title

Santander Bank Polska: odbierz 400 zł premii!

Darmowe konto i premia pieniężna w wysokości nawet 400 zł? A może dodatkowa gotówka za polecenie konta? Taką promocję oferuje Santander Bank Polska! To jednak nie wszystko! Dodatkowym bonusem jest premia w wysokości 300 zł jako zwrot płatności za rachunki. Co musisz zrobić? Załóż bezpłatne Konto Jakie Chcę i aktywnie z niego korzystaj. Sprawdź szczegóły i ciesz się dodatkową kasą na drobne wydatki!


Jeśli szukasz dobrego rachunku bankowego, przyjrzyj się ofercie Santander Banku Polska. Znajdziesz w niej darmowe konto, za którego założenie i użytkowanie możesz zgarnąć łącznie 350 zł premii!

Kto skorzysta z promocji Santander Banku Polska?

Santander Bank Polska kieruje promocję do swoich nowych klientów. Możesz z niej skorzystać, jeśli: jesteś osobą pełnoletnią, jesteś obywatelem Polski i zamieszkujesz na terenie naszego kraju oraz od min. 1 maja 2021 roku nie miałeś w Santander Banku Polska konta oszczędnościowo-rozliczeniowego, ani nie byłeś współwłaścicielem rachunku, a od 1 kwietnia 2019 roku nie brałeś udziału w promocjach organizowanych przez ten bank.

 

Jaki produkt trzeba założyć?

Warunkiem przystąpienia do promocji jest otwarcie rachunku Konto Jakie Chcę. To świetny produkt, do którego sam możesz wybrać preferowane funkcjonalności: darmowe wypłaty z bankomatów w Polsce lub za granicą, konto i kartę wielowalutową czy konto oszczędnościowe. Bank umożliwia szereg płatności mobilnych: BLIK, Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay, FitbitPay oraz HCE. Ile kosztuje Konto Jakie Chcę?

Otwórz Konto Jakie Chcę w promocji!

 

Konto Jakie Chcę – opłaty za konto

 • 0 zł – otwarcie rachunku,
 • 0/ 6 zł – prowadzenie rachunku pod warunkiem zasilenia konta kwotą min. 500 zł miesięcznie oraz dokonania min. 1 płatności kartą lub BLIK-iem/ w przeciwnym razie,
 • 0/ 8 zł – opłata za użytkowanie karty pod warunkiem zasilenia konta kwotą min. 500 zł miesięcznie oraz dokonania min. 1 płatności kartą lub BLIK-iem/ w przeciwnym razie,
 • 0 zł – wypłata z bankomatów Santander Banku Polska,
 • 0 zł – wypłata BLIK-iem,
 • 5/ 7 zł – wypłata z bankomatów obcych/ pakiet darmowych wypłat z bankomatów w kraju,
 • 9/ 10 zł – pakiet darmowych wypłat z bankomatów za granicą/ wypłata z bankomatów zagranicznych,
 • 0 zł – przelewy online,
 • 0 zł – przelewy natychmiastowe online.

 
Konto jest darmowe dla osób poniżej 26 roku życia!

Jak wziąć udział w promocji Santander Banku Polska?

 
Chcesz zyskać 300 zł premii za otwarcie konta Santander Banku Polska? Sprawdź, co musisz zrobić!

 1. Do 30 września 2022 roku: złóż wniosek oraz podpisz umowę o Konto Jakie Chcę wraz z kartą do konta i usługami Santander online

  *Jeśli chcesz otrzymać dodatkowe 50 zł, otwórz konto z dedykowanego linku polecającego!
   Korzystając z programu poleceń, otrzymasz extra 50 zł premii.

 2. Do 10 października 2022 roku: podpisz umowę o konto. Wszelkie dokumenty dostarczy Ci kurier.

  Pamiętaj, by wyrazić zgody marketingowe!

 3. Do 31 października 2022 roku: zaloguj się min. 1 raz do aplikacji Santander mobile.


  Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz 100 zł. Premia trafi na Twoje konto do 30 listopada 2022 r.


 4. Przez trzy kolejne miesiące następujące po otwarciu konta (np. w listopadzie i grudniu 2022 r. oraz styczniu 2023 r.):
  - zapewnij wpływ na konto w łącznej kwocie min. 1 000 zł miesięcznie,
  - wykonaj min. 1 transakcję bezgotówkową kartą na kwotę min. 10 zł w każdym miesiącu,
  - min. 1 raz zaloguj się do aplikacji Santander mobile.

  Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz 200 zł premii pieniężnej! Nagroda zostanie wypłacona do 28 lutego 2023 roku.

  Skorzystaj z promocji Santander Banku Polska!

  Do 31 października 2022 roku: 
  - dodaj jeden dowolny cel w ramach usługi Moje Cele w usługach Santander online i rozpocznij metodę oszczędzania „Końcówki transakcji”
  - zgromadź w ramach tego celu min. 50 zł do 28 lutego 2023 roku.

Za spełnienie ostatnich warunków promocji otrzymasz kartę podarunkową na Allegro o równowartości 100 zł.
Łącznie możesz więc zyskać 400 zł.


Do 300 zł zwrotu za rachunki


Dodatkowa oferta promocyjna to zwrot części płatności za rachunku. Jeśli swoje comiesięczne płatności będziesz wykonywał z Konta Jakie Chcę, bank nagrodzi Cię zwrotem w wysokości 1% zapłaconej kwoty (maks. 25 zł miesięcznie). Rocznie możesz więc otrzymać zwrot równy 300 zł!

 

Czy warto skorzystać z promocji Santander Banku Polska?


Zdecydowanie: łącznie możesz zgarnąć 300 zł premii pieniężnej, którą możesz przeznaczyć na dowolny cel oraz 100 zł w formie karty podarunkowej do wykorzystania na Allegro. Warunki do spełnienia są proste, podstawą jest trzymanie się harmonogramu promocji i wykonanie wszystkich zadań w wyznaczonych terminach. Powodzenia :)

piktogram medal pierwsze miejsce

RANKING POŻYCZEK – Luty 2024

Dodaj komentarz

Komentarze:

Pio

Zapraszam do skorzystania z mojego aktualnego kodu polecenia dla XII edycji programu poleceń w trakcie zakładania konta: 1013953236 Spełniam wszystkie warunki programu poleceń dzięki temu masz pewność, że otrzymasz premię w wysokości 50 zł za otwarcie konta przy użyciu mojego kodu polecenia (aby otrzymać premię po otwarciu konta należy się przynajmniej raz zalogować do bankowości internetowej Santander lub przynajmniej raz do aplikacji mobilnej banku, jak również wydać kartą debetową min. 300 zł) Pozdrawiam i dziękuję.

Odpowiedz

Adriana

Franek, bank wyklucza tylko osoby, które przed 1 lipca 2020 r. posiadały konto osobiste - mając konto oszczędnościowe, możesz więc wziąć udział w promocji :) Pamiętaj, by skorzystać ze specjalnego linku promocyjnego, który znajdziesz w tym artykule.

Odpowiedz

Franek

Czy jezeli posiadam w Santander wyłącznie rachunek oszczędnościowy (konto oszczędnościowe) to moge skorzystać z tej promocji?

Odpowiedz

Gregorius

W formularzu jest miejsce na kod polecenia, który pozwoli Wam zdobyć dodatkowe 50 zł

Odpowiedz

newsletter