title

Solcredit: darmowa pożyczka do 5 000 zł!

Szukasz dodatkowej gotówki na dowolny cel? Skorzystaj z oferty darmowej pożyczki oferowanej przez Solcredit! Maksymalna kwota promocyjnego finansowania wynosi aż 5 000 zł. Co należy wiedzieć o tej promocji? Kto może z niej skorzystać? Sprawdź!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA


PROMOCJA: Darmowa pożyczka do 5 000 zł! RRSO = 0%


Kto może wziąć udział w promocji Solcredit?


 • Z promocji mogą skorzystać tylko nowi klienci danej firmy pożyczkowej (tej, w której otrzymają finansowanie za pośrednictwem serwisu Solcredit)
 • Pożyczka jest odpowiednia dla osób, które chcą pożyczyć od 100 do 5 000 zł za darmo
 • Promocja dla osób, które oddadzą zadłużenie w terminie wyznaczonym w harmonogramie spłat

 

Do kiedy trwa promocja Solcredit?

Promocja Solcredit nie jest ograniczona czasowo. Pożyczkodawca oferuje darmowe finansowanie do odwołania – możesz więc złożyć wniosek w dowolnym momencie.

 

Na czym polega promocja Solcredit?

Solcredit to pośrednik finansowy, który pomaga znaleźć najlepsze oferty pożyczkowe od większości firm pożyczkowych funkcjonujących na polskim rynku. Serwis należy do firmy Fiizy Poland SP. Z.O.O. Promocja przygotowana przez tego pożyczkodawcę jest naprawdę warta uwagi. Możesz pożyczyć za darmo kwotę od 100 aż do 5 000 zł ze spłatą rozłożoną na okres od 1 do nawet 120 dni!

 

Reprezentatywny przykład dla Pierwszej Promocyjnej Pożyczki w przypadku terminowej spłaty: jednorazowa opłata rejestracyjna wynosi 0,01 zł, pożyczka 2 000 zł na 30 dni (Promocyjne Warunki Spłaty) RRSO wynosi 0%; całkowita kwota pożyczki: 2 000 zł; oprocentowanie stałe: 0 %; całkowity koszt pożyczki: 0 zł, w tym: prowizja 0 zł, odsetki 0 zł; okres obowiązywania umowy: 30 dni; całkowita kwota do spłaty: 2 000 zł.

ZŁÓŻ WNIOSEK O DARMOWĄ POŻYCZKĘ SOLCREDIT!

 

Jakie warunki należy spełnić, by skorzystać z promocji Solcredit?

Przede wszystkimi promocja przeznaczona jest dla nowych klientów danej firmy pożyczkowej. Warunki uzyskania darmowej pożyczki nie różnią się niczym od tych, które należy spełnić, wnioskując o tradycyjne finansowanie. Warto jednak pamiętać, że pożyczone środki trzeba oddać w wyznaczonym terminie – harmonogram spłaty otrzymasz wraz z umową pożyczkową.

 

Jak skorzystać z promocji Solcredit?

 

 1. Złóż wniosek o promocyjną pożyczkę Solcredit:
  - na suwakach uzupełnij parametry pożyczki: wybierz preferowaną kwotę i okres spłaty,
  - kliknij przycisk ZACZYNAJMY.

 2. Wpisz swoje dane osobowe i kontaktowe.

 3. Wykonaj przelew weryfikacyjny na kwotę 1 grosz lub 1 zł – w zależności od pożyczkodawcy.

 4. Zaczekaj na decyzję kredytową od firmy pożyczkowej.

 5. Środki z darmowej pożyczki wylądują na Twoim koncie osobistym!

 

Nieterminowa spłata zobowiązania - konsekwencje

Jak już wspomniałam, pożyczka będzie darmowa tylko pod warunkiem spłaty zobowiązania w terminie. W przeciwnym razie musisz się liczyć z naliczeniem opłat dodatkowych, tzn. prowizji oraz odsetek za nieterminową spłatę. Ich wysokość zależy od konkretnego pożyczkodawcy. Zadbaj więc o to, by zadłużenie zostało spłacone najpóźniej w ostatnim dniu wyznaczonym w harmonogramie przygotowanym przez firmę pożyczkową!

 

Czy warto skorzystać z pożyczki Solcredit?

Darmowa pożyczka zaczyna być standardem w ofertach firm pożyczkowych. Warto więc zwrócić, jaka jest maksymalna kwota zobowiązania, które możesz pożyczyć za darmo. Ta, w przypadku Solcredit, jest naprawdę atrakcyjna – wynosi aż 5 000 zł! Jeśli więc potrzebujesz zdobyć dodatkowe środki na atrakcyjnych warunkach, polecam Ci złożenie wniosku za pośrednictwem serwisu Solcredit.

 

piktogram medal pierwsze miejsce

RANKING POŻYCZEK – Maj 2022

Dodaj komentarz

newsletter