka wiąże się ze spełnieniem kilku wymagań pożyczkodawcy. Możesz otrzymać pożyczkę, jeśli jesteś obywatelem Polski, masz ukończone 18 lat, masz aktywny numer telefonu, adres e-mail, dysponujesz kontem bankowym w jednym z polskich banków oraz nie posiadasz zaległości w spłacie pożyczek i kredytów. W procesie wnioskowania będziesz zobowiązany wykonać przelew weryfikacyjny na kwotę 1 grosza.

Pamiętaj, że pożyczka będzie dla Ciebie darmowa tylko wtedy, gdy oddasz ją w terminie! Każdy dzień zwłoki będzie skutkował naliczeniem odsetek karnych. Postaraj się więc, by dysponować daną kwotą i oddać środki maks. po 65 dniach.

 

Jak skorzystać z promocji Szybka Gotówka?

Skorzystanie z promocji Szybkiej Gotówki jest naprawdę proste. Oto, co musisz zrobić:

 1. Złóż wniosek o promocyjną pożyczkę Szybka Gotówka:
  - wybierz kwotę oraz okres spłaty pożyczki (maks. 6 000 zł na 61 dni),
  - uzupełnij dane niezbędne do udzielenia pożyczki.

 2. Potwierdź dane, wykonując przelew weryfikacyjny.

 3. Poczelak na odpowiedź pożyczkodawcy.

 4. Oddaj pożyczone środki w terminie!

 

A co, jeśli nie uda Ci się spłacić pożyczki w terminie?

Jak już wspomniałam, każdy dzień zwłoki to dodatkowe koszty. Jeśli jednak wiesz, że nie uda Ci się uzbierać pożyczonej kwoty w ciągu maks. 65 dni, będziesz musiał spłacić pożyczkę z oprocentowaniem rocznym równym 8% oraz prowizją, której wysokość jest uzależniona od wysokości pożyczonych środków. Przykładowo, pożyczając 6 000 zł na 65 dni, prowizja wyniesie Cię ok. 900 zł, zaś odsetki ok. 80 zł.

 

Reprezentatywny przykład dla kolejnej pożyczki:

Dla pożyczki w wysokości 10 000,00 zł na okres 65 dni RRSO wynosi 135%, stopa oprocentowania - 8% rocznie, prowizja 1 500,20 zł. Całkowita kwota do zapłaty 11 642,55 zł. 

 

Czy warto skorzystać z oferty Szybka Gotówka?

Oj tak! Nie ma na rynku pożyczkowym darmowej pożyczki z tak wysoką kwotą maksymalną i tak długim okresem spłaty. Jeśli więc potrzebujesz szybkiej pożyczki bez dodatkowych kosztów, śmiało złóż wniosek o finansowanie udzielane przez firmę Szybka Gotówka.

Pamiętaj jednak, by być terminowym i nie odkładać spłaty zobowiązania.

piktogram medal pierwsze miejsce

RANKING POŻYCZEK – Maj 2022

Dodaj komentarz

newsletter