title

Kuki – pierwsza darmowa pożyczka do 5 000 zł!

Oferta promocyjna Kuki jest jedną z najlepszych okazji na rynku pożyczkowym! Firma oferuje darmową pierwszą pożyczką w kwocie aż do 5 000 zł. W jakim terminie możesz oddać zobowiązanie? Czy możesz skorzystać z tej promocji? Sprawdź!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

 

 

PROMOCJA: Wnioskuj o darmową pożyczkę do 5 000 zł! RRSO = 0%

 

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja obowiązuje do odwołania! Warto się jednak pospieszyć, gdyż firma może w dowolnym momencie skrócić lub wydłużyć czas trwania promocji.

 

Na czym polega promocja Kuki?


Kuki oferuje pierwszą darmową pożyczkę: przyznaje aż 100% rabatu na prowizję i odsetki kapitałowe przy wnioskowaniu o pierwsze finansowanie! Jeśli pożyczysz gotówkę w wysokości od 200 nawet do 5 000 zł nie zapłacisz żadnych dodatkowych kosztów! Co to oznacza? Kuki nie doliczy żadnych opłat za prowizję, odsetki czy udzielenie finansowania. Jeśli więc pożyczysz 5 000 zł, dokładnie tyle samo będziesz musiał oddać – 5 000 zł. Warunkiem jest terminowa spłata zobowiązania! Możesz wybrać okres spłaty od 1 do 30 dni.


Reprezentatywny przykład dla Pierwszej Promocyjnej Pożyczki w przypadku terminowej spłaty: jednorazowa opłata rejestracyjna wynosi 0,01 zł, pożyczka 1 800 zł na 30 dni (promocyjne warunki spłaty) RRSO wynosi 0%; całkowita kwota pożyczki: 1 800 zł; oprocentowanie stałe: 0 %; całkowity koszt pożyczki: 0 zł, w tym: prowizja 0 zł, odsetki 0 zł; okres obowiązywania umowy: 30 dni; całkowita kwota do spłaty: 1 800 zł.

ZŁÓŻ WNIOSEK O DARMOWĄ POŻYCZKĘ KUKI


Jakie warunki należy spełnić, by skorzystać z promocji Kuki?


Firma stawia tylko jeden warunek – musisz być nowym klientem firmy, by móc skorzystać z oferty promocyjnej. Oznacza to tyle, że nigdy wcześniej nie wnioskowałeś, ani nie otrzymałeś szybkiej pożyczki Kuki. Promocyjne finansowanie dotyczy środków do 5 000 zł. Jeśli potrzebujesz więcej, nie załapiesz się wówczas na brak opłat dodatkowych.


Jak skorzystać z promocji Kuki?


Skorzystanie z promocji Kuki jest banalnie proste. Sprawdź, jakie kroki musisz wykonać, by cieszyć się darmową pożyczką:

  1. Złóż wniosek o pożyczkę Kuki:
    - wybierz na suwakach interesującą Cię kwotę (od 200 do 5 000 zł) i okres spłaty (od 1 do 30 dni),
    - kliknij przycisk Weź pożyczkę.
  2. Uzupełnij dane we wniosku.
  3. Wykonaj przelew weryfikacyjny na kwotę 1 gr.
  4. Poczekaj na odpowiedź pożyczkodawcy.
  5. Ciesz się dodatkową gotówką i pamiętaj, by oddać ją w terminie :)


A co, jeśli nie uda Ci się spłacić pożyczki w terminie?


Wiesz, że nie spłacisz swojego zadłużenia w terminie? W takiej sytuacji stracisz możliwość skorzystania z warunków promocyjnych i braku opłat. Wówczas zostaniesz obciążony kosztami pożyczkowymi: odsetkami oraz prowizją. 


Reprezentatywny przykład dla Pierwszej Promocyjnej Pożyczki w przypadku braku terminowej spłaty: Jednorazowa opłata rejestracyjna wynosi 0,01 zł. Pożyczka 1 800 zł na 30 dni (standardowe warunki) RRSO wynosi 916,77%; całkowita kwota pożyczki: 1 800 zł; oprocentowanie w skali roku: 10 %; całkowity koszt pożyczki: 378 zł, w tym: prowizja 363,21 zł, odsetki 14,79 zł; okres obowiązywania umowy: 30 dni; całkowita kwota do spłaty: 2 178 zł.


Czy warto skorzystać z oferty Kuki?


Zdecydowanie warto! Pożyczając środki do 5 000 zł i oddając je w terminie, zyskasz brak opłat za prowizję i odsetki – oddasz dokładnie tyle, ile pożyczyłeś. Złóż wniosek i ciesz się dodatkowymi środkami na dowolny cel.

 

piktogram medal pierwsze miejsce

RANKING POŻYCZEK – Maj 2022

Dodaj komentarz

newsletter