title

Alior Bank: otwórz konto osobiste i zyskaj 200 zł bonusu!

Czy nie chciałbyś przygarnąć 200 zł na drobne wydatki? Chyba znam odpowiedź... Teraz możesz zyskać ciekawą premię w promocji Alior Banku. Zakładając Konto Jakże Osobiste i spełniając warunki aktywności, możesz zyskać właśnie 200 zł premii...WOW! Sprawdź, jakie warunki należy spełnić, by cieszyć się bonusem.

 

Kto może zostać uczestnikiem promocji?

Promocja Alior Banku skierowana jest wyłącznie do nowych klientów. Możesz śmiało z niej skorzystać, jeśli spełniasz poniższe warunki:

 • od min. 24 miesięcy nie byłeś posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego, rachunku walutowego lub karty kibica w Alior Banku.

  Uwaga! Jeśli posiadasz jakikolwiek rachunek w banku T-Mobile Usługi Bankowe, nie jesteś wykluczony ze skorzystania z promocji.

Jaka jest nagroda w promocji?

Nagroda w najnowszej promocji Alior Banku jest naprawdę dobra. Możesz zgarnąć aż 200 zł premii, którą możesz przeznaczyć na dowolny cel. To naprawdę spory bonus, który jest rzadko oferowany przez banki. Warunkiem otrzymania gotówki jest wnioskowanie i otwarcie Konta Jakże Osobistego wraz z kartą debetową oraz spełnienie kilku prostych warunków aktywności, które zostały szczegółowo opisane w poniższych punktach. 

 

Otwórz Konto Jakże Osobiste i zgarnij 200 zł w gotówce

 

Jaki produkt trzeba założyć?

Jak już wspomniałam, warunkiem przystąpienia do promocji jest złożenie wniosku o Konto Jakże Osobiste Alior Banku. To flagowy produkt banku, który może być całkowicie darmowy. Nic nie zapłacisz za jego otwarcie i prowadzenie, jeśli masz mniej niż 26 lat. W przeciwnym razie, musisz spełnić warunek banku, by nic nie płacić za rachunek. Konto Jakże Osobiste będzie darmowe, jeśli co miesiąc zapewnisz jednorazowy wpływ w kwocie min. 1 500 zł. Dobra wiadomość jest taka, że wpływ może pochodzić z Twojego konta w innym banku. Możesz więc przelać część swojego wynagrodzenia na konto w Alior Banku, by spełnić warunek i cieszyć się brakiem opłat! Poniżej znajdziesz zestawienie najważniejszych opłat za konto.


Alior Bank Konto Jakże Osobiste – opłaty za konto

 • 0 zł – otwarcie konta,
 • 0 zł prowadzenie rachunku bankowego pod warunkiem zapewnienia miesięcznego, jednorazowego wpływu na kwotę min. 1 500 zł; w przeciwnym razie zapłacisz za konto 10 zł miesięcznie,
 • 0 zł opłata za użytkowanie karty do konta pod warunkiem wykonania płatności bezgotówkowych na kwotę min. 300 zł miesięcznie; w przeciwnym razie zapłacisz za kartę 5 zł miesięcznie,
 • 0 zł wypłata gotówki z bankomatów Alior Banku,
 • 2,5 zł  wypłata gotówki z pozostałych bankomatów w Polsce,
 • 0 zł przelewy internetowe,
 • 0 zł – dwie pierwsze korzyści do konta w pakiecie; za każdą pozostałą korzyść zapłacisz 3,50 zł miesięcznie.

  Możesz wybrać korzyści odpowiadające Twoim potrzebom. Oto lista dostępnych korzyści:

  1. zwrot 1% płatności mobilnych (maks. 20 zł miesięcznie)
  2. 3% na koncie oszczędnościowym (do 20 000 zł)
  3. płatności kartą bez kosztów przewalutowania
  4. pakiet 5 darmowych przelewów natychmiastowych
  5. darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce
  6. bezpłatne wypłaty z bankomatów za granicą
  7. pakiet 30 darmowych powiadomień SMS o zdarzeniach na rachunku
  8. atrakcyjne warunku limitu na koncie (RRSO 13,04%)
  9. pomoc assistance: samochodowe/ medyczne/ domowe
  10. ubezpieczenie turystyczne pokrywające m.in. koszty leczenia
  11. punkty dla graczy (np. 1380 Riot Points w League od Legends)

Jak zdobyć nagrodę w promocji Alior Banku?

Sprawdź, co należy zrobić, by zdobyć premię 400 zł od Alior Banku!

 1. Do 31 grudnia 2021 roku: złóż wniosek o otwarcie Konta Jakże Osobistego wraz z kartą. Zrób to, korzystając z wniosku promocyjnego.

 2. W ciągu 30 dni od złożenia wniosku: podpisz umowę o konto i kartę. Możesz to zrobić na kilka sposobów: za pomocą wideorozmowy z doradcą, poprzez wykonanie przelewu weryfikacyjnego ze swojego innego konta lub otrzymując dokumenty za pośrednictwem kuriera.


Aby otrzymać premię pieniężną w wysokości 200 zł
:

Przez 4 kolejne miesiące:

 • wykonaj min. 1 transakcję bezgotówkową kartą do konta,
 • min. 1 raz zaloguj się do aplikacji Alior Mobilne.

Nagrodę w wysokości 50 zł otrzymasz w każdym z miesięcy, w którym spełnisz warunki. Łącznie możesz więc otrzymać 200 zł.

Skorzystaj z promocji Alior Banku i odbierz 200 zł premii!

 

Czy warto skorzystać z promocji Alior Banku?

Kto nie zechciałby zgarnąć 200 zł premii? Jeśli potrzebujesz dodatkowych środków, śmiało wnioskuj o Konto Jakże Osobiste. Promocja szczególnie się sprawdzi, jeśli będziesz korzystał z konta na co dzień. Spełniając warunki promocji, unikniesz opłat za konto i będzie ono całkowicie darmowe. Minusem jest zdecydowanie długi okres spełniania warunków, który trwa pół roku. Jeśli jednak jesteś cierpliwy i szukasz dobrego konta, na którym możesz zarobić, śmiało złóż wniosek :)

piktogram medal pierwsze miejsce

RANKING POŻYCZEK – Kwiecień 2024

Dodaj komentarz

newsletter