title

SmartPożyczka: weź pożyczkę i wygraj 1 000 zł na zakup sprzętu RTV i AGD!

Planujesz pożyczyć do 8 000 zł ze spłatą po 30 dniach? Doskonale się składa, ponieważ wnioskując o SmartPożyczkę, możesz wygrać atrakcyjne nagrody! Co należy zrobić? Sprawdź szczegóły konkursu „Smaki Lata” i złóż promocyjny wniosek. 


PROMOCJA: weź udział w konkursie „Smaki Lata” organizowanym przez Aventus Group, właściciela SmartPożyczki!

 

Kto może wziąć udział w konkursie „Smaki Lata”?


Możesz skorzystać z promocji SmartPożyczki, jeśli spełniasz poniższe wymogi:

 • weźmiesz SmartPożyczkę na dowolną kwotę w okresie trwania konkursu, tzn. w dniach 27 lipca - 9 sierpnia 2020 roku,
 • jesteś osobą fizyczną,
 • nie posiadasz niespłaconych pożyczek w firmie SmartPożyczka,
 • nie widniejesz w bazach dłużników Biura Informacji Gospodarczej,
 • posiadasz Profil Klienta na stronie SmartPożyczka.pl,
 • spłacisz swoją pożyczkę w terminie.


  Wnioskuj o SmartPożyczkę i weź udział w konkursie!


Na czym polega konkurs SmartPożyczka?

 
Zasady konkursu zdecydowanie są bardzo proste. Wystarczy, że złożysz wniosek o SmartPożyczkę – możesz wybrać kwotę od 500 do 3 000 zł, jeśli to Twoja pierwsza pożyczka w tej firmie, do 4 000 zł, jeśli pożyczasz drugi raz, do 5 000 zł przy trzeciej pożyczce, do 6 000 przy czwartym i piątym wnioskowaniu, do 7 000 zł przy szóstej pożyczce oraz do 8 000 zł, jeśli to Twoja ósma SmartPożyczka. Okres spłaty zobowiązania jest stały i wynosi 30 dni! Jeśli otrzymasz pozytywną decyzję pożyczkową i firma wypłaci Ci środki z pożyczki, wówczas możesz wziąć udział w konkursie „Smaki Lata” SmartPożyczki, który polega na wymyśleniu kreatywnej odpowiedzi na pytanie konkursowe, które brzmi: Z jakim smakiem kojarzy Ci się lati i dlaczego?

Sprawdź analizę oferty SmartPożyczka >Jakie są nagrody w konkursie SmartPożyczki?


Nagród w konkursie jest kilka, wszystko zależy od tego, czy Twoja odpowiedź spodoba się jurorom :) Przyznają oni nagrody za trzy pierwsze miejsca oraz wyróżnią dziesięciu klientów. 

 • I miejsce: bon na 1 000 zł do sklepu RTV EURO AGD + bezpłatny dostęp do Profilu Premium na stronie SmartPożyczka.pl na okres 30 dni (o wartości 69 zł brutto)

 • II miejsce: bon na 500 zł do sklepu RTV EURO AGD + bezpłatny dostęp do Profilu Premium

 • III miejsce: bon na 500 zł do sklepu RTV EURO AGD + bezpłatny dostęp do Profilu Premium

 • Wyróżnienia: 10 Profili Premium w serwisie SmartPożyczka 

 

Ile kosztuje SmartPożyczka?


Zastanawiasz się, czy SmartPożyczka jest kosztowna? Dobra wiadomość jest taka, że nowi klienci mogą wnioskować o pierwszą, darmową pożyczkę! Jeśli nigdy wcześniej nie otrzymałeś finansowania od SmartPożyczki, możesz pożyczyć 500 lub 600 zł całkowicie za darmo. Warunkiem jest spłata zobowiązania w terminie, czyli maks. po 30 dniach.

Pozostałe pożyczki oprocentowane są 7,2% w skali roku. Dodatkowo będziesz musiał zapłacić prowizję, której wysokość jest uzależniona od wysokości pożyczki. Przykładowo, przy 1 000 zł będzie to 154,93 zł.

Przykład reprezentatywny:

Pierwsza pożyczka: jednorazowa opłata rejestracyjna wynosi 0,01 zł. Pierwsza pożyczka wybrana na okres 30 dni na 600 zł kosztuje 0 zł. Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki objętej promocją: RRSO (Rzeczywista roczna stopa oprocentowania) wynosi 0%, przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 600 zł, całkowita kwota do spłaty 0 zł, RSO (roczna stopa oprocentowania) stałe oprocentowanie wynosi 0%, całkowity koszt 0 zł, w tym Prowizja 0 zł, odsetki kapitałowe 0 zł, czas obowiązywania umowy 30 dni.

Kolejna pożyczka: jednorazowa opłata rejestracyjna wynosi 0,01 zł. Pożyczka wybrana na okres 30 dni na 1000 zł kosztuje zaledwie 160.85 zł. Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki: RRSO (Rzeczywista roczna stopa oprocentowania) wynosi 513.92%, przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1 000 zł, całkowita kwota do spłaty 1 160.85 zł, RSO (roczna stopa oprocentowania) stałe oprocentowanie wynosi 7.2%, całkowity koszt 160.85 zł, w tym Prowizja 154,93 zł, odsetki kapitałowe 5.92 zł, czas obowiązywania umowy 30 dni.


Jak wziąć udział w konkursie „Smaki Lata” SmartPożyczki?


Warunki, jakie należy spełnić, by wziąć udział w konkursie SmartPożyczki są naprawdę proste. Wystarczy, że wykonasz poniższe kroki.

 1. Do 9 sierpnia 2020 roku: weź pożyczkę na dowolną kwotę. Skorzystaj z promocyjnego wniosku SmartPożyczki:

  Weż pożyczkę SmartPożyczka i zgłoś się do konkursu!


 2. Wypełnij formularz zgłoszeniowy i odpowiedz na pytanie konkursowe: Z jakim smakiem kojarzy Ci się lato i dlaczego?

  Uzupełnij swój adres e-mail, imię i nazwisko, numer telefonu przypisany do pożyczki oraz zaakceptuj regulamin konkursu.

 3. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 17 sierpnia 2020 roku na profilu firmy na Facebooku.

  Pamiętaj, że warunkiem otrzymania nagrody jest terminowa spłata zobowiązania!To jak? Weźmiesz udział w konkursie SmartPożyczki? :) Jeśli masz jakieś pytania dodatkowe, daj znać w komentarzu.
 

piktogram medal pierwsze miejsce

RANKING POŻYCZEK – Czerwiec 2022

Dodaj komentarz

newsletter