title

Loteria kartowa Banku Pekao S.A. – do wygrania samochód i wiele innych nagród!

Ruszyła kolejna edycja loterii kartowej organizowanej przez Bank Pekao S.A. Posiadacze kart Mastercard oraz Maestro mogą spróbować swoich sił i szczęścia w loterii, w której główną nagrodą jest samochód hybrydowy. Sprawdź, co trzeba zrobić, by wziąć w niej udział!

Bank Pekao S.A. wystartował z kolejną edycją ciekawej loterii kartowej dla swoich obecnych i przyszłych klientów. Wystarczy zarejestrować swój udział w loterii i poczekać na rozdanie. A jest o co grać, bowiem nagrody w losowaniu są naprawdę atrakcyjne! Sprawdź szczegóły i weź udział już dziś.

Loteria kartowa Banku Pekao - szczegóły

Loteria skierowana jest do wszystkich posiadaczy co najmniej jednej karty płatniczej wydanej przez Bank Pekao S.A. Pod uwagę brane są karty Mastercard oraz Maestro. Ponadto, uczestnik musi być osobą pełnoletnią mieszkającą na terenie naszego kraju - może to być osoba fizyczna lub prowadząca jednoosobową działalność gospodarczą.

Jeśli nie masz jeszcze swojej karty, ale chciałbyś ją mieć - warto obecnie otworzyć Konto Przekorzystne Banku Pekao S.A., bowiem można skorzystać z promocji, w której gwarantowane jest otrzymanie 200 zł bonusu w formie premii pieniężnej oraz 7% w skali roku na koncie oszczędnościowym i 6% w skali roku na lokacie!

Konto Przekorzystne Banku Pekao S.A. - co warto wiedzieć?

Konto osobiste znajdujące się w ofercie Banku Pekao jest naprawdę dobrym rachunkiem. Przede wszystkim z uwagi na niskie lub zerowe opłaty za wykonywanie transakcji, ale również za cały szereg funkcjonalności. Przede wszystkim konto można otworzyć w szybki i prosty sposób za pomocą aplikacji mobilnej - metodą “na selfie”. Bank udostępnia również całą gamę płatności mobilnych: BILK, Apple Pay, Google Pay, Fitbit Pay oraz Garmin Pay, a także swoją własną aplikację PeoPay. Osoby, które lubią zagraniczne podróże, mogą skorzystać z karty wielowalutowej Mastercard/Visa Debit FX, by oszczędzić na kosztach związanych z transakcjami walutowymi.

Ile kosztuje Konto Przekorzystne Banku Pekao S.A.?

Opłaty za konto osobiste Pekao zasługują na oklaski. Bank zrezygnował z pobierania opłat za otwarcie i prowadzenie konta, dzięki czemu klient nie jest zobowiązany płacić za korzystanie ze swojego rachunku. Miesięczna opłata za kartę do konta wynosi 4 zł, ale w prostu sposób można ją zredukować do zera - wystarczy zapewnić w poprzednim miesiącu jednorazowy wpływ na konto w kwocie min. 500 zł oraz wykonać min. jedną płatność bezgotówkową kartą, Google Pay, Apple Pay lub PeoPay. Klienci, którzy nie ukończyli 26. roku życia są z tej opłaty automatycznie zwolnieni.

Koszty wypłaty gotówki z bankomatów za pomocą karty i BLIK wynoszą kolejno 0 zł dla wypłat z bankomatów własnych oraz 0 zł za dwie pierwsze wypłaty w miesiącu z bankomatów obcych, a także 2,3% min. 5 zł dla pozostałych wypłat.

Przelewy internetowe, jak i polecenia zapłaty oraz zlecenia stałe są bezpłatne, zaś przelew natychmiastowy wynosi 5 zł, a wypłata w oddziale banku 10 zł. Jeśli chcesz poznać więcej opłat i szczegółów, sprawdź naszą analizę, w której opisaliśmy Konto Przekorzystne Banku Pekao S.A.

Warto dodać, że otwierając konto w promocji, można otrzymać aż 200 zł premii za spełnienie warunków aktywności!

Otwórz Konto Przekorzystne Banku Pekao S.A.


Jakie są nagrody w loterii kartowej Banku Pekao?

Przejdźmy teraz do jednego z najważniejszych punktów. Czas bowiem zdradzić, jakie nagrody można wygrać, biorąc udział w loterii kartowej przygotowanej przez Bank Pekao S.A. Zwycięzcy, których losy zostaną wyłonione, zostaną obdarowani jedną z następujących nagród:

  • nagroda główna: samochód hybrydowy Toyota Yaris Cross,
  • SMART TV: 20 x telewizor Samsung UE43AU7122K,
  • laptopy: 20 x laptop Lenovo IdeaPad 3 15ADA05 15,6" AMD Ryzen 5 3500U - 8GB RAM - 256GB,
  • roboty sprzątające: 20 x iRobot Roomba i7,
  • soundbary: 20 x soundbar Samsung HW-Q600A,
  • smartfony: 10 x Realme 9 Pro+ 8/256,
  • 10 x karty przedpłacone o wartości 2 000 zł każda.

Jak widać powyżej, jest o co grać, bowiem nagrody są naprawde atrakcyjne. Choć nagroda główna przewidziana jest tylko dla jednego uczestnika, pozostałe fanty z pewnością także przypadną każdemu do gustu.

Jak wziąć udział w loterii kartowej Banku Pekao S.A.?

Zasady działania loterii są naprawdę proste. Wystarczy dopilnować terminu i spełniać wymogi uczestnictwa. Konieczne jest także wyrażenie zgody na otrzymywanie od banku informacji handlowych drogą elektroniczną.

*jeśli posiadasz więcej niż jedną kartę, wystarczy, że tylko raz zarejestrujesz swój udział

Każda powyższa aktywność będzie premiowana dodatkowymi losami, które wynoszą kolejno:

  • 10 losów - za zalogowanie się do aplikacji PeoPay,
  • 5 losów - za płatność smartfonem lub smartwatchem przy użyciu karty kredytowej Mastercard,
  • 1 los - za każdą płatność smartfonem lub smartwatchem przy użyciu karty debetowej Mastercard lub Maestro.

W loterii będą premiowane transakcje wykonane w dniach od 26 lipca do 3 października 2022 roku.

Co tydzień - od 11 sierpnia do 13 października 2022 roku - bank losuje 10 nagród II stopnia, tzn. laptopy, soundbary, roboty sprzątające, telewizory, smartfony oraz karty podarunkowe. Bank przewiduje dodatkowe losowanie 17 listopada 2022 roku, jeśli zdobywca któregoś z wcześniejszych losowań nie odbierze swojej nagrody. Nagroda główna, czyli samochód hybrydowy Toyota Yaris Cross, zostanie wylosowana 24 października 2022 roku.

Każdy uczestnik loterii kartowej może wygrać maksymalnie dwie nagrody - nagrodę główną oraz jedną nagrodę II stopnia. Bank powiadomi wygraną lub wygranego w terminie maksymalnie do pięciu dni roboczych od dnia losowania.

Jeśli więc jesteś posiadaczem karty Maestro lub Mastercard, nie zastanawiaj się - zgłoś udział w loterii już dzisiaj! Jeśli nie masz jeszcze rachunku i karty Banku Pekao S.A., warto otworzyć konto w obecnej promocji, w której można otrzymać aż 200 zł premii.

piktogram medal pierwsze miejsce

RANKING POŻYCZEK – Grudzień 2023

Dodaj komentarz

newsletter