title

Santander Consumer Bank: 300 zł za kartę kredytową!

Promocje bankowe to dobry sposób na dodatkową gotówkę. Teraz jest świetna okazja, by zyskać aż 300 zł w zamian za założenie karty kredytowej Visa Comfort Plus ze stałą spłatą i płatności za zakupy. Co należy zrobić i kto może wziąć udział w promocji?


Promocja Santander Consumer Banku trwa do 12 sierpnia 2022 roku – do tego czasu można złożyć wniosek o kartę kredytową Visa Comfort Plus ze stałą spłatą . Co można zyskać i jakie warunki należy spełnić?

Do kogo skierowana jest promocja?

Z promocji Santander Consumer Banku może skorzystać każda osoba, która ma ukończone 18 lat oraz otrzymuje dochody – jest to niezbędny wymóg do otrzymania karty kredytowej. Wyłączeni z akcji są klienci, którzy zawarli z bankiem umowę o kartę kredytową i przyznanie limitu kredytowego w okresie od 1 maja 2021 roku do 17 maja 2022 roku. Klienci posiadający inne produkty w tym banku nie są wykluczeni z promocji.Odbierz 300 zł za kartę kredytową Santander Consumer Banku >


Jaka jest nagroda w promocji?

Nagroda w promocji Santander Consumer Banku jest naprawdę atrakcyjna. Aktywny posiadacz karty może bowiem zyskać aż 300 zł. Nagroda wypłacana jest na rachunek karty w sześciu transzach, a każda z nich wynosi 50 zł. Nagrodę otrzymuje się więc przez pół roku. Co więcej, spełniając warunek aktywności dotyczący płatności bezgotówkowych, bank zwraca użytkownikowi karty miesięczne opłaty – i to aż przez 13 miesięcy. Biorąc udział w promocji, można więc zyskać 300 zł oraz brak opłat za korzystanie z karty przez ponad rok. Brzmi kusząco?


Jaki produkt trzeba założyć?

Warunkiem skorzystania z promocji jest podpisanie umowy o kartę ratalną czyli Visa Comfort Plus ze stałą spłatą. Karta kredytowa to specyficzny produkt, którego działanie warto zrozumieć przed podjęciem decyzji o jego nabyciu. To rodzaj karty płatniczej z przyznanym limitem kredytowym, z którego można korzystać podczas codziennych zakupów – płacąc kartą lub wypłacając środki z bankomatu. Jest to więc rodzaj pożyczki, którą oczywiście należy spłacić w wyznaczonym terminie. W przypadku karty Santander Consumer Banku możesz wybrać jeden z czterech terminów spłaty karty, co pozwala dopasować go do własnych możliwości, np. daty wpływu wypłaty.


Karta kredytowa Visa Comfort Plus ze stałą spłatą – szczegóły i opłaty

Wydanie karty ratalnej Visa Comfort Plus ze stałą spłatą jest bezpłatne, a więc nic nie zapłacisz za otrzymanie karty. Miesięczna opłata za korzystanie z niej wynosi standardowo 15 zł. Można uniknąć tej opłaty, dokonując płatności kartą na kwotę min. 1 000 zł miesięcznie . W ramach obecnej promocji koszty te wyglądają nieco inaczej – otrzymasz zwrot miesięcznej opłaty za kartę, jeśli w ciągu miesiąca kalendarzowego wykonasz płatności kartą na kwotę min. 300 zł. Wówczas bank zwróci Ci pobrane 15 zł. Warto również zwrócić uwagę na produkty dodatkowe, które mogą generować dodatkowe koszty, np. pakiety ubezpieczeń. Nie są one jednak obowiązkowe.Załóż kartę kredytową Santander Consumer Banku i odbierz 300 zł >


Jak zdobyć nagrody w promocji Santander Consumer Banku?

Warunki promocji są naprawdę proste. Można je łatwo spełnić, aktywnie korzystając z karty. Warto zwrócić uwagę na terminy, których należy dokładnie przestrzegać. Co musisz zrobić, by zdobyć nagrodę w promocji karty ratalnej Santander Consumer Banku?

  1. Do 12 sierpnia 2022 roku:
    - wypełnij wniosek o kartę kredytową i poczekaj na kontakt ze strony konsultanta banku,
    - podpisz umowę o kartę – za pośrednictwem kuriera lub przelewem weryfikacyjnym ze swojego konta osobistego.

  2. Przez kolejnych 12 miesięcy od miesiąca, w którym podpisałeś umowę o kartę:
    - płać kartą kredytową za swoje zakupy – na kwotę min. 300 zł w każdym miesiącu.


Możesz zyskać maksymalnie 6 nagród o wartości 50 zł każda. Łącznie możesz więc otrzymać 300 zł nagrody za spełnienie powyższych warunków promocji! A do tego przez rok możesz otrzymywać zwrot miesięcznych opłat.

Nagrody będą wypłacane na rachunek karty kredytowej w terminie do 45 dni po zakończeniu miesiąca kalendarzowego, w którym został spełniony warunek aktywności.

Warunkiem wypłaty nagrody jest brak zaległości w spłacie zadłużenia – w kwocie nie wyższej niż 50 zł i terminie nie dłuższym niż 10 dni. Pod uwagę nie są brane płatności typu SkyCash, PayPal, Revolut, płatności w punktach z kodami MCC 4829 (przelewy środków), MCC 6010 (wypłaty gotówkowe), MCC 6012 (towary i usługi w instytucjach finansowych), MCC 6051 (transakcje w walutach obcych, czeki podróżne i zlecenia pieniężne w instytucjach niefinansowych), MCC 6211 (pośrednictwo ubezpieczeniowe), MCC  6540 (zakup i obciążenie karty w instytucjach niefinansowych) oraz MCC 7995 (zakłady i loterie, żetony w kasynach).


Czy warto skorzystać z promocji Santander Consumer Banku?

Oczywiście – każda promocja, dzięki której można zyskać dodatkowe środki na dowolne zakupy, to świetna okazja na łatwy zarobek. W przypadku promocji Santander Consumer Banku należy dobrze zapoznać się z tym, czym jest i jak działa karta kredytowa i zdecydować, czy produkt ten będzie dla Ciebie odpowiedni. Za aktywne korzystanie z karty można zyskać aż 300 zł nagrody na dowolny cel!

piktogram medal pierwsze miejsce

RANKING POŻYCZEK – Wrzesień 2023

Dodaj komentarz

newsletter