title

BNP Paribas: załóż darmowe konto i odbierz do 450 zł premii!

Bank BNP Paribas nie zwalnie tempa! Właśnie wystartował z kolejną promocją swojego flagowego konta. Za otwarcie i aktywne korzystanie z Konta Otwartego na Ciebie możesz otrzymać aż 400 zł premii w formie gotówki oraz 50 zł do Biedronki. Sprawdź szczegóły i weź udział w promocji „Aktywni wiosną” już dzisiaj!

 

Promocja dla nowych klientów banku

Bank BNP Paribas kieruje swoje promocje tylko do nowych klientów. Sprawdź, jakie warunki musisz spełnić, by móc skorzystać z najnowszej promocji:

 • od min. 12 miesięcy nie miałeś konta, ani nie byłeś współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w banku BNP Paribas.

  Jeśli jesteś właścicielem innych produktów w tym banku (np. kredytu czy lokaty), śmiało możesz skorzystać z oferty!


Jaka jest nagroda w promocji?

Nagroda w promocji jest kusząca. Bank BNP Paribas oferuje aż do 450 zł premii. Możesz ją zdobyć w formie gotówki, która zostanie wypłacona w trzech turach w wysokości kolejn0 100, 150 oraz 150 zł oraz dodatkowo w formie e-kodu o wartości 50 złdo sklepu Biedronka. Łączna wysokość nagród jest naprawdę atrakcyjna, a warunki do spełnienia - jak zawsze - banalnie proste. Co należy zrobić, by zyskać bonus?

Otwórz konto BNP Paribas i zgarnij aż 450 zł premii!

 

Jaki produkt trzeba założyć?

Standardowym warunkiem promocji organizowanych przez bank BNP Paribas jest założenie darmowego konta osobistego wraz z kartą i dostępem do bankowości online. Konto jest całkowicie bezpłatne, co jest dużym plusem! Do wyboru są trzy karty. Jeśli zależy Ci na jak najmniejszych opłatach, zdecyduj się na Kartę Otwartą na Dzisiaj. Wystarczy, że dokonasz min. 1 płatności bezgotówkowej kartą w miesiącu, żeby uniknąć opłat za kartę. Kuszące, prawda? Sprawdź pozostałe opłaty!

Sprawdź analizę Konta Otwartego na Ciebie BNP Paribas >


BNP Paribas Konto Otwarte na Ciebie – opłaty za konto

 • 0 zł – otwarcie i prowadzenie rachunku bankowego,
 • 0 zł opłata za użytkowanie Karty Otwartej na Dzisiaj pod warunkiem wykonania min. 3 płatności kartą na dowolną kwotę; w przeciwnym razie zapłacisz 5 zł miesięcznie,
 • 0 zł wypłata gotówki z bankomatów banku BNP Paribas oraz Planet Cash w Polsce,
 • 5 zł  wypłata gotówki z bankomatów obcych w Polsce,
 • 0 zł  wypłata gotówki z bankomatów Grupy BNP Paribas za granicą,
 • 0 zł przelewy internetowe,
 • 5 zł – przelewy natychmiastowe.

Jak zdobyć nagrodę w promocji BNP Paribas?

Sprawdź, co należy zrobić, by zgarnąć solidny bonus w promocji „Konto na upały” BNP Paribas.

 1. Do 31 maja 2022 roku: złóż wniosek o otwarcie Konta Otwartego na Ciebie z Kartą Otwartą na Ciebie oraz dostępem do bankowości internetowej. Warto się jednak pospieszyć, ponieważ promocja jest ważna do osiągnięcia limitu 3 000 wniosków. 

 2. Do 14 czerwca 2021 roku: podpisz umowę o konto i kartę wraz z dostępem do bankowości online. Nie musisz w tym celu wychodzić z domu. Wystarczy, że potwierdzisz dokumenty indywidualnym kodem SMS lub poprzez aplikację GOmobile. Kartę do konta otrzymasz za pośrednictwem kuriera.

Nie zapomnij nadać PIN-u do karty!Aby otrzymać nagrody od BNP Paribas

W czerwcu 2022 roku:

 • otrzymaj wpływy na konto na łączną kwotę min. 300 zł.


Za spełnienie tego warunku otrzymasz w lipcu nagrodę pieniężną w wysokości 100 zł.W lipcu 2022 roku:

 • wykonaj transakcje BLIK na łączną kwotę min. 250 zł,
 • zapewnij wpływy na konto na łączną kwotę min. 1 000 zł.


  Za spełnienie tego warunku otrzymasz premię pieniężną w wysokości 150 zł. Nagrodę otrzymasz w sierpniu 2022 roku.

W sierpniu 2022 roku:

 • wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę min. 250 zł,
 • otrzymaj wpływy na łączną kwotę min. 1 000 zł.Za spełnienie tego warunku otrzymasz premię pieniężną w wysokości 150 zł. Nagrodę otrzymasz we wrześniu 2022 roku.

 

We wrześniu 2022 roku:

 • korzystaj dowolnie z konta osobistego!Za spełnienie tego warunku otrzymasz premię w postaci e-kodu do Biedronki o wartości 50 zł. Nagrodę otrzymasz w październiku 2022 roku.

 

Skorzystaj z promocji BNP Paribas i odbierz 450 zł premii! >

 

Jeśli spełnisz warunki promocji, do 20 lipca otrzymasz wiadomość e-mail z instrukcją uzupełnienia numeru konta w celu wypłaty premii. Wiadomość otrzymasz z adresu aktywniwiosna@bnpparibasplus.pl

Czy warto skorzystać z promocji BNP Paribas?

Promocje organizowane przez bank BNP Paribas są naprawdę świetne. Warunki, które należy spełnić nie należą do najtrudniejszych. Wystarczy, że otworzysz darmowe konto osobiste wraz z kartą, wykonasz płatności bezgotówkowe, zapewnisz odpowiednie wpływy na rachunek i zrobisz przelewy środków. W zamian otrzymasz aż do 450 zł premii. Skorzystasz z promocji? :)

piktogram medal pierwsze miejsce

RANKING POŻYCZEK – Wrzesień 2023

Dodaj komentarz

newsletter