title

Santander Consumer Bank - odbierz zwrot za paliwo i zakupy!

Właśnie zapaliła Ci się kontrolka stanu paliwa w samochodzie? Już przeliczasz kolejne sumy, które wydasz, by zatankować do pełna? Samochód to skarbonka bez dna – wie o tym każdy posiadacz pojazdu. Santander Consumer Bank przygotował świetną promocję, w której możesz uzyskać 3% zwrotu za paliwo oraz 1% zwrotu za zakupy. Sprawdź szczegóły!

Nieustanne wizyty na stacji benzynowej potrafią nieźle nadszarpnąć domowy budżet. Na szczęście z nową ofertą Santander Consumer Banku tankowanie nie będzie aż tak bardzo bolesne! Teraz, za skorzystanie z promocyjnej oferty, możesz zyskać nawet 3% zwrotu za paliwo oraz 1% zwrotu za zakupy. Brzmi kusząco, prawda? :) Z poniższego artykułu dowiesz się, jak odebrać nagrodę. 

Promocja Santander Consumer Banku w skrócie:

 • skierowana do wszystkich zainteresowanych (nowych oraz obecnych klientów banku),
 • warunkiem jest założenie darmowej karty kredytowej Visa TurboKARTA,
 • do zdobycia 3% zwrotu za paliwo oraz 1% zwrotu za zakupy,
 • ważna do odwołania.


Kto skorzysta z promocji Santander Consumer Banku?

Promocja Santander Consumer Banku skierowana jest do wszystkich posiadaczy karty kredytowej Visa TurboKARTA oraz osób, które złożą wniosek do banku o jej wydanie.

Pamiętaj, karta zostanie Ci przyznana tylko wówczas, kiedy bank pozytywnie oceni Twoją zdolność kredytową. 

 

Jaka jest nagroda w promocji?

Santander Consumer Bank oferuje 3% zwrotów za paliwo – maksymalnie możesz otrzymać 30 zł miesięcznie. Nie przekonuje Cię ten argument? Bank ma jeszcze jednego asa w rękawie.

Visa TurboKARTA oferuje kolejną korzyść – 1% zwrotów za pozostałe płatności bezgotówkowe. W sumie możesz uzyskać łącznie 360 zł zwrotu rocznie. W końcu każdy z nas prawie codziennie robi zakupy, więc taki bonus naprawdę cieszy :)  

Użytkowanie karty pozwala również na bezpłatne korzystanie z innych opcji – między innymi możliwości bezpiecznego podróżowania z bezpłatnym pakietem car assistance czy też korzystanie z ofert promocyjnych Visa Oferty.  


Jaki produkt trzeba założyć?


Warunkiem otrzymania nagrody jest założenie darmowej karty kredytowej Visa TurboKARTA. Wiele osób wciąż wzbrania się przed użytkowaniem karty kredytowej – boją się narastających kosztów i odsetek. Warto jednak pamiętać, że o ile rozsądnie podejdziesz do użytkowania karty, nie poniesiesz żadnych dodatkowych opłat. Produkt Santander Consumer Banku posiada aż 54-dniowy okres bezodsetkowy. Pilnując tego terminu i uiszczając opłatę za swoje zobowiązanie w tym czasie, nie zapłacisz ani grosza nadto, co wykorzystałeś! To naprawdę dużo czasu, aby spłacić to, co pożyczyłeś! :)

Możesz również poprosić przedstawiciela banku, by wykreślił z Twojej umowy wszystkie dodatkowo płatne opcje. Dzięki temu zaoszczędzisz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu złotych każdego miesiąca!

 

Santander Consumer Bank – opłaty za kartę

 

 • 0 zł – wydanie karty,
 • 0 zł – użytkowanie karty (jeśli w danym miesiącu rozliczeniowym dokonasz transakcji kartą na kwotę min. 1 000 zł; w przeciwnym razie zapłacisz 4,90 zł miesięcznie),
 • 0 zł – prowizja za transakcje bezgotówkowe,
 • 6% (min. 10 zł) – prowizja za transakcje gotówkowe, np. wypłaty z bankomatów (unikniesz tej opłaty, jeśli nie będziesz wypłacał gotówki oraz wykonywał przelewów na rachunek z tej karty),
 • 0% – RRSO w przypadku spłaty zadłużenia w okresie bezodsetkowym (do 54 dni),
 • 13,63 % – RRSO po wykorzystaniu dostępnego limitu i spłaty po okresie bezodsetkowym.

 Reprezentatywny przykład dla karty kredytowej TurboKARTA oferowanej przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, dla propozycji limitu kredytowego w kwocie 2500 zł (całkowita kwota kredytu) wykorzystanego w całości w dniu zawarcia umowy przy pomocy transakcji bezgotówkowej z oprocentowaniem zmiennym w wysokości 10% oraz z opłatą miesięczną za obsługę karty kredytowej w kwocie 0,00 zł za pierwszy miesiąc i w kwocie 5,90 zł za pozostałe miesiące, spłacanego w terminach wskazanych na zestawieniu transakcji i operacji (zestawieniu transakcji płatniczych) z zastosowaniem spłaty minimalnej w każdym kolejnym okresie rozliczeniowym, a w ostatnim okresie rozliczeniowym spłata pozostałej kwoty wykorzystanego limitu, przy założeniu, że Klient zawiera umowę o kartę kredytową na okres 12 miesięcy wyliczenia na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 05.09.2019 r. są następujące: całkowita kwota kredytu: 2500,00 zł; całkowita kwota do zapłaty: 2758,70 zł; całkowity koszt kredytu: 258,70 zł i obejmuje odsetki: 193,80 zł oraz opłaty miesięczne za obsługę karty: 64,90 zł; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 13,63%. 

Jak wziąć udział w promocji Santander Consumer Bank?

 

 1. Złóż wniosek o kartę kredytową Santander Consumer Banku. To pierwszy krok. Promocja nie jest ograniczona czasowo, możesz w niej wziąć udział w każdej chwili, ale pamiętaj - im szybciej, tym lepiej! :)

 2. Podpisz umowę z bankiem i odbierz kartę.

 3. Płać Visa TurboKARTĄ za zakupy oraz za paliwo. Dzięki temu otrzymasz obiecany zwrot gotówki: 3% na stacjach benzynowych oraz 1% za pozostałe płatności bezgotówkowe. Łącznie możesz otrzymać maks. 30 zł zwrotu, co przez cały rok da kwotę 360 zł. 

 

Czy warto skorzystać z promocji Santander Consumer Banku?


30 zł miesięcznie, jakie oferuje Santander Consumer Bank za zwrot za paliwo oraz zakupy, daje nawet 360 zł rocznie. To całkiem spora kwota, którą możesz uzyskać wyłącznie za użytkowanie karty. To bardzo proste!


Biorąc udział w akcji promocyjnej “Zakupy do pełna”, już nie będziesz się martwił kwotami wydawanymi na paliwo czy też zakupy. :)

piktogram medal pierwsze miejsce

RANKING POŻYCZEK – Wrzesień 2023

Dodaj komentarz

newsletter