title

Net Credit – pożycz 500 zł za darmo!

Szukasz darmowej pożyczki na niewielką kwotę? Świetnie się składa – Net Credit przygotował promocyjną ofertę dla nowych klientów. Możesz pożyczyć do 500 zł z okresem spłaty do 30 dni całkowicie za darmo! Sprawdź, co musisz zrobić, by skorzystać z darmowego finansowania!

PROMOCJA: Wnioskuj o darmową pożyczkę do 500 zł! RRSO = 0%

 

Kto może wziąć udział w promocji?


Promocja skierowana jest do nowych klientów Net Credit. Co to oznacza? Możesz wnioskować o darmową pożyczkę, jeśli nigdy dotąd nie korzystałeś z finansowania Net Credit. Promocja jest ważna do odwołania.

 

Na czym polega promocja Net Credit?


Warunki promocji są bardzo proste. Jeśli zdecydujesz się na pożyczkę w kwocie do 500 zł, nie zapłacisz żadnych dodatkowych kosztów! Możesz skorzystać z promocyjnej pożyczki w kwocie od 100 do 500 zł z okresem spłaty wynoszącym od 7 do 30 dni. Podstawowym warunkiem skorzystania z oferty promocyjnej jest zwrot wszystkich środków w terminie. Tylko wtedy pożyczka będzie darmowa. Każdy dzień zwłoki generuje odsetki i koszty dodatkowe, które będziesz zobowiązany pokryć.


Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki online:

Dla przykładowej pożyczki 500 zł na 30 dni (Promocyjne Warunki Spłaty): RRSO wynosi 0% (obliczone na dzień 28.04.2020); całkowita kwota pożyczki: 500 zł; oprocentowanie stałe w skali roku: 0%; całkowity koszt pożyczki: 0 zł, w tym: Prowizja 0 zł, Odsetki 0 zł; okres obowiązywania umowy: 30 dni; całkowita kwota do spłaty: 500 zł.

ZŁÓŻ WNIOSEK O DARMOWĄ POŻYCZKĘ NET CREDIT


Jakie warunki należy spełnić, by skorzystać z promocji Net Credit?


Warunek jest jeden: musisz być nowym klientem firmy Net Credit. Oferta skierowana jest do osób, które nie korzystały z pożyczki tej firmy. By otrzymać dodatkowe środki, musisz spełnić wymogi pożyczkodawcy, tj. mieć polskie obywatelstwo, mieścić się w przedziale wiekowym 20 - 70 lat, być posiadaczem konta osobistego w jednym z polskich banków, mieć aktywny numer telefonu, adres e-mail, pozytywną historię kredytową oraz otrzymywać regularne miesięczne przychody.

Spełniasz powyższe wymagania? Doskonale! Możesz złożyć wniosek i otrzymać pożyczkę całkowicie za darmo.


Jak skorzystać z promocji Net Credit?


Wnioskowanie o darmową pożyczkę Net Credit to przysłowiowa bułka z masłem. Znajdź kilka minut, usiądź wygodnie na kanapie i postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami.

  1. Złóż wniosek o pożyczkę Net Credit:
    - wybierz na suwakach interesującą Cię kwotę (od 100 do 500 zł) oraz okres spłaty (od 7 do 30 dni),
    - kliknij przycisk Weź pożyczkę.
  2. Uzupełnij dane we wniosku: dane kontaktowe oraz dane osobowe.
  3. Wykonaj przelew weryfikacyjny na kwotę 1 gr.
  4. Poczekaj na odpowiedź pożyczkodawcy.
  5. Pożyczkę otrzymasz na numer konta podany we wniosku. Pamiętaj o terminowej spłacie! :)

ZŁÓŻ WNIOSEK O DARMOWĄ POŻYCZKĘ NET CREDIT


A co, jeśli nie uda Ci się spłacić pożyczki Net Credit w terminie?


Jeśli wiesz, że nie spłacisz pożyczki w wyznaczonym terminie, maks. do 30 dni, musisz się przygotować na opłaty dodatkowe. Za każdy dzień opóźnienia w spłacie zostaniesz obciążony kosztami dodatkowymi, które są zapisane w umowie pożyczki. Warto skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta (tel. 22 598 77 22) i ustalić dogodny termin oraz warunki spłaty.


Reprezentatywny przykład dla pożyczki bez promocji: dla przykładowej pożyczki 1 000 zł na 30 dni (Standardowe Warunki Spłaty): RRSO wynosi 517,46% (obliczone na dzień 08.04.2020); całkowita kwota pożyczki: 1000 zł; oprocentowanie zmienne w skali roku: 8%; całkowity koszt pożyczki: 161,40 zł, w tym: Prowizja 154,90 zł, Odsetki 6,50 zł; okres obowiązywania umowy: 30 dni; całkowita kwota do spłaty: 1161,40 zł.


Czy warto skorzystać z oferty Net Credit?


Darmowa pożyczka to zawsze świetny pomysł, jeśli potrzebujesz dodatkowych środków. W obecnym czasie, wiele firm pożyczkowych zrezygnowało z oferowania pierwszych darmowych pożyczek, dlatego oferta Net Credit zasługuje na pochwałę. Pamiętaj jednak, by środki oddać w wyznaczonym terminie, ponieważ w przeciwnym razie musisz się liczyć z zapłatą odsetek karnych.

Masz pytania do tej oferty? Daj znać w komentarzu!

 

piktogram medal pierwsze miejsce

RANKING POŻYCZEK – Maj 2022

Dodaj komentarz

newsletter